کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
سلام دوستان. من دیروز مصاحبه داشتم و یکضرب ویزا گرفتیم. سفرنامه رو خواهم نوشت و تو فروم مربوطه خواهم گذاشت. اینو الان مینویسم که بگم انشااله خبرهای خوشی برای همه تو راهه. چه اونایی که منتظر کلیرشون هستند و چه اونایی که منتظر مصاحبه.
مشخصات کیس :
برنده آقای ایرانی، فوق لیسانس، سربازی معاف ، عدم کار دولتی، سفرهای خارجی متعدد
همسر چینی، فوق لیسانس، سفرهای خارجی متعدد
بقیه موارد تو امضام هست. کسی سوالی داشت در خدمتم
از صمیم قلب امیدوارم همتون موفق باشید و مطمئنم بزودی براتون اتفاق خواهد افتاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، Bboys_s ، ekhveh ، mostafa2017 ، bhb32 ، hosseinkht ، فافافا ، mulan1979 ، V_B ، Ali--usa ، Pegah123 ، AbbasHTC ، shahin41 ، arezoo dream ، Sasa-t ، ramin_red ، onasiss ، gbtm
(2017-05-10 ساعت 14:26)modichan نوشته:  سلام دوستان. من دیروز مصاحبه داشتم و یکضرب ویزا گرفتیم. سفرنامه رو خواهم نوشت و تو فروم مربوطه خواهم گذاشت. اینو الان مینویسم که بگم انشااله خبرهای خوشی برای همه تو راهه. چه اونایی که منتظر کلیرشون هستند و چه اونایی که منتظر مصاحبه.
مشخصات کیس :
برنده آقای ایرانی، فوق لیسانس، سربازی معاف ، عدم کار دولتی، سفرهای خارجی متعدد
همسر چینی، فوق لیسانس، سفرهای خارجی متعدد
بقیه موارد تو امضام هست. کسی سوالی داشت در خدمتم
از صمیم قلب امیدوارم همتون موفق باشید و مطمئنم بزودی براتون اتفاق خواهد افتاد.

تبریک میگم دوست عزیز انشاله که موفق باشین
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان: modichan ، mulan1979 ، ramin_red ، bhb32
(2017-05-09 ساعت 14:32)farhhad نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 11:23)nabavim نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 10:49)hamed.drgh نوشته:  دیشب گزارشی در شبکه بی بی سی در حال پخش بود مرده شهروند آمریکای بود و سیتزن رو گرفته بود واسه زنش اقدام کرده بود که زنشو اخراج کرده بودن بت یک بچه این ترامپ واقعا دیوانه شده

دوستان نتیجه دادگاه مشخص شده ؟

سلام
تا اونجایی که من تونستم بفهمم نتیجه روشنی در آخر دادگاه ارائه نشد.در حقیقت بیشتر سوال و جواب بود.و البته بیشتر بر ضد فرمان ترامپ.یکی از قاضیها گفتن این فرمان دویست میلیون نفر از این کشورها رو تحت تاثیر قرار میده و روش مناسبی هم نیست.گرچه قضات موافقی هم بودن که میگفتن فقط باید متن فرمان مهاجرتی را مورد توجه قرار داد و نه صحبتهای ترامپ را.و اینکه اگر شخص دیگری هم غیر از ترامپ این طرح را ارائه میداد بازهم اینقدر مقاومت میشد.
و در قسمتی یکی از قضات از نماینده دولت پرسید ایا 50روز از 90 روز سپری شده که جواب دادن بله.
اگه جایی رو اشتباه فهمیدم دوستان باتجربه تر اصلاح کنند.
بهرحال امیدوارم هرچه که صلاح همه ما در اون هست اتفاق بیفته و از شر این بازیهای ترامپ زودتر خلاص شیم.
البته به نظر من بهتر بود این فرمان همون اول اجرا میشد و این سه ماه هم میگذشت و دوباره همه چیز روال عادی میگرفت.چون الان عملا کسی به اون صورت نتونسته ویزاشو بگیره.به نوعی زیر پوستی اجرا شده فرمان.
با تشکر از دوستان

دوست عزیز من مصاحبه در آنکارا داشتم و به چشم دیدم روال به صورت عادی جریان داره و خیلی ها هم یک ضرب ویزا گرفتن. زیرپوستی جریان داره و قانون رو دور زده و ... فقط شایعه س.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Bboys_s ، mulan1979 ، arezoo dream ، ramin_red ، bhb32 ، Pegah123 ، hosseinkht
سلام دوستان
امروز تو ابوظبی دو خانواده ویزای یکضرب گرفتند
اولی خانواده دو نفره مرد معاف و مهندس کامپیوتر در بخش خصوصی، زن خانه دار قبلا منشی.
دومی خود خود ما، من مهندس کامپوتر در شرکت خصوصی خانم من فعلا خانه دار و قبلا در یه شرکت کار پشتیبانی نر افزاری رو انجام میداد.
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: HamidHu ، Pooya ، mostafa2017 ، arezoo dream ، mulan1979 ، Pegah123 ، modichan ، ramin_red ، Ali--usa ، eblis_67 ، bhb32 ، gbtm ، mohajer1360 ، onasiss ، hosseinkht
(2017-05-10 ساعت 18:12)sayhoon نوشته:  سلام دوستان
امروز تو ابوظبی دو خانواده ویزای یکضرب گرفتند
اولی  خانواده دو نفره مرد معاف و مهندس کامپیوتر در بخش خصوصی، زن خانه دار قبلا منشی.
دومی خود خود ما، من مهندس کامپوتر در شرکت خصوصی خانم من فعلا خانه دار و قبلا در یه شرکت کار پشتیبانی نر افزاری رو انجام میداد.

تبریک فراوان و ممنون از همه دوستان که دارند به اشتراک میگذارند.....اینجاست که باید بگیم بیشششش باددددددد

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
دوستان و همراهان گرامی به نظر میرسه موتور کلیری به لطف خدا مثل اینکه دوباره روشن شده. هروقت آنلاین میشین غیر این فروم به فروم کلیرنس و پروسه اداری هم سر بزنین و خوشحال بشین بلکه کمی بیشتر انرژی بگیرین. امیدتونو ازدست ندین و پر از انرژی مثبت باشین. ++++++++++++++

انرژژژژژژژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، onasiss ، hsh85 ، V_B ، bhb32 ، mahii
(2017-05-11 ساعت 14:28)mostafa2017 نوشته:  دوستان و همراهان گرامی به نظر میرسه موتور کلیری به لطف خدا مثل اینکه دوباره روشن شده. هروقت آنلاین میشین غیر این فروم به فروم کلیرنس و پروسه اداری هم سر بزنین و خوشحال بشین بلکه کمی بیشتر انرژی بگیرین. امیدتونو ازدست ندین و پر از انرژی مثبت باشین. ++++++++++++++

خسته نباشید آقا مصطفی زحمتکش و عزیز
در مورد دادگاه ناحیه ۴ و وضعیتش خبر جدیدی به چشمتون نخورده؟ حدس و گمانی نیست که چه زمانی رای می دن؟
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، Pegah123 ، bhb32
(2017-05-11 ساعت 14:37)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 14:28)mostafa2017 نوشته:  دوستان و همراهان گرامی به نظر میرسه موتور کلیری به لطف خدا مثل اینکه دوباره روشن شده. هروقت آنلاین میشین غیر این فروم به فروم کلیرنس و پروسه اداری هم سر بزنین و خوشحال بشین بلکه کمی بیشتر انرژی بگیرین. امیدتونو ازدست ندین و پر از انرژی مثبت باشین. ++++++++++++++

در مورد دادگاه ناحیه ۴  و وضعیتش خبر جدیدی به چشمتون نخورده؟ حدس و گمانی نیست که چه زمانی رای می دن؟

زنده باشین. در مورد زمان دادگاه همون که گفته شده تاکنون منم خبر دارم. اینکه ممکنه چند هفته تا صدور حکم طول بکشه. که خوب در هر صورت که البته انشالله به نفع ما باشه همچینم این طول کشیدن بد نیست. چون میخوره به ماه جون و عملن دیگه نمیرسن که تو دادگاه عالی قبل تعطیلات بررسیش کنن و میوفته بعد اکتبر(نیمه پر لیوانو ببینین) یه مقاله است دارم خلاصه اش میکنم. یه خبرم هست خودم متوجه نشدم دقیق در چه مورد صحبت میکنه، برای همینم تا الان پست نکردم. شاید همزمان با هم پستشون کنم اگه دوستان دیگه اطلاعات داشتند شاید بتونن کمکی کنند.

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، Pegah123 ، bhb32 ، mahii
(2017-05-11 ساعت 15:26)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 14:37)TiredAdmin نوشته:  

در مورد دادگاه ناحیه ۴  و وضعیتش خبر جدیدی به چشمتون نخورده؟ حدس و گمانی نیست که چه زمانی رای می دن؟

زنده باشین. در مورد زمان دادگاه همون که گفته شده تاکنون منم خبر دارم. اینکه ممکنه چند هفته تا صدور حکم طول بکشه. که خوب در هر صورت که البته انشالله به نفع ما باشه همچینم این طول کشیدن بد نیست. چون میخوره به ماه جون و عملن دیگه نمیرسن که تو دادگاه عالی قبل تعطیلات بررسیش کنن و میوفته بعد اکتبر(نیمه پر لیوانو ببینین) یه مقاله است دارم خلاصه اش میکنم. یه خبرم هست خودم متوجه نشدم دقیق در چه مورد صحبت میکنه، برای همینم تا الان پست نکردم. شاید همزمان با هم پستشون کنم اگه دوستان دیگه اطلاعات داشتند شاید بتونن کمکی کنند.

انرژی مثبت یادتون نره

انشالله جفت دادگاه ها رو ببریم. من از لحظه ای که کلیر شدم با بدبختی خودم رو رسوندم ارمنستان که زودتر مدیکال بدم و بره واسه پروسه صدور انشالله.. چون متاسفانه کلیری ای پی ها مدت زمان محدود داره و از اون زمان بگذره دوباره میریم تو ای پی! Sad برای کیس من تا ۱۷ ژوئن وقت دادن.. نگرانم خدا نکرده دادگاهها بازی در آرن و کلا کلیریم هم بپره! دعا کنید برام Sad منم برای همه دعا میکنم انشالله ختم به خیر شه به نفع ماها که چندین ماهه از زندگی موندیم..
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، bhb32
(2017-05-11 ساعت 15:30)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 14:37)TiredAdmin نوشته:  خسته نباشید آقا مصطفی زحمتکش و عزیز

انرژی مثبت یادتون نره

انشالله جفت دادگاه ها رو ببریم. من از لحظه ای که کلیر شدم با بدبختی خودم رو رسوندم ارمنستان که زودتر مدیکال بدم و بره واسه پروسه صدور انشالله.. چون متاسفانه کلیری ای پی ها مدت زمان محدود داره و از اون زمان بگذره دوباره میریم تو ای پی! Sad برای کیس من تا ۱۷ ژوئن وقت دادن.. نگرانم خدا نکرده دادگاهها بازی در آرن و کلا کلیریم هم بپره! دعا کنید برام Sad منم برای همه دعا میکنم انشالله ختم به خیر شه به نفع ماها که چندین ماهه از زندگی موندیم..

نگران نباشین بابا Big Grin . شما سختشو رد کردی کو حالا تا 17 ژوئن. نزدیک یه ماه دیگه وقت داری (نکنه تا 7 می گفتند؟؟) والله لذتشو الان ببر. اینقدر استرس نداشته باش. مدیکالم قبلن دادی و مراحلشو میدونی کاری نداره که. کلیم وقت داری Smile . انشالله که ختم به خیر بشه و صلاح دوستان رخ بده.

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، bhb32
(2017-05-11 ساعت 14:37)TiredAdmin نوشته:  خسته نباشید آقا مصطفی زحمتکش و عزیز

انرژی مثبت یادتون نره

سلام و مبارکت باشه
خیالتون راحت شما دیگه ویزارو گرفتی انشاالله
یه نکته ای بگم
لطفا دوستان عصبانی نشید.?
شما مدیکال رو که انجام بدی جوابشو به خودت نمیدن
خودشون واسه سفارت میفرستند
یه وقت سفارت اشتباهی با تاریخ قبلی ویزا صادر نکنه!!!!!
این و از منشی دکتر کریستین پرسیدی؟
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-05-11 ساعت 15:37)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 15:26)mostafa2017 نوشته:  زنده باشین. در مورد زمان دادگاه همون که گفته شده تاکنون منم خبر دارم. اینکه ممکنه چند هفته تا صدور حکم طول بکشه. که خوب در هر صورت که البته انشالله به نفع ما باشه همچینم این طول کشیدن بد نیست. چون میخوره به ماه جون و عملن دیگه نمیرسن که تو دادگاه عالی قبل تعطیلات بررسیش کنن و میوفته بعد اکتبر(نیمه پر لیوانو ببینین) یه مقاله است دارم خلاصه اش میکنم. یه خبرم هست خودم متوجه نشدم دقیق در چه مورد صحبت میکنه، برای همینم تا الان پست نکردم. شاید همزمان با هم پستشون کنم اگه دوستان دیگه اطلاعات داشتند شاید بتونن کمکی کنند.

انرژی مثبت یادتون نره

نگران نباشین بابا Big Grin . شما سختشو رد کردی کو حالا تا 17 ژوئن. نزدیک یه ماه دیگه وقت داری (نکنه تا 7 می گفتند؟؟) والله لذتشو الان ببر. اینقدر استرس نداشته باش. مدیکالم قبلن دادی و مراحلشو میدونی کاری نداره که. کلیم وقت داری Smile .  انشالله که ختم به خیر بشه و صلاح دوستان رخ بده.

انرژی مثبت یادتون نره

قربانت.. به این وجه مثبت حرفات فکر میکنم ولی خب به هر حال استرس اتفاقات غیر مترقبه هم دارم.. نه من تا ۱۷ ژوئن وقت دارم.. مساله اینه که الان ذهنم میره سراغ بدترین حالت که تو هفته پیش رو جفت دادگاهها خدا نکرده رای بد بدن.. نتیجاتا دستور اعمال شه و تا تموم شه اعتبار کلیرنس منم تموم شده!

یه نکته.. من لابلای حرفهای قاضی و شکات شنیدم که یکی از قاضی ها از نماینده دولت پرسید الان ۵۰ روز از دستور گذشته و ۴۰ روز مونده و اونم گفت بله.. ۴۰ روز مونده.. درست شنیدم؟ و آیا منظورش این بود که خدای نکرده در صورت برد ترذامپ هم از ادامه دستور حساب میشه نه ۹۰ روز کامل؟
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-05-11 ساعت 15:41)V_B نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 15:26)mostafa2017 نوشته:  زنده باشین. در مورد زمان دادگاه همون که گفته شده تاکنون منم خبر دارم. اینکه ممکنه چند هفته تا صدور حکم طول بکشه. که خوب در هر صورت که البته انشالله به نفع ما باشه همچینم این طول کشیدن بد نیست. چون میخوره به ماه جون و عملن دیگه نمیرسن که تو دادگاه عالی قبل تعطیلات بررسیش کنن و میوفته بعد اکتبر(نیمه پر لیوانو ببینین) یه مقاله است دارم خلاصه اش میکنم. یه خبرم هست خودم متوجه نشدم دقیق در چه مورد صحبت میکنه، برای همینم تا الان پست نکردم. شاید همزمان با هم پستشون کنم اگه دوستان دیگه اطلاعات داشتند شاید بتونن کمکی کنند.

انرژی مثبت یادتون نره

سلام و مبارکت باشه
یه نکته ای بگم

آخه مدیکال قبلیم که الان یک هفته است باطله Smile)‌فکر کنم افیسر دست نگه میداره تا نتیجه مدیکال جدید بیاد ولی مرسی از تذکر به منشی دکترکریستین هم میگم
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، ramin_red
(2017-05-11 ساعت 15:46)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 15:41)V_B نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 15:30)TiredAdmin نوشته:  انشالله جفت دادگاه ها رو ببریم. من از لحظه ای که کلیر شدم با بدبختی خودم رو رسوندم ارمنستان که زودتر مدیکال بدم و بره واسه پروسه صدور انشالله.. چون متاسفانه کلیری ای پی ها مدت زمان محدود داره و از اون زمان بگذره دوباره میریم تو ای پی! Sad برای کیس من تا ۱۷ ژوئن وقت دادن.. نگرانم خدا نکرده دادگاهها بازی در آرن و کلا کلیریم هم بپره! دعا کنید برام Sad منم برای همه دعا میکنم انشالله ختم به خیر شه به نفع ماها که چندین ماهه از زندگی موندیم..

سلام و مبارکت باشه
یه نکته ای بگم

آخه مدیکال قبلیم که الان یک هفته است باطله Smile)‌فکر کنم افیسر دست نگه میداره تا نتیجه مدیکال جدید بیاد ولی مرسی از تذکر به منشی دکترکریستین هم میگم

درسته واسه شما دیگه از 6 ماه گذشته. اما بپرس لطفا به ما هم اطلاع بده
خیلیییییییی مبارکت باشه
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، bhb32 ، ramin_red
(2017-05-11 ساعت 15:41)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 15:37)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 15:30)TiredAdmin نوشته:  انشالله جفت دادگاه ها رو ببریم. من از لحظه ای که کلیر شدم با بدبختی خودم رو رسوندم ارمنستان که زودتر مدیکال بدم و بره واسه پروسه صدور انشالله.. چون متاسفانه کلیری ای پی ها مدت زمان محدود داره و از اون زمان بگذره دوباره میریم تو ای پی! Sad برای کیس من تا ۱۷ ژوئن وقت دادن.. نگرانم خدا نکرده دادگاهها بازی در آرن و کلا کلیریم هم بپره! دعا کنید برام Sad منم برای همه دعا میکنم انشالله ختم به خیر شه به نفع ماها که چندین ماهه از زندگی موندیم..

نگران نباشین بابا Big Grin . شما سختشو رد کردی کو حالا تا 17 ژوئن. نزدیک یه ماه دیگه وقت داری (نکنه تا 7 می گفتند؟؟) والله لذتشو الان ببر. اینقدر استرس نداشته باش. مدیکالم قبلن دادی و مراحلشو میدونی کاری نداره که. کلیم وقت داری Smile .  انشالله که ختم به خیر بشه و صلاح دوستان رخ بده.

انرژی مثبت یادتون نره

قربانت.. به این وجه مثبت حرفات فکر میکنم ولی خب به هر حال استرس اتفاقات غیر مترقبه هم دارم.. نه من تا ۱۷ ژوئن وقت دارم.. مساله اینه که الان ذهنم میره سراغ بدترین حالت که تو هفته پیش رو جفت دادگاهها خدا نکرده رای بد بدن.. نتیجاتا دستور اعمال شه و تا تموم شه اعتبار کلیرنس منم تموم شده!

یه نکته.. من لابلای حرفهای قاضی و شکات شنیدم که یکی از قاضی ها از نماینده دولت پرسید الان ۵۰ روز از دستور گذشته و ۴۰ روز مونده و اونم گفت بله.. ۴۰ روز مونده.. درست شنیدم؟ و آیا منظورش این بود که خدای نکرده در صورت برد ترذامپ هم از ادامه دستور حساب میشه نه ۹۰ روز کامل؟

به شخصه شک دارم دادگاه بخواد روی اون حساب صادر کنه. چون دوبار در دادگاه رد شده. نمیشه به دستوری ارجاع داد که اجرایی نشده.

انرژی مثبتت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، TiredAdmin ، onasiss ، ramin_red ، mosa10dei

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان