کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2013-01-23 ساعت 16:03)shinna نوشته:  راستش من هر چی بهش میگم برو نمیره.
رایتش منم نمیتونم بدون اون تحمل کنم، خیلی بهش وابسته شدم
موندم جهیزیه بخرم یا نخرم
خونه بگیریم یا نگیریم
معلق رو هوا هستیم هر دو تامون Sad
ممنون دوستای گلم
عزیزم هیچی نخررررررر..چون به زودی می ری آمریکا و همه رو مجبوری حراج بزنی مثل من...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، Blaze ، girl ، sam11 ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 16:03)shinna نوشته:  راستش من هر چی بهش میگم برو نمیره.
رایتش منم نمیتونم بدون اون تحمل کنم، خیلی بهش وابسته شدم
موندم جهیزیه بخرم یا نخرم
خونه بگیریم یا نگیریم
معلق رو هوا هستیم هر دو تامون Sad
ممنون دوستای گلم
اگه میخواین اینجا زندگی کنین که خودت میدونی باید بگیری اما واسه اونجا هیچی نگیر. عزییییزم دل کندن از همسر سخته اما واسه یه مدت کوتاهی مجبورین از هم دور باشین
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Blaze ، girl ، sam11 ، kamela ، Tomas ، shinna
شینا جان اولین پست این تاپیک زیر رو بخون کامل همه چیو توضیح دادم:
http://mohajersara.com/thread-5622.html

البته اونجا راجع به ویزای K-3 توضیحی ندادم ولی دقیقا مراحل و مدارکش مثل ویزای نامزدیه فقط علاوه بر فرم I129f باید فرم I130 هم پر بشه و البته عقدنامه هم باید ترجمه کنید و بفرستید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، shima joon ، sam11 ، سانازی ، Tomas
(2013-01-23 ساعت 17:36)الهه سابق نوشته:  شینا جان اولین پست این تاپیک زیر رو بخون کامل همه چیو توضیح دادم:
http://mohajersara.com/thread-5622.html

البته اونجا راجع به ویزای K-3 توضیحی ندادم ولی دقیقا مراحل و مدارکش مثل ویزای نامزدیه فقط علاوه بر فرم I129f باید فرم I130 هم پر بشه و البته عقدنامه هم باید ترجمه کنید و بفرستید
الهه جون ما اولی رو فرستادیم...یک ماه بعد رسیدش اومد /دومی i129f هم دو هفته پیش پست کردیم,,واقعا 3سه تا 5 ماه دیگه رسیدش می یاد؟؟ Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sam11 ، Tomas
رسیدش نه عزیزم اپرووشو میگم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shima joon ، sam11 ، Tomas
شیما جان اگه هر دو فرم رو با هم میفرستادید کارتون خیلی زودتر انجام میشد. نمیدونم با چه فاصله ای فرم دوم رو فرستادید
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، sam11 ، Tomas ، shima joon
منن دیگهههههههههههههههه صبرم تموم شده...دوستااااان چی کار کنم....الهه جون کمک...چه راهی هستش واسه زودتر اپروو شدن وبه نظرتون رسید i129f اومد بریم سفارت ارمنستان؟...اون رسید بیاد مرحله بعدش چیه ؟وقت سفارته؟
رسیدش کی میا؟.....بخدا دیگه طاقتم تمومه ..اگه می دونستم اینقد طول داره نمیییییییییییییی زاشتم بره...اینایی که میرن مستقیم سفارت میگن این زنم هستشوومیخوام برم .و بهشون ویزا میدن چه جوری هستشومن خیلی ها رو دیدم سی تی زن بودن ورنه میره سفارت..ویزا میدن با شوهره میره ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، الهه سابق ، girl
شمیا جان صبرت و بالا ببر که تو این راه عجله معنی نداره.خودت و با بیتابی اذیت نکن. راستش من نشنیدم کسی بتونه همون موقع ویزا بگیره و همراه همسرش بره
وگرنه دیگه این مراحل معنی نداشت. کاش واقعا اینجوری بود و همه میتونستن اون موقع برن. به نظر من ارمنستان یا ابوظبی رو انتخاب کنید بهتر از آنکارا هستش

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، الهه سابق ، shima joon ، girl ، sam11
شیماجان کی این حرفارو بهت گفته. هرگز به همسر سیتیزن ویزا نمیدن حتی برای 1 روز. اصلا اجازه ورود به آمریکا رو نداریم ما.
عزیزم بعد از اینکه رسید مدارکت اومد تازه باید منتظر اپروو باشی. اپروو 5 ماه طول میکشه ولی جدیدا بچه هایی بودن که 3 ماهه هم اپروو شدن.
بعد از اپروو پرونده میره NVC که اگه ویزات ازدواجی باشه که چندماهم اونجا معطلی داری. خوشبختانه شما K-3 اقدام کردی و بعد از رفتن مدارک به NVC در این نوع ویزا، پرونده مستقیما به سفارت ارسال میشه و یکی دوماه بعدشم وقت مصاحبست. (ارمنستان الان کمتر از 1 ماه وقت میده)پخداروشکر کن ازدواجی نیستی. اگه جای منو گرل و کاملا بودی چکارمیکردی؟؟!!!! من که یک سال و 1 ماهه اقدام کردم هنوزم بهم وقت مصاحبه ندادن. گرل هم که 2 سال و خورده ایه اقدام کرده.
برو خداتوشکر کن k-3 ای و 6-7 ماهه کارت تموم میشه وگرنه 1 تا 1.5 سال باید عذاب میکشیدی
الان گرل 2 سال و خورده ایه شوهرشو ندیده. آکارو یک سال خانومشو ندیده بود و ............... مثال زیاده بخوام واست مثال بزنم
بله ما هم اولش که میخواستیم اقدام کنیم بهمون گفتن 4 تا 7 ماه بیشتر طول نمیکشه!! فقط 7 ماه طول کشید تا من بتونم کیس نامبر بگیرم!!! همه دروغ میگن بابا

شیما جان اینو آویزه گوشت کن که همسر فرد سیتیزن بودن یعنی بدبختی کشیدن و این آمریکاییا هیچ اهمیتی به بنیان خانواده و دوری زن و شوهر و حتی دوری بچه نوزاد از مادرش نمیدن.
شما اگه الان سیتیزن باشی و در این سالهای اخیر ساکن آمریکا نبوده باشی و فرزندتو توی جایی خارج از آمریکا بدنیا بیاری، فرزندتون حق ورود به آمریکا رو نداره و باید پروسه 1 تا 1.5 ساله واسش طی بشه
اگه گرین کارتی باشی و بچتو خارج آمریکا بدنیا بیاری که دیگه هیچی.....بیچاره میشه آدم
یکی از دوستان که گرین کارت داشت، واسه شوهرش اقدام کرد و اومد ایران پیش شوهرش. حالا زد و باردار شد، این بنده خدا هم پول نداشت که 20000 دلار بده بچشو توی آمریکا بدنیا بیاره. اینجا بدنیا آوردش و فکر کن بعد از 3 سال گرین کارت شوهرشم اومد ولی هنوز بچشون کارش درست نشده بود. مجبور شدن بچه بدبختو بذارن ایران خودشون برن آمریکا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، Saeedv13 ، shima joon ، girl ، سانازی ، sam11 ، Esprit
(2013-01-24 ساعت 03:25)الهه سابق نوشته:  شیما جان اگه هر دو فرم رو با هم میفرستادید کارتون خیلی زودتر انجام میشد. نمیدونم با چه فاصله ای فرم دوم رو فرستادید
Sadالهه جون بت فاصله یه ماه..چون منتظر رسیدش بود همسرم.حالا رسید این هم حتما یه 2 هفته دیگه میاددد تازه چه مرحله ای میرسه....

وااااییی نه ...بی چاره مادره...که از بچش دور بودههههههه..خدا باید بهم صبر بده فقط...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sam11
یه ماه خوبه
بعدش منتظر اپروو باش. میگم جدیدا بچه ها خیلی زود (سه ماهه) اپروو میشن

اگه 3 ماهه اپرووت بیاد، 10 روز بعدشم برسه دست سفارت، سفارتم 2-3 هفته ای بهت وقت بده، 4 ماه دیگه مصاحبته، خوش بحالت
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، shima joon ، sam11
سلام.خواهش می کنم جواب منو بدید و منو راهنمایی کنید،
من الان آمریکا هستم ۲ ماه است که از طریق ازدواجی اومد ولی نمی تونم با همسرم زندگی کنم اون دست بزن داره،من اگه برم ایالات دیگه آمریکا گرین کارتم لغو میشه؟البته هنوز نیومده.یل شوهرم می تونه لغوش کنه منو برگردونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، sam11
دوستان schedule آنکارا امده تا 13 march ولی اکثر وقتها برای 8 صبح هست امکانش هست که در این بین وقت دیگه بدن یا باید به امید بعد از مارچ بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، اينكه الان در اين انجمن دارم اين سوال رو ميپرسم آيا درسته يا نه نميدونم. من ميخواستم آدرس و تلفن و يا ايميل چند تا از وكلاي وهاجرتي رو پيدا كنم. نميدونم از اين سايت چطور بايد اينكار رو انجام داد. اطلاعاتي هم در خصوص ويزاي o و تغيير دين ميخواستم. ميشه بهم بگين اينا رو از كجا ميتونم پيدا كنم.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
کوچ عزیز امکانش خیلی زیاده و اصولا هم همینطور میشه
بهاره جان بهت پیغام خصوصی میدم
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، sam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان