کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-12-09 ساعت 23:37)omnia نوشته:  آکارو کی عازمی ایشالله .هیجان داری حسابی .برو به سلامتی همیشه موفق باشی ...

omnia عزیز چند روز دیگه عازمم راستش تنها هیجانم دیدن همسرم است که حسابی دلم براش تنگ شده
از طرفی هم درگیر چمدون های مسخره هستم یکی رو کم می کنم اون یکی زیاد میشه با اینکه یکیشون رو می خوام ۲۳ کیلو کنم اون یکی رو ۳۲ کیلو (که مجبور میشم ۸۰ دلار اضافه بار بدم) خلاصه جور نمیشه Big Grin
جاتون خالی خانم هم هرچی که فکر کنی سفارش داده از این همه بار شاید ۴ یا ۵ کیلوش بیشتر لوازم من نباشه! البته جا دارد بگم که دو تا بالش عزیزم رو هم می برم
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، simi ، omnia ، shabnam.84 ، girl ، ارکیده ، kamela ، Tomas ، sam11
آکارو شما چند روز دیگه به همسرت میپیوندی و من چند روز دیگه از همسرم باید خداحافظی کنم. زندگی خیلی عجیب و گاهی سخته
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، shabnam.84 ، girl ، kamela ، Tomas ، sam11
(2012-12-09 ساعت 23:45)elahenadafy2 نوشته:  چقدر خوبه که میبینم جدیدا بچه های ازدواجی انقدر زود اپروو میشن و انقدر هم زود کیسشون میره NVC. خیلی خوبه.

ولي هنوز هيچ مدركي رو نفرستاديم nvc Sad
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، sam11
فقط دعا کن دیگه توی NVC گیر نیفتی
دوستان گلی که اپروو شدن، هر گفتگویی در رابطه با پروندتون دارید، لطفا توی تاپیک انتظار برای مصاحبه عنوان کنید
ممنونم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، shabnam.84 ، girl ، ارکیده ، Tomas ، sam11
(2012-12-09 ساعت 23:56)simi نوشته:  
(2012-12-09 ساعت 23:45)elahenadafy2 نوشته:  چقدر خوبه که میبینم جدیدا بچه های ازدواجی انقدر زود اپروو میشن و انقدر هم زود کیسشون میره NVC. خیلی خوبه.

ولي هنوز هيچ مدركي رو نفرستاديم nvc Sad

اپرووال دوم NOA2 را گرفتید از USCIS ؟ معمولا بعد از NOA2 یک ماه طول می کشه که کیس منتقل بشه به NVC هر وقت کیس نامبر NVC را گرفتید ارسال مدارک شروع میشه.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، simi ، girl ، Tomas ، sam11
اپرووال دوم دیگه چیه؟ ما نداشتیم!
جدیدا مثل اینکه زمان رفتن به NVC کوتاه شده. امید 1 هفته بعد از اپروو کیس نامبرشو گرفت
پاسخ
تشکر کنندگان: simi ، girl ، Tomas ، sam11
به سلامتی دیگه مشغول جمع و جور کردنی. به شادی و دل خوش برییییییی Smile یه سری لباس ها یا بالش های نازنینت رو بزار تو کیسه های وکیوم. خیلی کمتر جا میگیره. خوشحالم که کار یکی دیگه از بچه ها هم درست شد و میره کنار عشقق که زندگی جدیدی رو شروع کنن Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Acaro ، girl ، ارکیده ، kamela ، Tomas ، sam11
(2012-12-10 ساعت 00:06)elahenadafy2 نوشته:  اپرووال دوم دیگه چیه؟ ما نداشتیم!
جدیدا مثل اینکه زمان رفتن به NVC کوتاه شده. امید 1 هفته بعد از اپروو کیس نامبرشو گرفت

NOA1 - Notice of Action 1 همونی است که بعد از ارسال فرم های اولیه بهتون receipt number اعلام میشه. این به اشتباه تو بعضی انجمن ها جا افتاده که به NOA1 می گن اپرووال اول
NOA2 - Notice of Action 2 در واقع همون اپرووال آخری است که USCIS کیس شما را قبول می کنه.

اوه چه عالی زمان ما که دق مرگمون کردن تا کیس ما با ناز و قمیش تشریف برد NVC !

(2012-12-10 ساعت 00:07)shabnam.84 نوشته:  به سلامتی دیگه مشغول جمع و جور کردنی. به شادی و دل خوش برییییییی Smile یه سری لباس ها یا بالش های نازنینت رو بزار تو کیسه های وکیوم. خیلی کمتر جا میگیره. خوشحالم که کار یکی دیگه از بچه ها هم درست شد و میره کنار عشقق که زندگی جدیدی رو شروع کنن Smile

بی نهایت ممن از لطفت شما شبنم جان
مشکل کمبود جا ندارم ٫ مشکل اضافه بار است Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، ارکیده ، shabnam.84 ، Tomas ، sam11
(2012-12-10 ساعت 00:16)Acaro نوشته:  [quote='elahenadafy2' pid='248790' dateline='1355081797']
اپرووال دوم دیگه چیه؟ ما نداشتیم!

NOA1 - Notice of Action 1 همونی است که بعد از ارسال فرم های اولیه بهتون receipt number اعلام میشه. این به اشتباه تو بعضی انجمن ها جا افتاده که به NOA1 می گن اپرووال اول
NOA2 - Notice of Action 2 در واقع همون اپرووال آخری است که USCIS کیس شما را قبول می کنه.

اوه چه عالی زمان ما که دق مرگمون کردن تا کیس ما با ناز و قمیش تشریف برد NVC !

منكه ازينا سردر نميارم اما يه نامه اومده كه تا يك ماه ديگه يه نامه واسه من مياد ايران !!!!!
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Acaro ، ارکیده ، Tomas ، sam11
تبریک می گم آقای آکارو ایشالا که به شادی و سلامتی باشه سفرتون...برای ما هم دعا کنید....من که خیلی داغونم....
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، girl ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
بچه ها کسی نمونه نامه ای که petitioner می خواد i846 خودش رو صفر پر کنه و توضیح بده چرا حوینت اسپانسر گرفته رو داره لطفاً واسم بزاره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas
(2012-12-09 ساعت 23:55)elahenadafy2 نوشته:  آکارو شما چند روز دیگه به همسرت میپیوندی و من چند روز دیگه از همسرم باید خداحافظی کنم. زندگی خیلی عجیب و گاهی سخته

الهه جان الان این پست شما رو دیدم
به امید خدا تا چند ماه دیگه پیش همسرتون خواهید بود ولی من سال پیش با هزار غم و اندوه خانمم را بدرقه کردم تا داخل سالن هم رفتم راستش می خواستم دنیا همونجا تموم بشه و وقتی که از پاسپورت چک رد شد انگار دنیا رو سرم خراب شده بود الان هم که به اون لحظه فکر می کنم حالم دگرگون میشه ولی خوب چه کنیم باید سوخت و ساخت
از صمیم قلب آرزو می کنم هرچه سریعتر کارتون درست بشه تا مثل من یکسال غم دوری ازعزیزتون را نداشته باشید.

(2012-12-10 ساعت 13:40)ارکیده نوشته:  تبریک می گم آقای آکارو ایشالا که به شادی و سلامتی باشه سفرتون...برای ما هم دعا کنید....من که خیلی داغونم....

ارکیده جان ممنون ... آرزو می کنم شما هم هرچه سریعتر و بدون دردسر این راه پر پیچ و خم مهاجرت ازدواجی را طی کنید.
با آرزوی بهترین ها برای شما و تمامی دوستان عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، الهه سابق ، ارکیده ، Tomas
(2012-12-09 ساعت 22:37)maka2 نوشته:  
(2012-12-09 ساعت 22:34)mercedeh2011 نوشته:  منم میخواستم: رتبه بدم نمیشد !

الان میتونی Smile

منم میخواستم با رتبه از شما تشکر کنم ؛ گفت کوپن امروزت پر شده Tongue
ممنون دوست عزیز Big Grin
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، maka2 ، girl ، Tomas ، love story
بچه ها یه سوال
ما توی فرم I864 همسرم جایی که مربوط به اطلاعات شغلیه، زدیم unemployed و تاریخشو هم زدیم از 9/2010 تا الان. چون توی اون تاریخ همسرم فوق لیسانسشو گرفت، وکیل گفته بود که تاریخ بیکار بودن رو از تاریخ فارغ التحصیلی شوهرم بزنیم.
حالا اگه از ما بابت تکس توضیح بخوان، میگن که چرا تکس 2009، 2010 و 2011 رو ندادی. و طبق چیزی که ما توی فرم زدیم این شبهه واسشون پیش میاد که شوهرم سال 2009 و 2010 شاغل بوده و از 2010 با اینور بیکار بوده. در صورتی که منظور ما از برج 9 سال 2010 در واقع تاریخ فارغ التحصیلی شوهرم بوده. حالا باید چکار کنیم؟ باید ترجمه مدرک تحصیلیشو نشون و ادمیشن دانشگاه پارسالشو که نشون میده که یه مدتی پارسال دانشجو بوده و ادمیشن دانشگاه امسالشو که نشون میده از ژانویه 2013 به بعد دانشجو خواهد بود رو باید نشون بدیم؟
بعد یه چیز دیگه اینکه همسرم فوق لیسانسشو از یه دانشگاه وابسته به ارتش گرفته و اگه این مدرکو نشون بدیم واسه من بد نمیشه که ایشون توی دانشگاه ارتش درس خونده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، girl ، omnia ، Tomas
كسي نميدونه چند روز بعد اپرو ٨٨ دلار رو ميخوان؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان