کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
کوچ عزیز من هفته آخر اپریل مصاحبه دارم و اول آنکارا بودم و بعد تقاضا دادم منتقلم کنن ارمنستان که بعد از یک ماه گفتن ابوظبی انداختیمت
k1-cid عزیز از کجا میدونی کیست از nvc خلاص شده؟ کیس نامبرو که همون اول که پرونده میره nvc میدن به آدم! شما الان کیس نامبر گرفتید؟ من اصلا متوجه نمیشم. ازدواجی نوع k3 هستی شما یا نوع معمولی؟
پرونده که میره nvc همون اول کیس نامبر میدن و بعد از طی مراحل طاقت فرسا که از شر nvc خلاص میشید، خود nvc بهتون نامه تکمیل مدارک میده و بعد از 2-3 ماه خود nvc ایمیل مصاحبه میده. اصلا سفارت کاری نداره با شما. توی ویزای ازدواجی عادی اینجوریه. مگر اینکه k3 باشی که قضیش فرق میکنه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، yalda91
(2013-04-09 ساعت 21:50)الهه سابق نوشته:  کوچ عزیز من هفته آخر اپریل مصاحبه دارم و اول آنکارا بودم و بعد تقاضا دادم منتقلم کنن ارمنستان که بعد از یک ماه گفتن ابوظبی انداختیمت
k1-cid عزیز از کجا میدونی کیست از nvc خلاص شده؟ کیس نامبرو که همون اول که پرونده میره nvc میدن به آدم! شما الان کیس نامبر گرفتید؟ من اصلا متوجه نمیشم. ازدواجی نوع k3 هستی شما یا نوع معمولی؟
پرونده که میره nvc همون اول کیس نامبر میدن و بعد از طی مراحل طاقت فرسا که از شر nvc خلاص میشید، خود nvc بهتون نامه تکمیل مدارک میده و بعد از 2-3 ماه خود nvc ایمیل مصاحبه میده. اصلا سفارت کاری نداره با شما. توی ویزای ازدواجی عادی اینجوریه. مگر اینکه k3 باشی که قضیش فرق میکنه

وقتی از nvc در اومد بیرون به من کیس نامبر دادن .وکیلمون تماس گرفت و گفت اپروو شده و کیس نامبر بهتون دادن ولی متاسفانه وقت مصاحبه تعیین نکردن .
بعد از چند وقت هم از کنسولگری آنکارا ایمیل اومد که پروندتون اینجاست .ولی بازم وقت مصاحبه تعیین نکردن .من از وکیلمون کیس نامبر رو هم گرفتم که اولش ANK هست.
حرفی که شما میزنید کاملا درسته چون هیچ وقت کیس اینجوری نمیشه
CR1
تاریخ مصاحبه : JUN 20thCool

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، سانازی ، MONA FB ، yalda91
(2013-04-09 ساعت 21:23)yalda91 نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 09:44)kouch نوشته:  با سلام به همه دوستان من visa گرفتم. اول اردیبهشت میذم آمریکا.
مصاحبه خیلی ساده بود.

به نظرم آنکارا خیلی خوب بود و سفارت خیلی همکاری میکنه.
در ضمن وقت مصاحبه براتون میفرستن و لازم نیست شما وقت بگیرین. یه 2 ماهی طول میکشه وقت بهتون بدن.
به نظرم سفارتتون رو عوض نکنین

سلام.مبارک باشه به سلامتی .موفق باشید.برای ما هم دعا کنیدومیشه بگید کیستون چی بود؟کی مصاحبه شدید؟یه ضرب گرفتید؟بازم تبریک می گم.موفق باشید.

تبریک میگم یلدا جون . ازدواجی بودی یا نامزدی؟
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی
k1_cid عزیزم ازدواجی چه نوعی هستید شما؟k3؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2013-04-09 ساعت 22:39)girl نوشته:  k1_cid عزیزم ازدواجی چه نوعی هستید شما؟k3؟

راستشو بخواین نمیدونم .چطوری میتونم بفهمم؟
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، سانازی
همسرتونم نمیدونن؟ تا حالا امیلی‌ دریافت کردین ازشون؟ معمولان پایین ایمیل می‌نویسن نوع ویزارو و کلا اینکه سفارت بد از اپروال به شما ایمیل داده فکر می‌کنم یعنی‌ اینکهk3 هستین
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، yalda91 ، سانازی
(2013-04-09 ساعت 23:05)girl نوشته:  همسرتونم نمیدونن؟ تا حالا امیلی‌ دریافت کردین ازشون؟ معمولان پایین ایمیل می‌نویسن نوع ویزارو و کلا اینکه سفارت بد از اپروال به شما ایمیل داده فکر می‌کنم یعنی‌ اینکهk3 هستین

حقیقتش ما وکیل داریم و اونا همه ایمیلهارو به وکیل میدن .تا حالا نپرسیدم.
CR1

پاسخ
بابا خیلی خجسته اید. منم وکیل دارم ولی تمااااام مدت خودم به nvc و اداره مهاجرت زنگ میزدمو ایمیل میدادم. ته و توی همه چیو انقدر درآمرودم که شدم یه پا کارشناس مهاجرت Big Grin
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، شاپرک ، سانازی ، mamane rastin ، MONA FB
(2013-04-09 ساعت 22:36)MONA FB نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 09:44)kouch نوشته:  با سلام به همه دوستان من visa گرفتم. اول اردیبهشت میذم آمریکا.
مصاحبه خیلی ساده بود.

در ضمن وقت مصاحبه براتون میفرستن و لازم نیست شما وقت بگیرین. یه 2 ماهی طول میکشه وقت بهتون بدن.

سلام.مبارک باشه به سلامتی .موفق باشید.برای ما هم دعا کنیدومیشه بگید کیستون چی بود؟کی مصاحبه شدید؟یه ضرب گرفتید؟بازم تبریک می گم.موفق باشید.

تبریک میگم یلدا جون . ازدواجی بودی یا نامزدی؟

عزیزم.من کلیر نشدم.به دوستمون گفتم.من کیسم ازدواجه .
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، سانازی ، MONA FB
الهه جان خوب دیگه چرا وکیل گرفتین؟ خودتون کارو انجام میدادین
CR1

پاسخ
واسه اینکه شوهر من چندماهی ایران بود و برای ارسال فرمها و دریافت نامه ها باید یه آدرس توی آمریکا میداشتیم که از اونجا مدارک پست بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_cid ، سانازی
(2013-04-10 ساعت 00:04)الهه سابق نوشته:  واسه اینکه شوهر من چندماهی ایران بود و برای ارسال فرمها و دریافت نامه ها باید یه آدرس توی آمریکا میداشتیم که از اونجا مدارک پست بشه

درسته .خداکنه کار شما هم خیلی زود تموم بشه و راحت شید.

حالا k3 چه فرقی با بقیه داره یعنی در چه صورتی میشه k3 ؟
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، الهه سابق
مرسی شما هم همینطور
ازدواجی معمولی همونیه که بعد از اپروو میره وزارت امور خارجه و اونا بعد از 2 هفته تا 2 ماه بعدش پرونده رو میفرستن nvc و nvc کیس نامبر میده به آدم و میگه پول رو بصورت آنلاین پرداخت کنید. بعد از تاییدیه پرداخت پول یکسری مدارک جدید میخواد و صدتا ایراد میگیره و بعد از طی مراحل وقت گیر و اعصاب خورد کن، nvc تایید میکنه که مدارک کامله و 2-3 ماه بعدشم نامه دعوت به مصاحبه میده واسه 1 تا 2 ماه بعدش. یعنی بعد از تکمیل مدارک در nvc حدود 3-4 ماه بعدش مصاحبست. بعد از دریافت ویزا هم شخص که وارد آمریکا میشه 1 هفته تا 1 ماه بعدش حدودا، گرین کارتشو میگیره
ویزای k3 دقیقا مراحلش مثل نامزدیه فقط واسه افراد ازدواج کرده است. یعنی جند روز بعد از اپروو پرونده میره nvc و از اونجا مستقیما به سفارت منتقل میشه (در واقع این نوع ویزا مرحله nvc نداره) حدود 2 هفته تا 1 ماه بعد از اپروو، پرونده توی سفارته و بعد سفارت نامه میده که پروندتون رسید و برید توی فلان سایت پولو آنلاین پرداخت کنید و وقت مصاحبه بگیرید و یکسری مدارک دیگه از شما میخواد که اگه سفارتتون ابوظبی یا ارمنستان باشه، مدارکو روز مصاحبه دستی تحویل سفارت میدید ولی اگه آنکارا باشید 2 هفته قبل از مصاحبه مدارکو پست میکنید واسشون
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، girl ، yalda91 ، k1_cid
مصاحبه خیلی ساده بود.

کیس من ازدواج بود- 28 مارچ مصاحبه شدم یه ضرب گرفتم. ولی 10 روز طول کشید تا ویزام اومد. به نظرم انکارا خیلی همکاری میکردن.

دوستان دارم کل داستان رو اماده میکنک که براتون بزارم ولی به دلیل جمع کردن وسایل وقتم خیلی کمه سعی میکنم زود تر امادش کنم براتون.
فرستادن I130 10APRIL 2012
تایید I130 15september2012
تایید NVC 28 december 2012نامه مصاحبه 15 feb
مصاحبه 28 march
دریافت visa 6 april
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، MONA FB ، الهه سابق
(2013-04-10 ساعت 08:34)kouch نوشته:  
مصاحبه خیلی ساده بود.

کیس من ازدواج بود- 28 مارچ مصاحبه شدم یه ضرب گرفتم. ولی 10 روز طول کشید تا ویزام اومد. به نظرم انکارا خیلی همکاری میکردن.

دوستان دارم کل داستان رو اماده میکنک که براتون بزارم ولی به دلیل جمع کردن وسایل وقتم خیلی کمه سعی میکنم زود تر امادش کنم براتون.

به سلامتی .موفق باشید.خوش به حالتون که راحت شدید.
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان