کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2013-01-25 ساعت 12:44)sani22 نوشته:  سلام.خواهش می کنم جواب منو بدید و منو راهنمایی کنید،
من الان آمریکا هستم ۲ ماه است که از طریق ازدواجی اومد ولی نمی تونم با همسرم زندگی کنم اون دست بزن داره،من اگه برم ایالات دیگه آمریکا گرین کارتم لغو میشه؟البته هنوز نیومده.یل شوهرم می تونه لغوش کنه منو برگردونه؟

سلام سانی واقعا راس میگی؟چه بعد.مگه چیکار میکنی که اینجوری عصابانی میشه؟
من اطلاعی ندارم ولی شاید بچه ها بدونن. ایشالله همه چی خوب میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-25 ساعت 21:14)سانازی نوشته:  
(2013-01-25 ساعت 12:44)sani22 نوشته:  سلام.خواهش می کنم جواب منو بدید و منو راهنمایی کنید،
من الان آمریکا هستم ۲ ماه است که از طریق ازدواجی اومد ولی نمی تونم با همسرم زندگی کنم اون دست بزن داره،من اگه برم ایالات دیگه آمریکا گرین کارتم لغو میشه؟البته هنوز نیومده.یل شوهرم می تونه لغوش کنه منو برگردونه؟

سلام سانی واقعا راس میگی؟چه بعد.مگه چیکار میکنی که اینجوری عصابانی میشه؟
من اطلاعی ندارم ولی شاید بچه ها بدونن. ایشالله همه چی خوب میشه.
شما اگه به ۹۱۱ یا یه وکیل تماس بگیرید و اونها ببینند که شما مورد آزار و ضرب و شتم قرار گرفتید خودشون پرونده ای تشکیل می دند که حتی بعد از طلاق هم بتونید اونجا بمونید. این رو من شنیدم ولی متاسفانه نمی تونم به طور حتم بهتون بگم که تا چه حد می تونید پیش برید. ولی به احتمال ۹۰ درصد همین طور خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، سانازی ، shabnam.84 ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
دوستای گلم میشه یکی درمورد k3 توضیح بده لطفا
ممنون Sad

من خیلی نگرانم چون نمیخوام از هم جدا شیم، اگه تمام مدارکمون کامل باشه بازم ممکنه NVC گیر بده؟
یا اینکه کل پروسه 5 ماه طول میکشه؟
من حرف بیشتر بچه ها رو خوندم، کسایی که کارشون طول کشید یا بخاطر دلایل شخصی بود یا اینکه مدارکشون ناقص بود درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی نیست جواب منو بده
خواهش میکنم لطفااااااااااااااااا
پاسخ
تشکر کنندگان:
shina جان این چه حرفیه؟!! خدا نکنه جدا شی! مگه جدا شدن الکیه!! اصلا دیگه این حرفو به زبونت نیار عزیزم. مگه چند وقته ندیدی همسرتو که اینقدر نگرانی؟!!
بیشتر از 5 ماه طول میکشه.. شما حداقل رو 8-9 ماه حساب کن و اصلا به این چیزا فکر نکن Smile همه چیز خیلی سریع پیش میره و به خودت میگی چقدر زود گذشت چرا فکر میکردم خیلی سخته!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، sam11
منظورم دور بودن بود D:
ببخشید بد گفتم، جودی جون میشه یه راهنمایی کنی عزیزم
دقیقا از کجا اقدام کنم؟ کدوم سایت؟
k3 اقدام میکنم بهترهههه
برای k3 هم باید اون بره Sad یا اینکه میشه اینجا بمونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، sam11
اهااا من فکر کردم شما اقدام کردید. خوب k3 خیلی بهتره و خیلی زودتر از ما کارتون درست میشه. همسرت به هر حال یه سفر باید بره که به اونا ثابت بشه میخواید اونجا زندگی کنید و همسرت اونجا خونه اجاره کنه و همه این کارایی که همه میکنن.. همه تاپیکارو بخون جواب همه سؤالاتو میگیری عزیزم.. و فکر میکنم اگه مدارک رو از اونجا پست کنید خیلی بهتر باشه ولی نمیدونم باید حتما از اونجا پست بشه یا نه! یه چیز دیگه هم اینکه باید اسپانسر داشته باشید. از الان به فکر اسپانسر باشید درباره اسم فرما فکر میکنم الهه اطلاعاتش کامل باشه و خیلی دقیقتر از من میتونه راهنماییت کنه که الان فکر کنم خواب باشه و تا عصر میاد جواب میده Wink
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shinna ، shabnam.84 ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
نه اقدام نکردم چون نمیخوایم دور شیم واسه همین دنبال هر راهی میگردیم که با هم بریم
ما میخوایم از طریق یکی از آشناهاشون اول براش کار پیدا بشه اینطوری فکر نکنم نیازی به رفتنش باشه چون نشون میده که ما میخوایم اونجا زندگی کنیم دیگه! درسته؟
گه بهتره که از اونجا پست بشه خب مدارک . میتونیم بدیم خانوادش پست کنن.
مرسی جودی مهربونمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم :*
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، سانازی ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
خواهش میکنم عزیزم.. اگه خانوادش اونجان که دیگه حله.. نزدیکای ارسال مدارکتون یه اجاره نامه صوری میگیرن واسش که این ثابت میکنه همسرت اونجا هستش. کار هم که خوبه.. تکس داده؟ مدارک مالیاتیش امادن؟ همه اینارو اماده کنید که با اصمینان کامل اقدام کنید.. اگه خانوادشو همه کارارو میکنن نیازی نیست بره و خیلی زود اقدام کنید عزیزم Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، shabnam.84 ، shinna ، الهه سابق ، sam11
ببخشید دیر جواب دادم دارم این تاپیک و از اول میخونم Smile
نه ما هنوز هیچ کاری نکردیم، همسر من 1 سال هست که کار نمیکنه اونجا چون اومده ایران، تکس و مدارک مالیاتیش رو خانواده اش میتونن برامون اماده کنن جودی جون؟
اگه اجاره نامه بگیرن براش اونا تحقیق نمیکنن ببین همسرم اونجا هست یا نه؟؟
وای ممنونم که این خبر خوش و دادی که پیش هم می مونیم خدایا شکرت

پس به نظر شما مدارک و. از اون طرف ارسال کنیم؟ و اینکه اماده کردن تکس و مدارک مالیات خیلی طول میکشه؟
خودش حسابدار ایالتی بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، sam11
اماده کردن این مدارک رو فکر کنم از طریق ایمیل هم بتونه دخواست بده ولی مطمین نیستم و یادمم نیست که همسرم چکار کرد ولی یه چیزی بهت میگم همسرت میتونه 1 ماه بره همه این کارارو بکنه و برگرده.. همین.. 1 ماه مثل برق میگذره و قدر همو بهتر میدونید.. اصلا لازم نیست که حتما بره اونجا بمونه اینو مطمینم Wink

پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
تکس و مالیات رو خانواده اش نمیتونن از طرفش بدن؟
من تا صفحه 18 خوندم جودی جون، سرگیجه گرفتم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، Tomas
کم کم بخون.. خودتو با هیچکس مقایسه نکن همه کیسا متفاوتن و هر کسی کارش یه جور پیش میره.. الان اگه الهه بود اصلاعات دقیق میداد :p

پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، shima joon ، Tomas ، Esprit
الهه جون کجایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که خیلی منتظرتم عزیزم
جودی مهربون عزیزم مرسی :**********
امیدوارم زودتر بری و پیش همسرت یه زندگی عالی رو تجربه کنی
راستی کدوم ایالت و شهر میری عزیزم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، الهه سابق ، Tomas ، sam11
فلوریدا. میامی

پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، negi ، shima joon ، Tomas ، sam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان