کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2021-02-11 ساعت 12:35)Anata نوشته:  
(2021-02-11 ساعت 03:22)ostokhan نوشته:  
(2021-02-10 ساعت 15:42)Anata نوشته:  من فکر کردم شما الان امریکا هستید!
نه من ایران هستم
هشت نه سالی لاتاری شرکت کردم ولی نشده. تو این گروه هم بخاطر خاطراتی که با بچه های قدیمی دارم میام سر میزنم. حس نوستالژیک داره
ایشالا امسال همه با هم😄البته حس میکنم شانس امسال کمتره چون خیلیا شرکت کردن
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]اگه بخواهید اماری حساب کنید و حساب کتاب داشته باشید بله درست میگین. ولی اگه کسی بخواد قبول بشه نصف دنیا هم شرکت کرده باشن میشه. هر چند من خودم بعد چند سال شرکت کردن باور کردم شانسی در کار نیست تو این داستان. هر چی هست ما خبر نداریم....[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، barsa ، Anata
اینجا دوباره ظاهرا بایکوت شد
گمون کنم اشتباه از من بود گفتم یه صفحه رفته جلو
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، copol ، dv2017 ، amin_j
خبر خوب اینکه بایدن یه طرح داده مبنی بر افزایش 25 هزار تایی گرین کارت های لاتری. البته مشخص نیست رای بیاره و یا نه اما خب شروع خوبیه.

ویزاهای لاتری 2017 تا 2019 تا اینجای کار سوخته هستند و احتمالا دیگه نشه کارش کرد اما دارن روی 2020 کار میکنند تا ببینند ایا میشه یه تعداد از برنده ها مجدد برای دریافت ویزا اقدام کنند.

در مورد 2021 هم گویا دارن کار میکنند تا زمان بسته شدنش که سپتامبر هست رو به تعویق بندازن چون با ممنوعیت های کرونا تعداد زیادی ویزا داره سوخت میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol ، dv2017 ، amin_j
🇺🇸
بایدن منع صدور ویزاهای مهاجرتی را لغو کرد. بدین ترتیب سفارتخانه ها دیگر با هیچ مانعی برای پردازش و صدور ویزاهای مهاجرتی مواجه نبوده و موظف به از سرگیری صدور ویزاهای مهاجرتی هستند.

https://www.whitehouse.gov/briefing-room...ion-10014/
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، iSalar ، copol ، hosseinix ، dv2017 ، amin_j
سال نوی همگی مبارک! [عکس: dance.gif]
امیدوارم ۱۴۰۰ سالی باشه که به همه آرزوها و اهدافتون از جمله مهاجرت (چه آمریکا و چه جاهای دیگه) برسید!
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، milade ، lady simin ، ostokhan ، vidatanha ، dv2017 ، amin_j ، copol ، majid7
(2021-04-02 ساعت 01:04)ostokhan نوشته:  امسال کی نتیجه لاتری اعلام میشه؟؟
من امسال خیلی در جریانش نیستم
شنبه ۱۸ اردیبهشت
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، lady simin ، ostokhan ، milade
Heart 
(2021-03-22 ساعت 22:41)iSalar نوشته:  سال نوی همگی مبارک! [عکس: dance.gif]
امیدوارم ۱۴۰۰ سالی باشه که به همه آرزوها و اهدافتون از جمله مهاجرت (چه آمریکا و چه جاهای دیگه) برسید!
ان شاالله همه به مراد دلشون برسون❤🌹
پاسخ
تشکر کنندگان: iSalar ، ostokhan ، milade
(2021-04-06 ساعت 22:03)DEHGHANE KHALAFKAR نوشته:  
(2021-03-22 ساعت 22:41)iSalar نوشته:  سال نوی همگی مبارک! [عکس: dance.gif]
ان شاالله همه به مراد دلشون برسون❤🌹
نمیدونم من این قضیه برام فقط صدق میکنه یا نه ولی دیگه شاید مهاجرت و یا قبولی لاتری شیرینی چند سال پیش رو برام نداشته باشه. این فقط مثوله مهاجرت نیست. تو گذر عمر مسایل مختلف رنگ و بو شون رو از دست میدن و شاید چیزهای دیگه دغدغه میشن برات. 
هر چند شرایط ایران واقعا مناسب زندگب با ارامش نیست.  Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: amin_j ، copol ، milade ، alirezanz
سلام
امیدوارم این فروردین سریع تموم بشه
ببینیم چند چند هستیم.
هرچند پولی دیگه نمونده ولی با HOP باید زنده موند
پاسخ
تشکر کنندگان: lady simin ، copol ، iSalar ، milade ، LORDAmiroo ، alirezanz
با تبریک سال نو
و با ارزوی بهترین ها برای مردم ایران علی الخصوص اونایی که در فکر مهاجرت هستن
امیدوارم به هر آنچه میخواید برسید
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، lady simin ، copol ، iSalar ، milade ، farrokh33
(2021-02-13 ساعت 12:16)ostokhan نوشته:  
(2021-02-11 ساعت 12:35)Anata نوشته:  
(2021-02-11 ساعت 03:22)ostokhan نوشته:  نه من ایران هستم
هشت نه سالی لاتاری شرکت کردم ولی نشده. تو این گروه هم بخاطر خاطراتی که با بچه های قدیمی دارم میام سر میزنم. حس نوستالژیک داره
ایشالا امسال همه با هم😄البته حس میکنم شانس امسال کمتره چون خیلیا شرکت کردن
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]اگه بخواهید اماری حساب کنید و حساب کتاب داشته باشید بله درست میگین. ولی اگه کسی بخواد قبول بشه نصف دنیا هم شرکت کرده باشن میشه. هر چند من خودم بعد چند سال شرکت کردن باور کردم شانسی در کار نیست تو این داستان. هر چی هست ما خبر نداریم....[/font]
سلام وعرض ارادت خدمت دوستان قدیمی
من هم ازسال 2014دراین گروه هستم با دوستان بسیار خوب وبا شخصیت ازراه دورآشنا شدم اینو ازصمیم قلب میگم واقعا باید تک تک این دوستان الان آمریکا بودن یعنی حق اونا هست اگر همه چیز حالت عادی داشت وسیاست اینقدر مزاحم زندگی مانبود همگی درآمریکا ویا هرجای دیگه دنیا که می خواستیم میتونستیم زندگی کنیم ولی چه میشه کرد که متاسفانه زندگی ما بازیچه بازیگرانی شده که فقط به قدرت وثروت خودشون فکر میکنند
ریاست چهارساله ترامپ وقفه ای دراین راه بوجودآورد ولی با اومدن بایدن بازمیشه امیدوارشد برای رفتن به سرزمین فرصت ها
حس خوبی به من میگه که آینده روشن وامیدوارکننده است نباید هرگز ناامیدشد 
با آرزوی تندرستی وشادی برای تک تک شما عزیزان .تا فرصتی دیگربدرود
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، saeed_gh ، copol ، lady simin ، iSalar ، milade ، نیویورک.2022 ، alirezanz ، dv2017
امروز اتفاقی صفحات قبل سالهای پیش رو دیدم چند تاشو....
حس نوستالژی شدیدی داره. وقت گردین حتما سر بزنین.
از کاربرایی که یه دوره فعالیت شدید داشتن و رفتن و دیگه هیچ نام و نشانی ازشون نیست که الان کجا هستن و اصلا به اون چیزی که میخواستن رسیدن یا نه.
الان که نگاه میونم واقعا از بحثهایی که سرشون جروبحث میکردیم خندم میگیره... بزرگتر و پخته تر شدیم و الان اون حرفا خنده داره برامون.
ای کاش تین تلگرام و اینستا و... نبود. اینا بیشتر همه رو از هم دور کرد تا نزدیک کنه. اون موقع ها که همه یه ماه اخر به اعلام نتایج اینجا جا انداخته بودن و صحبت میکردن. من یکی واقعا دلم تنگ اون روزا شده.
بگذریم.... پر حرفی کردم.
انگار 17 روز به نتایج امسال مونده. درسته شرایط سخت شده خوبه که قبولی از بین بچه های قدیمی داشته باشیم.
به امید یه زندگی با کیفیت تر توی هر جای این کره خاکی
پاسخ
ایشالا امسال همه قبولیمممممممممممSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: lady simin ، milade ، fgh747 ، frd22 ، copol ، نیویورک.2022 ، farrokh33
سلام خدمت همه دوستان مجازی عضو این سایت
من چندین سال هست که در لاتاری شرکت میکنم و قسمت نبوده که برنده بشم. ولی از سال اول مخاطب این سایت بودم و کلی اطلاعات مفید به دست آوردم و کلی خاطرات خوب و شاد برای من درست شد.
سالهای قبل از ترامپ روزشمار برای روز لاتاری بود و چقدر حس و حال خوبی در گروه درست میشد و ...
امیدوارم با رفتن ترامپ و راه افتادن دوباره لاتاری این گروه هم دوباره رونق بگیره و دوستان قدیمی که کلی خاطرات خوب برای ماها درست کردند دور هم جمع بشن.
امیدوارم همتون به آرزوتون برسید و خدا آرزوی دلتون را وقتی هنوز ذوقش را دارید قسمتتون بکنه.
خلاصه اینکه دلم سوخت که این گروه اینقدر سوت و کوره و گفتم شاید با گذاشتن این پیغام کمکی به گرم شدنش کرده باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، fgh747 ، رضا٨٦ ، amin_j ، copol ، farrokh33 ، nargol s ، jalayevatan
سلام
چند سالي بود كه اينجا سر نزده بودم
ايشالله امسال هممون جزو برنده ها باشيم
از خداوند قادر مطلف مي خواهم كمكمون كنه براي رسيدن به ارزوهامون
پاسخ
تشکر کنندگان: نیویورک.2022 ، ostokhan ، lady simin ، amin_j ، mohsen kaheh ، farrokh33 ، fgh747 ، nargol s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان