کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سلام برهمه دوستان قدیمی . نمیدونم چرا بعد سالها انقدر دلم هوای اینجا رو کرد و اومدم یه سری بزنم به روزهای خوب گذشته در انتظار برنده شدن لاتاری .... امیدوارم روزگار بر وفق مرادتون باشه و راه های زیادی در زندگی پیش روتون باشه
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، ostokhan ، alirezanz
(2020-01-21 ساعت 10:56)usatravel نوشته:  سلام برهمه دوستان قدیمی . نمیدونم چرا بعد سالها انقدر دلم هوای اینجا رو کرد و اومدم یه سری بزنم به روزهای خوب گذشته در انتظار برنده شدن لاتاری .... امیدوارم روزگار بر وفق مرادتون باشه و راه های زیادی در زندگی پیش روتون باشه
فعلا که روزگار هیچ کس بر وفق مراد نیست تو این مملکت.... ای برنده لاتاری از امریکا برایمان چه آوردی؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: usatravel
(2020-01-23 ساعت 14:03)ostokhan نوشته:  
(2020-01-21 ساعت 10:56)usatravel نوشته:  سلام برهمه دوستان قدیمی . نمیدونم چرا بعد سالها انقدر دلم هوای اینجا رو کرد و اومدم یه سری بزنم به روزهای خوب گذشته در انتظار برنده شدن لاتاری .... امیدوارم روزگار بر وفق مرادتون باشه و راه های زیادی در زندگی پیش روتون باشه
فعلا که روزگار هیچ کس بر وفق مراد نیست تو این مملکت.... ای برنده لاتاری از امریکا برایمان چه آوردی؟؟؟؟
بله متاسفانه شرایط برای هممون همه جای دنیا سخته. هر جا هم میریم ایرانی بودن ولمون نمیکنه Sad
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، ostokhan ، hosseinix ، amin_j
[عکس: nhxl_400011600033_32532.jpg]

اندر احوالات روغن بنفشه
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، peyman.n
دوستان سلام

اگر کسی‌ دنبال کار هستش ، من در نشویل - تنسی هستم و برای تایر شاپ دنبال آدم مطمئن و فنی‌ و صد البته علاقمند هستم

در مورد پیدا کردن خانه و دیگر شرایط لازم زندگی‌ می‌تونم کمک کنم، اگر خودتون و یا کسی‌ رو میشناسید که دارای چنین شرایطی هست ، بهم پیام بدید
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_gh ، Vahidmaryam
*****************سلام دوستان
سال 1399 مبارک.
امیدوارم اتفاقات بد سال پیش رو دیگه امسال نداشته باشیم و اتفاقات خوبی رو تک تک تون تجربه بکنید همراه با سلامتی😀*******************
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، peyman.n ، copol ، hosseinix ، iSalar
سال نو همگی دوستان مبارک باشه
میدهم خود را نوید سال بهتر..
سالهاست
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، hosseinix ، iSalar
سلام دوستان، سال نو مبارک! 
واقعاً اینکه میگن هر سال دریغ از پارسال همینه... اون از اوضاع مملکت و جهان و اینم از شرایط فروم که کاملاً تعطیل شده دیگه.
هر سال از اواسط فروردین شوق و ذوق بچه‌ها و فعالیتشون شروع میشد ولی امسال... 🥺
تا پارسال برای مهاجرت و زندگی بهتر می‌جنگیدیم و امروز برای بقا!
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol
(2020-04-12 ساعت 13:03)iSalar نوشته:  سلام دوستان، سال نو مبارک! 
واقعاً اینکه میگن هر سال دریغ از پارسال همینه... اون از اوضاع مملکت و جهان و اینم از شرایط فروم که کاملاً تعطیل شده دیگه.
سلام
این فروم از وقتی ترامپ اومد و قوانین منع مهاجر رو برای ایرانیها گذاشت عملا تعطیل شد. دیگه اصلا کسی فرقی براش نداره لاتاری اسم بنویسه یا نه و یا قبول بشه یا نه چون در نهایت ویزا نمیشی. 
اوضاع جهان هم تا یکسال آینده به روال سابق برمیگرده ولی ایران روز به روز بدتر میشه. این داستان کرونا هم مثل دهها مورد که تو تاریخ قربانی گرفته بساطش جمع میشه بالاخره.
پاسخ
تشکر کنندگان: masoud434 ، copol ، saeed_gh ، iSalar ، kasra ، Ali_Hunter
(2020-04-12 ساعت 17:18)ostokhan نوشته:  
(2020-04-12 ساعت 13:03)iSalar نوشته:  سلام دوستان، سال نو مبارک! 
سلام
این فروم از وقتی ترامپ اومد و قوانین منع مهاجر رو برای ایرانیها گذاشت عملا تعطیل شد. دیگه اصلا کسی فرقی براش نداره لاتاری اسم بنویسه یا نه و یا قبول بشه یا نه چون در نهایت ویزا نمیشی. 
اوضاع جهان هم تا یکسال آینده به روال سابق برمیگرده ولی ایران روز به روز بدتر میشه. این داستان کرونا هم مثل دهها مورد که تو تاریخ قربانی گرفته بساطش جمع میشه بالاخره.
شاید باورت نشه ولی چند شب پیش یه لایو از یه خانمی دیدم توی اینستاگرام که چهار ماه بود رسیده بود آمریکا و از برندگان ۲۰۱۹ بود!!!
می‌گفت از ۴۰۰۰ نفری که رفتن مصاحبه، کلاً صد و خورده‌ای ویزا گرفتن که با همراهان میشد حدود ۳۰۰ نفر! اون صد و خورده‌ای هم یا بستگان درجه یک داشتن یا Job Offer و Job Contract... از این نظر که من فک می‌کردم لاتاری کاملاً منتفیه ولی نشده، خوشحال‌کننده بود. ولی از طرفی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی باید خوش شانس بود که این میزان شانس رو اگه کسی داشته باشه، معطل لاتاری نمی‌مونه!
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، copol ، ostokhan ، hosseinix
سلام دوستان
به جز مبحث تراول بن به نظرتون آیا امسال برای برنده شدن شانس بالاتری وجود داره یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-04-20 ساعت 23:37)فیلسوف نوشته:  سلام دوستان
به جز مبحث تراول بن به نظرتون آیا امسال برای برنده شدن شانس بالاتری وجود داره یا نه؟
نه هیچ تغییری نداره.
امروز ترامپ هم اعلام کرد که موقتا مهاجرت رو فریز کرده.  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، hosseinix ، iSalar
فکر میکنم کم کم باید فکر کشورهای دیگه بود برای مهاجرت چون تا وقتی ترامپ هست ورود برای ایرانیها امری محاله و با این قانون جدیدی که گذاشته کلا مهاجرت به امریکا تعطیله و معلوم نیست کی بخواد به حالت عادی برگرده ، فقط میشه گفت خوشبحال کسایی که دوره اوباما هر جوری بود خودشونو رسوندن امریکا .
دو چیز در زندگی به موفقیت کمک میکند
نحوه برخوردتان وقتی همه چیز دارید
نحوه برحوردتان وقتی هیچ چیز ندارید
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، vidatanha ، ostokhan
اعلام نتایج ۲۰۲۱ هم که رفت واسه ۱۷ خرداد...
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، frd22 ، ostokhan
(2020-04-30 ساعت 09:40)iSalar نوشته:  اعلام نتایج ۲۰۲۱ هم که رفت واسه ۱۷ خرداد...
اصلا کل جمع بشه هم مشکلی حداقل برای ایران نداره
ما کجا و امریکا و اروپا کجا Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، frd22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان