کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
الاهه جان...از پرونده شما خبری نشد؟ان وی سی چیزی نگفته هنوز؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas
نه عزیزم. هرچی زنگ میزنم و ایمیل میدم میگن حداقل 20 روز کاری باید صبر کنید. لعنت بهشون که سر یه عکس 1 ماه معطلم کردن. تازه به سلامتی تعطیلات سال نو شون داره شروع میشه.
شما چی عزیزم؟ مدارکو فرستادید؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela ، Tomas
من فکر میکردم 20 روز شده از زمانی که عکسها رو به سفارت دادین!!!والا برات بگم که این اجاره نامه رو دوست من تنظیم کرده و یک هفته هم بیشتره که دستشه...ولی از شانس گند ما مادرش امده پیشش و اون هم اونقدر ذوق کرده که هی مهمونی بازی داره و چسبیده به مامانش و هی اروز فردا میکنه...2روز پیش قرار بود بفرسته برای وکیل...امروز ایمیل داده که در اولین فرصت میفرستم..وقتی بهش فکر میکنم کلافه میشم..برای همین اونقدر خودم رو سرگرم میکنم که فکر نکنم.....انگار یک فرستادن پاکت برای وکیل کاری داره!!اینارو که نمیتونم بهش بگم و فقط باید صبر کنم چون کارم گیرشه..ولی به خدا من اگر کاری رو قبول کنم خیلی زود انجامش میدم..نمیدونم چرا اینقدر لفتش میده.به قول تو فرستادنش هم سودی نداره..تعطیلاتشون اره شروع میشه و حتی اگه به دست وکیل هم برسه حتما دوهفته اون میره تعطیلات و کلا یک ماه دیگه رو شاخشه که معطلیم...خدا به هممون کمک کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mhy_1985 ، girl ، shabnam.84 ، Tomas
عزیزم 20 روز کاری، نه 20 روز عادی. تازه وقتی که 20 روز کاریم میخواد پر بشه، تعطیلات اینا شروع میشه. فکر کنم هفته اول ژانویه جواب بدن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، mhy_1985 ، girl ، Tomas
(2012-12-22 ساعت 14:23)الهه سابق نوشته:  اینم یکی دیگه از دلایلی که میگم نامزدی از ازدواجی خیلی بهتره:
الان آرین عزیز از سفارت نامه دعوت به مصاحبه دریافت کرده که توی نامه نوشته شده خودتون باید وقت مصاحبه رو تعیین کنید ؟(چیزی که به ازدواجیا نمیگن هرگز)
بعد آرین سایتو چک کرده دیده 10 روز بعد میتونه وقت بگیره، ولی خوب بخاطر واکسیناسیون ترجیح داده 1 ماه بعد بذاره وقتشو.
هیچ وقت امکان نداره ازدواجی یافت بشه که زیر 1 ماه بعد بهش وقت بدن. 1 ماه مینیمم شه. تازه الان با این سیستم جدیدی که راه اندازی کردن، خوب بچه های نامزدی همه وقتهای نزدیکو میگیرن و ما ازدواجیا قطعا وقتهامون میفته واسه بعد
مزیت دیگه ای هم که داره اینه که مثلا اگه یه ازدواجی بخواد وقتشو عقب بندازه، اول باید صبر کنه تا نامه مصاحبش بیاد، بعد اگه دید توی اون تاریخ نمیتونه بره، از طریق سایت عقبش میندازه که این یعنی باید 2 ماه صبر کنه و بعد از فهمیدن وقت فعلی، وقتشو عوض کنه. ولی نامزدیها همون اول اگه بخوان وقتو یه کم دیرتر میگیرن تا سر موقع بتونن برن مصاحبه.
خلاصه الان طوری هستش که حتی میشه گفت کیسهای نامزدی 20 روز بعد از اپروو امکان داره که مصاحبه بشن!!!!
ولی ازدواجیا مینیمم 5.5 الی 6 ماه بعد از اپروو امکان داره مصاحبه بشن!!! تازه این به شرطیه که اصلا و ابدا پروندشون توی NVC گیر نکنه و 3 هفته ای پروندشون بسته بشه

که میدونیم 3 هفته ای بسته نمیشه.

والا جنایتکار جنگی میشدیم بهتر از ویزای ازدواج بود! عوض اینکه ویزای نامزدی شک برانگیز باشه. زن و شوهر هایی که ازدواج کردن و بچه دارن رو علاف میکنن. مسخره شو درآوردن .

(2012-12-23 ساعت 03:36)kamela نوشته:  من فکر میکردم 20 روز شده از زمانی که عکسها رو به سفارت دادین!!!والا برات بگم که این اجاره نامه رو دوست من تنظیم کرده و یک هفته هم بیشتره که دستشه...ولی از شانس گند ما مادرش امده پیشش و اون هم اونقدر ذوق کرده که هی مهمونی بازی داره و چسبیده به مامانش و هی اروز فردا میکنه...2روز پیش قرار بود بفرسته برای وکیل...امروز ایمیل داده که در اولین فرصت میفرستم..وقتی بهش فکر میکنم کلافه میشم..برای همین اونقدر خودم رو سرگرم میکنم که فکر نکنم.....انگار یک فرستادن پاکت برای وکیل کاری داره!!اینارو که نمیتونم بهش بگم و فقط باید صبر کنم چون کارم گیرشه..ولی به خدا من اگر کاری رو قبول کنم خیلی زود انجامش میدم..نمیدونم چرا اینقدر لفتش میده.به قول تو فرستادنش هم سودی نداره..تعطیلاتشون اره شروع میشه و حتی اگه به دست وکیل هم برسه حتما دوهفته اون میره تعطیلات و کلا یک ماه دیگه رو شاخشه که معطلیم...خدا به هممون کمک کنه

شما اولین نفری نیستی که از دست وقت کشی های اونوری ها یا بعضی حرفها و حرکتاشون عذاب میکشی. خدا به هممون صبر بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، kamela ، Tomas
بچه ها دیشب داشتم با همسرم راجع به ویزای K-3 صحبت میکردم که اتفاقا امروز دیدم mhy هم بهم پیغام داده و دربارش پرسیده.
من اون موقع اصلا اطلاعات مهاجرتی نداشتم، حتی نمیدونستم همسر سیتیزن نمیتونه ویزا بگیره!!
اگه اون موقع اطلاعات الانو داشتم صد در صد واسه K-3 اقدام میکردم. K-3 دقیقا مثل نامزدیه و NVC نداره و کلا عین نامزدیه دیگه. انقدر افسوس میخورم که حد نداره.
دیشب به شوهرم داشتم میگفتم اگه NVC ایندفعه باز یه چیز دیگه خواست میرم K-3 اقدام میکنم. اینطوری خیالم راحته 6 ماه دیگه اونجام. دیدید که نامزدیا این روزا 6 ماهه میرن. اگه منتظر این پرونده لعنتی ازدواجی باشم خدا میدونه تا قیامت طول میکشه یا نه.
شوهرم که مخالفت کرده فعلا. تا ببینم چی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، mhy_1985 ، kamela ، Tomas
الهه خانم صبر داشته باش ، از این شاخه به اون شاخه هم با داستان اینا همچین راحت نیست. شما که این همه صبر کردی ، باید پیه 6 ماه رو به تن داشته باشید ! صبر حلال مشکلاته ، صبر کنید . آروم آرامش . بچسب به کارایی که لازمه اونجا انجام بدی .. هر چی فقط هی فکر نکن ... درست میشه یه کاری نکنید که همینم از چنگتون در بیاد بعدش بگید ای وای چرا اینجوری کردم ... اون ور داستان هم معلوم نیست همه چی رو روال باشه ... شنیدن کی بود مانند دیدن !!!

راستی فارسی شکر است ! به خانواده به شوخی میگم پرشین ایز کندی ! منم می خوام کندی من بشم !
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، الهه سابق ، kamela ، Tomas
(2012-12-23 ساعت 11:31)الهه سابق نوشته:  بچه ها دیشب داشتم با همسرم راجع به ویزای K-3 صحبت میکردم که اتفاقا امروز دیدم mhy هم بهم پیغام داده و دربارش پرسیده.
من اون موقع اصلا اطلاعات مهاجرتی نداشتم، حتی نمیدونستم همسر سیتیزن نمیتونه ویزا بگیره!!
اگه اون موقع اطلاعات الانو داشتم صد در صد واسه K-3 اقدام میکردم. K-3 دقیقا مثل نامزدیه و NVC نداره و کلا عین نامزدیه دیگه. انقدر افسوس میخورم که حد نداره.
دیشب به شوهرم داشتم میگفتم اگه NVC ایندفعه باز یه چیز دیگه خواست میرم K-3 اقدام میکنم. اینطوری خیالم راحته 6 ماه دیگه اونجام. دیدید که نامزدیا این روزا 6 ماهه میرن. اگه منتظر این پرونده لعنتی ازدواجی باشم خدا میدونه تا قیامت طول میکشه یا نه.
شوهرم که مخالفت کرده فعلا. تا ببینم چی میشه

از الهه بخاطر پیشنهادش ممنونم و همینطور کمک های بی منت اش. خدا کنه کارش زودتر درست شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، الهه سابق ، kamela ، Tomas
بلیز عزیز، همسرم هم همینو میگه. میگه تاحالا که صبر کردیم، وایسا تا ببینیم چی میشه.
mhy عزیز که در این مورد ازم پرسیدن، من بهشون پیشنهاد دادم حتما I129f رو بفرستن. خوب البته وضعیت ایشون خیلی با من فرق میکنه و ایشون هنوز اپروو نشدن و اول راهن
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، Blaze ، girl ، kamela ، omnia ، mhy_1985 ، Tomas
الهه من هم می گم تا الان که صبر کردی باز هم صبر کن.درست می شه ایشالله همه چی....
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mhy_1985 ، Tomas
دوستان این پروسسینگ تایم uscis هست .الان از pd من حدود 15 ماهه میگذره و هنوز اپروو نشدم . می دونم بارها پرسیدم ولی می خوتم بدونم مشکلی نیست ؟pd من 26th سپتامبره ولی الان 4 ماهه رو 3 سپتامبر فریز شده.
ممنون
-->
-->
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mhy_1985 ، Tomas
مرسی mhy و omnia عزیز. omnia راستی هنوز توی سایت نوشته واسه کتگوری شما از 3 سپتامبر 2011 به این ور اپرووی نیومده. البته مهم نیستش اصلا چون ملاک PD و ویزا بولتنه. زودتر هم اپروو بشید دردی رو دوا نمیکنه متاسفانه
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، mhy_1985 ، girl ، Tomas
OMNIA جان نگران نباش الان بین پرونده من و شما هیچ فرقی نیست جفتمون باید انتظار بکشیم ایشالا همه چی زود درست میشه دوست عزیز
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، omnia ، mhy_1985 ، Tomas
saba و omnia عزیز ایشالا کارتون زودتر درست شه. این صفحه سبز رنگی که omnia جان گذاشته چیه؟ میشه بگین از کجا و کی میشه دیدش؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، الهه سابق ، saba.m ، omnia
روی jpeg1 کلیک کن
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، mhy_1985 ، girl ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان