کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-14 ساعت 13:20)فافافا نوشته:  
(2017-06-14 ساعت 13:18)فافافا نوشته:  
(2017-06-14 ساعت 13:07)mostafa2017 نوشته:  نه. بر طبق نظر دادگاه 22 ژوئن روزی هست که تصمیم میگیرن که اجرا بشه یا خیر.

انرژِی مثبت یادتون نره

منظورتون اینه که تعلیق اجرا بشه یا نه؟

با این شرایطی که مجدد عوض شد برنامه قرار هست به چه صورت بشه؟ ممکن هست برنامه دادگاه عالی به بعد از ماه اکتبر بره؟

22 ژوئن معلوم میشه دستور اجرایی به صورت اضطراری اجرا بشه یا نه. همچنین، تصمیم گرفته میشه که اگه دستور به صورت اضطراری اجرایی بشه، در چه تاریخی دادگاه اون تشکیل بشه. وکلای هاوایی از دولت خواستند تا آخر این ماه یا اوایل جولای دادگاه تشکیل بشه. یا دادگاه قبلو میکنه یا میندازه برای اکتبر و بعد از تعطیلات.

انرژِی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، فافافا ، hsh85 ، onasiss
(2017-06-14 ساعت 13:27)mostafa2017 نوشته:  
(2017-06-14 ساعت 13:18)فافافا نوشته:  منظورتون اینه که تعلیق اجرا بشه یا نه؟

با این شرایطی که مجدد عوض شد برنامه قرار هست به چه صورت بشه؟ ممکن هست برنامه دادگاه عالی به بعد از ماه اکتبر بره؟

22 ژوئن معلوم میشه دستور اجرایی به صورت اضطراری اجرا بشه یا نه. همچنین، تصمیم گرفته میشه که اگه دستور به صورت اضطراری اجرایی بشه، در چه تاریخی دادگاه اون تشکیل بشه. وکلای هاوایی از دولت خواستند تا آخر این ماه یا اوایل جولای دادگاه تشکیل بشه. یا دادگاه قبلو میکنه یا میندازه برای اکتبر و بعد از تعطیلات.

انرژِی مثبت یادتون نره

با توجه به شرایط پیش اومده به نظر شما همچنان شانس دولت کم هست یا وضعیت برای خواسته های دولت بهتر شده؟
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 13:18)فافافا نوشته:  منظورتون اینه که تعلیق اجرا بشه یا نه؟

انرژِی مثبت یادتون نره

یعنی روز 22 ژوئن تصمیم می گیرن اجرا بشه یا نه؟ بعد دادگاهش تشکیل میشه؟ این خیلی عجیبه! بعد اینکه اجرا شد دیگه چه دادگاهی رو می خوان تشکیل بدن؟
case number:2017 AS 6###
form 260: 28 May
interview: 18 May
Yerevan
آپدیت کیس اصلی: 19و23و24 می و 1 جون
آپدیت بقیه اعضا :19و23و24  می
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگى من ديروز آنكارا مصاحبه داشتم و ويزاى يكضرب گرفتممممممممم يعنى از خوشحالى فقط گريه ميكردم ميخوام بهتون بگم استرس نداشته باشين و خواهش نامه اى كه واستون مياد كه بايد يه سرى چيزا با خودتون ببريد رو دقيق و كامل بخونيد و همش رو ببريد شايد حتا نخوتد ولى بودن كسايى كه مداركشون ناقص بود و ويزاى يكضرب نگرفتن هر كس مدارك من رو ميديد ميخنديد چون خيلى زياد بود اما من دست پر رفتم و دست پر برگشتم ... كارمندتى سفارت هم خيلى برخوردشون خوب بود و بدونيد كه ويزاى يكضرب هم زياد ميدن

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
سلام دوستان ،حالا پنج شنبه چی میشه؟ یعنی پنج شنبه رای میدن اجرایی بشه یا نه ؟ چند درصد احتمال پیروزی دولت هست؟!
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-14 ساعت 13:56)sama79 نوشته:  
(2017-06-14 ساعت 13:20)فافافا نوشته:  با این شرایطی که مجدد عوض شد برنامه قرار هست به چه صورت بشه؟ ممکن هست برنامه دادگاه عالی به بعد از ماه اکتبر بره؟

انرژِی مثبت یادتون نره

یعنی روز 22 ژوئن تصمیم می گیرن اجرا بشه یا نه؟ بعد دادگاهش تشکیل میشه؟ این خیلی عجیبه! بعد اینکه اجرا شد دیگه چه دادگاهی رو می خوان تشکیل بدن؟

یعنی دولت 4 رای قاضی را برای بررسی پرونده بدست اورده؟ و احتمال اجرایی شدن حکم بصورت اضطراری چقدر است ؟ خدا نکند
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
قضیه از این قراره 22 ژوئن دادگاه تصمیم میگیره که آیا دستور اجرایی 2 به صورت اضطراری اجرا بشود یا خیر.

اگر اجرایی شود، آنگاه باید دادگاه تشکیل بشه و این پرونده بررسی بشه. هاوایی از دولت خواسته این دادگاه تو همین ماه و یا اوایل جولای تشکیل بشود اگر البته دادگاه به صورت اضطراری دستور را اجرایی کند. اگر دادگاه پیشنهاد هاوایی رو قبول نکنه اون وقت دادگاه اکتبر به بعد تشکیل میشه.

اگر هم که رای به عدم اضطراری بودن دستور اجرایی 2 بدهد که دیگه ماها خوشبخترین آدمها در اون لحظه روی زمین هستیم و میگیم : بای بای دستوراجرایی 2

نظر من:
با توجه به اطلاعات موجود به نظر میرسه دولت شانسی برای پیروزی حتا برای به صورت اضطراری عمل کردن دستور اجرایی 2 ندارد. چرا؟ چون باید به دادگاه ثابت کند که افرادی که از این شش کشور میخواهند وارد کشور شوند به امنیت کشور آسیب میزنند و خطر آنی برای کشور دارند. دولت تاکنون همچین مدرکی رو ارائه نداده است. امری که در تمام دادگاههای قبلی به آن اشاره شده است. همچنین، اشاره ترامپ به این که از اول هم همان دستور اجرایی 1 باید اجرایی میشد نشون میده نیت دولت بر تبعیض مذهبی است. همچنین دولت بارها ثابت کرده عجله ای برای اجرایی کردن دستورش ندارد. از دیر سابمیت کردن دفاعیاتش بگیرید تا تاخیر چند روزه برای عدم برخورد زمانی با سخنرانی ترامپ در کنگره. این آخری هم که خواستار مهلت اضافه یک هفته ای شده بود. پس روی هم رفته به نظر من دولت موفق نمیشه 4 رای از 9 رای رو برای به اجرا درآوردن دستورش کسب کنه.

پس همچنان و تا حصول نتیجه نهایی:

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
(2017-06-14 ساعت 16:11)mostafa2017 نوشته:  قضیه از این قراره 22 ژوئن دادگاه تصمیم میگیره که آیا دستور اجرایی 2 به صورت اضطراری اجرا بشود یا خیر.

اگر اجرایی شود، آنگاه باید دادگاه تشکیل بشه و این پرونده بررسی بشه. هاوایی از دولت خواسته این دادگاه تو همین ماه و یا اوایل جولای تشکیل بشود اگر البته دادگاه به صورت اضطراری دستور را اجرایی کند. اگر دادگاه پیشنهاد هاوایی رو قبول نکنه اون وقت دادگاه اکتبر به بعد تشکیل میشه.

اگر هم که رای به عدم اضطراری بودن دستور اجرایی 2 بدهد که دیگه ماها خوشبخترین آدمها در اون لحظه روی زمین هستیم و میگیم : بای بای دستوراجرایی 2

نظر من:
با توجه به اطلاعات موجود به نظر میرسه دولت شانسی برای پیروزی حتا برای به صورت اضطراری عمل کردن دستور اجرایی 2 ندارد. چرا؟ چون باید به دادگاه ثابت کند که افرادی که از این شش کشور میخواهند وارد کشور شوند به امنیت کشور آسیب میزنند و خطر آنی برای کشور دارند. دولت تاکنون همچین مدرکی رو ارائه نداده است. امری که در تمام دادگاههای قبلی به آن اشاره شده است. همچنین، اشاره ترامپ به این که از اول هم همان دستور اجرایی 1 باید اجرایی میشد نشون میده نیت دولت بر تبعیض مذهبی است. همچنین دولت بارها ثابت کرده عجله ای برای اجرایی کردن دستورش ندارد. از دیر سابمیت کردن دفاعیاتش بگیرید تا تاخیر چند روزه برای عدم برخورد زمانی با سخنرانی ترامپ در کنگره. این آخری هم که خواستار مهلت اضافه یک هفته ای شده بود. پس روی هم رفته به نظر من دولت موفق نمیشه 4 رای از 9 رای رو برای به اجرا درآوردن دستورش کسب کنه.

انرژی مثبت یادتون نره
دوست عزيز از شما بسيار سپاسگزارم
فقط من يه نكته رو متوجه نميشم, فكر مي كردم ٤ رأي از ٩ رأي براي مطرح شدن كيس لازمه و براي به اجرا در اومدنش ٥ رأي از ٩ رأي لازمه!!
ولي با توجه به مطالبي كه مطرح كرديد، اگه ٤ رأي از ٩ رأي موافق باشن فرمان إجرائي ميشه، درسته؟
case number:2017 AS 6###
form 260: 28 May
interview: 18 May
Yerevan
آپدیت کیس اصلی: 19و23و24 می و 1 جون
آپدیت بقیه اعضا :19و23و24  می
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mostafa2017 ، hsh85
(2017-06-14 ساعت 16:11)mostafa2017 نوشته:  قضیه از این قراره 22 ژوئن دادگاه تصمیم میگیره که آیا دستور اجرایی 2 به صورت اضطراری اجرا بشود یا خیر.

نظر من:

انرژی مثبت یادتون نره
ممنون از تحلیل های بسیار دقیقت
مثل همیشه عالی
فقط یک سوال :
اگر دادگاه رای به اضطرار بده و دادگاه رو هم بندازه به اکتبر چه اتفاقی میفته؟

پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2017-06-14 ساعت 17:13)Ali--usa نوشته:  

نظر من:

انرژی مثبت یادتون نره
ممنون از تحلیل های بسیار دقیقت
مثل همیشه عالی
فقط یک سوال :
اگر دادگاه رای به اضطرار بده و دادگاه رو هم بندازه به اکتبر چه اتفاقی میفته؟

اون وقت دیگه تا اون موقع خبری از ویزا نخواهد بود. ولی انشالله به اونجا دیگه نمیرسه. همین اول کاری ردش میکنن Big Grin Wink

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Ali--usa ، onasiss ، gbtm ، شهرادلیلا ، mulan1979 ، eblis_67 ، fn_glor
(2017-06-14 ساعت 16:47)sama79 نوشته:  

نظر من:

انرژی مثبت یادتون نره
دوست عزيز از شما بسيار سپاسگزارم
فقط من يه نكته رو متوجه نميشم, فكر مي كردم ٤ رأي از ٩ رأي براي مطرح شدن كيس لازمه و براي به اجرا در اومدنش ٥ رأي از ٩ رأي لازمه!!
ولي با توجه به مطالبي كه مطرح كرديد، اگه ٤ رأي از ٩ رأي موافق باشن فرمان إجرائي ميشه، درسته؟

درسته. شاید من بد نوشتم در متن مورد نظر. دولت از دادگاه خواسته به صورت اضطراری دستورش اجرایی بشه. چون الان در وضعیت "حساس کنونی" قرار داریم. بعدش، دادگاه تشکیل بشه و به پرونده رسیدگی بشه و وقتی تشکیل بشه اون وقت 5 رای لازم داره که دستورش تایید بشه. منم اول این قسمت رو خوب متوجه نشده بودم. فکر میکردم دادگاه 22 ژوئن فقط برای اینه که آیا دادگاه پرونده را بشنود یا نشنود. اما بعد این طور برداشت کردم که در همین جلسه هم دولت خواستاراین شده که دستورش به اجرا در بیاد به صورت اضطراری. حالا اگه من اشتباه برداشت کردم خوشحال میشم دوستان دیگر هم برداشت منو تصحیح کنند.

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali--usa ، rainyday ، onasiss ، fb2016 ، sama79 ، gbtm ، arezoo dream ، شهرادلیلا ، mulan1979 ، fn_glor ، soruosh
(2017-06-14 ساعت 14:00)Elhambanoo نوشته:  سلام به همگى من ديروز آنكارا مصاحبه داشتم و ويزاى يكضرب گرفتممممممممم يعنى از خوشحالى فقط گريه ميكردم ميخوام بهتون بگم استرس نداشته باشين و خواهش نامه اى كه واستون مياد كه بايد يه سرى چيزا با خودتون ببريد رو دقيق و كامل بخونيد و همش رو ببريد شايد حتا نخوتد ولى بودن كسايى كه مداركشون ناقص بود و ويزاى يكضرب نگرفتن هر كس مدارك من رو ميديد ميخنديد چون خيلى زياد بود اما من دست پر رفتم و دست پر برگشتم ... كارمندتى سفارت هم خيلى برخوردشون خوب بود و بدونيد كه ويزاى يكضرب هم زياد ميدن
درود بر شما. بهتون تبريك ميگم بانو
ميتونم بپرسم كه شما بر روي ويزا بولتن چه زماني شماره اتون كارنت شده؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، soruosh
با سلام خدمت دوستان و ارزوي موفقيت براي همه دوستان منتظر براي ويزا.
من يه سوال داشتم از دوستان مطلع :
من گرين كارت دارم و مجبورم كه بيستم جون به ايران سفر كنم براي كار اداري
مي خواستم بدونم در صورت اجرايي شدن اين دستور ممكنه براي من كه گرين كارت دارم مشكلي پيش بياد ؟
متاسفانه نمي تونم صبر كنم و سفرم رو به تاخير بندازم .
اميدوارم اين پروسه زودتر ختم به خير بشه كه خيال همه راحت بشه
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
کی این قضیه ختم بخیر میشه خدا میدونه کمتر از یک ماه مصاحبه دارم ولی خیلی جالبه اصلا استرسی مبنی بر اجرای اضطراری فرمان ندارم چون میدونم قانون آمریکا برخلاف اینجا حرف اول و آخرو میزنه و هیچ کسی نمیتونه روی قانون حرف بزنه حتی ریس جمهور باشه

امیدوارم همه به خواسته های قلبمون برسیم
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
اقا بچه ها اين خبر جديد چيه؟
مصطفي جان دستم به دومنت برادر.
اينكه ميگن ويزاها تا زمان صدور. حكم معتبر خواهد بود يعني چي؟
يعني ممكنه بعدش معتبر نباشه؟
اقا اگه اينجوريه كه بگين ما جمع كنيم بريم همين الان... ( بدبخت ميشم ولي اينكارو بكنم).
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان