کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-12 ساعت 23:51)bhb32 نوشته:  فرزاد خان به دليل اينكه اينجا بازديد بيشتري داره سوالاشون رو مطرح ميكنن
خيلي از بچه هاي دگ هم اينجا سوال بي مورد مطرح كردن و جواب گرفتن
اينقدر سخت نگيريد
براي ايشون يه مورد فورس پيش اومده. براي هر كدوم ما هم پيش بياد به هم ميريزيم و توقع كمك فوري داريم.
حالا الانم كه خبري از ترامپ نيست.  
فرزاد جان شما هم با توجه به اينكه اين فروم جاي مطرح كردن اين سوالا نيست
لطف كن جواب سوالاتت رو كه گرفتي اون پست خاص رو حذف كن
ساير دوستان هم پاسخ هاشون رو حذف كنن
اينجوري هم شما به جوابت رسيدي هم پست هاي بي مورد با اين بحث زياد نميشه
حوصله دوستان هم سر نميره

ممنون عزیز ... من از حرفهایی که دوستان بهم میزنن دلگیر نیستم ...

فقط ای کاش یکم معرفت ایرانی تو این روزا پیدا میشد ...
مثل همین معرفت برخی دوستان که خیلی کمک حال من شد و مثل آب روی آتیش بود برام ...

کمک کردن خیلی کار قشنگیه... همیشه آرزو میکنم شخصی که نیاز داره به راهنمایی ، بیاد پیش خودم ...
باید دل پاک و صافی داشته باشیم که خدا راه زندگی رو برامون روشن کنه ... خوبی کن تا خوبی ببینی

اگر تو این تاپیک منتظر خبر های خوب هستید ، باید با کامنت های با ارزش و انسانی اینجا رو تطهیر کرد

ای کاش قدرت درک برخی دوستان بالا بود ... حیف که نمیشه حس و حال آدما رو پست کرد اینجا ...
و اگر نه از سایز بسیار زیاد استرسی که دارم ، حجم سرور سایت پر میشد ...

خدا برای گرگ بیابون هم کار اداری تو ایران پیش نیاره ... اونم تو سیستم بی پایه آموزشی ...

من بخاطر نامه دعوت مصاحبم ، تمام زندگی و مال و اموالی که داشته و نداشتم رو قمار کردم ...
اگر تو این روزا اتفاقی برام بیوفته ، زندگیم رو کاملا باختم ...

دیگه خون به مغزم نمیرسه که بدونم کدوم تاپیک پست بزارم یا نزارم ... حالم خرابه ...

البته شکر خدا ، امروز کارم مثل اینکه راه افتاده . اما دیگه به هیچ وجه به سیستم دانشگاه اعتماد ندارم

میترسم هفته بعد یچیز دیگه بهم بگن ... واقعا هیچ چیزی حالشون نیست ...

هیچ اتفاقی در ایران قابل پیش بینی شدن نیست ... قضیه ا ح م د ی ن ژ ا د هم نمونه آخرش ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، ramin_red
(2017-04-13 ساعت 00:45)arezoo dream نوشته:  دوستان نازنين موافق تند حرف زدن نيستم، ميدونم همه استرس دارين اما بهتره به تعهد گروهي هم پايبند باشيم...
قبول دارم تاپيك اين فروم خاص هست اما از اونجايي كه خيلي فعاله اگر دوستي سوال اورژانسي داشت صبوري به خوج بديم چون ممكنه براي هر كدوم از ما هم پيش بياد
سپاس فراوان

بابا يه سوال دوتا سوال نه دو صفحه
هر چيزي حدي داره
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
به نظرم بهتره همدیگر رو یکم درک کنیم

خودتون رو جای کاربر @farzadmohajer بزارید میبینید که این بنده خدا چه استرسی داره زمانی که در تنها مسیر خوشبختی لحظه ای براش باز شده و با توجه به دیوونه ای مثل ترامپ هی باز و بسته میشه
منم جای ایشون بودم خودم رو به اب و اتیش میزدم برای پیدا کردن جواب سوال ها

البته کاربر @farzadmohajer هم بهتره به جای پرسیدن سوالات تکراری از موتور جستجو استفاده کنه و همچنین انجمن های مفیدی که زیاد هم هستن
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، SabSor ، onasiss ، armehraboon ، ramin_red
دیگه به چیزی جز قسمت و سرنوشت فکر نمی کنم ...

موفق باشید ...

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان:
سفارت ارمنستان امروز ٢٤ فروردين ٩٦ يك نفر رو كلير كرد
YRV2014711020
خواهشاً اگر اين كيس مهاجر سرايي هستن اعلام كنن چه مدت تو پروسه بودن
ممنون
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Sudeh ، rainyday ، V_B ، ramin_red ، zamini1975
(2017-04-13 ساعت 12:46)bhb32 نوشته:  سفارت ارمنستان  امروز ٢٤ فروردين ٩٦ يك نفر رو كلير كرد
YRV2014711020
ممنون

امروز هم یکی از دوستان ما با کیس مهاجرتی F4 بعد از یازده ماه در ابوظبی کلیر شدن.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday ، V_B ، bhb32 ، mulan1979 ، ramin_red ، zamini1975 ، siavashasg
من اينجا بيشتر خواننده بودم( اگرچه كه از اول باهاتون بودم) واسه همين زياد حق نظر ندارم...

با اين حال
من احساسم اينه كه به صورت ناخواسته اينجا يه community به وجود اومده كه واقعا برخي از ماها تعلق خاطر بهش پيدا كرديم...
فكر ميكنم كم نيسن كسايي كه مثه من بعد هر خبري تو هر شرايطي، از پشت چراغ قرمز و توي كلاس و سره كار و .... بلافاصله اين فروم رو باز ميكردن .... يه حورايي اينجا نقش يه پرستار رو بازي كرد برا خيليا از جمله من... ( كاري به اين ندارم كه ماهيت اين قضيه خوبه يا بده)

تو اين شرايط اينكه اين ذهنيت براي بعضي به وجود اومده كه فكر ميكنن جواب هر سوالي رو ميشه اينجا گرفت شايد زياد لايق ملامت نباشه. اون هم در اين شرايط كه خدا رو شكر تا حدودي خبري نيس...

منتها اين صحبت من توجيه اين نيست كه (( هر مشكل كوچيك)) ، (( احساسات لحظه اي)) يا (( درد ناحيه معده)) رو هم بخوايم در قالب يه كامنت به بقيه برسونيم.
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، santaclara ، fb2016 ، V_B ، mohajer20176 ، bhb32 ، bah90 ، farzadmohajer ، mulan1979 ، mostafa2017 ، onasiss ، POUA ، mathey
دوستان خدا رو شکر که فعلا خبری از حکم و دادگاه و این جور چیزها نیست . پس بهتره که اینجا که یک محیط اجتماعی هست سعی کنیم که به دیگران کمک کنیم . روشنه وقتی که هر خبری از قانون و حکم بشه ناخوداگاه دوباره بحث به موضوع اصلی برمی گرده . در مورد موضوع فرزاد عزیز هم بگم که واقعا چه اشکالی داره که با هم هم فکری کنیم و بتونیم مشکل یکدیگر رو تا اونجایی که در توان داریم حل کنیم ؟؟؟؟ شاید چند روز دیگه من هم یک مشکلی داشته باشم و الان که دیگه صبرم لبریز شده به کمک شما عزیزان نیازمند بشم !!!! بنابراین نظر من اینه که در کنار هم باشیم در مشکلات . متاسفانه برنامه 2017 با سال های قبل تفاوت داره پس بهتره که به یکدیگر کمک کنیم .خوبه که سوالات در تاپیک خودش مطرح بشه ولی چیزی که مهمه الان اینده تک تک دوستانه .
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، bah90 ، farzadmohajer ، mulan1979 ، onasiss ، rainyday ، armehraboon ، ramin_red
مجدد امروز ٢٤ فروردين ٩٦ ارمنستان دو نفر ديگه رو هم كلير كرد
چ كيس هاي عجيبي
‎YRV2017510008‎
YRV2017510009
اين دگ چ مدليه
كيس ها هم هر دو مال ‎2017
تاريخ تشكيل پرونده هر دو جون ٢٠١٦ هست
يكي وضعيتش Or و ديگري redy براي مصاحبه
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، shahin.za ، onasiss ، shahin41 ، ramin_red ، V_B ، zamini1975
(2017-04-13 ساعت 13:00)shahin41 نوشته:  
(2017-04-13 ساعت 12:46)bhb32 نوشته:  سفارت ارمنستان  امروز ٢٤ فروردين ٩٦ يك نفر رو كلير كرد
YRV2014711020
ممنون

امروز هم یکی از دوستان ما با کیس مهاجرتی F4 بعد از یازده ماه در ابوظبی کلیر شدن.

خیلی ممنون که اطلاع دادین، همینکه دیگران که منتظر هستن بدونن پروسه در حال انجامه و حدودا چقدر طول میکشه خیلی تو این شرایط خوبه
گروه F1
تاریخ اپلای June 2009
تاریخ مصاحبه: october 2016 ابوظبی
وضعیت: AP
معافیت کفالت و شغل غیردولتی
آپدیت: 5 دسامبر ۲۰۱۶و ۱۶ مارچ و ۲۸جون
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Pegah123 ، ramin_red
سلام. از دوستان عزیز کسی تجربه سفر با ایرفرانس از ایران به آمریکا و بالعکس رو داشته؟ اینکه ویزای ترانزیت لازم هست یا نه؟
Case number: 59$$
مصاحبه فعلا ابوظبی
تاریخ ارسال فرم Jun
انلاک فرم February
تا خدا هست نگران بعدش نیستم
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red
اینکه بعضی از دوستان کامنت های غیر مرتبط با اسم این فروم رو بر نمی تابند برای من قابل درک نیست. اینجا تو شرایط سخت و بحرانی شده بود حلال مشکلات و سوالات بچه ها و بعد از این که جو یکم اروم شد هنوز تعلق خاطر بچه ها به اینجا ادامه داره و چون بقیه هم اینجارو بیشتر چک میکنند سوال هاشونو اینجا مطرح می کنند
اینکه بعضی ها میان این جا و میبیند خبری از فرمان مهاجرت نیست، دلیلش کامنت های غیر مرتبط نیست بلکه دلیلش اینه که خبری نیست واقعا و وقتی خبری بشه اکثر کامنت ها مربوط میشه به اون خبر . فکر هم نمیکنم خوندن چند تا سوال که حداکثر ممکنه زیر یک دقیقه وقت کسایی رو که بی تفاوت به دلیل اینکه نظری در مورد اون سوال ندارند رو بگیره. و مطمینا دلیل اینکه شما جواب سوال تو ذهنت و یا خبر جدیدی رو اینجا نمیگیری سوال های بقیه نیست بلکه نبودن خبر هست. تا وقت تشکیل شدن دادگاه که نیمه دوم اردیبهشت هست اتفاق خاصی اینجا نمیوفته ممکنه هر 5 6 روز یه خبر کوچیک که فلان کس حمایت کرده از فرمان یا مخالفت در بیاد بیشتر از اون خبری نیست. پس اگه اینجا به بقیه کمکی میکنه بهتره که منع نشه بهتر از اینه که متروکه بشه و هفته ها دریغ از یک خط نظر. من خودم وقتی میام اینجا و دو سه تا نظر یا سوال میبینیم و از حال بچه ها با خبر میشم،حتی یه خبر بی ربط بیشتر خوشحال میشم اگه کمکی بر بیاد جواب میدم اگه نه میخونم و رد میشم . 4خط اضافه خوندن که این جنجال هارو نداره.
پاسخ
(2017-04-14 ساعت 16:52)minaz00 نوشته:  اینکه بعضی از دوستان کامنت های غیر مرتبط با اسم این فروم رو بر نمی تابند برای من قابل درک نیست. اینجا تو شرایط سخت و بحرانی شده بود حلال مشکلات و سوالات بچه ها و بعد از این که جو یکم اروم شد هنوز تعلق خاطر بچه ها به اینجا ادامه داره و چون بقیه هم اینجارو بیشتر چک میکنند سوال هاشونو اینجا مطرح می کنند
اینکه بعضی ها میان این جا و میبیند خبری از فرمان مهاجرت نیست، دلیلش کامنت های غیر مرتبط نیست بلکه دلیلش اینه که خبری نیست واقعا و وقتی خبری بشه اکثر کامنت ها مربوط میشه به اون خبر . فکر هم نمیکنم خوندن چند تا سوال که حداکثر ممکنه زیر یک دقیقه وقت کسایی رو که بی تفاوت به دلیل اینکه نظری در مورد اون سوال ندارند رو بگیره. و مطمینا دلیل اینکه شما جواب سوال تو ذهنت و یا خبر جدیدی رو اینجا نمیگیری سوال های بقیه نیست بلکه نبودن خبر هست. تا وقت تشکیل شدن دادگاه که نیمه دوم اردیبهشت هست اتفاق خاصی اینجا نمیوفته ممکنه هر 5 6 روز یه خبر کوچیک که فلان کس حمایت کرده از فرمان یا مخالفت در بیاد بیشتر از اون خبری نیست. پس اگه اینجا به بقیه کمکی میکنه بهتره که منع نشه بهتر از اینه که متروکه بشه و هفته ها دریغ از یک خط نظر. من خودم وقتی میام اینجا و دو سه تا نظر یا سوال میبینیم و از حال بچه ها با خبر میشم،حتی یه خبر بی ربط بیشتر خوشحال میشم اگه کمکی بر بیاد جواب میدم اگه نه میخونم و رد میشم . 4خط اضافه خوندن که این جنجال هارو نداره.

واقعا حرف دل من رو زديد
اميدوارم دوستان كمي بيشتر هوا همديگه رو داشته باشن و يا اگر دليل تو همفكري و راهنمايي نميبينند حداقل شكايت هم نكنند، درسته كه موضوع فورم چيز ديگريست ولي تا روزي كه اخبار جديدي نيست اجازه بديد دوستان ديگه از عزيزان اين فورم راهنمايي بگيرند
انقدر هم به هم نپريم و با لحن بد اعتراض نكنيم كه چرا چرا چرا
??????????????
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، SabSor ، zamini1975 ، bhb32 ، farzadmohajer ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2017-04-14 ساعت 16:52)minaz00 نوشته:  اینکه بعضی از دوستان کامنت های غیر مرتبط با اسم این فروم رو بر نمی تابند برای من قابل درک نیست. اینجا تو شرایط سخت و بحرانی شده بود حلال مشکلات و سوالات بچه ها و بعد از این که جو یکم اروم شد هنوز تعلق خاطر بچه ها به اینجا ادامه داره و چون بقیه هم اینجارو بیشتر چک میکنند سوال هاشونو اینجا مطرح می کنند

بسیار ممنونم از این کامنت زیبا ... ای کاش دوستانی گلی چون شما یا onasiss جان و ... دوستانی از این
قبیل اینجا بیشتر داشتیم که این تاپیک رو مثل یه داروخانه مجهز ، بچه هارو تسکین روحی و جسمی بدن .

این تاپیک رو به هیچ عنوان نمیشه اقدامات احتمالی ترامپ جهت صدور ویزا نام گزاری کرد .
زیرا انقدر مساله پیچیده و قاطی پاتی شده که معلوم نیست باید سر چه موضوع و شخصی بحث کرد .

اشخاصی که در این تاپیک حضور دارند ، قطعا دچار ضربات روحیه شدید چه سر حکم ترامپ یا موارد دیگه
دچار شده اند ... مشکلاتی که ناشی از حکم ترامپ پیش آمده و ارتباط مستقیمی با خود فرمان نداره ...

از نظر من این تاپیک ، باید به آرامش دادن روحی و فکری اشخاص کمک کنه ...

فرمان مهاجرتی ترامپ مثل یک بمب شیمیایی بود که هر شخصی رو به یک بیماری منحصر به فرد مبتلا کرده

اینجا تنها جایی هست که باید با یک محیط آرامبخش جهت بالا بردن تمرکز دوستان کارش رو ادامه بده ...

این تاپیک ، پیچیده ترین تاپیک تاریخ مهاجرسراست ... معلوم نیست که باید سر چی بحث کنیم ...

اگر اشخاص این تاپیک به آرامش دادن دوستان کمک کنن ، سال بعد همه با هم در ایالات متحده آمریکا هستیم

نه اینکه فقط خر خودمون از پل بگذره ...

حرف بدی میزنم ؟؟؟

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: shahin41 ، armehraboon ، onasiss
(2017-04-14 ساعت 20:38)farzadmohajer نوشته:  [quote='minaz00' pid='750622' dateline='149217

نه اینکه فقط خر خودمون از پل بگذره ...

حرف بدی میزنم ؟؟؟
نه ... تقصير شما نيست .... اگه دوستان وقتي سايت و باز ميكنن برن تمام نمايش هاي امروز و كه اپديت شده بخونن همه ميرن سر جاي خودشون سوال ميپرسن و جراب ميگيرن .... به قول شما فقط دنبال اينيم كه مشكل خودمون حل شه و بس... اگه يكيمون اينجا به مشكل بخوره و استرس بگيره رو ديوارم ميره كامنت ميذاره... هرچند بهتره برأي نظم سايت در جاي خودش سوال و جواب كنيم اما مهمتر اينه كه اخه برأي سوال هامون مخاطبي هم باشه .
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin41 ، mulan1979

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان