کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2013-04-10 ساعت 11:00)yalda91 نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 08:34)kouch نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 21:23)yalda91 نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 09:44)kouch نوشته:  با سلام به همه دوستان من visa گرفتم. اول اردیبهشت میذم آمریکا.
مصاحبه خیلی ساده بود.

به نظرم آنکارا خیلی خوب بود و سفارت خیلی همکاری میکنه.
در ضمن وقت مصاحبه براتون میفرستن و لازم نیست شما وقت بگیرین. یه 2 ماهی طول میکشه وقت بهتون بدن.
به نظرم سفارتتون رو عوض نکنین

سلام.مبارک باشه به سلامتی .موفق باشید.برای ما هم دعا کنیدومیشه بگید کیستون چی بود؟کی مصاحبه شدید؟یه ضرب گرفتید؟بازم تبریک می گم.موفق باشید.
کیس من ازدواج بود- 28 مارچ مصاحبه شدم یه ضرب گرفتم. ولی 10 روز طول کشید تا ویزام اومد. به نظرم انکارا خیلی همکاری میکردن.

دوستان دارم کل داستان رو اماده میکنک که براتون بزارم ولی به دلیل جمع کردن وسایل وقتم خیلی کمه سعی میکنم زود تر امادش کنم براتون.

به سلامتی .موفق باشید.خوش به حالتون که راحت شدید.

اشالا کار شما هم به زوذی تمام میشه .شما کجا میرید ایشالا؟
فرستادن I130 10APRIL 2012
تایید I130 15september2012
تایید NVC 28 december 2012نامه مصاحبه 15 feb
مصاحبه 28 march
دریافت visa 6 april
پاسخ
تشکر کنندگان: simi ، yalda91 ، الهه سابق
(2013-04-10 ساعت 03:00)الهه سابق نوشته:  مرسی شما هم همینطور
ازدواجی معمولی همونیه که بعد از اپروو میره وزارت امور خارجه و اونا بعد از 2 هفته تا 2 ماه بعدش پرونده رو میفرستن nvc و nvc کیس نامبر میده به آدم و میگه پول رو بصورت آنلاین پرداخت کنید. بعد از تاییدیه پرداخت پول یکسری مدارک جدید میخواد و صدتا ایراد میگیره و بعد از طی مراحل وقت گیر و اعصاب خورد کن، nvc تایید میکنه که مدارک کامله و 2-3 ماه بعدشم نامه دعوت به مصاحبه میده واسه 1 تا 2 ماه بعدش. یعنی بعد از تکمیل مدارک در nvc حدود 3-4 ماه بعدش مصاحبست. بعد از دریافت ویزا هم شخص که وارد آمریکا میشه 1 هفته تا 1 ماه بعدش حدودا، گرین کارتشو میگیره
ویزای k3 دقیقا مراحلش مثل نامزدیه فقط واسه افراد ازدواج کرده است. یعنی جند روز بعد از اپروو پرونده میره nvc و از اونجا مستقیما به سفارت منتقل میشه (در واقع این نوع ویزا مرحله nvc نداره) حدود 2 هفته تا 1 ماه بعد از اپروو، پرونده توی سفارته و بعد سفارت نامه میده که پروندتون رسید و برید توی فلان سایت پولو آنلاین پرداخت کنید و وقت مصاحبه بگیرید و یکسری مدارک دیگه از شما میخواد که اگه سفارتتون ابوظبی یا ارمنستان باشه، مدارکو روز مصاحبه دستی تحویل سفارت میدید ولی اگه آنکارا باشید 2 هفته قبل از مصاحبه مدارکو پست میکنید واسشون
سلام الهه جان
ما از کجا باید بفهمیم که ویزای ما کدومه؟
من هم با سیتی زن ازدواج کردم و الان 5 سال است که ازدواج کرده ایم.
فکر کنم مدارک ما هم به NVC نرفته . چون در سایت که چک کردیم نوشته بود مدارک تأیید شده ما به The Depatment Of State رفته و منتظر نامه آنها هستیم که بیاد.
با تشکر
ریتا
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
الهه جان به نظرتاین کار خئبه اگه کنم؟...من اپرو 130 امود حالابا این فرض که ان وی س..طول نکشه..و مدارک من بدون اشتباه باشه و الان فرستاده باشن سفارت و چک در خواستی شون هم ردیف کرده باشیم..میشه دیکه منتظر نشد و پاشیم با همسرم بریم همون سفارت درخواستیمون.که ارمنستانه؟بگیم اقا ما کاغذ بازیامون تمومه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
[

[/quote]

دالاس ،شما؟
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
ریتا جان با nvc تماس بگیر و بپرس پروندم رسیده دستتون یا نه. من همه این مراحلو طی کردم. 57 روز طول کشید پروندم برسه دستشون. هفته ای 2-3 بار تماس میگرفتم.
مامان راستین داری شوخی میکنی؟ باورم نمیشه یکی چنین حرفی بزنه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، yalda91 ، kamalir36
(2013-04-10 ساعت 20:05)yalda91 نوشته:  [

دالاس ،شما؟
[/quote]

ما میریم LA.
دیگه باید کلیرنستون بیاد. چک میکنید؟
فرستادن I130 10APRIL 2012
تایید I130 15september2012
تایید NVC 28 december 2012نامه مصاحبه 15 feb
مصاحبه 28 march
دریافت visa 6 april
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
(2013-04-09 ساعت 10:36)mani_badb0y نوشته:  سلام با عرض تشکر
میخواستم فرم g-325 پر کنم ولی بیشتر سوالاتشو نمیفهمم میشه لطف کنید به فارسی برام ترجمه کنید..؟
ممنون و متشکر .........
سلام کسی نیست که منو راهنمایی کته....؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-11 ساعت 08:36)kouch نوشته:  
(2013-04-10 ساعت 20:05)yalda91 نوشته:  [

دالاس ،شما؟

ما میریم LA.
دیگه باید کلیرنستون بیاد. چک میکنید؟
[/quote]

به سلامتی .بله روزی 2-3 بار حداقل .چون همسرم می خواد بیاد ایران برای اولین سالگرد ازدواجمون. منتظر جوابشونیم که منم ببره.چون نمی تونه چند بار بیاد .Sad
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84
کدوم سوالاشو متوجه نمیشید دوست عزیز؟
جواب همه سوالاتون توی لینک زیره:
http://www.immihelp.com/forms/g-325a-bio...ation.html
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، mani_badb0y
دوستان برای کسی که گرین کارت داره چقدر طول میکشه همسرشو بیاره؟؟؟میشه از نوع k3 اقدام کرد؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی
k3 برای همسر سیتیزنه. برای دارنده گرینکارت 2.5 تا 3 سال طول میکشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، shabnam.84 ، سانازی ، yalda91
(2013-04-14 ساعت 00:19)jahanshahloo نوشته:  دوستان برای کسی که گرین کارت داره چقدر طول میکشه همسرشو بیاره؟؟؟میشه از نوع k3 اقدام کرد؟؟

کیس من ازدواج با گرین کارتیه و ۲.۵ سال طول کشید که وقت مصاحبه بدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، yalda91
بچه ها الان ویزا بالتن جدید آپدیت شده F2A یعنی ازدواج با گرین کارتی 792 روز تا کارنت شدن زمان می بره که می شه 2 سال و 2 ماه .با پیشرفت خوبی که بالتن این ماه داشت (76 روز) اگه باز هم عنایت بفرمایند مسئولین و دل ما رو باز هم خرسند کنند شاید تا 2 سال هم کاهش پیدا کند انشاللهههههههههههههههههههه . دعا بفرمایید. البته من هنوز اپرو حتی نشدم Smile)
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، saba.m ، shabnam.84 ، الهه سابق ، girl
اگه شخصی که گرین کارت داره بره امریکا و بعد نامزدش با هرنوع ویزایی بیاد اونجا با هم ازدواج کنند یعنی تو خاک امریکا تکلیف چی میشه؟؟؟آیا پروسه گرفتن گرین کارت همسر سریعتر خواهد شد؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
نامزدتون اگه با ویزای دیگه ای بتونن بیان اونجا خب ازدواج میکنید و اونجا ساکن میشن و بعد هم گرین کارت میگیرن.

ایشون با ویزای توریستی یا دانشجویی فقط میتونن بیان اونجا. اگر هم ازدواج کنید که 2 سال رو حتما زمان میبره برای ازدواج با شخصی که گرین کارت داره

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، سانازی ، girl ، yalda91

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان