کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
ارکیده جان تبریک. امیدوارم بقیه مراحل دیگه زود طی بشه برات Smile

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، ارکیده
میشه لطفا یکی کمکم کن بگه چه جوری با کیس نامبر (ویزا K3,K4 میتونم از روند کارم با خبر شم؟از چه سایتی و چه جوری؟
ویزا k3,k4 Dec-24-2012 ارسال مدارک و فرم اول...jun-10-2013 رسید فرم اول...ارسال فرم i129f در 12 ژانویه
پاسخ
تشکر کنندگان:
شیما جان شما الان کیس نامبر ندارید receipt number دارید و از طریق سایت uscis میتونید پیگیری کنید. شما باید الان منتظر اپروو پروندتون باشید.
اینم ادرس سایتی که باید شماره رسید رو وارد کنید:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ارکیده ، الهه سابق ، shabnam.84 ، shima joon
(2013-02-04 ساعت 06:10)girl نوشته:  شیما جان شما الان کیس نامبر ندارید receipt number دارید و از طریق سایت uscis میتونید پیگیری کنید. شما باید الان منتظر اپروو پروندتون باشید.
اینم ادرس سایتی که باید شماره رسید رو وارد کنید:
https://egov.uscis.gov/cris/Dashboard.do

[جودی جان چقدر منتظرررررر باشم دیگههه خستههه شدممم///با یه پسر کوچولوی شیطون.الان 4ماهه تنهام اونم می گه نمی تونم کارمو ول کنم بیام تا شما کارتون درس شه
ویزا k3,k4 Dec-24-2012 ارسال مدارک و فرم اول...jun-10-2013 رسید فرم اول...ارسال فرم i129f در 12 ژانویه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، ارکیده ، kamela
میفهمم عزیزم واقعا سخته ولی تنها کاری که الان باید بکنید صبره.. ولی این بگم که دیگه خیلی نمونده یکی از بچه ها دیروز بعد از 6 ماه اپروو شد Smile خودتو سرگرم کن و سعی کن استرستو به کوچولوت منتقل نکنی
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، ارکیده ، kamela
سلام به همه دستان

بعد از یک غیبت برگشتم این مدت حسابی گرفتار بودم ... راستش اصلا فرصت اینکه پست ها را دنبال کنم را ندارم
دوستان قدیمی (الهه ٬ گرل ٫ کاملا ٫ آرین و ...) یه خلاصه وضعیتی از حال احوالتون بدید.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Saeedv13 ، girl ، leila.e ، ارکیده ، kamela ، arian307
سلام آکاروی عزیز
من به ابوظبی منتقل شدم. فکر کنم 1.5 تا 2 ماه دیگه نامه مصاحبم بیاد
جودی هم که 2 هفته دیگه مصاحبشه
کاملا هنوز پروندش توی ان وی سی هستش
آرین مصاحبه شد و چک خورد
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، Acaro ، girl ، leila.e ، ارکیده ، سانازی ، kamela ، arian307
سلاااااااااااام... من همونطور که الهه گفت 2 هفته دیگه مصاحبمه شما تعریف کن از اونجا..

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Acaro ، ارکیده ، سانازی ، kamela ، arian307
امیدوارم که کار همه به زودی به اتمام برسه نا گفته نباشه بعد از ورو تازه مسیر اصلی و پیچ و خم زندگی جدید شروع خواهد شد
منم این چند وقته حسابی گرفتار دریافت گواهی نامه و مصاحبه کاری و غیره بودم
فعلا کار مناسب پیدا نکردم با اینکه در چند مصاحبه کاری بهم پیشنهاد کار شده ولی با توجه به محل و درآمد به صرفه نبوده
از زندگی و محیط اطرافم بی نهایت راضی و خوشحالم
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، Saeedv13 ، girl ، الهه سابق ، omnia ، shabnam.84 ، kamela ، arian307 ، Soap McTavish
(2013-02-05 ساعت 08:02)Acaro نوشته:  امیدوارم که کار همه به زودی به اتمام برسه نا گفته نباشه بعد از ورو تازه مسیر اصلی و پیچ و خم زندگی جدید شروع خواهد شد
منم این چند وقته حسابی گرفتار دریافت گواهی نامه و مصاحبه کاری و غیره بودم
فعلا کار مناسب پیدا نکردم با اینکه در چند مصاحبه کاری بهم پیشنهاد کار شده ولی با توجه به محل و درآمد به صرفه نبوده
از زندگی و محیط اطرافم بی نهایت راضی و خوشحالم

سلام خیلی برات خوشحالم
خوش بگذره

(2013-02-05 ساعت 03:37)الهه سابق نوشته:  سلام آکاروی عزیز
من به ابوظبی منتقل شدم. فکر کنم 1.5 تا 2 ماه دیگه نامه مصاحبم بیاد
جودی هم که 2 هفته دیگه مصاحبشه
کاملا هنوز پروندش توی ان وی سی هستش
آرین مصاحبه شد و چک خورد

سلام چطور منتقل شدی؟
منم منتظر نامه مصاحبه هستم ولی خبری نی. اگه بشه مام منتقل کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ارکیده ، Acaro
بابا کوچ محلتو عوض نکن. اولا که من گفته بودم ارمنستان بندازن، هم خودم هم شوهرم هم زنگ زدیم هم ایمیل زدیم، دیوانه ها انداختن ابوظبی.
بعدشم دقیقا 1 ماه و 1 روز وقتم تلف شد و اگه منتقل نمیکردم ماه دیگه مصاحبه میشدم. ولی الان روی 3 ماه دیگه حساب میکنم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، leila.e ، shabnam.84 ، ارکیده ، kamela
الهه دلم تنگ شده بود خوش اومدی Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، leila.e ، ارکیده ، kamela
ممنونم Smile ایشالا اپروو شدن شما Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، ارکیده ، frozen mind ، kamela ، Tomas
(2013-02-05 ساعت 15:40)الهه سابق نوشته:  بابا کوچ محلتو عوض نکن. اولا که من گفته بودم ارمنستان بندازن، هم خودم هم شوهرم هم زنگ زدیم هم ایمیل زدیم، دیوانه ها انداختن ابوظبی.
بعدشم دقیقا 1 ماه و 1 روز وقتم تلف شد و اگه منتقل نمیکردم ماه دیگه مصاحبه میشدم. ولی الان روی 3 ماه دیگه حساب میکنم
همگی دیگه میدونین عصاب نمیمونه برا ادم کههههه اونم با این وضع دلار و سکه
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela ، Tomas
اکارو جان خوش اومدی..چرا اینقدر کم میای..الان حضور شماها که اونجایین برای ما خیلی لازمه..هم از تجربه هاتون میتونیم استفاده کنیم هم اینکه فقط شمایین که از همه درست تر مینونین کمکمون کنین..وگرنه ماها همه عین همیم..بگذزیم از اینکه دلمون براتون تنگ میشه..اکارو جان ال ای هستی؟از اونجا تعریف کن...گفتی که راضی هستی..بگو چه چیزاییش خوبه و چی بیشتر ادم رو اذیت میکنه....از هزینه ها بکو....منم با اینکه اونجا بودم خیلی خیلی دوست دارم که باز تحقیق کنم....کمکموووون کن......بازم خوش اومدی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، omnia ، سانازی ، shabnam.84 ، arian307 ، Tomas ، payamkj ، yalda91

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان