کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
omnia و shima عزیز خیلی ازتون ممنونم.. امیدوارم خبر دریافت ویزاتونو بشنوم Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sam11 ، ارکیده ، Nakisa ، Tomas
نه عزیزم ایرانیا توی سه تا سفارت آنکارا، ابوظبی و ایروان مصاحبه میشن. ایرانیای مقیم اروپا هم توی سفارتهای آلمان و اتریش و ناپل ایتالیا مصاحبه میشن

این سایتو برن ببینن، همه چی دستشون میاد:

این همون سایتیه که باید توش ثبت نام کنید و وقت بگیرید
http://usvisa-info.com/fa-IR/selfservice...ry_welcome
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، sam11 ، ارکیده ، Tomas ، kamela ، shima joon
بچه ها تو نامه مصاحبه نوشته گواهی پلیس ایران رو میخوان!!! واقعا میخوان؟ یعنی باید برم بگیرم؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sam11 ، ارکیده ، Tomas ، kamela
صراحتا اعلام کرده پلیس ایران؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، sam11 ، ارکیده ، Tomas ، kamela
اره.. تو نامه فروزن عزیز هم که قبلا سیو کرده بودن اینو نوشته!

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sam11 ، ارکیده ، Tomas ، kamela
وا!! ببین عزیزم به فروزن ایمیل بزن و ازش بپرس حتما
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، sam11 ، ارکیده ، Tomas
اخه من همه جا خوندم که گواهی ایرانو قبول ندارن!!! حالا میپرسم ازش ببینم چی میگه!

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sam11 ، ارکیده ، Tomas
جودی جون نامه فروزن کجاس عزیزم؟ منم برم یه نگاهی بندازم بهش؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، ارکیده ، Tomas
http://mohajersara.com/thread-5226.html
اینجاست عزیزم.. یه فایله که باید دانلود کنی.. تو پست فروزن.

نامه رو که باز کردی تو سطرای اخر نوشته گواهی پلیس ایران

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ارکیده ، Tomas
جودی جونم اشتباه کردی عزیزم. جلوی گواهی پلیس حرف X رو نوشته، درسته؟ حرف X یعنی این مدرک از کشور محل زندگی شما قابل قبول نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، sam11 ، ارکیده ، Tomas ، girl
سلام دوستان و همچنین شما دوست گرامی الهه خانم همانطور که توصیه فرموده بودید به این تایپیک مراجعه کردم تا بتوانم اطلاعات بهتری کسب کنم حقیقت خانم من با چند وکیل در آمریکا صحبت کردند برخی گفته اند که 2 تا 3 سال طول میکشد برخی گفته اند باید سیتیزن باشید و با گرین کارت نمیتوانید برای شوهرتان اقدام کنید و برای سیتیزنی 5 سال!!!!!!می خواستم بدانم آیا شما اطلاعی ندارید که برای لاتاریها تبصره ای دارند یا نه؟ آخه زمان پر کردن فرم باید علت ویزا نگرفتن هم نوشت و این هیچ تغییری نخواهد داد؟ مرسی از کمکها و راهنماییهایتان امیدوارم همه دوستان منتظر هر چه زودتر ویزا گرفته و به خانواده هایشان بپیوندند سلامت باشید
خانوادگيF2A,تاريخ ارسال مدارك: 23ژانويه 2013 ,دريافت كيس نامبر:28 آگوست 2013,تاريخ واريز88$:20Feb,2014 تاريخ واريز 230$:6Mar,2014 ارسال فرم اسپانسر و جوينت اسپانسر و فرم DS-261 . تاریخ مصاحبه 1 ماه آپریل نتیجه برگه آبی
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، Tomas ، Saeedv13
(2013-01-17 ساعت 10:35)sam11 نوشته:  سلام دوستان و همچنین شما دوست گرامی الهه خانم همانطور که توصیه فرموده بودید به این تایپیک مراجعه کردم تا بتوانم اطلاعات بهتری کسب کنم حقیقت خانم من با چند وکیل در آمریکا صحبت کردند برخی گفته اند که 2 تا 3 سال طول میکشد برخی گفته اند باید سیتیزن باشید و با گرین کارت نمیتوانید برای شوهرتان اقدام کنید و برای سیتیزنی 5 سال!!!!!!می خواستم بدانم آیا شما اطلاعی ندارید که برای لاتاریها تبصره ای دارند یا نه؟ آخه زمان پر کردن فرم باید علت ویزا نگرفتن هم نوشت و این هیچ تغییری نخواهد داد؟ مرسی از کمکها و راهنماییهایتان امیدوارم همه دوستان منتظر هر چه زودتر ویزا گرفته و به خانواده هایشان بپیوندند سلامت باشید

سلام دوست عزیز
بعد از اینکه خانم شما گرین کارت گرفتن می تونن برای شما اقدام کنن که با روند فعلی روی 2.5 تا 3 سال حساب کنین که این سریعتره تا اینکه همسرتون 5 سال دیگه سیتیزن بشه و بعدش براتون اقدام کنن من فکر نمی کنم اینکه قبلا از طریق لاتاری نتونستین با همسرتون ویزا بگیرین تاثیری داشته باشه و وقتی همسرتون گرین کارت بگیرن مثل بقیه افراد میشن که گرین کارت دارن
موفق باشین
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، girl ، الهه سابق ، sam11
ارکیده جون امیدوارم کارات هرچه سریعتر پیش بره...ولی اینکه همسرت متولد اونجاست امتیاز محسوب نمیشه....من خودم متولد امریکا هستم و الان 3سال و 3 ماهه درگیر پروندم...البته نترررسی هااااااا....ما برای جور کردن مدارکی که میخاستن خیلی طول دادیم....ولی کلا یک چیزای حتی اضافه تری از ما خاستن که از کسی که مثلا ایرانی هست و سیتیزن شده نخاستن...فقط میدونم اینکه امریکایی باشی تاثیر نداره در سرعتش
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، ارکیده ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
عجب وکلای نادونی داریم بخدا. چرا دورغ تحویل مردم میدن؟ دوست عزیز همسر شما به محض دریافت گرین کارت میتونن واستون اقدام کنن که 2.5 تا 3 سال میکشه. متاسفانه لاتاری در روند ویزای مهاجرتی خانوادگی تاثیری نداره. با این حال شما همراه مدارک ارسالی، یک نامه هم ضمیمه کنید و کلیه اطلاعات کیس لاتاریتونو توش بذارید
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، ارکیده ، shabnam.84 ، Tomas ، sam11 ، Saeedv13
(2013-01-17 ساعت 02:48)الهه سابق نوشته:  نه عزیزم ایرانیا توی سه تا سفارت آنکارا، ابوظبی و ایروان مصاحبه میشن. ایرانیای مقیم اروپا هم توی سفارتهای آلمان و اتریش و ناپل ایتالیا مصاحبه میشن

این سایتو برن ببینن، همه چی دستشون میاد:

این همون سایتیه که باید توش ثبت نام کنید و وقت بگیرید
http://usvisa-info.com/fa-IR/selfservice...ry_welcome
الهه جان ممنون..ولی به نظرت حساس نمی شن رو این پرونده ماK3 K4?
نمی گن چرا دارین عوض می کنین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، sam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان