کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
یعنی این شبنم عشق منه ها. خیلی دوسش دارم. با اینکه هنوز اقدام نکرده و حالا حالاها کار داره، ولی انقدر مهربون و آرومه که آدم حظ میکنه. بووووووس
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، mercedeh2011 ، girl ، ارکیده ، Tomas
بچه ها دوباره الان زنگیدم به NVC و پرسیدم که چه مدارکی نقص داشته و گفتم هنوز نامه تون به وکیلم نرسیده. آقائه گفتش همونطور که دیروز هم بهتون گفتیم فقط عکس ازتون میخواهیم و علتشم اینه که عکسو گم کردیم!!!! چقدر شلخته ان Big Grin
یعنی دیروز اون خانومه به من گفته بوده که نقص مدرکم الان فقط عکسه و من نفهمیده بودم چی میگه.
درهرصورت امروز عکسمو انداختم و ایمیل کردم واسه وکیلم. حالا وکیلم میگه به حرف اینا اعتمادی نیست و صبرکن تا نامه برسه دستم تا ببینم واقعا فقط مشکلت عکس بوده یا چیز دیگه ای هم خواستن.
حالا نمیدونم این NVC با چه پستی میفرسته مدارکو، با اکسپرس یا با این پست معمولیا. واسه همین نمیدونم چند روز طول میکشه.
مساله دیگه اینه که اینا الان گفتن فقط عکست مشکل داره ولی مثلا همین کاملا، توی هر مرحله یه چیزی بهش اعلام میکردنو همه رو یکجا نمیگفتن. نمیدونم در مورد من قضیه چجوری میشه.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Blaze ، arian307 ، kamela ، shabnam.84 ، mercedeh2011 ، Tomas ، a6l3i
(2012-12-04 ساعت 22:50)elahenadafy2 نوشته:  ارکیده جان لطف میکنی امضا بذاری؟ چندوقته پروندت توی ان وی سی هستش؟

الهه جون من 5 ماه هست که همسرم مدارکمو فرستاده فقط یه رسید برامون فرستادن .....
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
اداره مهاجرت خیلی بدتر از NVC هستش، منظورم طرز جواب دادن تلفنها و ایمیلاشونه. اصلا به آدم جواب درستی نمیدن و اینطور که من فهمیدم اصولا آگاهی زیادی راجع به پرونده ها ندارن. جالبه که من تا وقتی که اپروو شدم نفهمیدم که تا حالا رسیدنامبرو اشتباه حفظ کرده بودم. یعنی رقم یکی مونده به آخرشو اشتباه میکردم، بجای 266 میگفتم 226. و هردفعه هم با همین رسیدنامبر اشتباهی بهشون ایمیل میزدم یا میزنگیدم و اونا هم هر دفعه میگفتن کیس شما داره روند عادیشو طی میکنه!!!تمام این 5 ماه نفهمیده بودن من رسیدنامبر یه نفر دیگه رو دارم میدم. همینجوری واسه از سر باز کردن یه جوابی میدن. خیلی جالبن بخدا Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، arian307 ، mercedeh2011 ، ارکیده ، Tomas
عجب!! اینکه گم کردن بیشتر ادمو ناراحت میکنه.. وفتی ستیزن شدم یه روز میرم nvc دعوا راه میندازم تلافی همه اینارو سرشون درمیارم Wink
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، arian307 ، mercedeh2011 ، ارکیده ، Tomas
آره واقعا، دیوانه ها. گفتم عکسم ایرادی نداره ها
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011 ، Tomas
بچه ها از این به بعد لطف کنید و مطالبی که مربوط به معطلی پرونده در NVC و یا انتظار برای مصاحبه هست رو توی تاپیک "انتظار برای مصاحبه" بذارید. اینطوری این تاپیک خلوت میشه و تازه واردین با سیل انبوهی از مطالبی که به کارشون نمیاد مواجه نمیشن. خودم هم از این به بعد فقط اونجا مطلب مینویسم و این تاپیک رو میذارم واسه پرسش و پاسخ دوستان
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، mercedeh2011 ، ارکیده ، Tomas ، a6l3i
اره الاهه جون..از من که دقیقا هر چند وقت یک بار یک چیزی خاستن...تا اولی رو جور میکردیم میفرستادیم چند وقت بعد چیز دیگری میخاستن...نمونش هم همین اخری که میدونی....هیچ وقت همه رو با هم نگفتن....انشا الاه که مال تو اینجور نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، ارکیده ، Tomas
کاملا جان 2 تا سوال داشتم:
یکی اینکه غیر از 3 بار عکسی که واسشون فرستادی و یک بار هم که به اسپانسر گیر دادن و 1 بار هم به دومیسایلت، دیگه تا حالا چه چیزایی خواستن از؟
دوم اینکه هر دفعه یه نامه با عنوان چک لیست میدادن بهت؟
ممنون میشم جوابمو توی تاپیک زیر بدی، آخه قرار شده از این به بعد این قبیل گفتگو ها رو توی اون تاپیک مطرح کنیم
مرسی عزیزم
http://mohajersara.com/thread-5743-post-...#pid246372
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011 ، Tomas
اونا که میگن مرتب هستن؛ پس اونا هم اینجورین ..... عجب !!!! بله
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mhy_1985 ، girl ، Tomas
امروز 1 ماه از کامل شدن پروندم تو nvc میگذره ولی خبری نیست Sad
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، Acaro ، kamela ، Tomas
(2012-12-07 ساعت 00:06)girl نوشته:  امروز 1 ماه از کامل شدن پروندم تو nvc میگذره ولی خبری نیست Sad

Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، Acaro ، Tomas
(2012-12-07 ساعت 00:06)girl نوشته:  امروز 1 ماه از کامل شدن پروندم تو nvc میگذره ولی خبری نیست Sad

گرل عزیز معمولا بعد از دو ماه از تکمیل مدارک در NVC نامه چهارم (دعوت به مصاحبه) براتون ارسال میشه.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، mhy_1985 ، kamela ، shabnam.84 ، Tomas
(2012-12-07 ساعت 02:49)Acaro نوشته:  

گرل عزیز معمولا بعد از دو ماه از تکمیل مدارک در NVC نامه چهارم (دعوت به مصاحبه) براتون ارسال میشه.

آکارو میشه مال منم پیش بینی کنی.

؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-12-07 ساعت 03:12)mhy_1985 نوشته:  آکارو میشه مال منم پیش بینی کنی.

؟
دوست من ٫ الان من یک سر دارم و هزار سودا مشغول بستن بقچه هام هستم
هر کاری می کنم باز اضافه بار میارم Sad
لطف کن یکبار اطلاعات کیست را با تاریخ های تقریبی بزار تا حدودی برات تاریخ ها را در بهترین حالت بگم
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، mhy_1985 ، الهه سابق ، shabnam.84 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان