کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
امید باید بگم که بزنم به تخته پروندتون خیلی سریع پیش رفته. اصلا اپروو زیر 5 ماه خیلی نادره. بعدشم بعد از اپروو حدود 2 هفته تا 1 ماه طول میکشه تا کیس نامبر بدن. واسه من 1 ماه طول کشید. خیلی عالیه. امیدوارم توی NVC هم همینجوری پیش بره
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: omead ، Tomas
(2012-12-09 ساعت 02:22)elahenadafy2 نوشته:  امید باید بگم که بزنم به تخته پروندتون خیلی سریع پیش رفته. اصلا اپروو زیر 5 ماه خیلی نادره. بعدشم بعد از اپروو حدود 2 هفته تا 1 ماه طول میکشه تا کیس نامبر بدن. واسه من 1 ماه طول کشید. خیلی عالیه. امیدوارم توی NVC هم همینجوری پیش بره
امسال یک سری از پرونده‌ها رو خودشون فرستادند میسوری که همین باعث سریع شدن اپروو می‌شه. خانم من دنبال پرونده رو خوب گرفت. یعنی ۵ روز بعد از اینکه پرونده اپروو شد به NVC ایمیل زد و ۲ روز بعد از ایمیل، جواب ایمیل رو دادند که همون کیس‌نامبر و درخواست ۸۸ دلار و فرم DS-3032 هستش. البته کار من بعدا در سفارت گیر میکنه برای یه عدم سوء پیشینه که فعلا نمیدونم باید چیکارش کنمSad
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، sib 24 ، الهه سابق ، Tomas
ممنون از جواباتون....من کیسم ازدواجی هستش ولی الانم 5 ماه می گذره ولی هنوز جوابی نگرفتم وای خوش به حال شما که 3 ماهه اپروو شدید....عدم سو پیشینه یعنی چی من یه چک برگشتی داشتم که بعد از 1 هفته درستش کردم یعنی ممکنه گیر بدن؟تقریبا 1 ماه پیش بود....
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، الهه سابق ، Tomas
[/quote]
امسال یک سری از پرونده‌ها رو خودشون فرستادند میسوری که همین باعث سریع شدن اپروو می‌شه. خانم من دنبال پرونده رو خوب گرفت. یعنی ۵ روز بعد از اینکه پرونده اپروو شد به NVC ایمیل زد و ۲ روز بعد از ایمیل، جواب ایمیل رو دادند که همون کیس‌نامبر و درخواست ۸۸ دلار و فرم DS-3032 هستش. البته کار من بعدا در سفارت گیر میکنه برای یه عدم سوء پیشینه که فعلا نمیدونم باید چیکارش کنمSad
[/quote]

دوست عزیز بهتون تبریک میگم. امیدوارم بقیه مراحل هم عالی پیش بره. ۱سوال دارم همسر شما سیتیزن هستن یا گرین کارت دارن؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، ارکیده ، الهه سابق ، omead ، Tomas
(2012-12-09 ساعت 11:16)ارکیده نوشته:  عدم سو پیشینه یعنی چی من یه چک برگشتی داشتم که بعد از 1 هفته درستش کردم یعنی ممکنه گیر بدن؟تقریبا 1 ماه پیش بود....

اول اینکه سو پیشینه ایران نیاز نیست اصلا قبول ندارند.
برای اطلاعتون این نکته را می گم چک برگشتی و موارد اینچنینی برای شما سابقه کیفری نمیشه و جزو جرایم حساب نمیشه (مگر اینکه بخاطرش زندان رفته باشید که ممکنه کلاهبرداری محسوب بشه)
کلا سرقت و جرم و جنایت و کلاهبرداری و جعل اسناد و موارد اینچنینی برای افراد سو سابقه حساب میشه و بقول معروف سابقه دار میشن.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، الهه سابق ، girl ، kamela ، Tomas
[/quote]

دوست عزیز بهتون تبریک میگم. امیدوارم بقیه مراحل هم عالی پیش بره. ۱سوال دارم همسر شما سیتیزن هستن یا گرین کارت دارن؟

[/quote]
ممنون. کیس من ازدواجی با سیتیزن هست.

نقل قول:ممنون از جواباتون....من کیسم ازدواجی هستش ولی الانم 5 ماه می گذره ولی هنوز جوابی نگرفتم وای خوش به حال شما که 3 ماهه اپروو شدید....عدم سو پیشینه یعنی چی من یه چک برگشتی داشتم که بعد از 1 هفته درستش کردم یعنی ممکنه گیر بدن؟تقریبا 1 ماه پیش بود....
همونطوری که دوستان هم گفتند، اپروو معمولا حدود ۵ ماه طول می‌کشه و فقط بعضی مواقع (شانسی) زیر ۴ ماه میشه. اصلا نگران نباشید. اپروو شما هم همین روزها میاد.
عدم سوءپیشینه از ایران لازم نیست، ولی اگر بعد از ۱۶ سالگی، بیش از ۶ ماه در کشوری دیگه‌ای زندگی کردید، باید از اون کشور عدم سوءپیشینه بگیرید که برای من همینطوره و من باید از کانادا سوءپیشینه بگیرم که فعلا موندم باید چیکارش کنم. امروز به سفارت آمریکا ایمیل می‌دم تا ببینم چی می‌گن.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، ارکیده ، الهه سابق ، Tomas
(2012-12-09 ساعت 12:15)omead نوشته:  عدم سوءپیشینه از ایران لازم نیست، ولی اگر بعد از ۱۶ سالگی، بیش از ۶ ماه در کشوری دیگه‌ای زندگی کردید، باید از اون کشور عدم سوءپیشینه بگیرید که برای من همینطوره و من باید از کانادا سوءپیشینه بگیرم که فعلا موندم باید چیکارش کنم. امروز به سفارت آمریکا ایمیل می‌دم تا ببینم چی می‌گن.

مدت زمان اقامت در کشور دیگر اگر بیشتر از یکسال باشه باید سو پیشینه اون کشور را باید ارایه دهید.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، الهه سابق ، omead ، Tomas ، a6l3i
آکارو جان شما می دونی تو کدوم فرم هست که میشه خودمون پیشنهاد بدیم مصاحبمون کجا بیفته ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
بچه های ازدواجی نمیتونن خودشون محل مصاحبه شونو تعیین کنن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، girl ، Acaro ، ارکیده ، mercedeh2011 ، Tomas ، a6l3i
(2012-12-09 ساعت 14:24)elahenadafy2 نوشته:  بچه های ازدواجی نمیتونن خودشون محل مصاحبه شونو تعیین کنن
مرسی الاهه همیشه یاری رسون .آخه یادمه واسه یکی از دوستام که لاتاری برد نوشتیم آنکارا همونجا افتاد ..
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ارکیده ، mercedeh2011 ، Tomas
(2012-12-09 ساعت 13:56)omnia نوشته:  آکارو جان شما می دونی تو کدوم فرم هست که میشه خودمون پیشنهاد بدیم مصاحبمون کجا بیفته ؟
محل سفارت رو باید در قسمت سمت راست سوال ۲۲ از فرم I-130 (یا I-129) مشخص کنید. اگر مشخص نکنید، خودشون یه جایی رو انتخاب می‌کنن که ممکنه به دردسر بیفتید. البته مشخص کردنش هم صددرصدی نیست. خیلی نکته کنکوری هستش. خود من هم بعد از ۱۰ بار از اول تا آخر خوندن فرم I-130 این موضوع رو شانسی پیدا کردم. سوالش یه جوریه که همون اول از روش رد می‌شی ولی سمت راستش می‌تونی تعیین کنی که کدوم سفارت مناسبتره برات.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ارکیده ، Acaro ، mercedeh2011 ، Tomas ، a6l3i
حق با امیده
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، ارکیده ، omead ، omnia ، mercedeh2011 ، Tomas
بچه ها کسی نمونه نامه ای که petitioner می خواد i846 خودش رو صفر پر کنه و توضیح بده چرا حوینت اسپانسر گرفته رو داره لطفاً واسم بزاره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
آخ منم اینو لازم دارم چون حتما ازم میخوان
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، mercedeh2011 ، girl ، Tomas
چرا من رتبه نمی تونم بدم به کسی Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، Tomas ، love story

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان