کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
سلام به همگی.
امیدوارم خوب و خوش و خرم باشید
اومدم یه نگاه به تالار بندازم کلی خاطره مرور شد. نوستالژی، جوابای رگباری علیرضا، دلگرمی های آقا فرخ، راهنماییهای آقا شاهین، پستهای خوب خانم شقایق، همراهی کوپل و لرد امیرو و آقا فرزادو ...
همگی شاد باشید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، ostokhan ، shahin2737 ، farrokh33 ، copol ، alirezanz
ای جماعت
آیا پاسپورتها و عکسهای خود را اماده میکنین برای یه لاتاری دیگه که شوخی بیش نیست؟!
کانالهای تلگرامی مهاجرسرا این رو از ممبرها پرسیده بودن.
از 2013 تا 2022!!
از 2022 تا کی؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، dv2017 ، farrokh33 ، copol
(2021-09-13 ساعت 17:38)ostokhan نوشته:  ای جماعت
آیا پاسپورتها و عکسهای خود را اماده میکنین برای یه لاتاری دیگه که شوخی بیش نیست؟!
از 2013 تا 2022!!
از 2022 تا کی؟؟؟
باتوجه به شرایط امروزم، خیر.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، farrokh33
(2021-09-15 ساعت 00:17)majid7 نوشته:  
(2021-09-13 ساعت 17:38)ostokhan نوشته:  ای جماعت
از 2013 تا 2022!!
از 2022 تا کی؟؟؟
باتوجه به شرایط امروزم، خیر.
کار پسندیده ای هستش
منم دیگه پرونده اینو بستم رفت پی کارشهر کی میخواست برنده بشه تو اون هفت هشت بار شرکت یالاخره اسمش در میومد. باید اعتراف کرد با این هزینه های سنگین هم نمیشه کاری کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: majid7 ، shahin2737 ، dv2017 ، copol
خب خب
یاران لاتاری باز که همچنان دل و دماغ ثبت نام دارین و این پروسه جزیی از زندگیتون شده بشتابید برای 2023
گودلاک باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، نیویورک.2022 ، copol ، mohsen kaheh
سلام خدمت دوستان بسیارعزیزم
خوشحالم که بهانه ای پیش اومد تا بادوستان نازنین گپ واحوالپرسی داشته باشم
پیشنهادمیکنم همگی ثبت نام کنید شرایط این دوره مانند قبل ازترامپ وقبل از کروناست
سال دیگه تقریبا همه چیز به حالت طبیعی خودش برمیگرده
آرزومیکنم دوستان بسیارخوبم برنده بشن وبارفتن به آمریکابتونندکاستی های این مدت روجبران کنند
به اصطلاح که میگن ماهی روهروقت ازآب بگیری تازه است. با رفتن هم تمام این ناراحتی هاوعقب ماندگی ها رومیشه جبران کرد
تندرست وشادباشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017 ، نیویورک.2022 ، copol
سلام به همگی
امیدوارم فرمایشات جناب فرخ صحیح باشه و اوضاع به روال قبل برگرده. و این سایت به روال پر رونق خودش برگرده. روزهای خیلی خوبی سالهای قبل در این سایت داشتیم و امیدوارم تکرار بشه. با آرزوی برنده شدن همه علاقه مندان واقعی مهاجرت به us..
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، dv2017
Big Grin 
(2021-10-11 ساعت 00:30)ostokhan نوشته:  خب خب
یاران لاتاری باز که همچنان دل و دماغ ثبت نام دارین و این پروسه جزیی از زندگیتون شده بشتابید برای 2023
گودلاک باشید
جزء تفریحاتمون شده این کار. پاییز برای بقیه فصل عاشقی و قدم زدن زیر بارونه. برای ماها دنبال عکس و تمدید پاسپورت و پر کردن فرمه. بهار هم برای بقیه فصل عاشق شدنه برای ما هیجان و انتظار برای اعلام نتایج. خلاصه معنی فصل ها برامون تغییر کردهSmile)))
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2021-10-12 ساعت 20:36)نیویورک.2022 نوشته:  
گودلاک باشید
جزء تفریحاتمون شده این کار. پاییز برای بقیه فصل عاشقی و قدم زدن زیر بارونه. برای ماها دنبال عکس و تمدید پاسپورت و پر کردن فرمه. بهار هم برای بقیه فصل عاشق شدنه برای ما هیجان و انتظار برای اعلام نتایج. خلاصه معنی فصل ها برامون تغییر کردهSmile)))
نه دیگه حداقلش برای من دیگه اینطور نیست. یعنی دو سه سال اول بود ولی بعدش بدنمون سرد شد فهمیدیم لاتاری همچین لاتاری خالی هم نیست.خلاصه ش هر چی هست ما که نمیدونیم چیه. ولی خب اینم مثل باقی قرعه کشی ها باید در نظر گرفت و هیچ وقت روش نباید حساب باز کرد Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: نیویورک.2022
(2021-10-13 ساعت 02:01)ostokhan نوشته:  
(2021-10-12 ساعت 20:36)نیویورک.2022 نوشته:  
گودلاک باشید
نه دیگه حداقلش برای من دیگه اینطور نیست. یعنی دو سه سال اول بود ولی بعدش بدنمون سرد شد فهمیدیم لاتاری همچین لاتاری خالی هم نیست.خلاصه ش هر چی هست ما که نمیدونیم چیه. ولی خب اینم مثل باقی قرعه کشی ها باید در نظر گرفت و هیچ وقت روش نباید حساب باز کرد Shy
من حساب کردم سال هشتمه که ثبت نام میکنم.  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan
(2021-10-13 ساعت 18:25)نیویورک.2022 نوشته:  
(2021-10-13 ساعت 02:01)ostokhan نوشته:  
(2021-10-12 ساعت 20:36)نیویورک.2022 نوشته:  جزء تفریحاتمون شده این کار. پاییز برای بقیه فصل عاشقی و قدم زدن زیر بارونه. برای ماها دنبال عکس و تمدید پاسپورت و پر کردن فرمه. بهار هم برای بقیه فصل عاشق شدنه برای ما هیجان و انتظار برای اعلام نتایج. خلاصه معنی فصل ها برامون تغییر کردهSmile)))
من حساب کردم سال هشتمه که ثبت نام میکنم.  Big Grin
ما از لاتاری 2013 با این پروسه منحوس آشنا گشتیم Big Grin Sad Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، نیویورک.2022 ، saeed_gh
منم رفتم برای سال هفتم ثبت نام کنم. ولی فقط همون دو سه سال اول بود که خودمو توی خیابونهای آمریکا تصور میکردم و شب و روز درباره آمریکا میخوندم.الان دیگه مثل یه عادت شده. خصوصا توی دوره ترامپ کلا نا امید شدم.الانم با خودم میگم یه امسال وقت هست و سال آینده توی این دوسال قبول نشیم دوباره ترامپ ممکنه بیاد و کلا لاتاری رو جمع کنه بره و از اونجایی که ارزونترین و ساده ترین راه مهاجرته ممکنه دیگه نشه جایی رفت
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: نیویورک.2022 ، copol ، ostokhan
درود و عرض ادب ویژه خدمت همه هم قطاری های
علاقه مند به قرعه کشی آمریکا، امسال برای بار
سیزدهم ثبت نام رو با نام خدا انجام دادم.. برای
همه شما آرزوی موفقیت و قبولی در لاتاری رو دارم
به امید اینکه همه به اهدافشون در زندگی برسن
از جمله جناب استخوان عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: نیویورک.2022 ، copol ، ostokhan ، mohsen kaheh ، dv2017
کیا ثبت نام کردن؟
ده روز مونده انگار!!
از وسوسه شیطان تو این بیست روز سربلند بیرون اومدیم. Cool خداروشکر Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017
(2021-10-30 ساعت 21:52)ostokhan نوشته:  کیا ثبت نام کردن؟
ده روز مونده انگار!!
از وسوسه شیطان تو این بیست روز سربلند بیرون اومدیم. Cool خداروشکر Big Grin
من هنوز ثبت نام نکردم. Sad یکی به من اندکی امید بده بلکه بتونم ثبت نام کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان