کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2019-09-27 ساعت 09:25)The_USA نوشته:  سلام
چرا برای لاتری های جدید تاپیک باز نمیشه و آخرینش 2018 هست؟
برای این که ترامپ اومد کاسه کوزه لاتاری رو برای ایرانی ها بهم زد. همه اینجا سر کاریم. تازه ممکنه تا قدرت دستشه کلا بساط لاتاری رو برای همیشه جمع کنه.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
ظاهرا امسال برای ثبت نام لاتاری داشتن پاسپورت ضروریه، کاش چند سال پیش این کار رو میکردن تا بتونه شاید جلوی درصدی از ثبت نام های فله ای رو بگیره
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_gh ، amin_j ، victor2016 ، hosseinix
(2019-09-30 ساعت 18:26)vidatanha نوشته:  ظاهرا امسال برای ثبت نام لاتاری داشتن پاسپورت ضروریه، کاش چند سال پیش این کار رو میکردن تا بتونه شاید جلوی درصدی از ثبت نام های فله ای رو بگیره
البته با وجود الزام پاسپورت هم همواره افراد زیادی هستن که ثبت نام میکنن چون اصلا قصدش اینه شانسش رو بسنجه. بنابراین یه شماره الکی تو فرم میرنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، victor2016 ، dv2017
سلااام دوستان چطورین چه خبراااااااااااا Big Grin نمیدونم چرا بی دلیل خوشالم Big Grin Big Grin نیش باز واسه ثبت نام لاتاریه Big Grin بسته هم نمیشه Big Grin Big Grin Big Grin انگار قرار چی بشهههههههه جالا کی قبول بشه کی برهههههههههههههه Cool ولی خب الکی خوشی در دوران ثبت نام طبیعی نه؟ Big Grin Big Grin همین ک یه چیزی متصلم کنه به سرزمین فرصتها خوشحالمممممممم میکنهههه Big Grin Cool

من ک ثبت نام میکنم به این امید ک در 6 ماه آینده اتفاقاتی بیوفته چه در کشور عزیزمون Cool چه در سرزمین فرصتها Cool Big Grin کی میدونهههه اخه شاید مو هویجی عمرش به دنیا نبود Big Grin Big Grin شایدم عمر خودم Sad سال اخری بی ثبت نام به دیار باقی بشتابم Big Grin Big Grin

خب دیگه Big Grin

استخوااااااااااان چرا اخه؟؟؟؟
نکن این کارووو Rolleyes
به انتظار فصل تو
تمام فصلها گذشت
چه یأس بی نهایتی
ندیم من بود
فصل بد خاکستری
تسلیم و بی صدا گذشت
چه قلب بی سخاوتی
حریم من بود
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، copol ، hosseinix ، usamohajer ، dv2017
(2019-09-30 ساعت 21:18)ostokhan نوشته:  
(2019-09-30 ساعت 18:26)vidatanha نوشته:  ظاهرا امسال برای ثبت نام لاتاری داشتن پاسپورت ضروریه، کاش چند سال پیش این کار رو میکردن تا بتونه شاید جلوی درصدی از ثبت نام های فله ای رو بگیره
البته با وجود الزام پاسپورت هم همواره افراد زیادی هستن که ثبت نام میکنن چون اصلا قصدش اینه شانسش رو بسنجه. بنابراین یه شماره الکی تو فرم میرنه.
خیلی از ایرانی هایی که میخوان واقعا برن بخاطر همین ثبت نام های فله ای فرصتشون سوخت میشه.
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، victor2016 ، dv2017
(2019-09-30 ساعت 21:18)ostokhan نوشته:  
 البته  اینطور که من شنیدم اگه شماره پاسپورت الکی بدن و موقع مصاحبه پاسپورته عوض شده باشه لازمه مدارک پاسپورت قبلی ( همون که اول شمارشو زدن) رو داشته باشن

من که حتی اگه تراول بن نبود هم امسال رو حداقل شرکت نمیکردم چون شرایطم جور نیست تا الان
من کلا یکبار ثبت نام کردم و اونم قبول نشد ولی عجب استرسی داشتم

پ.ن: قوانین مرتبط با ۲۰۲۱

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid772193
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016 ، dv2017
درود و عرض ادب
یک سوال دارم: بنده اردیبهشت ماه فارغ التحصیل شدم و شهریور گواهی موقتم رو از دانشگاه گرفتم (مدرک موقت). با توجه به این موضوع در فرم اولیه کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم؟ تحصیلات دانشگاهی، یا دیپلم؟
ممنونم از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2019-10-01 ساعت 19:46)nargol1990 نوشته:  سلااام دوستان چطورین چه خبراااااااااااا Big Grin نمیدونم چرا بی دلیل خوشالم Big Grin Big Grin نیش باز واسه ثبت نام لاتاریه Big Grin بسته هم نمیشه Big Grin Big Grin Big Grin انگار قرار چی بشهههههههه جالا کی قبول بشه کی برهههههههههههههه Cool ولی خب الکی خوشی در دوران ثبت نام طبیعی نه؟ Big Grin Big Grin همین ک یه چیزی متصلم کنه به سرزمین فرصتها خوشحالمممممممم میکنهههه Big Grin Cool

من ک ثبت نام میکنم به این امید ک در 6 ماه آینده اتفاقاتی بیوفته چه در کشور عزیزمون Cool چه در سرزمین فرصتها Cool Big Grin کی میدونهههه اخه شاید مو هویجی عمرش به دنیا نبود Big Grin Big Grin شایدم عمر خودم Sad سال اخری بی ثبت نام به دیار باقی بشتابم Big Grin Big Grin

خب دیگه Big Grin

نکن این کارووو Rolleyes
خوب کاری میکنی من که 2020 قبول شدم قرار برم مصاحبه بازم پرو پرو شرکت میکنم والا دنیاست و هزار اتفاق
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990
سلام دوستان
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-10-04 ساعت 19:40)Kaspersky نوشته:  درود و عرض ادب
یک سوال دارم: بنده اردیبهشت ماه فارغ التحصیل شدم و شهریور گواهی موقتم رو از دانشگاه گرفتم (مدرک موقت). با توجه به این موضوع در فرم اولیه کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم؟ تحصیلات دانشگاهی، یا دیپلم؟
ممنونم از راهنماییتون
همون دانشگاهی رو بزن
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaspersky
(2019-10-05 ساعت 13:22)ehsanblue نوشته:  
(2019-10-01 ساعت 19:46)nargol1990 نوشته:  سلااام دوستان چطورین چه خبراااااااااااا Big Grin نمیدونم چرا بی دلیل خوشالم Big Grin Big Grin نیش باز واسه ثبت نام لاتاریه Big Grin بسته هم نمیشه Big Grin Big Grin Big Grin انگار قرار چی بشهههههههه جالا کی قبول بشه کی برهههههههههههههه Cool ولی خب الکی خوشی در دوران ثبت نام طبیعی نه؟ Big Grin Big Grin همین ک یه چیزی متصلم کنه به سرزمین فرصتها خوشحالمممممممم میکنهههه Big Grin Cool

خب دیگه Big Grin

نکن این کارووو Rolleyes
خوب کاری میکنی من که 2020 قبول شدم قرار برم مصاحبه بازم پرو پرو شرکت میکنم والا دنیاست و هزار اتفاق
شرکت کنید بلکه رستگار شوید
ولی این سری من واقعا دیگه شرکت نمیکنمگ میخواد این یارو راس کار باشه یا هر بزمجه دیگه ای. فرقی نداره. ما شانس ایند نداریم از این قسم اتفاقات تو زتدگیمون بیفته. بالاترین درجه شانسمون برنده شدن جایزه تو یه قوطی روغن مایع بود...
پاسخ
تشکر کنندگان: mona_ir ، nargol1990 ، victor2016 ، dv2017
شرکت بکنم شرکت نکنم .... مسئله این است...
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
سلام دوستان

منم دیگه شرکت نمیکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2019-10-06 ساعت 19:29)ostokhan نوشته:  
(2019-10-05 ساعت 13:22)ehsanblue نوشته:  

خب دیگه Big Grin

نکن این کارووو Rolleyes
ولی این سری من واقعا دیگه شرکت نمیکنمگ میخواد این یارو راس کار باشه یا هر بزمجه دیگه ای. فرقی نداره. ما شانس ایند نداریم از این قسم اتفاقات تو زتدگیمون بیفته. بالاترین درجه شانسمون برنده شدن جایزه تو یه قوطی روغن مایع بود...
باز شانست خوب بوده جایزه روغن بردی. من که تاحالا یه سر خودکار هم تو زندگی برنده نشدم.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-10-07 ساعت 22:47)victor2016 نوشته:  
(2019-10-06 ساعت 19:29)ostokhan نوشته:  
(2019-10-05 ساعت 13:22)ehsanblue نوشته:  خوب کاری میکنی من که 2020 قبول شدم قرار برم مصاحبه بازم پرو پرو شرکت میکنم والا دنیاست و هزار اتفاق
باز شانست خوب بوده جایزه روغن بردی. من که تاحالا یه سر خودکار هم تو زندگی برنده نشدم.
از شما چه پنهون که با شماره موبایل مادرم فرستادم و در اصل برنده اصلی اون بود وگرنه ما هم یه پوشی برنده نمیشیم. اصلا از وقتی این ترامپ اومد شور لاتاری پر کشید رفت. 
ما بین سه نفر متقاضی پوزیشن برای دکترا شانسمون یاریمون نکرد بین پدنزده میلیون که دیگه هیچی. دیگه واقعا دارم استخوان میشم.  برای همین تصمیم گرفتم کنار بکشم Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، victor2016

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان