کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
میتونه امضا کنه ولی باید خودت وقتی رفتی سفارت همون امضا رو بلد باشی چون اونا نمیدونن که نامزدت امضا کرده و باید حتما مثل هم باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-02-06 ساعت 10:33)akimomon نوشته:  
(2010-01-31 ساعت 03:17)sara77 نوشته:  سلام دوستان .من 3 روز پیش اومدم امریکا .امیدوارم کار همه دوستامون به خیر و خوشی درست بشه و بیان اینجا . من از وقتی اومدم خیلی دلتنگ خانواده و خونه و همه چی تو ایران هستم ! واز این می ترسم که با محیط اینجا کنار نیام . خیلی خودتون رو آماده کنید . اینجا همه چی عجیب غریبه ! همه مثل آدم آهنی زندگی می کنن ،رانندگی می کنن میرن خرید .در کل خیلی آدم های یخی هستن ....

سلاممممم به سلامتی موفق باشییییی
کدوم ایلات و کدوم شهر رفتید؟؟

سلام .خیلی ممنون . من اومدم اریزونا (توسان) همسرم از ابتدا اینجا زندگی می کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78
(2010-02-07 ساعت 00:01)khanoomi نوشته:  میتونه امضا کنه ولی باید خودت وقتی رفتی سفارت همون امضا رو بلد باشی چون اونا نمیدونن که نامزدت امضا کرده و باید حتما مثل هم باشه

از بابت دستخط مشکلی نداره که دستخط هر دو فرم یک حالت باشه؟
و اگه من ایران این فرن را تکمیل کنم میتونم برای همسرم ایمیل یا فکس کنم؟
آیا پرینت یا کپی تکمیل شده این فرم قابل قبول هست؟
ضمن اینکه گفته توی نامه که Document برا اونها ارسال کنم. آیا غیر از ترجمه سند ازدواج و ترجمه شناسنامه هر دو نفر ما چیز دیگه هم باید برا اونها ارسال کنم؟

ممنون میشم اگه زود بهم بگید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-02-06 ساعت 18:01)emankh101 نوشته:  با سلام
همسرم من سیتیزن آمریکا هست و برای من یکماه و نیم پیش با I-130 تقاضا داد. بعد از 2 هفته نامه اومد که مدارک تکمیل هست. الان تازه یک نامه اومده که گفته فرم G-325 را تکمیل کنیم، یکی همسرم و یکی هم خودم.
سئوال من این هست که:
1- همسرم میتونه به جای من این فرم G-325 را که امضاء هم لازم داره پر کنه؟
2- برای سابقه شغلی 5 سال اخیر آیا من باید 20 ماه سربازی که بودم و در این 5 سال بوده را هم بنویسم؟

لطفا یکی زود بمن کمک کنه خیلی عجله دارم که سریع فرم را براسون ارسال کنم.
ممنونم از لطفتون.

سلام در مورد فرم چیزی نمی دونم ولی همیشه در مراحل کاریتان عین حقیقت را عنوان کنید چون دروغ باعث رد شدنتان میشود مخصوصا که الان در مرحله اف بی ای چک میفهمند که شما سرباز بوده اید یا نه و....
(2010-02-07 ساعت 02:18)emankh101 نوشته:  
(2010-02-07 ساعت 00:01)khanoomi نوشته:  میتونه امضا کنه ولی باید خودت وقتی رفتی سفارت همون امضا رو بلد باشی چون اونا نمیدونن که نامزدت امضا کرده و باید حتما مثل هم باشه

از بابت دستخط مشکلی نداره که دستخط هر دو فرم یک حالت باشه؟
و اگه من ایران این فرن را تکمیل کنم میتونم برای همسرم ایمیل یا فکس کنم؟
آیا پرینت یا کپی تکمیل شده این فرم قابل قبول هست؟
ضمن اینکه گفته توی نامه که Document برا اونها ارسال کنم. آیا غیر از ترجمه سند ازدواج و ترجمه شناسنامه هر دو نفر ما چیز دیگه هم باید برا اونها ارسال کنم؟

ممنون میشم اگه زود بهم بگید.

در مورد دستخط زیاد سخت نگیرید و دور مورد امضا اسم شما را به انگلیسی بنویسند که ما هم بتونید بعدا همان را انجام دهید و اگر مغایرتی با امضاع های دیگه شما داشت بگوئید 2 امضا دارم . در مورد مدارک چیزهائی را که خودشان اعلام میکنن را باید بفرستید
پاسخ
تشکر کنندگان: Bal
ممنونم که بهم جواب دادید.

میشه فرم G-325 را خودم پر کنم و برای همسرم ایمیل کنم یا فکس بزنم؟
آیا پرینت شده این فرم برای اداره مهاجرت آمریکا معتبر هست و قبول می کنند یا باید اصل فرم باشه؟
دوم اینکه من توی 5 سال گذشه سربازی بودم باید کارت پایان خدمتم و سابقه کار فعلی خودم را ترجمه کنم و بهمراه فرم برای اونها پست کنم؟ اگه خواستم سابقه کارم را بگیرم باید بگم برای کجا می خوام تا توی نامه ذکر کنند؟

باز هم از راهنمایی شما ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Bal
دوستان عزیز،
یه سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
برادرم توسط یکی از آشنایانمان در آمریکا با یک دختر خانم که سیتیزن هستند آشنا شده و در آینده برای یک سفر کوتاه مدت کاری باید به کانادا(تورنتو) بره و این دختر خانم که در ایالت آلاباما زندگی میکنه قراره که به تورنتو بیاد و باهم عکسهای نامزدی بگیرند.
حالا به نظر شما ازدواج کنند بهتره یا اینکه برای ویزای نامزدی اقدام کنند؟(منظورم سریعترین راه از زمان ملاقات اول در کانادا تا گرفتن گرین کارت دائمی بعد از ازدواج هست)
حالا مراحلی رو که باید طی کنند (برادرم و اون خانم) چی هست؟
بسیار سپاسگزارم.
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-02-20 ساعت 20:41)joseph نوشته:  دوستان عزیز،
برادرم توسط یکی از آشنایانمان در آمریکا با یک دختر خانم که سیتیزن هستند آشنا شده و در آینده برای یک سفر کوتاه مدت کاری باید به کانادا(تورنتو) بره و این دختر خانم که در ایالت آلاباما زندگی میکنه قراره که به تورنتو بیاد و باهم عکسهای نامزدی بگیرند.
حالا به نظر شما ازدواج کنند بهتره یا اینکه برای ویزای نامزدی اقدام کنند؟(منظورم سریعترین راه از زمان ملاقات اول در کانادا تا گرفتن گرین کارت دائمی بعد از ازدواج هست)
بسیار سپاسگزارم.

دوست عزیز اگه ویزای نامزدی بگیرند و بعد در امریکا از زمانی که ازدواج کنند 3 سال بعد سیتیزن می شن
پاسخ
تشکر کنندگان: joseph
با تشکر از پاسختون
سوالم این هست که باید عکسها و مدارک رو به سفارت آمریکا در کانادا ببره یا به سفارت آمریکا در آنکارا؟
اون خانم چه مقدماتی رو باید انجام بده؟وآیا حضور ایشون در سفارت ضروریه؟
In the United States I will feel as if I were alive again
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-02-20 ساعت 20:41)joseph نوشته:  دوستان عزیز،
بسیار سپاسگزارم.

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD
پاسخ
(2010-02-20 ساعت 23:09)joseph نوشته:  با تشکر از پاسختون
سوالم این هست که باید عکسها و مدارک رو به سفارت آمریکا در کانادا ببره یا به سفارت آمریکا در آنکارا؟
اون خانم چه مقدماتی رو باید انجام بده؟وآیا حضور ایشون در سفارت ضروریه؟

با اینکه من در پیام خصوصی به شما پاسخ دادم ولی ...دوست عزیز اون خانم بعد از برگشت به امریکا باید در خواست بدهند و مدارکی که خود سفارت میخواهند رو بفرستند برای سفارت و عکس های نامزدی رو کسی که برای مصاحبه میره باید ببره نیازی نیست اون خانم بفرسته امریگیشن،مقدمات فقط در خواست ویزا برای نامزدشون هست،وحضور ایشون اصلا" ضروریه نیست فقط بعضی ها از روی نگرانی می آن
پاسخ
سلام دوستان خوب مهاجر سرا
همسر و دخترم 3 فوریه در انکارا مصاحبه داشتند و اف بی ای چک خوردند. گفتند 2 ماهه دیگه توی سایت کیس نامبرتون را چک کنید و بیائید... دیروز یعنی 2 مارچ سایت refresh شد و باید برای گرفتن ویزا بروندددددددد
گفتم که مرتب سایت را چک کنید شاید مال شما هم اومده باشه
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hojjat ، susan ، Toranj
با سلام خدمت دوستان عزیز
من و همسرم که ستیزن آمریکا هست می خواهیم برای ویزای ازدواجی اقدام کنیم متاسفانه چند تا مشکل داریم که ممنون میشم راهنمایی کنید
1.آیا فرم i-130 را باید پر کرد و پرینت کرد وبه یکی از سفارتخانهای usa فرستاد؟
2. از لحاظ سرعت در انجام کار و به مشکل بر نخوردن ترکیه بهتر است یا امارات؟
3.همسر من در ایران است پس چطور می توانم این 355$ اولیه را واریز کنم ؟؟ البته ایشان در بانک ولزفارگو حساب داره ولی چطوری باید چک این را بده و اصلا باید به کجا بفرسته؟
4.ممنون میشم مراحل دقیق ویزای ازدواجی را بیان کنید؟
دوستان تو را بخدا کمک کنید به علت پراکندگی مطالب من اصلا نتونستم اطلاعات دقیقی از این همه پست دوستان پیدا کنم ماشالاا.. دوستان همه در باره کلیات صحبت کردن و در ضمن فکر می کنم کیس هر کس فرق می کنه!!!
ببخشید زیاد نوشتم امیدوارم دوستان جواب من را زود بدند.با تشکر
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-03-06 ساعت 22:30)mehdi_behzadi نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
من و همسرم که ستیزن آمریکا هست می خواهیم برای ویزای ازدواجی اقدام کنیم متاسفانه چند تا مشکل داریم که ممنون میشم راهنمایی کنید
3.همسر من در ایران است پس چطور می توانم این 355$ اولیه را واریز کنم ؟؟ البته ایشان در بانک ولزفارگو حساب داره ولی چطوری باید چک این را بده و اصلا باید به کجا بفرسته؟
دوستان تو را بخدا کمک کنید به علت پراکندگی مطالب من اصلا نتونستم اطلاعات دقیقی از این همه پست دوستان پیدا کنم ماشالاا.. دوستان همه در باره کلیات صحبت کردن و در ضمن فکر می کنم کیس هر کس فرق می کنه!!!

پاسخ
تشکر کنندگان:
Sad 
(2010-03-06 ساعت 22:43)amir29 نوشته:  

دوستان تو را بخدا یکی جواب این سوالات را به من فارسی بگه این سایت را من 10 بار خوندم زنگ زدیم سفارت سویس در تهران اون که میگه مدارک را باید بیاری اینجا ما تایید کنیم بعد بفرستید شیکاگو همراه با فرم i 130 و چک !!!!
پس این سفارت آمریکا در ترکیه و امارات این وسط چیکارن؟؟؟
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-03-07 ساعت 16:40)mehdi_behzadi نوشته:  
(2010-03-06 ساعت 22:43)amir29 نوشته:  

دوستان تو را بخدا یکی جواب این سوالات را به من فارسی بگه این سایت را من 10 بار خوندم زنگ زدیم سفارت سویس در تهران اون که میگه مدارک را باید بیاری اینجا ما تایید کنیم بعد بفرستید شیکاگو همراه با فرم i 130 و چک !!!!
پس این سفارت آمریکا در ترکیه و امارات این وسط چیکارن؟؟؟
شما به اون چیزی که من لینکش را دادم باید عمل کنین. کجاش نامفهوم هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، Bal

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان