کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
Smile)))))))) شاد باشی عزیز دلمممممممممم
رفتی هم ارتباط و با این انجمن قطع نکن جودی جونم
دوستت دارم یه عالمه
:**************
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
امکان نداره قطع کنم.. من همیشه در صحنه حاظر میمونم Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، سانازی ، الهه سابق ، shinna ، omnia ، Tomas ، sam11
شینا جان اگه همسرت سالهاست که ایران زندگی میکنه و بنابراین سالهاست که کار نکرده و تکس نداده که نیازی نیست بره اونجا و واسه تکسش اقدام کنه. شما از همینجا مدارکو آماده کنید و بفرستید واسه فامیلتون تا ایشون از اونجا پست کنه. همین. هیچ نگرانی هم نداره
فقط مطمئن نیستم که در نوع ویزای k3 همسرتون میتونه ایران باشه یا نه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، girl ، Tomas ، sam11
سلام الهه جان خوش امدی
بچه ها لطفا راهنمایی کنین .از چه طریق می شه پول فرستاد همیشه بدست فامیل می فرستادن الان کسی نمیاد اخهSad صرافی چیزی...؟کس مورد اعتماد می شناسین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، Tomas ، sam11
دوستان سلام.
اطلاع دارین اگر بنده به صورت ویزای دانشجوی وارد آمریکا بشم و اونجا با نامزدم ازدواج رسمی کنم امکان حضورم به صورت دائم اونجا هست یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sam11
بله امکانش هست و باید بعد از ازدواج بلافاصله اقدام کنید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، Tomas ، sam11
ممنونم از پاسختون،میخواستم بدونم آیا لینکی چیزی دارید که مطمئن باشه؟موضوع واقعا مهمه.من چون در مورد بعضی کشورها مثل انگلیس تحقیق کردم امکان نداره.متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas
http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD
اگر نامزدتو سیتیزنن لینک بالا و اگر گرین کارتی هستن لینک پایین:

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/m...2ca60aRCRD
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، سانازی ، Tomas ، diako ، sam11
تاپیک مربوط به ازدواج رو بخونید. اما همونطور که دوستم گفت میتونید بعد از ازدواج اونجا بمونید و بلافاصله برای کارهای گرین کارت و مراحل بعدی اقدام کنید

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، Tomas ، diako ، sam11
الهه جون ممنونم
کسی میدونه که میتونم ارمنستان مصاحبه کنم یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
با سلام مجدد خدمت همه دوستان
من و همسرم همه کارها واقدامات رو خودمون انجام دادیم( فقط حیف که دیر این سایتو پیدا کردم وگرنه K3 اقدام میگردیم) واسه همین هرکی سوالی داره از اول تا اخر بپرسه. بیخودی نرین پول وکیل بدین پول مفت میگیرن هیچ کاری هم براتون نمی کنن.

(2013-01-27 ساعت 09:19)shinna نوشته:  الهه جون ممنونم
کسی میدونه که میتونم ارمنستان مصاحبه کنم یا نه؟

شما اگه از اول برای ارمنستان اقدام کردین میتونین وگرنه باید به سفارتی که نامتون اومده نامه بزنین و درخواست کنین که پروندتون رو بفرسته به ارمنستان که جواب نامتون حدودا 2 هفته طول میکشه و اگه قبول کنن 3 تا 5 هفته فرستادن پروندتون طول میکشه که در مجموع میشه حدودا دو ماه. فک کنم اگه صبر کنین این دو ماه رو بهتر باشه پون تو این جابجایی ها خیلی مدارک گم میشه.

(2013-01-26 ساعت 18:44)diako نوشته:  دوستان سلام.
اطلاع دارین اگر بنده به صورت ویزای دانشجوی وارد آمریکا بشم و اونجا با نامزدم ازدواج رسمی کنم امکان حضورم به صورت دائم اونجا هست یا خیر؟

دوست عزیز فقط این نکته مهم هست که نامزدتون یا Us permenant باشه (گرین کارت ) یا US citizen (شهروند آمریکایی) و مهمترین نکته اینه که شما باید طوری رفتار کنین که شک نکنن که شما برای آمریکا موندن دارید ازدواج میکنین(منظورم این نیست که به این خاطر ازدواج میکنید صرفا جهت اطلاع). فقط بعد از ازدواح باید اقداماتی که تو سایت نوشته رو انجام بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان: diako ، sam11
kouch عزیزم k3 ویزای غیر مهاجرتیه درسته؟
همسرم که 1 ساله ایرانه میتونه نره امریکا و ما از اینجا اقدام کنیم؟
من میخوام k3 اقدام کنم، درسته که NVC نداره؟

نه kouch عزیزم ما هنوز اقدام نکردیم ، میخوام برای k3 اقدام کنم و اگه بشه از امریکا خانواده ی همسرم کارمونو انجام بدن، تا جایی که متوجه شدم ارمنستان برای مصاحبه خلوت تره.
درسته؟
همسرم چند ساله که کار نمیکنه، باید تکس بده؟
راستی میشه انگلیسی تکس رو بگید چی میشه؟
ممنون
پاسخ
(2013-01-27 ساعت 10:11)shinna نوشته:  kouch عزیزم k3 ویزای غیر مهاجرتیه درسته؟
همسرم که 1 ساله ایرانه میتونه نره آمریکا و ما از اینجا اقدام کنیم؟
من میخوام k3 اقدام کنم، درسته که NVC نداره؟

نه kouch عزیزم ما هنوز اقدام نکردیم ، میخوام برای k3 اقدام کنم و اگه بشه از آمریکا خانواده ی همسرم کارمونو انجام بدن، تا جایی که متوجه شدم ارمنستان برای مصاحبه خلوت تره.
درسته؟
همسرم چند ساله که کار نمیکنه، باید تکس بده؟
راستی میشه انگلیسی تکس رو بگید چی میشه؟
ممنون

ببینین K3 تنها ویزای غیر مهاجرتی هست که به صاحب اون اجازه داده میشه که در امریکا کار کنه یا درس بخونه و لی فقط به اندازه مدت ویزا.
بهتره که همسرتون از امریکا اقدانم کنه یا اگه قرار هست از ایران اقدام کنه تمام پرداختهارو با دسته چک یا کردیت خودش پرداخت کنه. ولی بهتره که از آمریکا اقدام کنه. طبق قوانین امریکا کسانی که به طور موقتی از امریک خارج شده باشن میتونن برای اقوام یا کسان دیگه اقدام منن ولی در جایی راجع بع مدت خروج چیزی نخوندم.
ااین بحث تکس ندادن بحث طولانی هست. راجع به کار و دامد همسرت میتونی اطلاعات بدی؟
بله ارمنستان برای مصاحبه خیلی خلوت تره بهتره برا اونجا وقت بگیری
همسرتون سیتیزن هستن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sam11
همسرم اونجا به دنیا اومده و خب طبیعتا سیتیزن هست، تا 5 سال پیش کار میکرد اونجا اما 5-4 ساله که کار نمیکنه چون به ایران رفت و آمد داشته البته تو این 5 سال پدرش مالیاتش رو میداده.
قبلا هم حسابرش ایالتی بوده، با ماهی 5000 تا 7000 دلار.
میشه خانواده اش از اونجا اقدام کنن که خودضش نره؟

مشکل خیلی از بچه ها همین تکس بود درسته؟
خب ما از کجا بدونیم که چطور باید تکس بدیم؟
بعد از ورود به امریکا از طریق k3 میشه گرین کارد گرفت؟
پاسخ
شما همه مدارکو از اینجا واسه پدرشوهرت پست کن تا ایشون به اداره مهاجرت پست کنه. آدرس هم توی فرمها، آدرس پدرشوهرتو بزن. شوهرت هم شرایط اسپانسر شدن نداره و باید کس دیگه ای اسپانسرت بشه. مشکل بچه ها اسپانسره، تکس در مرحله دومه
از طریق K-3 هم 2-3 ماه بعد از ورود گرین کارتتو میگیری

شینا جان آدرس همسرتو بزن آدرس پدرشوهرت که توی آمریکاست و هیچ اسمی از ایران بودن شوهرت نیارو شوهر منم از ایران واسم اقدام کرد ولی آدرسشو آمریکا زد.
پاسخ
تشکر کنندگان: shinna ، girl ، سانازی ، omnia ، shabnam.84 ، sam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان