کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
دوست عزیز اگه قبل از مصاحب عقد کنید و به سرعت مدارک رو برای kcc و سفارت بفرستید، روز مصاحبه همسرتون هم با شما به سفارت میان و همراه شما ویزا میگیرن. در غیر اینصورت اگه شما ویزا بگیری دیگه نمیشه کاری کرد و باید برید و بعد از گرفتن گرین کارت، اقدام کنید که حدود 3 سال طول میکشه تا به ایشون ویزا بدن
در ضمن هیچ تاثیر منفی هم روی پروسه تون نداره
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، saba.m ، shabnam.84 ، girl
مراحل گرفتن اقامت در آمریکا دو مرحله است:
1-اداره مهاجرت در ابتدا کیس را بررسی و بقولی Approve میکنه .
2-پس از Approve اداره مهاجرت کیس به اداره دیگری موکول میشه بنام NVC
یا National Visa Center که اداره مجزایی است و فقط ویزا صادر میکند که ویزاهای مهاجرت را هم شامل میشه ،البته به نوبت اینکار را انجام میده و تنها بعضی از ویزاها همیشه کارنت می باشد و نوبتی نیست.

فرناز خانم بنظر من شما آدرس شخصی رو اعلام کنین که همیشه دردسترس باشه و نامه ها رو دریافت کنه چون اگه نامه ای رو miss کنین ممکنه پرونده اتون عقب بیفته چون گاهاً بعضی نامه ها بدون ایمیل فرستاده میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84
دوستای گلم
برای ویزای cr1 یا k3 نیازه که چند نفر شهادت بدن که منو همسرم هنوزم با هم زن و شوهر هستیم?
مثل اینکه به پدر همسرم گفتن که چند نفر باید شهادت بدن, میخواستیم بدونیم که کسی این کارو کرده?
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی چی شهادت بدن ؟ مگه عقدنامه ندارین؟
نوع ویزا : CR1 ( ازدواج با سیتی زن )
اولین اقدام : 2011
تکمیل مدارک در nvc : فوریه / 4 / 2013
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا عقدنامه داریم, منتهی به پدر همسرم گفتن که یه شهادت نامه هم بذاریم روی مدارک.
به نظرم خیلی مسخره هست, کسی همچین چیزی شنیده بود?
پاسخ
تشکر کنندگان:
شینا جان چنین چیزی نیست اصلا. بهترین راه برای اثبات اینکه هنوز هم زن و شوهرید اینه که ترجمه عقدنامه و شناسنامه هاتون جدید باشه و واسشون بفرستید. این شهادت رو برای ویزای K-1 میخوان. البته ما چندتا عکس که با هم داشتیم هم همون اول کار همراه سایر مدارک فرستادیم. البته به توصیه وکیلمون. ولی از ازدواجیا این چیزارو نمیخوان. شما واسه محکم کاری همون چندتا عکس بفرستید و ترجمه ها جدید باشن و اگه پرینت چت یا ایمیل هم دارید بفرستید. بازم میگم نیازی نیست اصلا عزیزم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shinna ، shabnam.84 ، girl ، leila.e
الهه جون مثل اینکه همچین چیزی رو تو دستورالعمل فرم130 هم نوشته
پس باید بدیمش درسته?:-(
بازم کارک عقب افتاد هیییییییی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، leila.e
الهه جان من چند وقتی نبودم .خیلی خوشحال شدم که نامه مصاحبه ات اومده .امیدوارم بهت ویزای یک ضرب بدن.
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، girl ، leila.e ، سانازی
شینا جان اصلا بایدی در کار نیست. ولی خوب بفرستی بهتره
یلدا جان ممنونم عزیزم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shinna ، girl ، shamim ، leila.e
الهه راست میگه هیچ بایدی در کار نیست. منم با اینکه سند ازدواج و شناسنامه داشتم تو مصاحبه ازم پرسید مراسم عروسی گرفتید و منم گفتم بعله. از خواست عکس از مراسم عروسیم رو براشون ببرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، leila.e ، shinna ، سانازی ، kopol
سلام به همگی
سال نو مبارک
انشاءاله امسال دیگه سال رفتن باشه .
نوع ویزا : CR1 ( ازدواج با سیتی زن )
اولین اقدام : 2011
تکمیل مدارک در nvc : فوریه / 4 / 2013
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، leila.e ، سانازی
سلام سال نو مبارک...k3, k4 الان بعد از 3 ماه پرونده k3ماaproov شده حالا الان ما باید چی کار کنیم؟.همسرم از امریکا اقدام کرده..جواب اپرو ش دیروز اومده..اون میگه تو نامه زده I 130 اپرو شده..حالا به نظرتون باید 129 هم جواب اپروش بیاد یا اینا یکی هستن..؟
اپرو این اپرو اون یکی هم هست؟
بعد از این پرونده ما جریانش چی میشه؟
ارمنستان هم انتخاب کردیم

نامه مصاحبم آخه کی میاد؟

نامه مصاحبم آخه کی میاد؟

تامه مصاحبمون کی می یاد؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
باید اپروو هر دوش بیاد. بعد که اپروو 129 اومد، حدود 2 هفته بعدش پرونده میرسه دست سفارت و بعد میتونید از طریق سایت خودتون وقت بگیرید. ویزای شما نامه مصاحبه نداره بلکه خودتون تعیین وقت میکنید. اما در ویزای ازدواجی نوع عادی نامه مصاحبه به فرد میدن
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، سانازی ، shabnam.84
الهه عزیز یعنی بعد از چند وقت دیگه اپرو این 129 میاد مثل قبلیههههههههه؟؟؟؟؟؟ 3 ماههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همگی دوستان .خواهش میکنم راهنمایی کنید که کدوم سفارت بهتره .چون من حق انتخاب دارم .
و سوال بعدی اینکه در صورتی که بخواهیم سفارت تعیین شده را عوض کنیم چه مقدار طول میکشد؟
مرسی
CR1
تاریخ مصاحبه : JUN 20thCool

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان