کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-12-08 ساعت 02:34)elahenadafy2 نوشته:  آکارو عزیز ما چون همون اول در مرحله USCIS فرم G28 پر کرده بودیم، دیگه ازمون فرم ds3032 رو نخواستن.
اون پستی که گفتید چیه اسمش؟

الهه جان من در پیغام خصوصی براتون اطلاعات پست را اعلام می کنم
فکر کنم اصل کارشون تهران - لوس آنجلس و برعکس باشه نمیدونم برای بقیه ایالت ها هم سرویس میده یا نه ... همه چیز را می تونید ارسال کنید بجز پاسپورت و دارو (طرف گرین کارت هم قبول می کنه!)
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
خدارو شکر از ما هم اصل سند ازدواج نخاستن تاحالا....ای زبونم لااااااال بشه که ایندفه اینو میخان حتما......ولی بعید میدونم بخانا..شاید توی سفارت لازم باشه ادم با خودش ببره....یعنی با یک بچه سه ساله و 5 سال زندگی مشترک ازمون اصل سند میخاااااان.اصل سند یعنی بچمون
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Acaro ، shabnam.84 ، Tomas
نه بابا. دیگه از شما نمیخوان
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، الهه سابق ، Tomas
(2012-12-08 ساعت 03:31)kamela نوشته:  خدارو شکر از ما هم اصل سند ازدواج نخاستن تاحالا....ای زبونم لااااااال بشه که ایندفه اینو میخان حتما......ولی بعید میدونم بخانا..شاید توی سفارت لازم باشه ادم با خودش ببره....یعنی با یک بچه سه ساله و 5 سال زندگی مشترک ازمون اصل سند میخاااااان.اصل سند یعنی بچمون

در سفارت و قبل از مصاحبه ۱۰۰٪ باید اصل سند ازدواج ٫ شناسنامه Applicant و اصل کارت پایان خدمت / معافیت (در صورتی که مرد باشد) را باید ارایه دهید.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، الهه سابق ، girl ، omnia ، Tomas ، a6l3i
دوستان یکی از اقوامم فوریه وقت مصاحبه داره آنکارا.بعد این معافیت پزشکی از نوع اعصاب روان داره.براش مشکلی پیش می آد بگه به آفیسر ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
خوب خوشبختانه پروندهٔ ما رفت NVC. دقیقا ۳ ماه طول کشید که فکر می‌کنم خوب باشه و الان می‌خوام باقی مدارک رو برای همسرم بفرستم تا به NVC ارسال کنه. چون به هرحال باید فرم DS-230 رو امضا کنم و بفرستم، تصمیم گرفتم که همهٔ فرم‌هایی رو که لازمه یکجا بفرستم. اینها چیزهایی است که پیدا کردم:
۱- فرم DS-230 پر و امضا شده
۲- فرم G-325A پر و امضا شده (امضا نشده آن رو قبلا فرستادیم)
۳- فرم DS-3032 پر و امضا شده
۴- عکس

آیا به جز اینها چیزی دیگه لازمه؟ ممنون میشم اگه دوستان نظر بدن.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
(2012-12-08 ساعت 14:19)omead نوشته:  خوب خوشبختانه پروندهٔ ما رفت NVC. دقیقا ۳ ماه طول کشید که فکر می‌کنم خوب باشه و الان می‌خوام باقی مدارک رو برای همسرم بفرستم تا به NVC ارسال کنه. چون به هرحال باید فرم DS-230 رو امضا کنم و بفرستم، تصمیم گرفتم که همهٔ فرم‌هایی رو که لازمه یکجا بفرستم. اینها چیزهایی است که پیدا کردم:
۴- عکس

یعنی شما سه ماهه اپروو شدی؟ خیلی عالیه
اول که باید پول پرداخت کنید، یه 88 دلار و یه 230 دلار. ایم مبلغو باید بعد از دریافت کیس نامبر و اینوویس نامبر پرداخت کنید. بعد که تاییدیه پرداختتون اومد باید مدارک زیرو بفرستی:
1- ترجمه شناسنامه های هردوتون و عقدنامه و اگه ازدواج قبلی داشتید، طلاقنامه
2- کپی سوشیال همسرت
3- کپی پاس آمریکایی همسرت و پاس ایرانی خودت (اگه همسرت گرین کارتیه کپی گرین کارتشم بذاره و کپی پاس ایرانیشم بذاره)
4- 2 تا عکس جدید 5 در 5 از خودت
5- فرم تکمیل شده DS230
6- فرم تکمیل شده اسپانسر یا همون I864. این فرمو باید همسرت پر کنه. حتی اگه نتونه خودش اسپانسرت بشه باز هم باید این فرمو پرکنه. اگه خودش درآمدش واسه اسپانسر شدن کافی نیست باید جوینت اسپانسر بگیره و اون فرد هم این فرمو پر کنه و همراه فرمش، کپی پاسپورتش و فرمهای مالیاتیشو بفرسته

(2012-12-08 ساعت 14:02)omnia نوشته:  دوستان یکی از اقوامم فوریه وقت مصاحبه داره آنکارا.بعد این معافیت پزشکی از نوع اعصاب روان داره.براش مشکلی پیش می آد بگه به آفیسر ؟
نه هیچ مشکلی نیست. اونا به بیماریهای ویروسی و واگیردار کار دارن. توی کارتش نوشته نوع معافیت پزشکیو؟ یعنی نوشته از نوع اعصاب و روانه؟ اگه ننوشته دلیل نداره بگه و فقط کافیه که بگه فلان دارو ها رو مصرف میکنم. ولی اگه نوشته باید بگه چون به هر حال آفیسر هنگام مصاحبه میبینه کارتشو
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: omead ، Acaro ، omnia ، Tomas ، a6l3i
الاهه جون.تاحالا از من کپی سشوال سکرتی نخاستن و من ندادم...یعنی برای همه رو میخان؟ممکنه همین روزا از من بخان؟توی چه مرحله ای میخان معمولا و شما کی دادین؟
پاسخ
کاملا جان اینو جایی ننوشته که میخوان. من واسه محکم کاری گفتم بفرستن. NVCیه دیگه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، Acaro ، girl ، kamela ، Tomas
[/quote]
نه هیچ مشکلی نیست. اونا به بیماریهای ویروسی و واگیردار کار دارن. توی کارتش نوشته نوع معافیت پزشکیو؟ یعنی نوشته از نوع اعصاب و روانه؟ اگه ننوشته دلیل نداره بگه و فقط کافیه که بگه فلان دارو ها رو مصرف میکنم. ولی اگه نوشته باید بگه چون به هر حال آفیسر هنگام مصاحبه میبینه کارتشو
[/quote]
آره رو کارتش نوشته از این جدیداس کد معافی هم نوشته .به آفیسر بگه چی مصرف می کنه یا به دکتر مدیکال
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Acaro ، Tomas
بچه ها من یه سوال دارم اگه جواب بدید ممنون می شم...
من 5 ماه هست که مدارکمو فرستادم و فقط یه رسید برام فرستادن که مدارکم به دستشون رسیده می خواستم بپرسم که nvc کدوم مرحله است و چقدر طول می کشه؟
کلا چند بار باید براشون مدارک بفرسیم و هر مرحله چقدر طول می کشه؟
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
(2012-12-08 ساعت 14:19)omead نوشته:  خوب خوشبختانه پروندهٔ ما رفت NVC. دقیقا ۳ ماه طول کشید که فکر می‌کنم خوب باشه و الان می‌خوام باقی مدارک رو برای همسرم بفرستم تا به NVC ارسال کنه. چون به هرحال باید فرم DS-230 رو امضا کنم و بفرستم، تصمیم گرفتم که همهٔ فرم‌هایی رو که لازمه یکجا بفرستم. اینها چیزهایی است که پیدا کردم:
۴- عکس

شما ٣ماهه اپرو شدين؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
(2012-12-08 ساعت 23:02)ارکیده نوشته:  بچه ها من یه سوال دارم اگه جواب بدید ممنون می شم...
من 5 ماه هست که مدارکمو فرستادم و فقط یه رسید برام فرستادن که مدارکم به دستشون رسیده می خواستم بپرسم که nvc کدوم مرحله است و چقدر طول می کشه؟
کلا چند بار باید براشون مدارک بفرسیم و هر مرحله چقدر طول می کشه؟
بعد از اپروال مدارکتون می ره ان.وی.سی، اگه کیس شما نامزدی باشه یکی دو روز بیشتر مهمون اونجا نیستید و می فرستند سفارت. اگه کیس ازدواجی باشه بیشتر اونجا می مونه و یه سری مدارک دیگه ای ازتون خواهند خواست.
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، ارکیده ، Acaro ، Tomas
(2012-12-08 ساعت 23:27)simi نوشته:  
۴- عکس

شما ٣ماهه اپرو شدين؟
به طور دقیق باید بگم سه ماه و نیم. حدودا ۲۷ آگوست ما اقدام کردیم، ۳۱ آگوست پرونده به UCIS رسید. ۱۸ سپتامبر به میسوری منتقل شد. ۱ دسامبر اپروو شد و به NVC فرستاده شد. ۷ دسامبر کیس‌نامبر NVC اختصاص داده شد و دیروز هم که ۸۸ دلار رو پرداختیم. تا ببینیم بعد از این چه جوری میشه.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، simi ، Acaro ، Tomas
omnia باید به دکتر بگه که چه دارویی مصرف میکنه
ارکیده جان شما کیس نامزدی هستی یا ازدواجی؟
اگه کیست نامزدیه که مرحله NVC نداری اصلا. یعنی بعد از اپروو، پروندت میره NVC ولی اونجا باهات کاری ندارن و یکراست میفرستن سفارت.
اگه کیست ازدواجیه که بعد از اپروو حدودا 2 هفته الی 1 ماه بعدش پروندت میره NVC و بعد اونا بهتون یه نامه میدن که توش کیس نامبر و اینوویس نامبر داره و بر اساس همین نامبرها باید مبالغ 88 دلار و 230 دلارو پرداخت کنی و بعدش مدارکو بفرستی واسشون.
طول کشیدن این مرحله اصلا قابل تخمین نیست. بچه هایی داریم اینجا که 3 هفته ای کارشون اونجا انجام شده، بچه هایی هم داریم که 1 سال و شش ماه کارشون اونجا گیر کرده. کلا NVC جاییه واسه اینکه انواع و اقسام ایرادهای بیخود و باخود از پروندتون بگیرن و متقاضی بیچاره رو دیوانه کنن. خودتونو آماده کنید. البته ممکنه شانس بیارید و مثل بعضیا 3 هفته ای یا 1 ماهه کارتون اونجا تموم بشه. دیگه بستگی به این داره که چقدر مدارکتون کامل و بی نقص باشه و همچنین شانس بیارید و گیر افراد ایرادگیر نیفتید.
مدارک هم توی صفحه قبل همین تاپیک نوشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، ارکیده ، Acaro ، Tomas ، a6l3i

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان