کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-05-12 ساعت 19:15)Ehsan-3ehsan نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 02:37)bhb32 نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 17:40)rainyday نوشته:  دوستان گرامی ببخشید که این سوالو اینجا میپرسم از دوستم توی ارمنستان شماره ثابت تلفن آمریکارو خواستن میخواستم بپرسم که چجوری باید شماره تلفنو براشون بفرستیم
بهش گفتن تا فردا ساعت 5 فرصت داره شماره تلفنو بفرسته
اگه کسی میدونه ممنون میشیم توضیح بده

از منم خواسته بودن
ايميل كن
جواب ميدن

از منم خواستن ، منم ديروز به ايميل سفارت ارمنستان IranIVYerevan  فرستادم ولى جوابى واسم نفرستاده ، امروز ام ايميل زدم دوباره نوشتم أيا به دستتون رسيده ؟ ولى هنوز بازم جواب ندادن ، دوست عزيز  شما هم شماره تلفن و ادرس و به همين ايميل فرستادين؟ أيا جواب شما رو بعد از إرسال دادند؟؟؟
الان واسم ايميل اومد كه ويزاى شما چند روز ديگه به پست تحويل داده ميشه ??
دوستان پس اگر ميخواهيد چيزى إرسال كنيد به همين ايميل سفارت بفرستيد
برنده :2016.  3 May
 برنده خودم ١ نَفَر

سربازي: معافيت
••Case: 54
Interview page: 28 March
Interview time: 11 May

Interview place: Armenia- Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، V_B ، ramin_red ، eblis_67
(2017-05-12 ساعت 19:25)Ehsan-3ehsan نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 19:15)Ehsan-3ehsan نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 02:37)bhb32 نوشته:  از منم خواسته بودن
ايميل كن
جواب ميدن

از منم خواستن ، منم ديروز به ايميل سفارت ارمنستان IranIVYerevan  فرستادم ولى جوابى واسم نفرستاده ، امروز ام ايميل زدم دوباره نوشتم أيا به دستتون رسيده ؟ ولى هنوز بازم جواب ندادن ، دوست عزيز  شما هم شماره تلفن و ادرس و به همين ايميل فرستادين؟ أيا جواب شما رو بعد از إرسال دادند؟؟؟

لطف میکنید به سایت https://ceac.state.gov برید چک کنید که همین الان issued شده؟ میخوام بدوننم یه روزه ایشود میشه و الان فقط کار پستش مونده یا چند روز طول میکشه.. ممنونم.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، ramin_red
(2017-05-12 ساعت 19:25)Ehsan-3ehsan نوشته:  الان واسم ايميل اومد كه ويزاى شما چند روز ديگه به پست تحويل داده ميشه ??

به سلامتي
مبارك باشه دوست عزيز
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، eblis_67 ، Ehsan-3ehsan
(2017-05-12 ساعت 22:55)bhb32 نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 19:25)Ehsan-3ehsan نوشته:  الان واسم ايميل اومد كه ويزاى شما چند روز ديگه به پست تحويل داده ميشه ??

به سلامتي
مبارك باشه دوست عزيز

ممنون ام عزيز ❤️
وقتي مصاحبه ام تموم شد در مورد كلير كردن از افيسر سوْال كردم كه چرا كلير نميكنيد ؟

اتاق شماره ١١ ( دوستانى كه رفتن ميدونن ) گفت كه الان يه كم شلوغه و از اول اگوست شروع به كلير كردن ميكنيم ، دوست عزيز نگران نباش افيسر خيلي خيلي اميدوارانه در مورد كلير شدن كيس ها صحبت ميكرد
 برنده خودم ١ نَفَر

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، shahin41 ، hsh85 ، ramin_red ، zamini1975 ، mahii
(2017-05-12 ساعت 20:16)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 19:25)Ehsan-3ehsan نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 19:15)Ehsan-3ehsan نوشته:  از منم خواستن ، منم ديروز به ايميل سفارت ارمنستان IranIVYerevan  فرستادم ولى جوابى واسم نفرستاده ، امروز ام ايميل زدم دوباره نوشتم أيا به دستتون رسيده ؟ ولى هنوز بازم جواب ندادن ، دوست عزيز  شما هم شماره تلفن و ادرس و به همين ايميل فرستادين؟ أيا جواب شما رو بعد از إرسال دادند؟؟؟

لطف میکنید به سایت https://ceac.state.gov برید چک کنید که همین الان issued شده؟ میخوام بدوننم یه روزه ایشود میشه و الان فقط کار پستش مونده یا چند روز طول میکشه.. ممنونم.
بله الان نگاه كردم ، امروز issued شده بودم
 برنده خودم ١ نَفَر

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، TiredAdmin ، ramin_red ، mahii
دوستان يه سوْال اگه لطف كنيد زود جواب بدهيد ممنون ميشم

اين دادگاه ا در پيش رو ترامپ در چه تاريخى قرار است برگذار شود ؟؟؟؟!!!!
 برنده خودم ١ نَفَر

پاسخ
تشکر کنندگان: mahii ، bhb32 ، ramin_red
(2017-05-10 ساعت 17:18)mosa10dei نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 14:32)farhhad نوشته:  
(2017-05-09 ساعت 11:23)nabavim نوشته:  دوستان نتیجه دادگاه مشخص شده ؟

سلام
تا اونجایی که من تونستم بفهمم نتیجه روشنی در آخر دادگاه ارائه نشد.در حقیقت بیشتر سوال و جواب بود.و البته بیشتر بر ضد فرمان ترامپ.یکی از قاضیها گفتن این فرمان دویست میلیون نفر از این کشورها رو تحت تاثیر قرار میده و روش مناسبی هم نیست.گرچه قضات موافقی هم بودن که میگفتن فقط باید متن فرمان مهاجرتی را مورد توجه قرار داد و نه صحبتهای ترامپ را.و اینکه اگر شخص دیگری هم غیر از ترامپ این طرح را ارائه میداد بازهم اینقدر مقاومت میشد.
و در قسمتی یکی از قضات از نماینده دولت پرسید ایا 50روز از 90 روز سپری شده که جواب دادن بله.
اگه جایی رو اشتباه فهمیدم دوستان باتجربه تر اصلاح کنند.
بهرحال امیدوارم هرچه که صلاح همه ما در اون هست اتفاق بیفته و از شر این بازیهای ترامپ زودتر خلاص شیم.
البته به نظر من بهتر بود این فرمان همون اول اجرا میشد و این سه ماه هم میگذشت و دوباره همه چیز روال عادی میگرفت.چون الان عملا کسی به اون صورت نتونسته ویزاشو بگیره.به نوعی زیر پوستی اجرا شده فرمان.
با تشکر از دوستان

دوست عزیز من مصاحبه در آنکارا داشتم و به چشم دیدم روال به صورت عادی جریان داره و خیلی ها هم یک ضرب ویزا گرفتن. زیرپوستی جریان داره و قانون رو دور زده و ... فقط شایعه س.

با نظر اين دوستمون موافق ام دستورات ترامپ تأثيري روى مصاحبه ها نذاشته ، بنده الان ارمنستان ام و خيلي از دوستان دارن يك ضرب ميگيرن
 برنده خودم ١ نَفَر

پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei ، bhb32 ، hosseinkht ، arezoo dream ، eblis_67 ، ramin_red
(2017-05-12 ساعت 23:14)Ehsan-3ehsan نوشته:  دوستان يه سوْال اگه لطف كنيد زود جواب بدهيد  ممنون ميشم

اين دادگاه ا در پيش رو ترامپ  در چه تاريخى قرار است برگذار شود ؟؟؟؟!!!!

دوشنبه 15 ماه می

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، AbbasHTC ، gbtm ، sina454 ، V_B ، ramin_red ، onasiss ، Ehsan-3ehsan
(2017-05-13 ساعت 06:22)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 23:14)Ehsan-3ehsan نوشته:  دوستان يه سوْال اگه لطف كنيد زود جواب بدهيد  ممنون ميشم

اين دادگاه ا در پيش رو ترامپ  در چه تاريخى قرار است برگذار شود ؟؟؟؟!!!!

دوشنبه 15 ماه می

انرژی مثبت یادتون نره

ساعاتی پیش خانم قاضی Tanya Chutcan قاضی دادگاه فدرال برای بخش واشنگتن دی سی اعلام کرد که مایل به صدور دستور توقف اجرای این دستور اجرایی رئیس جمهور ترامپ است اما برای صدور این حکم منتظر تعیین تکلیف پرونده های قبلی در دادگاه های تجدید نظر فدرال است.
بدین ترتیب احتمال ادامه توقف اجرای دستور اجرایی رئیس جمهور ترامپ حتی در صورت رد شکایت شاکیان در سایر دادگاه ها افزایش می یابد.اين قاضى دادگاه فدرال هم آمادگی خود برای صدور دستور توقف اجرایی شدن دستور رئیس جمهور ترامپ برای منع ورود اتباع ۶ کشور از جمله ایران را اعلام کرد
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
پاسخ
خدا رو شكر از اين همه خبراي خوب....
دادگاه ها از يه سمت و ويزاهاي يه ضرب و كلييري ها هم از سمت ديگه.... انشالا دل همتون شاد باشه...

جمعه راي رو ميديم روحاني و بعدم پيش به سوي ايروان... اميدوارم خبر ويزاي يه ضربم رو با پيروزي دولت روحاني باهم بهتون بدم ؛)

درسته كه عزم سفر داريم ولي خيلي صفا داره كه پشت سرمون ببينيم كه كشورمونم داره اباد ميشه و رو به پيشرفته ؛)

خيلي سياسي شد انگار ... شرم بر من
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، mulan1979 ، eblis_67 ، bhb32 ، Pegah123 ، ترنم هستی ، bah90 ، Bboys_s ، ramin_red ، fb2016 ، onasiss ، mathey
سلام دوستان
من پرونده ام f2a هستش چند روز پيش نامه مصاحبه ام رو از ان وى سى دريافت كردم ٢٣ خرداد روز مصاحبه ام هستش ميخواستم ببينم كسى تا الان از كيس هاى مشابه ما اينجا رفته واسه مصاحبه ؟ ويزاشو يكضرب گرفته؟ اگر نقص مدارك خورده از بابت چى بوده ممنون ميشم راهنماييم كنيد دوستان خواهش ميكنم خيلى استرس دارم priority date man ham 13 aug بودش .

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red
(2017-05-13 ساعت 22:20)Elhambanoo نوشته:  سلام دوستان
من پرونده ام f2a هستش چند روز پيش نامه مصاحبه ام رو از ان وى سى دريافت كردم ٢٣ خرداد روز مصاحبه ام هستش ميخواستم ببينم كسى تا الان از كيس هاى مشابه ما اينجا رفته واسه مصاحبه ؟ ويزاشو يكضرب گرفته؟ اگر نقص مدارك خورده از بابت چى بوده ممنون ميشم راهنماييم كنيد دوستان خواهش ميكنم خيلى استرس دارم priority date man ham 13 aug بودش .

اطلاعاتي كه ارائه داديد يكم ناقصه
يه امضاء شبيه امضاء يكي از ماها درست كنيد يا حداقل اطلاعات كيستون رو مثل ما اعلام كنيد تا بتونيم كمكتون كنيم
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red
متاسفانه چند بار خواستم امضا مو درست كنم نميدونم چطور اين كار رو انجام بدم . من category f2a هستم سال 2015 همسرم برام اقدام كرد و priority date ham 13 aug 2015 بوده آبان ماه نامه دريافت مداركم رو از nvc دريافت كردم و 6 may هم نامه از ان وى سى گرفتم كه نوشته بود وقت مصاحبه ام 23 june هستش حالا الان ميخوام كسايى كه رفتن مصاحبه و تو تايپ من بودن راهنماييم كنن آيا ويزاى يكضرب ميگيرم ؟ داستان كليرنس چيه ؟ چون من شنيدم اكثر كسايى كه مثل من ويزاى ازدواجى هستن مخصوصا خانوما ويزاى يكضرب ميگيرن خواهشن كمكم كنيد اگر كسى نقص مدرك خورده بگه از چى بوده بهم خيلى ممنونم ميشم خدا خودش كمك كنه كار تك تكمون درست بشه

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، V_B
(2017-05-14 ساعت 01:25)Elhambanoo نوشته:  متاسفانه چند بار خواستم امضا مو درست كنم نميدونم چطور اين كار رو انجام بدم . من category f2a هستم  سال 2015 همسرم برام اقدام كرد  و priority date ham 13 aug 2015  بوده  آبان ماه نامه دريافت مداركم رو از nvc  دريافت كردم و 6 may  هم نامه از ان وى سى گرفتم كه نوشته بود وقت مصاحبه ام 23 june  هستش حالا الان ميخوام كسايى كه رفتن مصاحبه و تو تايپ من بودن راهنماييم كنن آيا ويزاى يكضرب ميگيرم ؟ داستان كليرنس چيه ؟ چون من شنيدم اكثر كسايى كه مثل من ويزاى ازدواجى هستن مخصوصا خانوما ويزاى يكضرب ميگيرن  خواهشن كمكم كنيد  اگر كسى نقص مدرك خورده بگه از چى بوده بهم خيلى ممنونم ميشم خدا خودش كمك كنه كار تك تكمون درست بشه

من سوال شما رو در بخش كليرنس پاسخ دادم
از اون طريق و در اون فروم پيگيري كنيد
ممنون
پاسخ