کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2010-01-12 ساعت 15:50)susan نوشته:  من 21 اگوست 400 دلارشوهرم پرداخت کرد و 31 اگوست رسیدش اومد.24 سپتامبر هم مدارکم کامل شد و فرستادم.5 تیر به محض سیتیزن شدن شوهرم پروندمو به جریان انداخت و پشت سر هم و به فاصله کم برامون ایمیل و نامه ها میاومد.برای من الان 7 ماه که گذشته از کار مهاجرتیم .البته به غیر از اینکه شوهرم در زمان ازدواجم گرین کارت بود شوهرم برام اقدام کرد.ایا هنوز دیر نشده و تا چقدر دیگه حداکثر باید صبر کنم؟ممنونم megaholding عزیز

حالا متوجه شدم

شما اول پرونده تون با گرین کارت همسرتون راه افتاده ولی بعدا همسرتون سیتیزن میشه و احتمالا پروندت آپگرید میشه

ببین من خودم حقیقت بعد از اینکه همسرم سیتیزن شد یعنی ژوئن اقدام کردیم با فرم I-130 و 4ماه بعد از approve اون تازه اکتبر affidavit of support fee که 70 دلار هست پرداخته بودیم تا الان دیگه هیچ خبری نشده بود تا خودم مکاتبه کردم با NVC دیدم که مثل اینکه یادشون رفته اصلا خود فرمI-864 رو بفرستن و من دانلود کردم دادم تازه برامون بفرستن!!

تازه بعدش فکر کنم باید 400 دلار Visa processing Fee رو پرداخت کنیم تا قرار مصاحبه برامون بگذارن

شما که خواهر من ماشالله خیلی کارت زود پیشرفته برای همینه که عجله دارید...چون تازه از تیر ماه که همسرتون سیتیزن شده تا الان حدود 6ماه گذشته حالا تا یکسال که عرض کردم 6ماه دیگه مونده و شما کارهاتون از من خیلی جلوتر هستش به نظر نمیاد تاخیری باشه ولی باز هم ببین NVC تو جواب ایمیلت چی میگه

ضمنا یه سوال:
24 سپتامبر که فرمودین مدارکتون کامل شد و فرستادین منظورتون کدوم مدارک هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Bal
مدارک منظورم همه فرمهایی که باید امضاء خودممون باشه و با پست DHL بفرستیم.یعنی آخرین فرمی از طرف خودمون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-12 ساعت 16:49)susan نوشته:  مدارک منظورم همه فرمهایی که باید امضاء خودممون باشه و با پست DHL بفرستیم.یعنی آخرین فرمی از طرف خودمون.

باز هم سوال:

یعنی شما مکاتباتتون رو از ایران انجام میدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه؟!!!!!شوههرم انجام داد .امضاء را خودم کردم
یک فرمی که براتون میفرستن که کیس نامبرتون و اسم و فامیلتون روش نوشته شدخ.
باید امضا کنید که اخرین نامه هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

برام از nvc ایمیل اومده و این جملات رانوشته کسی معنیشو میدونه و ایا دلیل بر اینکه قرار تا 1 ماه اخیر برام وقت سفارت بیاد.دوستانی که میدونن ممنون میشم مرا کمک کنند.این متن هست:

All documentation necessary to complete the National Visa Center's
processing has been received. As soon as an interview date has been
scheduled, the designated representative of this case (applicant,
petitioner, or attorney) will be notified. The US Embassy or Consulate
General may require additional documentation at the time of the
interview.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-13 ساعت 22:26)susan نوشته:  سلام دوستان

برام از nvc ایمیل اومده و این جملات رانوشته کسی معنیشو میدونه و ایا دلیل بر اینکه قرار تا 1 ماه اخیر برام وقت سفارت بیاد.دوستانی که میدونن ممنون میشم مرا کمک کنند.این متن هست:

All documentation necessary to complete the National Visa Center's
processing has been received. As soon as an interview date has been
scheduled, the designated representative of this case (applicant,
petitioner, or attorney) will be notified. The US Embassy or Consulate
General may require additional documentation at the time of the
interview.

سوسن جان بهت گفته که مدارکت که به دستشون رسیده کامله اما احتمال داره موقع مصاحبه مدارک دیگه ای بخواد . از زمان مصاحبت چیزی نگفته .اما از وقتی این ایمیل میاد معمولا تا 3 ماه وقت مصاحبه میدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم سارا جان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من امروز از آنکارا برگشتم (البته به دلیل اینکه از به پرواز چهارشنبه نرسیدیم مجبور شدیم بریم استانبول و امروز برگردیم) و بالاخره ویزا گرفتم . وقتی رفتم سفارت گفته بودن مدارک کامله اما اولین بار که یو پی اس اومد یه برگه آبی بهم داد که فرم مالیاتی 2008 همسرم نیست ! ما هم کپی شو داشتیم فوری رفتیم سفارت و گفتیم ما این برگه رو قبلا دادیم چطور میگین که نیست ! اونا هم گفتن باشه و امیدواریم که آفیسر قبول کنه. بعد از 2 روز هم ویزام اومد دم هتل . دوستان این نکته رو مدنظر داشته باشید که از همه مدارک کپی داشته باشید که اگر مشکلی پیش اومد، کپی ها دم دست باشن .
راستی من بلیت هم با لوفتانزا گرفتم،کسی اطلاع داره چطور باید ویزای ترانزیت بگیرم و چقدر طول می کشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ana ، Bahar JJ ، آنا ، seravin
سلام بچه ها

NVCگفت که من در فبریه هم نیستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سارا جون مبارک باشه خدا را شکر که استرس هات تموم شد
وقتی بلیط لوفتهانزا میگیری خودشون تمام کارهاتو میکنن منظورم ازانس هواپیمائیه و ویزای ترانزیت را هم خودشون میدن شما فقط پول بلیط را میدییی!!! سوالی داشتی در خدمتم هر چی باشه 15 ساله میرم و میام

اگر خسته نیستس سوال دارم
منم 3 فوریه وقت شوهر و دخترمه و هتل ددمان میرم و وقت دکتر و... همه چیز اماده است فقط نگرانم که به خاطر fbi چک کارمون عقب بیافته البته من عجله ندارم ولی خوببب
از مصاحبتون برامون مینویسی؟؟؟
همینطور از مدارک مالی که نکنه کم باشه میترسم
ایا لازمه شوهرم مدرک لیسانسش را هم ببره از سما مدرک تحصیلی خواستند
(2010-01-15 ساعت 23:07)sara77 نوشته:  سلام دوستان
من امروز از آنکارا برگشتم (البته به دلیل اینکه از به پرواز چهارشنبه نرسیدیم مجبور شدیم بریم استانبول و امروز برگردیم) و بالاخره ویزا گرفتم . وقتی رفتم سفارت گفته بودن مدارک کامله اما اولین بار که یو پی اس اومد یه برگه آبی بهم داد که فرم مالیاتی 2008 همسرم نیست ! ما هم کپی شو داشتیم فوری رفتیم سفارت و گفتیم ما این برگه رو قبلا دادیم چطور میگین که نیست ! اونا هم گفتن باشه و امیدواریم که آفیسر قبول کنه. بعد از 2 روز هم ویزام اومد دم هتل . دوستان این نکته رو مدنظر داشته باشید که از همه مدارک کپی داشته باشید که اگر مشکلی پیش اومد، کپی ها دم دست باشن .
راستی من بلیت هم با لوفتانزا گرفتم،کسی اطلاع داره چطور باید ویزای ترانزیت بگیرم و چقدر طول می کشه؟

وقتی بلیط لوفتهانزا میگیری خودشون تمام کارهاتو میکنن منظورم ازانس هواپیمائیه و ویزای ترانزیت را هم خودشون میدن شما فقط پول بلیط را میدییی!!! سوالی داشتی در خدمتم هر چی باشه 15 ساله میرم و میام

اگر خسته نیستس سوال دارم
منم 3 فوریه وقت شوهر و دخترمه و هتل ددمان میرم و وقت دکتر و... همه چیز اماده است فقط نگرانم که به خاطر fbi چک کارمون عقب بیافته البته من عجله ندارم ولی خوببب
یه سوال دیگه ... خیلی سرد بود ؟؟؟ مدل اسکیموها بریم یا برف نبوددد؟؟
بازم ممنونننننن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-18 ساعت 12:08)akimomon نوشته:  سارا جون مبارک باشه خدا را شکر که استرس هات تموم شد

اگر خسته نیستس سوال دارم
(2010-01-15 ساعت 23:07)sara77 نوشته:  سلام دوستان

اگر خسته نیستس سوال دارم
یه سوال دیگه ... خیلی سرد بود ؟؟؟ مدل اسکیموها بریم یا برف نبوددد؟؟
بازم ممنونننننن

سلام . خیلی ممنون .
اول اینکه فکر نمی کنم مدرک دانشگاهی لازم باشه . ما همراه خودمون برده بودیم اما لازم نشد .
مدارک مالی هم کامل بود .اما اولین بار که یو پی اس اومد دم هتل یه برگه آبی بهم داد که برگه مالیاتی 2008 همسرم نیست . در صورتی که ما داده بودیم . خوشبختانه همسرم با من بود و دوباره رفتیم سفارت و کپی برگه رو داشتیم . همسرم دوباره همون رو امضا کرد و دیگه مشکلی نبود .
آنکارا هم سرد بود خیلی سورز داشت اما برف نداشت واسه اسکیمو شدنBig Grin اما کلاه باید سرتون بره حسابی Tongue که سوز و سرما اذیتتون نکنه

راستی ! مصاحبه من تو ماه اکتبر بود .بیشتر در مورد کار همسرم و موقعیت همسرم پرسید که ببینه من اطلاع دارم یا نه .خیلی هم کوتاه بود
پاسخ
تشکر کنندگان: آنا
سلام ممنون
یعنی شما اکتبر مصاحبه شده بودید و بهتون fbi چک خورده بود؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سارا جون از همسرت هم سوال پرسيدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-01-19 ساعت 10:11)akimomon نوشته:  سلام ممنون
یعنی شما اکتبر مصاحبه شده بودید و بهتون fbi چک خورده بود؟؟؟

بله . من اکتبر مصاحبه داشتم . نوامبر کلیرنسم اومد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
از راهنمائی های شما ممنون اومدیم انکارا و امروز معاینه داشتیم تا روز مصاحبه ...
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان