کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-21 ساعت 12:04)mehdi.f نوشته:  
(2017-06-21 ساعت 09:53)sama79 نوشته:  دوستان سلام
یه مقاله دیروز تو vox آمده که تمام کیسهای محتمل بعنوان نتیجه جلسه supreme court بررسی کرده چیزی تو مایه فلوچارت آقا مصطفی و فافافا و احتمالشون را هم تا حدی بررسی کرده، من یه نگاه گذارا کردم چون سرکارم نتونستم دقیق بخونم اما بنظر میاد که معتقده این کیس به امنیت ملی ربط داده شده احتمالش زیاده که دادگاه کیس رو بشنوه اما اینکه کی بخواد تصمیم گیری کنه و چطور کاملا معلوم نیست ولی بنظرم مقاله خوبیه و تمام احتمالات را بررسی کرده باز نظر دوستان که با دقت می خوننش هم مهمه که چه برداشتی دارن https://www.vox.com/2017/6/20/15830178/m...reme-court
امیدوارم همه چی بخوبی پیش بره+++++++++++++++++++++++++++

سلام اقا مصطفی چه خبر شده ؟ چی میشه؟ یک توضیحی در مورد این خبر و تحلیل بدید لطفا ، ای خدا کمک کن

بابا تورو خدا انقدر منفي نگاه نكنيد مصطفي بنده خدا حداقل ٥ صفحه اخر اين فروم رو كلي پست گذاشته كه همش خبر خوب بوده و با شناختي كه از مصطفي همه ما داريم همينطوري و رو هوا لينك پيدا نميكنه كه ترجمه كنه و در اختيار همه ما بزاره اونوقت كسي زياد چيزي نميگه
حالا ٢ تو از عزيزان ٢ تا لينك خبر گذاشتند كه خيلي هم سورس خاصي نداره و كمي منفي هم نوشته حالا همه ما مثل اسپند روي اتيش شديم
كمي بايد خودمون رو كنترل كنيم و بقول مصطفي عزيز انرژي مثبت رو يادمون نره
انرژي مثبت يادمون نره ++++++++
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: rainyday ، mulan1979 ، bhb32 ، فافافا ، شهرادلیلا ، Ali--usa ، jalayevatan ، soruosh
(2017-06-21 ساعت 13:07)onasiss نوشته:  
(2017-06-21 ساعت 12:04)mehdi.f نوشته:  
(2017-06-21 ساعت 09:53)sama79 نوشته:  دوستان سلام
یه مقاله دیروز تو vox آمده که تمام کیسهای محتمل بعنوان نتیجه جلسه supreme court بررسی کرده چیزی تو مایه فلوچارت آقا مصطفی و فافافا و احتمالشون را هم تا حدی بررسی کرده، من یه نگاه گذارا کردم چون سرکارم نتونستم دقیق بخونم اما بنظر میاد که معتقده این کیس به امنیت ملی ربط داده شده احتمالش زیاده که دادگاه کیس رو بشنوه اما اینکه کی بخواد تصمیم گیری کنه و چطور کاملا معلوم نیست ولی بنظرم مقاله خوبیه و تمام احتمالات را بررسی کرده باز نظر دوستان که با دقت می خوننش هم مهمه که چه برداشتی دارن https://www.vox.com/2017/6/20/15830178/m...reme-court
امیدوارم همه چی بخوبی پیش بره+++++++++++++++++++++++++++

سلام اقا مصطفی چه خبر شده ؟ چی میشه؟ یک توضیحی در مورد این خبر و تحلیل بدید لطفا ، ای خدا کمک کن

بابا تورو خدا انقدر منفي نگاه نكنيد مصطفي بنده خدا حداقل ٥ صفحه اخر اين فروم رو كلي پست گذاشته كه همش خبر خوب بوده و با شناختي كه از مصطفي همه ما داريم همينطوري و رو هوا لينك پيدا نميكنه كه ترجمه كنه و در اختيار همه ما بزاره اونوقت كسي زياد چيزي نميگه
حالا ٢ تو از عزيزان ٢ تا لينك خبر گذاشتند كه خيلي هم سورس خاصي نداره و كمي منفي هم نوشته حالا همه ما مثل اسپند روي اتيش شديم

اتفاقا این مقاله اصلا منفی ننوشته، فقط احتمال هر آپشن و نتیجه ای که ممکنه در دادگاه تصمیم گرفته بشه رو بررسی کرده و بنظر من پیشتر هم بنفع ما نوشته فقط در مورد احتمال اینکه دادگاه بخواد کیس را بشنوه نوشته که ممکنه! بهر حال اکثر مقالات به نفع ما نظر دادن و انشاالله همه چی حوب پیش میره .+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
case number:2017 AS 6###
form 260: 28 May
interview: 18 May
Yerevan
آپدیت کیس اصلی: 19و23و24 می و 1 جون
آپدیت بقیه اعضا :19و23و24  می
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mehdi.f ، mulan1979 ، شهرادلیلا ، onasiss ، sh.parsa
(2017-06-21 ساعت 13:56)sama79 نوشته:  
(2017-06-21 ساعت 13:07)onasiss نوشته:  
(2017-06-21 ساعت 12:04)mehdi.f نوشته:  سلام اقا مصطفی چه خبر شده ؟ چی میشه؟ یک توضیحی در مورد این خبر و تحلیل بدید لطفا ، ای خدا کمک کن

اتفاقا این مقاله اصلا منفی ننوشته، فقط احتمال هر آپشن و نتیجه ای که ممکنه در دادگاه تصمیم گرفته بشه رو بررسی کرده و بنظر من پیشتر هم بنفع ما نوشته فقط در مورد احتمال اینکه دادگاه بخواد کیس را بشنوه نوشته که ممکنه! بهر حال اکثر مقالات به نفع ما نظر دادن و انشاالله همه چی حوب پیش میره .+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

به امید خدا اینجا هم پیروز میشیم
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: sh.parsa ، onasiss ، fn_glor ، soruosh
با تشکر از sama79 بابت ارسال مقاله اش. توجه شما رو به ترجمه مقاله و در انتها نظر خودم درباره اش جلب میکنم:

معمولن قضات دادگاه عالی عجله ای برای شنیدن پرونده در این سطح ندارند. به طور معمول کیسهایی که در آخر فصل به دادگاه میرسند تاریخ دادرسی اونها برای پاییز بعدی انتخاب میشود و سالهاست که هیچ پرونده ای به دادگاه عالی ارسال نشده که قضات بخواهند به صورت اضطراری به آن رسیدگی کنند. به طور معمول آنها کیسها (به خصوص کیسهای مهم) رو بعد از 2 تا 3 جلسه بررسی میکنند وتازه اون وقت تصمیم میگیرند که آیا باید به پرونده رسیدگی بکنند یا خیر. متاسفانه این بار وضعیت فرق میکند. اگر آنها از مسیری که پرونده تا پنج شنبه طی کرده است راضی نباشند، پرونده را در پاییز پی گیری خواهند کرد (مگر اینکه آنها از تعطیلات تابستانی خودشون بزنند و بخواهند که در 1-2 جلسه بیشتر به پرونده رسیدگی کنند). به احتمال بسیار زیاد دادگاه پرونده را خواهد شنید. اما سوال اساسی این است که چه زمانی به آن خواهد پرداخت؟

به طور سنتی برای پرونده هایی که به دادگاه عالی ارسال میشود دو راه حل وجود دارد:

1- پرونده را قبول کند و به آن رسیدگی کند
2- پرونده را قبول نکند و حکم دادگاههای پایینتر را لازم الاجرا اعلام کند

از اونجایی که سیر تحول این پرونده سریع بوده و همچنین از اونجایی که به پایان فصل اول دادگاه عالی رسیدیم، پنج احتمال وجود دارد که ممکن است قضات یکی از آنها رو انتخاب و به اجرا بگذارند:

1- دادگاه عالی در پنج شنبه هیچ تصمیمی درباره پرونده نگیرد

در این حالت قضات موافقت میکنند که در جلسه بعدیشون یعنی اکتبر پرونده رو دوباره در دادگاه بشنوند. در این حالت هم، منع ورود همچنان تا اکتبر در تعلیق باقی خواهد ماند. در این حالت قضات فقط لازمه که اعلام کنند نیاز به یک جلسه دیگر دارند (اکتبر) تا تصمیم بگیرند که آیا باید پرونده رو قبول کنند یا خیر و آیا محدودیت مسافرت باید در این هنگام (تا تصمیم اصلی دادگاه) اجرایی بشود یا خیر (یعنی پنج شنبه میگن نیاز به یه جلسه دیگه داریم. از اونجایی که الان آخر فصلشون هست، جلسه بعدی میوفته اکتبر و تازه تو اکتبر هم باید تصمیم بگیرن آیا پرونده رو قبول کنند یا نه. مگر اینکه از تعطیلاتشون بزنند و اون 1-2 جلسه اضافی هم در تابستان برگزار بشه).

2- قضات میتوانند اعلام کند که پرونده را برای بررسی در دادگاه عالی قبول نمیکنند

برای اینکه هر دو شعبه دادگاههای استیناف چهارم و نهم حکم دادگاههای اولیه رو تایید کردند، دادگاه عالی به لحاظ تکنیکی لازم نیست که در پرونده ورود داشته باشه (در حقیقت در پرونده های دارای اهمیت بالا در دادگاههای عالی دوره های قبل، دادگاه منتظر میماند تا ببنید تفاوتی بین تصیم نهایی دادگاهها وجود داره یا خیر و سپس برای حل اختلاف ورود میکرد، در اینجا اختلافی بین دادگاهها وجود ندارد). دادگاه به آسانی میتواند که درخواست دولت رو رد بکند (با حساب رای مثبت 6 قاضی) و پرونده رو قبول نکند و اجازه بدهد که تصمیم دادگاههای پایینتر ادامه داشته باشد.

3- دادگاه میتواند حکم بدهد که محدودیت ورود در طول تابستان اجرایی شود و پرونده رو در پاییز مورد بررسی قرار بدهد

این همان موردی است که دولت هم میخواهد. آنها میخواهند که دستور در طول تابستان اجرایی شود تا سر فرصت دادگاه به بررسی اون بپردازه. معمولن دادگاه عالی به صورت رسمی دستور دادگاه پایینتر رو لغو نمیکنه، اما همین مطلب (اجرایی شدن دستور در تابستان) حداقل دولت رو راضی میکنه. برای اینکه دادگاه پرونده را بپذیرد به چهار رای نیاز داره در حالیکه برای اجرایی شدن دستور به رای پنج قاضی نیازه.

4- دادگاه پرونده را قبول میکند، اما با اجرای اضطراری اون مخالفت خواهد کرد و برای فصل بعدی در اکتبر تاریخ دادگاه را معین خواهد کرد

این سنتی ترین انتخاب دادگاه عالی است. در این حالت دادگاه عالی پرونده رو قبول میکنه و برای فصل بعدی در اکتبر تاریخی رو معین میکنه که پرونده بررسی بشود. شبیه همه پرونده های قبلی که در پایان فصل (ژوئن) به دادگاه عالی ارائه میشد و دادگاه بعدی در شروع فصل بعدی دادگاه (اکتبر) برگزار میشد. از طرفی، دادگاه عالی  میتواند به صراحت اعلام کند که بن در طول تابستان اجرایی شود (عطف به احتمال شماره 3)، در غیر اینصورت همچنان محدودیت در طول تابستان معلق باقی خواهد ماند تا دادگاه در زمانی بعد از اول اکتبر به پرونده رسیدگی کند. در این حالت اگر در پنج شنبه قضات به نتیجه نرسند این قضیه میتونه کمک کنه که پرونده زودتر از تاریخ معمول هم حل بشه (قضات میتوانند توافق کنند که زودتر از اکتبر مثلن در سپتامبر دادگاه بعدی رو برگزار کنند، هرچند که باز هم آن تاریخ سه ماه بعد هستش).

5- دادگاه میتواند تعطیلات خود را متوقف کند و دستور اجرایی را در طول تابستان مورد بررسی قرار بدهد

اگر واقعن دادگاه عالی علاقه مند باشه که سریع این مسئله رو حل کنه، تنها دو راه باقی میماند:

- به صورت کامل درخواست دولت را رد کند
- تعطیلات تابستانی خودشونو کنسل کنند تا به صورت کامل به این پرونده بپردازند.

مورد دوم قبلن هم رخ داده بود. به خصوص در کیسهایی که به امنیت ملی، دعواهای سیاسی پر سروصدا و یا هر دو (دستور اجرایی مطئنن هر دو را شامل میشود) مربوط میشد. از لحاظ تئوری، دادگاه هر زمانی رو بخواد میتونه برای شنیدن پرونده معین کنه. به عنوان مثال، در پرونده ای که مربوط به پنتاگون میشد، قضات، پرونده رو در 4 جولای شنیدند و اواخر جولای هم حکم خودشونو اعلام کردند. برای اینکه این دستور، پرونده ای پرسروصدا بوده احتمالش هست که دادگاه حداقل واکنشی به این موضوع داشته باشه – به این معنی که به نظر نمیرسه دادگاه به سادگی بگه که پرونده رو نمی پذیره (و اجازه بده دستور دادگاه پایینتر ادامه داشته باشه). دادگاه به روشهای سنتی سیستم قضایی پایبند است و این احتمال هست که با دستور دولت مبنی بر کنار زدن احکام دادگاههای پایینتر و اجرایی کردن بن در طول تابستان مخالفت کند (اینجا نویسنده از دو احتمال صحبت میکند: 1- ممکنه دادگاه پرونده رو قبول نکند چون اختلافی در احکام دادگاههای قبلی نبوده 2- اگر هم قبول کند و بشنود بعید است که حکمی بر خلاف دادگاههای پایینتر بدهد).

اگر دادگاه آنچه را که دولت میخواهد به صورت اضطراری ندهد این احتمال هست که تعطیلات خودشونو کنسل کنند تا هرچه سریعتر به این پرونده رسیدگی کنند. یعنی به جای اینکه بدون بررسی پرونده اجازه بدهند که برای ماهها بن اجرایی شود، سریعن به آن رسیدگی کنند چرا که ممکنه بعدن (اگر بن به صورت اضطراری اجرایی شود و دادگاهش بخواهد در پاییز انجام شود) و بعد از صدور حکم (مثلن در پاییز) به این نتیجه برسند که از اول هم بن نباید اجرایی میشد.

نظر من:

چرا من گفتم خبر خوب (البته 50%). تا به امروز من فکر میکردم که پنج شنبه فقط رای 4 قاضی نقش مهمی رو بازی میکنه. برای همین در جواب این سوال که اگر بخواهند تصمیم بگیرند بن به صورت اضطراری ایجاد شود یا خیر رای مثبت چند قاضی ملاک عمل خواهد بود، جوابی پیدا نکرده بودم.

اول – همان طور که در احتمال دوم هم بیان شده حتا دادگاه میتواند با 6 رای مثبت پرونده را رد کند. (تاکنون من فکر میکردم فقط شمارش 4 رای مثبت برای شنیدن پرونده لازم است).

دوم – در احتمال سوم هم بیان شده که برای شنیدن پرونده به رای 4 قاضی نیاز است در صورتیکه برای اجرای اضطراری پرونده به رای 5 قاضی (من فکر میکردم رای 5 قاضی فقط زمانی کاربرد دارد که دادگاه قبول بکند پرونده را و سپس در دادگاه اصلی رای گیری انجام بشه و در صورت رای مثبت 5 قاضی بن اجرایی شود و نگران این بودم که نکنه همون 4 قاضی هم باید تصمیم بگیرند که دستور به صورت اضطراری اجرایی شود. اما حال، طبق گفته این مقاله، برای اجرای اضطراری بن هم نیاز به رای مثبت 5 قاضی است. امری که من احتمال کسب 5 رای رو ضعیف میدونم و این به نظر من خبر خوبی برای ما هستش. نکته اینکه در مقاله هم ذکر شده که اگر 5 قاضی به اجرای اضطراری بن رای مثبت بدهند این احتمال وجود دارد که در جلسه بعدی و اصلی دادگاه هم آنها رای مثبت به اجرای بن بدهند. چرا که حتمن مدارک ابتدایی آنقدر قانع کننده بوده که توانسته نظر ابتدایی 5 قاضی رو به خودش جلب کنه، پس به احتمال زیاد در جلسه اصلی هم به ادامه بن رای خواهند داد).

خبر خوب این مقاله همان نکته دوم هست. امیدوارم که در کل با رای مثبت 6 قاضی، این پرونده به تاریخ بپیوندد. اگر هم رخ نداد، به نظر من کسب 5 رای مثبت برای ایجاد اضطراری بن ضعیف خواهد بود (امید ما در لیست جمهوری خواهان اول قاضی کندی است که رای شناور دارد و سپس قاضی رابرت، رئیس قضات دادگاه عالی).

***این تنها مقاله ای بود که بیان کرده برای اجرای اضطراری بن هم به رای مثبت 5 قاضی نیازه، امیدوارم واقعن هم همینطور باشه.

این نظر من بود، تا نظر دوستان چه باشد
منبع خبر

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
بسیار سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-21 ساعت 18:20)mostafa2017 نوشته:  فافافا ی عزیز

شما به من پیام خصوصی دادین. اما دریافت پیام خصوصی خودتونو بستین. لطفن صندوق پیامتونو باز کنین تا بتونم جواب پیامتونو بدم.

سپاس
سلام فکر کنم باز شد.
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
یک زندانی در آمریکا از زندان می‌گریزد، به ایستگاه راه آهن می رود و سوار یک واگن باری می شود. درِ واگن به صورت خودکار بسته می شود و قطار به راه می افتد. او متوجه می شود که سوار فریزر قطار شده است. روی تکه کاغذی می نویسد: این مجازات رفتار های بد من است که باید منجمد شوم. وقتی قطار به ایستگاه می رسد، مامورین با جسد او روبرو می شوند، در حالی که فریزر قطار خاموش بوده است.

«منتظر هرچه باشیم، همان برایمان پیش می‌‌آید. ضمیر ناخودآگاه، قدرت بسیار بالایی دارد. هر لحظه زندگی مان را با تفکرات مثبت پر کنیم».
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
سلام امروز روز نتیجه و پایان دلهره و نهایتا روز شادی ما هست ان شاالله، همه انرژیا ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ باشه ، و امید بخدا داشته باشیم و از خدا بخواهیم که شادمون کنه با یک خبر خوب ،
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
سلام،

ویزا ماهم دیروز صادر شد از طرف سفارت آمریکا در سوئد بعد از ۱ ماه AP .
از صمیم قلب آرزو می‌کنم و ایمان دارم که دادگاه امروز به نفع ما رای میده تا ویزا بقیه دوستان هم هرچه سریعتر صادر بشه و این غایلة ختم به خیر بشه.
شماره کیس: ‎2017AS6XXX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:2
کنسولگری: استکهلم
تاریخ ارسال فرم:‎September 29
کارنت شدن کیس:  March
تاریخ دریافت نامه دوم: March
تاریخ مصاحبه: 16 May
نتیجه: AP
✈️مقصد: ‎California
پاسخ
(2017-06-22 ساعت 14:08)Bboys_s نوشته:  سلام،

از صمیم قلب آرزو می‌کنم و ایمان دارم که دادگاه امروز به نفع ما رای میده تا ویزا بقیه دوستان هم هرچه سریعتر صادر بشه و این غایلة ختم به خیر بشه.

تبریک فراوان. میتونم بپرسم از شما cv یا فرم چند سوالی هم خواستند یا خیر؟

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-22 ساعت 15:08)mostafa2017 نوشته:  

انرژی مثبت یادتون نره

ممنون،بله فقط از من فرم چند سوالی در قالب رزومه خواستن که فردای مصاحبه براشون فرستادم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2017-06-22 ساعت 16:50)Bboys_s نوشته:  
(2017-06-22 ساعت 15:08)mostafa2017 نوشته:  

انرژی مثبت یادتون نره

ممنون،بله فقط از من فرم چند سوالی در قالب رزومه خواستن که فردای مصاحبه براشون فرستادم.
سلام و درود فراوان و ضمن عرض تبريك به شما. ميتونيد من را راهنمايي كنم كه چگونه ميتونم اين رزومه مورد نظر را براشون اماده كنم ؟ هيچ ذهنيتي ازش ندارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-22 ساعت 18:27)altaha نوشته:  
(2017-06-22 ساعت 16:50)Bboys_s نوشته:  
(2017-06-22 ساعت 15:08)mostafa2017 نوشته:  تبریک فراوان. میتونم بپرسم از شما cv یا فرم چند سوالی هم خواستند یا خیر؟

انرژی مثبت یادتون نره

سلام  و درود فراوان و ضمن عرض تبريك به شما. ميتونيد من را راهنمايي كنم كه چگونه ميتونم اين رزومه مورد نظر را براشون اماده كنم ؟ هيچ ذهنيتي ازش ندارم.

ممنونم،چون سوالتون به تاپیک مرتبط نیست از طریق پیام خصوصی پاسخ میدم.چک بفرمائید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-22 ساعت 11:18)mehdi.f نوشته:  سلام امروز روز نتیجه و پایان دلهره و نهایتا روز شادی ما هست ان شاالله، همه انرژیا ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ باشه ، و امید بخدا داشته باشیم و از خدا بخواهیم که شادمون کنه با یک خبر خوب ،

گویا امروز هم خبری نیست..دادگاه امروز نظرشو در مورد سه تا کیس از 12 تایی که قرار بود امروز اعلام کنند گفت و بقیه ش که قانون منع سفر هم جز اوناست موند برای فردا و احتمالا دوشنبه
فردا ساعت 10 صبح به وقت واشینگتن رای شو در مورد چند تا کیس دیگه میده و اگه فردا هم نوبت تراول بن نشد دوشنبه صبح قراره اعلام نظر کنند در این مورد
البته یه سری حرفا هم هست که شاید در مورد قانون منع سفر زودتر و خارج از برنامه خبر درز کنه بیرون که باید منتظر موند.
پاسخ
تشکر کنندگان: bah90 ، mostafa2017 ، mulan1979 ، شهرادلیلا ، Bboys_s ، Ali--usa
كيس ما بعد از پنج ماه  امروز تو ceac آپديت شد
2014AS78**:CN
سفارت:ابوظبی
مصاحبه:هفته آخر جولای،اعضاء کیس:4نفر، نفر اصلی:خودم
خودم ونفر سوم و چهارمreadyو همسرمap(سربازی،شغل خصوصی)
آپدیتها:24جولای همه اعضا، 31 جولای:نفر اصلی،آگوست13،17،18همه اعضا19 فقط همسرم21 همه
24 آگوست نفر اول و سوم ایشود،25 نفر چهارم ایشود،26 آگوست فقط نفر اول آپدیت،28 آگوست نفر دوم آپدیت

ژانويه ٢٠١٥  اقدام براي همسر F2A
نوامبر ٢٠١٥ نامه كامپليت شدن
ژانويه ٢٠١٧ مصاحبه آنكارا,AP
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، واهيك آقاجاني ، zamini1975 ، siavashasg

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان