کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
البته اینم بگم که در حالیکه منتظر تاریخ مصاحبه بودیم .جواب اومده که برای آنکارا قبول شده ولی تاریخی نداره.
CR1
تاریخ مصاحبه : JUN 20thCool

پاسخ
تشکر کنندگان:
در مورد اپروو 129 چیزی نمیدونم. قبلا ها خیلی روی حساب و کتاب بود و وقتی توی سایت میزد 5 ماه، واقعا 5 ماهه اپروو میومد. ولی جدیدا اصلا حساب کتاب نداره. یکیو 2 ماهه اپروو میکنن یکیو 7 ماهه.
k1-cid عزیز آنکارا همیشه شلوغه و ابوظبی و ایروان بهترن. ایروان ارزونتر از آنکارا و ابوظبی درمیاد. من درکل ابوظبیو ترجیح میدم.
اگه قبل از اختصاص داده شدن وقت مصاحبه سفارتو عوض کنید، هیچ تاخیری ایجاد نمیشه اما اگه نامه مصاحبه تون بیاد و بعد بخواهید سفارتو عوض کنید، فقط 1 ماه طول میکشه تا سفارت عوض بشه و بعدشم دیگه شانسیه که سفارت موردنظر توی اون زمان واسه کی وقت خالی داشته باشه. در مجموع فکر کنم 2 ماهی کار عقب بیفته. اما اگه سفارت مورد نظر توی اون زمان خیلی خلوت باشه فقط همون اختلاف زمان یک ماهه رو خواهید داشت
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_cid ، shabnam.84 ، girl
(2013-03-27 ساعت 23:12)الهه سابق نوشته:  در مورد اپروو 129 چیزی نمیدونم. قبلا ها خیلی روی حساب و کتاب بود و وقتی توی سایت میزد 5 ماه، واقعا 5 ماهه اپروو میومد. ولی جدیدا اصلا حساب کتاب نداره. یکیو 2 ماهه اپروو میکنن یکیو 7 ماهه.
k1-cid عزیز آنکارا همیشه شلوغه و ابوظبی و ایروان بهترن. ایروان ارزونتر از آنکارا و ابوظبی درمیاد. من درکل ابوظبیو ترجیح میدم.
اگه قبل از اختصاص داده شدن وقت مصاحبه سفارتو عوض کنید، هیچ تاخیری ایجاد نمیشه اما اگه نامه مصاحبه تون بیاد و بعد بخواهید سفارتو عوض کنید، فقط 1 ماه طول میکشه تا سفارت عوض بشه و بعدشم دیگه شانسیه که سفارت موردنظر توی اون زمان واسه کی وقت خالی داشته باشه. در مجموع فکر کنم 2 ماهی کار عقب بیفته. اما اگه سفارت مورد نظر توی اون زمان خیلی خلوت باشه فقط همون اختلاف زمان یک ماهه رو خواهید داشت
ممنونم الهه خانم . یه سوال دیگه هم دارم و اون اینه که وقت مصاحبه چه مدارکی باید همراهم باشه .(ازدواجی)
چون همسرم براشون خود عقدنامه رو هم فرستاده با ترجمش .البته ما وکیل داشتیم اون گفت که اینجوری بهتره چون ما تو گرجستان عقد کردیم و عقدناممون گرجی بود.
ممنون میشم جواب این سوالمو هم بدی.
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان:
2 تا عکس 5 در 5 برای سفارت و 3 تا برای مدیکال، ترجمه عقدنامه و شناسنامه و کارت ملی، نامه دعوت به مصاحبه و پاسپورت
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_cid ، girl ، wait for visa
الهه جان پس اگه قرار باشه 2 یا 5 ماه دیگه طول بکشه کلا میشه 9 ماه پس چه فرقی با نامزدییییییییییییییی داره؟
من دیگه خسته شدممم....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-27 ساعت 23:38)الهه سابق نوشته:  2 تا عکس 5 در 5 برای سفارت و 3 تا برای مدیکال، ترجمه عقدنامه و شناسنامه و کارت ملی، نامه دعوت به مصاحبه و پاسپورت

الهه خانوم من ترجمه عقدنامه رو ندارم چون فقط یک ترجه ازش گرفتیم و اونو هم همسرم با خودش برد .یعنی حتما باید ترجمه داشته باشم من وقتی میرم؟

یه آدرس انستیتو پاستورهم اگر زحمتی نیست به من بدید. خیلی خیلی متشکر

راستی یه اتفاق جالب : بعد از حدود 6 ماه از اقدام(یعنی الان بطور کلی شش ماهه که اقدام کردیم) nvc جواب داده که پرونده شما به آنکارا سپرده شده ولی هیچ حرفی از تاریخ مصاحبه نزده .
و این در حالیه که ما ابوظبی رو انتخاب کرده بودیم.
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان:
ازدواجی عادی 1 تا 1.5 سال طول میکشه دوست عزیز. خیلی داری زود خسته میشیا. من که الان 1 سال و 3 ماهه منتظرم هنوزم تا مصاحبم 1 ماه مونده. جودی 2.5 سال کارش طول کشید، کاملا 3.5 سال، آکارو 1 سال و نیم و .... k3 خیلی خوبه، برو خداروشکر کن
ترجمه عقدنامه حتما لازمه. پاستور هم میرید میدون تجریش، میدون قدس اول خیابون شریعتی. سفارتم اینا خودشون بعضی وقتا جابجا میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، girl ، سانازی ، k1_cid ، shabnam.84
راستی من چه تاریخی برم برای واکسیناسیون بهتره؟
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه هپاتیت هاتو نزدی که از الان اقدام کن. اگر زدی باید از 2.5 ماه قبل از مصاحبه بری و 2 نوبت MMR رو بزنی و دیفتیری و کزاز رو هم بزنی.
پاسخ
تشکر کنندگان: MONA FB ، shabnam.84 ، k1_cid ، سانازی ، girl
(2013-03-28 ساعت 20:57)الهه سابق نوشته:  اگه هپاتیت هاتو نزدی که از الان اقدام کن. اگر زدی باید از 2.5 ماه قبل از مصاحبه بری و 2 نوبت MMR رو بزنی و دیفتیری و کزاز رو هم بزنی.

الهه جان خوشحالم که تاریخ مصاحبت اومد .ببخشید من نیستم این روزها تو مهاجر سرا .خسته از انتظار اپرووم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، saba.m ، الهه سابق
مرسی omnia عزیز. اینا چه مرگشونه؟ چرا اپرووت نمیکنن؟ اه. شورشو درآوردن دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
بچه ها جون یه سوال دارم . من چند سال در دفتر اسناد رسمی کار میکردم و این رو در فرم ds230 / part2
صفحه دومش نوشتم . همچنین در حال حاضر که در یکی از زیرمجموعه های بیمه مرکزی کار میکنم و نوشتم .
ایا این شغل ها دولتی به اون منظور که بخوان چک کنن محسوب میشه ؟
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84
مونا جان دفتر اسناد که کار دولتی نیستش.

بعد هم نمیشه حتما گفت کسی که کار دولتی نداشته پس چک نمیخوره. برای ایرانی ها احتمال چک خوردن خیلی زیاده و شامل حال تعدادی زیادی
از افراد میشه . خودت و نگران این مورد نکن

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، MONA FB ، سانازی
اوه مرسی
اخه ادم بعضی چیزا رو میخونه نگران میشه . البته من سعی میکنم کول باشم . ولی خوب دیگه ...
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، shabnam.84
(2013-03-27 ساعت 23:12)الهه سابق نوشته:  در مورد اپروو 129 چیزی نمیدونم. قبلا ها خیلی روی حساب و کتاب بود و وقتی توی سایت میزد 5 ماه، واقعا 5 ماهه اپروو میومد. ولی جدیدا اصلا حساب کتاب نداره. یکیو 2 ماهه اپروو میکنن یکیو 7 ماهه.
الهه عریز تو سایت در مورد اپرود 129 k3 چی گفته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان