کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
یه زمانی این فروم تو دو دقیقه یه صفحه میرفت جلو
الان یه ساله که تو همین صفحه س
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، dv2017 ، alirezanz
سلام به همه دوستان
امیدوارم هرجای دنیا که هستید شاد و سلامت باشید
من که فعلا ثبت نام رو گذاشتم کنار چون نه فامیل درجه یک دارم و نه پیشنهاد شغل از اونجا معلوم هم نیست که کی این ممنوعیت باز بشه فقط اونایی که تونستند برن اونجا امیدوارم دنیا با کامشون باشه و اونایی هم که نتونستن برن هم دنیا به کامشون باشه
موفق باشید هر جای دنیا که میخواین باشین
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
پاسخ
تشکر کنندگان: kasra ، copol ، iSalar ، frd22 ، ostokhan ، dv2017
(2020-05-09 ساعت 10:17)mrlzdh نوشته:  سلام به همه دوستان
امیدوارم هرجای دنیا که هستید شاد و سلامت باشید
من که فعلا ثبت نام رو گذاشتم کنار چون نه فامیل درجه یک دارم و نه پیشنهاد شغل از اونجا معلوم هم نیست که کی این ممنوعیت باز بشه فقط اونایی که تونستند برن اونجا امیدوارم دنیا با کامشون باشه و اونایی هم که نتونستن برن هم دنیا به کامشون باشه
موفق باشید هر جای دنیا که میخواین باشین
منم امسال روز آخر شرکت کردم ولی همینطور که گفتی شدنی نیست تا اون دو تا شرط رو نداشته باشیمن دارم یکشال و نیم تحصیلی به اروپا رو انجام میدم ببینم میشه یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، frd22
سلام بر اعضا محترم مهاجرسرا.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
بعد از مدتها فرصت دست داد جهت عرض سلام و احوالپرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، saeed_gh ، dv2017
با توجه به اوضاع و امید بسیار کم موفقیت در لاتاری بنده پارسال جهت سوئد هم اقدام کردم و منتظر نتیجه اون هم هستم. امییدوارم همگی موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، mrlzdh
(2020-06-02 ساعت 15:28)aristotel نوشته:  با توجه به اوضاع و امید بسیار کم موفقیت در لاتاری بنده پارسال جهت سوئد هم اقدام کردم و منتظر نتیجه اون هم هستم. امییدوارم همگی موفق باشید.
سوئد رو هز چه طریق اقدام کردین؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
امشب اونایی که برای امسال شرکت کردن میتونن نتیجه شون رو ببینن.
یاد سالهای پیش اینجا افتادم. دو سه روز اخر همه جمع بودن.
هر چتد قبولی هم دیگه شادی آفرین نیست ولی به هر حال دیگه ببینید حداقا امسال با سالهای پیش تفاوتی کرده یا نه.
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، frd22 ، vidatanha ، copol ، Ali_Hunter
من واسه پنجمین سال قبول نشدم 😅 فقط تعجبم از اینه مثل همیشه نبود که سایت اذیت کنه. ده دقیقه گذشته. وراحت تونستم چک کنم هر سال حد اقل سه چهار ساعت مشکل داشتم
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol
خوب خدا رو شکر امسال هم برنده نشدیم Sad . اگر می بردیم وسوسه می شدیم کلی هزینه برای اقدام می کردیم آخرش هم با این قانون ترامپ بهمون ویزا نمیدادن Big Grin .
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
Salam be hame. Chera ninja enghadr khalvate. Man az barandegan 2011 hastam. Yeki az dooostanam bade 9 sal belakhare emsal baranda shode vali ba in ozaie ke trump doors karde nemidoonam aslan behesh visa midan ya na. Omidvaram movafagh she. Case number ishoon ham kheili bala hast 14***
پاسخ
آخی چه قدر زود گذشت ۶ سال. من که ۲سال کامل هست قطع امید کردم از لاتاری و مسیر زندگی من رو برده به یه سمت و سوی دیگه ولی این فروم دوست دارم چون ازش خاطره دارم مخصوصا نوشته های @امیر مهاجر
چند سال پیش وقتی دست نوشته های این دوستمون میخوندم واقعا حس میکردم منم رو ریل همراهش دارم حرکت میکنم و لذت بخش بود به قول قدیما اگر ندیدم نون و گندم ولی دیدیم دست مردم، منم اگر آمریکا نرفتم ولی دیدم چطوری (امیر مهاجر) از طریق لاتاری مرین Big Grin Big Grin Big Grin

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
پاسخ
من امسال اولین سالی بود که برا لاتاری ثبت نام کردم. و برنده شدم. کیس نامبرم حدود 11000 هست خوشحال میشم دوستان دیگه قبول شده باشن با هم در ارتباط باشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، رامی 2021 ، mrlzdh
(2020-06-08 ساعت 11:52)Alihami نوشته:  من امسال اولین سالی بود که برا لاتاری ثبت نام کردم. و برنده شدم. کیس نامبرم حدود 11000 هست خوشحال میشم دوستان دیگه قبول شده باشن با هم در ارتباط باشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-06-09 ساعت 05:52)Narcis_J نوشته:  
(2020-06-08 ساعت 11:52)Alihami نوشته:  من امسال اولین سالی بود که برا لاتاری ثبت نام کردم. و برنده شدم. کیس نامبرم حدود 11000 هست خوشحال میشم دوستان دیگه قبول شده باشن با هم در ارتباط باشیم.
tabriz migam. yeki az ashnahaye kheili nazdık man ham emsal baranda shode va case numberesh 14000 hast.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، javadth

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان