کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
میشه با ویزای غیر مهاجرتی رفت و بعد تمدید کنم و برای گرین کارد اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
shinna جان چون همسر شما ستیزن هستن تحت هیچ شرایطی هیچ نوع ویزایی به شما نمیدن جز ویزای ازدواجی.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shinna ، kamela ، Tomas
shinna جان شوهرت الان کجان؟ایران یا امریکا؟ایا اقدام کردین؟کجای کاره پروندتون؟نگران چی هستی؟احساس میکنم نگرانی..ولی اخه چرا؟شما اگه اقدام کردین باید ببینید ان وی سی ازتون چی میخاد و جور کنید.اگرم اقدام نکردین اقدام کردن که کاری نداره..چرا استرس داری؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، girl
(2013-01-31 ساعت 04:07)girl نوشته:  دوستان من یه سؤال داشتم. تو فرم i864 نوشته من تو حسابم چقدر پول دارم! منظورشون حساب ایرانه؟ من گیج شدم!! الان میخوام واسه روز مصاحبه پر کنم فرم رو ولی نمیدونم منظورشون چیه!
شما که نباید فرم i864 رو پر کنید. تنها اسپانسر و کواسپانسرها باید پر کنند. تازه برای اونها هم دلخواه هست؛ یعنی اگر درآمدشون برای اسپانسر بودن کافی نیست، می‌تونند از مقدار حساب بانکی یا املاک و یا ماشین (دوم) خود استفاده کنند.
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، kamela ، shabnam.84 ، girl ، Saeedv13
omead جان درست میگه...من یادم نبود....فقط کسی که اقدام میکنه و کسی که اسپانسرتون شده باید این رو پر کنه....گرل جان باید همسرت پر کنه نه شما
پاسخ
تشکر کنندگان: omead ، shabnam.84 ، girl
الهه جان هنوز رسید نامه دوم نیومده چراااااااااااااااااااا پس..i129fرو می گم///فک کنم الان 3 هفته می شه پست کردیم..یه سوال دیگه: از کجا می تونم بفهمم الان پروندم در چه حاله..با کسی نامبر می تونم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
شیماجان لطفا شرح حال پروندتونو تو امضات بنویس که راحت تر بشه راهنماییت کنیم الان من یادم نیست پروندت تو چه مرحله ای هستش اگه امضاتو کامل کنی دیگه نیازی نیست هی توضیح بدی Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
k3 ویزای غیرمهاجرتیه دوستان؟
خب باز نمیشه که اقدام کنم اینطوری Sad(
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-01-27 ساعت 11:26)kouch نوشته:  
(2013-01-27 ساعت 10:11)shinna نوشته:  kouch عزیزم k3 ویزای غیر مهاجرتیه درسته؟
همسرم که 1 ساله ایرانه میتونه نره آمریکا و ما از اینجا اقدام کنیم؟
من میخوام k3 اقدام کنم، درسته که NVC نداره؟

نه kouch عزیزم ما هنوز اقدام نکردیم ، میخوام برای k3 اقدام کنم و اگه بشه از آمریکا خانواده ی همسرم کارمونو انجام بدن، تا جایی که متوجه شدم ارمنستان برای مصاحبه خلوت تره.
درسته؟
همسرم چند ساله که کار نمیکنه، باید تکس بده؟
راستی میشه انگلیسی تکس رو بگید چی میشه؟
ممنون

ببینین K3 تنها ویزای غیر مهاجرتی هست که به صاحب اون اجازه داده میشه که در آمریکا کار کنه یا درس بخونه و لی فقط به اندازه مدت ویزا.
بهتره که همسرتون از آمریکا اقدانم کنه یا اگه قرار هست از ایران اقدام کنه تمام پرداختهارو با دسته چک یا کردیت خودش پرداخت کنه. ولی بهتره که از آمریکا اقدام کنه. طبق قوانین آمریکا کسانی که به طور موقتی از امریک خارج شده باشن میتونن برای اقوام یا کسان دیگه اقدام منن ولی در جایی راجع بع مدت خروج چیزی نخوندم.
ااین بحث تکس ندادن بحث طولانی هست. راجع به کار و دامد همسرت میتونی اطلاعات بدی؟
بله ارمنستان برای مصاحبه خیلی خلوت تره بهتره برا اونجا وقت بگیری
همسرتون سیتیزن هستن؟

ببخشید یه سوال: فقط به اندازه مدت ویزا یعنی چی؟یعنی ببعد از اینکه تموم شد باید یرگردم؟
گرین کارت چی پس؟...من همسرم سیتیزن هست و 3 ماهه برای من و پسرمk3 ,k4 اقدام کرده

(2013-01-23 ساعت 01:45)shima joon نوشته:  
(2013-01-21 ساعت 04:20)الهه سابق نوشته:  انتخاب سفارت که همون مرحله اوله و توی فرم I130 و I129F انجام میشه
کدوم فرم آخری منظورته؟
الهه جان.فرمi129f منظورم هست ..اینم فرستاده..حالا الان جوابش کی می ااااد ...
وچه مرحله هایی مونده و هر کدوم جند وفت طول داره..
الهه و جودی عزیز ..به نظرتون کی رسید پروندم میاد خسته شدم....
ویزا k3,k4 Dec-24-2012 ارسال مدارک و فرم اول...jun-10-2013 رسید فرم اول...ارسال فرم i129f در 12 ژانویه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
منم همین سوال و دارم اگه |k3 اقدام کنم بعد از تموم شدن مدت ویزا باید چکار کنم؟
میشه بعد از زفتن برای گرین کارد اقدام کنم؟
بعضی از دوستان گفتن که این ویزا زودتر از ازدواجی پیش میره، این قبول اما با این ویزا اونطرف مشکلی برامون پیش نمیاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
(2013-02-03 ساعت 17:23)shinna نوشته:  منم همین سوال و دارم اگه |k3 اقدام کنم بعد از تموم شدن مدت ویزا باید چکار کنم؟
میشه بعد از زفتن برای گرین کارد اقدام کنم؟
بعضی از دوستان گفتن که این ویزا زودتر از ازدواجی پیش میره، این قبول اما با این ویزا اونطرف مشکلی برامون پیش نمیاد؟
بعد از اینکه اونجا رسیدید وارد پروسه دریافت گرین کارت می شید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl
شیما جان ویزای k3 تقریبا مثل ویزای نامزدی هستش متاسفانه اینجا اطلاعات درباره این ویزا کمه ولی اینو میدونم که جند ماه بعد از ورودتون به امریکا گرین کارت رو دریافت میکنید درباره رسید هم نمیشه تاریخ دقیق بهتون داد

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها جوووووووووووووووون...امیدوارم که همتون مثل من خوشحال باشید چون امروز کیس من اپروو شد......البته بعد از 6 ماه و 17 روز.....بچه ها nvc چقدر طول می کشه؟نا روزی که ویزام آماده می شه حساب 6 ماه رو باز کنم دیگه؟
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، leila.e ، saba.m ، omnia ، سانازی
ارکیده جان خیلی تبریک میگم بهت. بله عزیزم ولی امکانشم هست که زودتر پروندت تکمیل بشه فقط تند تند فرمارو پر کنید و هرچیزی که خواستن زود بفرستید.. هرچی زودتر مدارکو برسونید بهشون کارتون زودتر انجام میشه و مرتب زنگ بزنید از پروندتون خبر بگیرید.. امیدوارم خبر ویزا گرفتنت رو خیلی زود همینجا بخونم Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، shabnam.84
مرسی گرل جونم امروز انقدر خوشحال بودم و سر شار از انرژی مثبت که هر کی هر کاری داشت براش انجام دادم هم تو خونه هم سر کار هر چند اپروو شدن آسونترین مرحله است ولی چون کار من بدون هیچ دلیلی 6 ماه و نیم طول کشید امروز که همسرم زنگ زد گفت اپروو شدم خیلی سورپرایز شدم کلا امروز خیلی خوب بوددددد...امیدوارم کار همه بچه ها و خودم هر چه زودتر انجام بشه.......
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، سانازی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان