کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2020-11-08 ساعت 18:59)saeed_gh نوشته:  با اومدن بایدن امید خیلی مجددا برا مهاجرت پررنگ شده
به امید بهترین ها
باید دید تو عمل چقدر جدیه!! این دموکراتها از نظر من خیلی هفت خط تر از جمهوریخواهان هستن. سریال خانه پوشالی هم دقیقا نشون میداد ناکس بازی اینارو Big Grin
در کل گمون نکنم روال مهاجرت به عمه ریکا به پیش از ترامپ برگرده Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، saeed_gh
سلام به همه دوستان
ظاهراً که دیگه بایدن رو رئیس جمهور آمریکا بدونیم. امروز جایی خوندم که گفته بایدن اعلام کرده تمام محدودیتهای مهاجرتی ترامپ رو کنسل خواهد کرد. حالا یه سوال بنظرتون این روی روند قبولی‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ تاثیر مثبت میزاره یا اینکه تغیرات زمانبر خواهند بود؟
این نیز بگذرد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-11-10 ساعت 05:09)20asi نوشته:  سلام به همه دوستان
ظاهراً که دیگه بایدن رو رئیس جمهور آمریکا بدونیم. امروز جایی خوندم که گفته بایدن اعلام کرده تمام محدودیتهای مهاجرتی ترامپ رو کنسل خواهد کرد. حالا یه سوال بنظرتون این روی روند قبولی‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ تاثیر مثبت میزاره یا اینکه تغیرات زمانبر خواهند بود؟
خیلی هم مطمین نباش بایدن باشه. 
هنوز بصورت رسمی چیزی اعلام نشده و  مو هویجی شانس اومدن رو داره
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
اگر قطعی بشه سریع خواهد بود.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، dv2017
سلام دوست عزیزبه احتمال زیادبرنامه مهاجرتی به قبل ازترامپ بازخواهدگشت
برای برندگان 2021 وبعدازاون هم شرایط مانند دوران اوباما میشه وشانس گرفتن ویزاهم زیاد هست البته چک امنیتی به احتمال زیاد بیشترمیشه ولی برای کسانی که سربازی نرفتن ویا کاردولتی ندارند به احتمال زیاد میتونه یکضرب باشه مخصوصا خانم ها ودانشجویان. ولی خدمت رفته ها وکاردولتی داشتن پروسه چک امنیتی رو درپی خواهد داشت. وبرای کسانی که زود به مصاحبه برند درصد گرفتن ویزا بالاست
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، dv2017 ، LORDAmiroo
(2020-11-17 ساعت 21:08)farrokh33 نوشته:  
سلام دوست عزیزبه احتمال زیادبرنامه مهاجرتی به قبل ازترامپ بازخواهدگشت
برای برندگان 2021 وبعدازاون هم شرایط مانند دوران اوباما میشه وشانس گرفتن ویزاهم زیاد هست البته چک امنیتی به احتمال زیاد بیشترمیشه ولی برای کسانی که سربازی نرفتن ویا کاردولتی ندارند به احتمال زیاد میتونه یکضرب باشه مخصوصا خانم ها ودانشجویان. ولی خدمت رفته ها وکاردولتی داشتن پروسه چک امنیتی رو درپی خواهد داشت. وبرای کسانی که زود به مصاحبه برند درصد گرفتن ویزا بالاست
فکر میکنم یکمی زوده برای یک چنین نتیجه گیری
فعلا که دعوا بین ترامپ و بایدن بالا گرفته و معلوم نیست چی بشه. 
ما که هشت سال شرکت میکنیم قبول نشدیم. بگمونم دوره شرکت ما تو لاتاری سر چندین پرزیدنت امریکا رو بخوره  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha ، majid7 ، dv2017 ، LORDAmiroo
نمیدونم فقط من اینجور شدم یا بقیه هم همینجورن که دیگه اون شوق و ذوقی که سالها پیش داشتم رو ندارم. هر سال فقط طبق عادت ثبت نام میکنم در صورتی که سالهای اول چقدر رویا پردازی میکردم تا زمان اعلام نتایج و بعد از دیدن نتایج دیگه ناراحت هم نمیشم. نمیدونم شاید بایدن قوانین رو عوض کنه باز هم شور و حال برگرده
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2020-11-20 ساعت 18:46)vidatanha نوشته:  نمیدونم فقط من اینجور شدم یا بقیه هم همینجورن که دیگه اون شوق و ذوقی که سالها پیش داشتم رو ندارم. هر سال فقط طبق عادت ثبت نام میکنم در صورتی که سالهای اول چقدر رویا پردازی میکردم تا زمان اعلام نتایج و بعد از دیدن نتایج دیگه ناراحت هم نمیشم. نمیدونم شاید بایدن قوانین رو عوض کنه باز هم شور و حال برگرده
دور از جون شما ادمیزاد پوست کلفت هستش. 
خب راست میگن هر چی تو زمان خودش میتونه برات لذت بخش باشه. بعدش دیگه برات مهم نیست. مثلا هفتاد ساله رو بهش بوگاتی ویرون بدی براش مهم نیست چون حتی توانایی راندن هم نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، dv2017 ، majid7
(2020-11-21 ساعت 13:47)ostokhan نوشته:  
(2020-11-20 ساعت 18:46)vidatanha نوشته:  نمیدونم فقط من اینجور شدم یا بقیه هم همینجورن که دیگه اون شوق و ذوقی که سالها پیش داشتم رو ندارم. هر سال فقط طبق عادت ثبت نام میکنم در صورتی که سالهای اول چقدر رویا پردازی میکردم تا زمان اعلام نتایج و بعد از دیدن نتایج دیگه ناراحت هم نمیشم. نمیدونم شاید بایدن قوانین رو عوض کنه باز هم شور و حال برگرده
خب راست میگن هر چی تو زمان خودش میتونه برات لذت بخش باشه. بعدش دیگه برات مهم نیست. مثلا هفتاد ساله رو بهش بوگاتی ویرون بدی براش مهم نیست چون حتی توانایی راندن هم نداره.
آقا فرزاد با حرفت کاملا موافقم اما مثال رو نه . اگه ویرن رو تو هفتاد سالگی به من بدی اگه نتونم برونمش باز دست رد نمیزنم و میگیرم و هرروز نگاش میکنم یعنی این لطف شما واقعا برام مهمه Wink
یاد فانتزیای قدیم افتادم.
دلم برای همه شما عزیزان و اون روزهای پرشور تالار تنگ شده.
شاد و موفق باشید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، ostokhan ، alirezanz ، copol
(2020-12-02 ساعت 11:58)dv2017 نوشته:  
(2020-11-21 ساعت 13:47)ostokhan نوشته:  
آقا فرزاد با حرفت کاملا موافقم اما مثال رو نه . اگه ویرن رو تو هفتاد سالگی به من بدی اگه نتونم برونمش باز دست رد نمیزنم و میگیرم و هرروز نگاش میکنم یعنی این لطف شما واقعا برام مهمه Wink
شاد و موفق باشید

سلام دوست قدیمی 😅

من ۱ سال اومدم برزیل شاید باورتون نشه اون قدیما اینجا هی شوخی میکردم میگفتم با تاتیانا میخوام ازدواج کنم. واقعا با تاتیانا ازدواج کردم. 😂😂
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol ، LORDAmiroo ، dv2017 ، jalayevatan
(2020-12-10 ساعت 18:36)alirezanz نوشته:  
(2020-12-02 ساعت 11:58)dv2017 نوشته:  
(2020-11-21 ساعت 13:47)ostokhan نوشته:  دور از جون شما ادمیزاد پوست کلفت هستش. 
شاد و موفق باشید

سلام دوست قدیمی 😅

من ۱ سال اومدم برزیل شاید باورتون نشه اون قدیما اینجا هی شوخی میکردم میگفتم با تاتیانا میخوام ازدواج کنم. واقعا با تاتیانا ازدواج کردم. 😂😂
ایران کجا برزیل کجا
چطوری شد اصلا رفتی؟ تبریک بابت وصال با تاتیانا Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
اقا اماده شو من مهمونی بیام پیشت برزیل
هاها
دی
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
سال 2021 بر همگیتون مبارک و امیدوارم نحسی 2020 رو با خودش نداشته باشه که سالی بود که دیگه برنگرده. این مریضی کوفتی هم از تب و تاب بیفته و روال زندگی عادی بشه.
با 2021......
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، copol ، vidatanha ، iSalar ، LORDAmiroo ، dv2017
سلام دوستان وقتتون بخیر
یه سوال داشتم نتونستم جوابشو پیدا کنم
اگر لاتاری برنده شدیم و ویزامون هم صادر شد باید کدوم ایالت بریم؟ انتخاب ایالت تو کدوم مرحله س؟آیا دست خودمونه اصلا یا نه خودشون میگن کجا بریم؟🧐🧐🧐
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2021-01-10 ساعت 11:43)Anata نوشته:  سلام دوستان وقتتون بخیر
یه سوال داشتم نتونستم جوابشو پیدا کنم
اگر لاتاری برنده شدیم و ویزامون هم صادر شد باید کدوم ایالت بریم؟ انتخاب ایالت تو کدوم مرحله س؟آیا دست خودمونه اصلا یا نه خودشون میگن کجا بریم؟🧐🧐🧐
بله با خودتونه. هر جا که دل تنگتون خواست میتونید تشریف ببرید
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: Anata

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان