کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
آخ جون بچه ها کیس نامبر من و پسرم اوووومدددد...k3 ,k4 بودیم..حالا چه مرحله ای مونده وچقدر طول داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، negi ، leila.e ، saba.m ، Tomas ، shabnam.84 ، ارکیده ، sam11 ، kamela
تبریک میگم شیما جان.. من که روند k3 رو نمیدونم ولی میدونم که سریعتره و خیلی کارتون طول نمیکشه
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shima joon ، الهه سابق ، Tomas ، shabnam.84 ، ارکیده ، sam11 ، kamela
شیما جان تبریک میگم
حدود 2-3 روز دیگه پروندتون میره ان وی سی. 2-3 روز دیگه زنگ بزنید و کیس نامبرو بگیرید. بعدش حدود 1 هفته بعد پروندتون میرسه دست سفارت و بعد سفارت بهتون ایمیل میده که پرونده به دستمون رسیده و برید توی سایت و پولو پرداخت کنید و وقت بگیرید.
اگه سفارتتو آنکارا زدی، که به سفرات ایمیل بزنو بگو به ارمنستان تغییرش میدی و بعدشم میتونی خیییلییی زود وقت بگیری. فکرکنم اگه منتقل کنی ارمنستان کمتر از 1 ماه دیگه مصاحبه اته. فقط از همین الان برو دنبال واکسیناسیون خودت و فرزند گلت
خیلی کار عاقلانه ای کردی که k3 اقدام کردی وگرنه 1 سال به بالا رو شاخش بود. خداروشکر
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، shabnam.84 ، ارکیده ، shima joon ، sam11 ، kamela
بچه ها بلاخره به منم نوبت دادن Smile
مصاحبه من چهارشنبس چند شنبه برم خوبه؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، الهه سابق ، Tomas ، shabnam.84 ، saba.m ، simi ، ارکیده ، omnia ، shima joon ، kamela
عزیزم نمیدونییییی چقدر خوشحالم. اصلا الان همینطور دارم لبخند میزنم Smile
مصاحبه ات که چهرشنبه هستش، بهتره 2 شنبه کارای پزشکیو انجام بدی تا 3شنبه جوابو بدن بهت و 4 شنبه هم به سلامتییییی بری مصاحبه.
پس با این حساب 1 شنبه اونجا باش که 2 شنبه اول وقت مطب اونگان باشی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، leila.e ، shabnam.84 ، ارکیده ، sam11 ، kamela
مرسی عزیزم.. ایشالا روزی خودت بیای خوشحالمون کنی Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، leila.e ، shabnam.84 ، الهه سابق ، simi ، kamela
جودی نمیدونی چقدر شاد شدم. شکرررررررر. Rolleyes
ایشالا یه ضرب بگیری. تبریک عزیزم Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، ارکیده ، sam11 ، kamela ، سانازی
نه شبنم جونم Smile مرسی عزیزم ایشالا روزی خودت Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، simi ، ارکیده ، sam11
وای جودی جون خیلی خیلی خوشحال شدم خیلی خبر خوبی بود مباااااااااااااااااااااارکه
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، shabnam.84 ، ارکیده ، sam11 ، kamela
ممنونم صبا جان Smile ایشالا روزی شما Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، saba.m ، shabnam.84 ، ارکیده
تبریک می گم جودی جون و شیما جون امیدوارم به زودی الهه جون خبر خوش بدن....جودی جون پروسه کلا چقدر طول کشید؟ بچه ها راستشو بخواید من خیلی ناراحتم امروز همسرم زنگ زده اداره مهاجرت گفته تا 1 ماه و نیم دیگه اپروو میشید...آخه چرا باید اپروو شدن پروندمون 8 ماه طول بکشه احساس می کنم مرحله اولش اینجوری شد ان وی سی 1 سال طول می کشه.......آخه کیس ما تازه باید زودتر انجام می شد چون همسرم متولد امریکا بود و همه وکیلا می گفتن این یه امتیاز محسوب میشه برای کیستون....ولی انگار بدتر شد....
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، shabnam.84
ارکیده جان مرسی.. از روز اقدام تا روز مصاحبه 2 سال و 9 روز دقیقا طول کشید Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، الهه سابق ، shabnam.84 ، sam11
عزیزم این وکیلا هیییچ چیز حالیشون نیست. تا دلت بخواد حرف چرت میزنن. شوهر منم متولد آمریکاست و هیچ امتیازی واسمون نبوده تا حالا. کاملا جون هم متولد آمریکاست و کارش خیلی طول کشیده
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، sam11 ، ارکیده ، Tomas ، kamela
(2013-01-16 ساعت 17:55)girl نوشته:  بچه ها بلاخره به منم نوبت دادن Smile
مصاحبه من چهارشنبس چند شنبه برم خوبه؟

برات خیلی خوشحالم جودی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، girl ، sam11 ، ارکیده ، Tomas
جودی عزیززززز خوشالم برااات خیلی زیااااااد ...الهه جون مرسی از راهنماییت..ولی شوهرم میگه برای ایرانی ها فقط آنکاراست
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، sam11 ، ارکیده ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان