کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
ارکیده و نگی عزیز امیدوارم همیشه موفق و خوشبخت باشید Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، ارکیده ، negi ، shabnam.84 ، Tomas
الاهه جان.اگر ایمیل پیچشون نمیکردم که اصلا به من اطلاعی نمیدادن و به وکیل میگفتن....اگر هم میخاستم ایمیل بدم از زمانی که مدارک به ان وی سی پست میشد 20 روز صبر میکردم(همونطور که خودشون میگن)و بعد از 20 روز ایمیل میدادم...اوایل کمتر از یک هفته جواب ایمیل رو میدادن..ولی اواخر حتی شد که 3 هفته بعد جواب دادن.

الاهه جان من ظهر یک چیزی اینجا برات نوشتم....نمیدونی چرا پاک شده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، Tomas
چرا عزیزم. من ارسالها رو ساماندهی میکنم. اون ارسال و جواب خودمم پاک کردم. آخه بعد از اون ارسال دوباره نام کاربریمو تغییر دادم چون دیدم این نام کاربری بهتره
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011 ، Tomas
VB من 31 روز رفت جلو .خدا رو شکر بازم نسبت به بقیه کتگوریا بهتره...
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، girl ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، dreamer60 ، ارکیده ، Tomas
دوستان عزیزم.
لطفا از این پس هر مطلبی را در تاپیک مربوط به خودش بگذارید.
پاکسازی و ساماندهی تاپیک ها وقت زیادی می بره.
پنج موضوع مهم انجمن را جزو تاپیک های مهم انجمن قرار دادم که شامل موارد زیرند:
1- ویزای ازدواج
2- ویزای نامزدی
3- واکسیناسیون
4- نحوه اثبات حضور همسر در آمریکا (Domicil)
5- مسایل مربوط به ضامن

خواهشمندم هر سوال را فقط و فقط در تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید.

بسیار سپاسگزارم Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، mercedeh2011 ، shabnam.84 ، ارکیده ، girl ، kamela ، soheilk ، Tomas ، a6l3i
(2012-12-14 ساعت 00:50)brotherhood نوشته:  سلام میخاستم بپرسم که اگر یک آمریکایی که توی آمریکا هم به دنیا اومده ی (یک دختر 17 ساله) به ایران بیاد و با من قانونی ازدواج کنه.
من چطوری باید برای ویزا اقدام کنم؟
شما نباید اقدامی بکنید. مدارک رو ترجمه می کنید و کسی که سیتیزن آمریکاست (دختر خانم ۱۷ ساله) براتون از آمریکا اقدام می کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، ارکیده ، Tomas
فقط یه چیزی، قانون آمریکا ازدواج واسه افراد زیر 18 سالو قانونی میدونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، shabnam.84 ، girl ، Tomas
(2012-12-14 ساعت 18:25)brotherhood نوشته:  عزیز میشه بگین چه مدارکی رو باید ترجمه کنم و واسه اون بفرستم؟
اون باید کجا بره ؟ باید بره سفارت توی خود آمریکا ؟
شما اگه با دقت همین فروم رو بخونید کلی اطلاعات لازم رو دریافت خواهید کرد. اگر قصدتون ازدواج با این خانم هست تا قبل از عقد کردن کاری نمی تونید بکنید. باید اول ازدواج کنید و بعد سند ازدواج رو همراه با عکس از مراسم عقد و چند تا فرم، ترجمه مدارکتون، چک برای اداره مهاجرت و ... براشون ارسال کنید و منتظر باشید تا پروندتون توی جریان بیفته!
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، shabnam.84 ، Tomas
بچه ها این چیه که تصویب شده .افتادیم تو خرج باز
WASHINGTON—On Feb. 1, 2013,U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS) will begin collecting a new USCIS Immigrant Fee of $165 from foreign nationals seeking permanent residence in the United States. This new fee was established in USCIS’s final rule adjusting fees for immigration applications and petitions announced on Sept. 24, 2010.

USCIS has worked closely with the Department of State (DOS) to implement the new fee which allows USCIS to recover the costs of processing immigrant visas in the United States after immigrant visa holders receive their visa packages from DOS. This includes staff time to handle, file and maintain the immigrant visa package, and the cost of producing and delivering the permanent resident card. The implementation of this new fee is further detailed in a Federal Register notice scheduled for publication tomorrow.

In order to simplify and centralize the payment process, applicants will pay online through the USCIS website after they receive their visa package from DOS and before they depart for the United States. DOS will provide applicants with specific information on how to submit payment when they attend their consular interview. The new fee is in addition to fees charged by DOS associated with an individual’s immigrant visa application.

USCIS processes approximately 36,000 immigrant visa packages each month. Prospective adoptive parents whose child will enter the United States under the Orphan or Hague processes are exempt from the new fee.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
الاهه جون اگر در تاپیک مثلا بخایم شماره 3 یا 4 رو ببینیم چطوری باید بریم توی اون تاپیک؟؟من هروقت میرم صفحه اصلی این تاپیک هایی که گفتی رو نمیبینم.....در صفحه اصلی فقط میتونم ویزای ازدواج و چند تا دیگه رو ببینم...
پاسخ
کاملا جان باید بری توی انجمن نامزدی و ازدواج. 5 تا موضوع اول، موضوعاتی هستن که میتونیم سوالامونو اونجا مطرح کنیم
اینم لینکش:
http://mohajersara.com/forum-32.html
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، Tomas
brotherhood عزیز...میدونی که اگر با ویزای نامزدی هم به امریکا بری خیلی زود باید باهاش ازدواج کنی تا بهت گرینکارت بدن؟؟وگر نه اصلا بهت گرین کارت نمیدن...کلی مدرک باید نشون سفارت بدی که نشون بده با نامزدت رفت و امد داری و قضیه جدی هست...برسی امریکا کلی تحقیق میکنن ببیند ایا باهم زندگی میکنید(ازدواج)یا نه....بنابر این شما به هر حال باید با ایشون ازدواج کنی..
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، Tomas
به همین راحتی ها هم نیست دوست من. باید قبل از اقدام برای ویزای نامزدی حتما همدیگر و از نزدیک دیده باشین و عکس و پرینت چت و تلفن و این قبیل مدارک رو داشته باشین و بعد مدارک خودتون رو ترجمه کنید و بفرستین برای ایشون که براتون اقدام کنن. برای ویزای ازدواج هم حتما باید تو ترکیه یا دبی اگه نمی تونن بیان ایران ازدواج کنید و سند ازدواج و عکس هاتون و یه سری مدارک و فرم رو بفرستین براتون اقدام کنن. حتما تاپیک های مربوط به ازدواج و نامزدی رو بخونید تا از همه چیز مطلع بشید. در مورد فیک بودن ازدواج هم اگر شک کنن ممکنه برای همیشه از رفتن به آمریکا محروم کنن آدم رو.

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، girl ، Tomas
برادرهود چرا حذف شد؟؟من نوشته هاشو ندیدم
پاسخ
(2012-12-18 ساعت 19:26)kamela نوشته:  برادرهود چرا حذف شد؟؟من نوشته هاشو ندیدم

راست میگی ها Smile چرا محرومش کردن برادر هود رو؟ البته به نظرم شاید به خاطر اینکه در مورد ازدواج صوری صحبت میکرد. نمیدونممممم Big Grin

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، kamela ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان