کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سلام فرزاد جان

وقتی میبینم کسانی امکان استفاده از شانسشون رو دارند و تعلل میکنند حرص میخورم :دی
بیا خصوصی بیشتر صحبت کنیم ببینم امکان استفاده از مقامم رو دارم یا نه :دی

تا چند ساعت دیگه یه پیام میفرستم اما اگر یادم رفت خودت زحمتش رو بکش

ارادتمندم
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_gh
با توجه به اوضاع موجود برای 2021 قصد شرکت دارید؟؟
من خودم دیگه شرکت نمیکنم. آبی از این طریق برامون گرم نمیشه. یه مصاحبه دکترا هم با اسپانیا داشتم اون هم نشد... کلا (ن)میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh
چه کسی شبیخون زده به تشکر شده و تشکرات پستهای من؟؟؟؟
خاک وچوووووک چه جسارتا ^^^^^
دیگه به این چیزها هم تو این مملکت رحم نمیکنن. هر کی برده تو گلوش گیر کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، sadeghi897 ، saeed78
بچه های طرف آمریکا هستن

شهردار قم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[عکس: 01.1131.2114783030073426742.jpg]
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: peyman.n ، ostokhan
افراد وابسته و فاميلهاي طبقه حاكم خيلي هاشون در امريكا هستن كه دوستان همه رو ميشناسن و نميخوام اينجا تكرار كنم نميدونم چطوري به افراد وابسته به طبقه حاكم ويزا ميدن ولي براي افراد عادي هزارتا بامبول در ميارن. 
واقعا" وقتي آدم اين مسائل رو ميبينه به شك ميوفته كه آيا همه اينها دستشون تو دست هم نيست
به نظر شما چطور ممكنه كه آفيسر به پسر خانمي كه از ديوار سفارت بالا رفته و اون موقع در يه مصاحبه براحتي صحبت از كشتن گروگانها ميكرد ويزا داده ولي به يه دانشجو كه براي ديدن مادرش كه توي اتاق عمل بيمارستان بوده اومده ايران براي برگشتن ويزا نميده.
متاسفانه اين قوانين بيشتر براي افراد عادي اجرا ميشه. واقعا" مايه تاسفه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، mrlzdh ، limbo ، amin_j
اینجا خیلی سوت و کوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه از رفتن نا امیدن!!!!!!!!!!!1
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
سلام به همه، چه خبرا؟
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
بنده خدایی دو سال پیش اومد گفت اون اوباما بی همه چیز چندصد گرین کارت رو پیشکش این ژن های پلشت کرده همه بهش پریدن و گفتن چرا خضعبل میگی..... حالا که رو شده دیگه عادی شده داستان.
همه ش داستان هست و بس... منتها حقیقت عمیشه چهل سال بعد فاش میشه. همین الانش هم کلی ساخت و پاخت میشه منتها همیشه این عوام هستن که قربونی این ظاهرسازی ها میشن..... فقط دلم میخواد مابقی عمر یه جایی زندگی میکردم که هیچ خبری از ایران و ایرانی نبود.....
پاسخ
تشکر کنندگان: peyman.n ، vidatanha ، saeed_gh ، kits ، sadeghi897 ، amin_j
دوستان ما که از رو نمیریم، به طور رسمی زمان ثبت نام لاتاری 2021 اعلام شده؟ اصلا قرار به برگزاریش هست؟
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_gh
(2019-09-08 ساعت 13:21)vidatanha نوشته:  دوستان ما که از رو نمیریم، به طور رسمی زمان ثبت نام لاتاری 2021  اعلام شده؟ اصلا قرار به برگزاریش هست؟
امروز دستورالعمل رسمی ابلاغ شد. 
ولی شرکت کردن دیگه معنا نداره برای ایرانیها.... 
یه دوره دغدغه قبولی بود.... حالا دیگه ویزا گرفتن هستش.... 
خیلیها دیگه ریزش داشتن تو ثبت نام... یکیش خودم که دیگه شرکت نمیکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، saeed_gh
افزایش 5 برابری ویزای مهاجرتی برای والدین ایرانی شهروندان آمریکا
در ماه جولای ۶۵ مورد ویزای مهاجرتی برای والدین ایرانی شهروندان آمریکا صادر شده است که نسبت به ماه قبل (۱۳ مورد) افزایش ۵ برابری داشته است. همچنین در ماه جولای برای ۲۲ نفر از برندگان ایرانی لاتاری نیز ویزا صادر شده است
پاسخ
تشکر کنندگان: sadeghi897
آقا ما اگه که شرکت کنیم ، ویزا هم بدن از ایران نمی‌تونیم بریم
سربازی غیبت دارم و نرفتم
حتی اگه تراول بن و... هم نبود و قبول میشدم
غیر قانونی هم نمیشد تا ترکیه یا ارمنستان واسه مصاحبه رفت

ولی قشنگ یادمه اون سال این بنده خدا اومد تو فروم گفت و از منبع موثق می‌گفت
ولی واقعیتش قبولش خیلی برای همه سخت بود و به همین خاطر هیچ کی قبول دار نشد
(2019-09-05 ساعت 14:29)ostokhan نوشته:  بنده خدایی دو سال پیش اومد گفت اون اوباما بی همه چیز چندصد گرین کارت رو پیشکش این ژن های پلشت کرده همه بهش پریدن و گفتن چرا خضعبل میگی..... حالا که رو شده دیگه عادی شده داستان.
همه ش داستان هست و بس... منتها حقیقت عمیشه چهل سال بعد فاش میشه. همین الانش هم کلی ساخت و پاخت میشه منتها همیشه این عوام هستن که قربونی این ظاهرسازی ها میشن..... فقط دلم میخواد مابقی عمر یه جایی زندگی میکردم که هیچ خبری از ایران و ایرانی نبود.....
پاسخ
(2019-09-05 ساعت 14:29)ostokhan نوشته:  بنده خدایی دو سال پیش اومد گفت اون اوباما بی همه چیز چندصد گرین کارت رو پیشکش این ژن های پلشت کرده همه بهش پریدن و گفتن چرا خضعبل میگی..... حالا که رو شده دیگه عادی شده داستان.
همه ش داستان هست و بس...  منتها حقیقت عمیشه چهل سال بعد فاش میشه.  همین الانش هم کلی ساخت و پاخت میشه منتها همیشه این عوام هستن که قربونی این ظاهرسازی ها میشن.....  فقط دلم میخواد مابقی عمر یه جایی زندگی میکردم که هیچ خبری از ایران و ایرانی نبود.....
امروز یک دستور العملی ترامپ داد که این مورد لغو شد. البته مشکل اینجاست که خیلی هاشون از خیلی قبل تر اقدام کردن و شهروند هستن و دستور العمل در مورد شهروندان کنونی امریکا اجرا نمی شه. 
در مورد مناسبات بین المللی هم قراره همچنان ویزا بدن . 
اره اون او با ما خیلی گند زد به همه چی.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
سلام
چرا برای لاتری های جدید تاپیک باز نمیشه و آخرینش 2018 هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-09-26 ساعت 11:43)sadeghi897 نوشته:  
همه ش داستان هست و بس...  منتها حقیقت عمیشه چهل سال بعد فاش میشه.  همین الانش هم کلی ساخت و پاخت میشه منتها همیشه این عوام هستن که قربونی این ظاهرسازی ها میشن.....  فقط دلم میخواد مابقی عمر یه جایی زندگی میکردم که هیچ خبری از ایران و ایرانی نبود.....
امروز یک دستور العملی ترامپ داد که این مورد لغو شد. البته مشکل اینجاست که خیلی هاشون از خیلی قبل تر اقدام کردن و شهروند هستن و دستور العمل در مورد شهروندان کنونی امریکا اجرا نمی شه. 
در مورد مناسبات بین المللی هم قراره همچنان ویزا بدن . 
اره اون او با ما خیلی گند زد به همه چی.
خیلی به این قوانین نباید با نگاه جدی دیده بشه. 
خیلی از اینهایی که تحریم شدن و تو لیست سیاه برای امریکا ثبت شدن خیلی راحت هرجا دلشون بخواد میرن. دیگه همه میدونن که این سیاه بازیهای سیاست هستش که همش داستان. ترامپ در اوایل خیلی مانور داد که خیلی متفاوت و فرق داره.  ممکنه در حوزه داخلی موفق بوده ولی در سیاست خارجیش افتضاح عمل کرده و فقط شاخ شونه میکشه.
حالا تازه امریکا نشد مهم نیست.  دول متبوعه بریتانیا مثل استرالیا و کانادا  (این یکی شده محل هر چی اختلاس گر )و خود انگلستان مامن امن دوستان هستن و غمی نیست و ملکه پشتیبان راهشان. 
فقط ما هستیم که باید مثل توپ شیطونک خودمون رو به در و دیوار بکوبیم.. .. راه برای ژنهای فاسد همیشه بازه...
پاسخ
تشکر کنندگان: peyman.n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان