کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2019-04-21 ساعت 10:52)shahin61 نوشته:  
(2019-04-21 ساعت 10:04)vidatanha نوشته:  ببخشید برای لاتاری امسال که در جریانه توی این هفت ماه کسی موفق شده ویزا بگیره؟

امسال که فقط اونایی که اقوام درجه یک در انجا داشتند و همینطور  جاب آفر ، براشون ویور صادر شده که فرستادن واشنگتن تا جوابش بیاد ، بقیه هم علب الحساب رفیوزد شدن .
از پارسال هم فقط ۵ ویزا صادر شده که احتمالا لا دوملیتی بودند .

در واقع میشه گفت پایپی که ایرانیها رو میبرد بلاد یانکی ها بطور کامل کپ شده و هیچ گونه محلولی جز دلجویی از مستر موهویجی کارساز نیست.

روزهای لاتاری خداحافظ
سرزمین دانکی ها خداحافظ Big Grin
ما هم بریم تار عنکبوت بزنیم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، vidatanha ، dv2017
اگر ترامپ سال آینده رای نیاره فکر کنم احتمالش هست به روال عادی برگرده
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، ostokhan
سلام دوستان مهاجرسرا
تقریبا دو هفته تا آمدن نتایج این دوره لاتاری مونده .این اردیبهشت زیبا با استرس قبل از نتایج و ناراحتی بعد از نتایج به زشت ترین ماه زندگی مون تبدیل شده
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، rezadaryadar ، hosseinix ، vidatanha ، nargol1990 ، shahin61 ، copol ، ostokhan ، frd22
(2019-04-21 ساعت 22:26)vidatanha نوشته:  اگر ترامپ سال آینده رای نیاره فکر کنم احتمالش هست به روال عادی برگرده

خدا از دهنت بشنوه
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، hosseinix ، ostokhan
خوشبحال خودم که ثبت نام نکردم و منتظر اعلام نتایح نیستم Cool

حالا نه اینکه من خیلییییییییییی خوش شانسمو قبول بشو امممم Cool Big Grin

یا اصن قبولم میشدم خیلی ویوو میو داشتمممممم که بزنمش تو دهن این جهانخوارها Tongue

بچه ها ترامپ چن سالشه؟؟؟من امید دارم به انتخابات سال دیگه نرسه اصن! Rolleyes
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، dv2017 ، ostokhan
(2019-04-27 ساعت 00:23)nargol1990 نوشته:  خوشبحال خودم که ثبت نام نکردم و منتظر اعلام نتایح نیستم :cool:

حالا نه اینکه من خیلییییییییییی خوش شانسمو قبول بشو امممم :cool:  :D

یا اصن قبولم میشدم خیلی ویوو میو داشتمممممم که بزنمش تو دهن این جهانخوارها :P

بچه ها ترامپ چن سالشه؟؟؟من امید دارم به انتخابات سال دیگه نرسه اصن! :rolleyes:

اگر فامیل درجه یک و جاب آفر میزون هم داشته باشید و ویور شامل حالتون بشه ، اینقدر لفتش میدن که سپتامبر تموم شه.
فقط اونایی که دوملیتی هستن یه شانسی دارن و بس..متآسفانه فقط ۵ تادرکل ویزا صادر شده که اونم دوملیتی بودند.
ولی کیس های خانوادگی یه شانس دارن که محدودیت زمانی ندارن. وگرنه حتی کیس های ازدواج هم رو هوا موندن .
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، saeed_gh ، copol ، ostokhan ، nargol1990 ، sce
سلام سلام سلاممم
گفتم یه حاضری بزنم ببینم کی به کیه Big Grin دوستان قدیمی خوابین یا بیدار؟
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، saeed_gh ، elahe mousavi ، ostokhan ، shahin61 ، vidatanha ، frd22
ترامپ رای هم میاره راند بعدی.
دیوار مکزیک رو داره از حلقوم مکزیکی ها بیرون میکشه و میسازه.
دو و نیم میلیون شغل ایجاد کرده
روابط سیاست خارجی بالاخص در قبال کره شمالی که مجبورش کرده پای مذاکره بشینه
بنابراین رای میاره. این رای نیاره لابد میخواد باراک حسین اوباما بیاره؟ هرچند تم پرزیدنتی بهش نمیخوره و یه دلال حرفه ای. ولی اکثر وعده هاش رو عملی کرد و اقتصاد رو بهبود بخشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، nargol1990 ، saeed_gh ، LORDAmiroo ، dv2017 ، copol ، iSalar
یادم میاد یه دوره ای این موقع سال اینجا خیلی شلوغ بود...اصا یه وضعی....کاملا مشخص لاتاری دیگه برای مردم ایران بکار نمیاد و همه دست ازش شستن....
امسال کل مدت زمان ثبت نام من از گرفتن عکس و روتیت تا ثبت نام روی هم رفته کمتر از ده دقیقه بود..... تازه اونم روزهای اخر. یادم میاد سال اول چنان حساسیتی رو ولیدیشن عکس داشتم که نگو....
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، nargol1990 ، hosseinix ، LORDAmiroo ، saeed_gh ، dv2017 ، elahe mousavi ، frd22 ، copol ، آنارچ ، iSalar
(2019-04-27 ساعت 15:26)shahin61 نوشته:  اگر فامیل درجه یک و جاب آفر میزون هم داشته باشید و ویور شامل حالتون بشه ، اینقدر لفتش میدن که سپتامبر تموم شه.
فقط اونایی که دوملیتی هستن یه شانسی دارن و بس..متآسفانه فقط ۵ تادرکل ویزا صادر شده که اونم دوملیتی بودند.
ولی کیس های خانوادگی یه شانس دارن که محدودیت زمانی ندارن. وگرنه حتی کیس های ازدواج هم رو هوا موندن .

بله بله همه اینایی که گفتید من دارممممممممممم همه شوهاااااااااا همههههههه

فقط دوری خانواده اذیتم میکنه Big Grin

so so ام Cool
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، hosseinix ، ostokhan ، saeed_gh ، dv2017
(2019-05-02 ساعت 11:46)ostokhan نوشته:  یادم میاد یه دوره ای این موقع سال اینجا خیلی شلوغ بود...اصا یه وضعی....کاملا مشخص لاتاری دیگه برای مردم ایران بکار نمیاد و همه دست ازش شستن....
امسال کل مدت زمان ثبت نام من از گرفتن عکس و روتیت تا ثبت نام روی هم رفته کمتر از ده دقیقه بود..... تازه اونم روزهای اخر. یادم میاد سال اول چنان حساسیتی رو ولیدیشن عکس داشتم که نگو....

یه زمانی میگفتم میشه یعنی من لاتاری برنده شم؟؟؟

حالا میگم یعنی میشه بن برداشته بشه بتونم دوباره ثبت نام کنم Cool

یعنی خیلی مملکتمون خوبه!
در لحظه زندگیمون قابلیت کنفیکون شدن داره!!!!
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، hosseinix ، ostokhan ، sce ، saeed_gh ، dv2017
(2019-05-02 ساعت 22:00)nargol1990 نوشته:  
(2019-04-27 ساعت 15:26)shahin61 نوشته:  اگر فامیل درجه یک و جاب آفر میزون هم داشته باشید و ویور شامل حالتون بشه ، اینقدر لفتش میدن که سپتامبر تموم شه.

so so ام Cool
فعلا چاره ای نیست. خوب به اونا بگین بیان ایران و لذت ببرن !
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، hosseinix ، ostokhan ، saeed_gh ، dv2017 ، امیر007
(2019-05-02 ساعت 22:40)shahin61 نوشته:  
(2019-05-02 ساعت 22:00)nargol1990 نوشته:  

so so ام Cool
فعلا چاره ای نیست. خوب به اونا بگین بیان ایران و لذت ببرن !

میگم موافقید به دولت پیشنهاد بدیم یه برنامه لاتاری بزاره برا مهاجرت امریکاییها به ایران Big Grin
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، shahin61 ، LORDAmiroo ، sce ، dv2017 ، امیر007 ، آنارچ ، nargol1990
سلام
اعلام نتایج فردا هست؟
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، saeed_gh ، ostokhan ، آنارچ
(2019-05-04 ساعت 18:30)elahe mousavi نوشته:  سلام
اعلام نتایج فردا هست؟

سه شنبه

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، elahe mousavi ، امیر007 ، saeed_gh ، ostokhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان