کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2013-04-30 ساعت 22:15)haanvari@yahoo.com نوشته:  تو رو خدا یکی کمک کنه الان من کیس نامبر گرفتم ..می خوام بدونم کجای مراحل ان ود سی هستم ..تو چه سایتی باید برم؟
ank ..هست اولش

خوب کیس شما آنکاراست و می تونید تو این سایت کیس نامبرتون رو تایپ و از وضعیتتون در nvc مطلع شید.

www.ceac.state.gov
CR1
تاریخ مصاحبه : JUN 20thCool

پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، mhy_1985 ، sepideh jan
سلام دوستان عزیز
در تاریخ 7 مارچ 2013 ما Approve شدیم و یک نامه برامون فرستاده اند و پرونده را هم به The department of state فرستاده اند ولی تا الان نامه دستمون نرسیده. نامه قبلی یک ماهه به دستمون رسید. به اداره پست مرکزی هم که زنگ زدم گفت به خاطر تعطیلات نوروزه. با احتساب دو هفته تعطیلات الان دیگه باید به دستمون می رسید. آیا می شه بهشون ایمیل زد و ازشون خواست تا مدارکی که از ما می خوان را با ایمیل بگن و یا اصلا" کلا" با ایمیل باهامون ارتباط داشته باشند؟ما در ابتدای کار وقتی فرمها را پر می کردیم ایمیل خودمون را هم براشون دادیم ولی چیزی به به ما ایمیل نکردند. در نامه قبلی 87 روز از تاریخ نامه به ما مهلت دادند که مدارک را براشون بفرستیم ولی در این نامه اگه به دستمون برسه وقت زیادی نداریم.البته ما هنوز کیس نامبر نگرفتیم و فکر کنم در این نامه ای که قراره بیاد کیس نامبر را هم می دهند.به نظر شما به جز تلفن چطوری می تونم پیگیری کنم؟ ممکنه ایمیل و تلفنهای DOS و NVC هر جایی که برای این سوال به ما جواب می دهند را به من بدهید؟
با تشکر
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، sepideh jan
بهشون زنگ بزنین nvc یا dos

http://immigrationroad.com/green-card/co...is-fbi.php
این سایت هر جا بخوای زنگ بزنی شماره هاشو داره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، kamalir36 ، mhy_1985
(2013-04-30 ساعت 22:44)سانازی نوشته:  
(2013-04-30 ساعت 22:15)haanvari@yahoo.com نوشته:  تو رو خدا یکی کمک کنه الان من کیس نامبر گرفتم ..می خوام بدونم کجای مراحل ان ود سی هستم ..تو چه سایتی باید برم؟
ank ..هست اولش

چرا این جوری تو تلاشی داداش؟خوب خوبه که اپروو شدین خوش به حالتون.اگه تازه اپروو شدید و رفته nvc که کیس نامبر گرفتین.فکر کنم تو تایپک بر ما چه میگذرد بهتون بگن بچه ها ببخشید من ادرسو الان ندارم
. شما کی اقدام کرده بودین چقدر طول کشید اپروو شدین؟

ما ژانویه اقدام کردیم..5 فروردین اپرو شد..منتها..کی3 بودیم 129 زودتر از 130 اپرو شد حالا..الان کیس نامبر گرفتیم...باقیش ع نظرتون چقدر طول داره؟
اولین اقدام:اول دی
اپرو: اول فروردین
کیس نامبر:9اردیبهشت
نوع ویزا:ir1 ( ازدواجی با سیتی زن)
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985
(2013-04-30 ساعت 16:27)ارکیده نوشته:  
(2013-04-30 ساعت 00:38)sikilizobu نوشته:  
(2013-04-29 ساعت 19:29)shinna نوشته:  دوست عزیزم ازا ینکه مدارکتون خیلی کامل بوده و NVC گیر نداده گله دارید؟
خدا رو شکر که کارتون زود درست شد، من وقتی کیس هایی مثل شما و محمد و سیمی رو میبینم خیلی امیدوار میشم خیلی Smile)
امیدوارم ویزاتون هم یک ضرب بگیرید

مرسی‌

امیدوارم شما هم زودتر کارتون اوکی شه

عزیزم میشه بگید شما چه مدارکی رو فرستادید ان وی سی بعد خودشون گفتن این مکدارک رو میخوان یا شما خودتون فرستادید؟

مدارک رو از سایت خارجی‌ خوندم و همونارو فرستادم.

پرداخت فی‌ رو هم از اینجا انجام دادم
https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx

Co-sponsor's AOS is needed if the petitioner's income is below the poverty
line defined in I-864P every year.
AOS Packet
a. Bar-coded cover sheet
b. Completed and signed form I-864 by the petitioner
c. IRS tax transcripts for the last three years
(Call IRS at 800-908-9946 to order them for free)
d. Petitioner's employment letter
e. Petitioner's pay stubs for the current year
IV Packet
a. Bar-coded cover sheet
b. 2 Passport-sized photographs of the beneficiary
c. Completed and signed form DS-230 Part 1 by the beneficiary
d. Completed and 'unsigned' form DS-230 Part 2 by the beneficiary
e. Photocopy of the biographic data page of the beneficiary's passport
f. Original/Certified birth certificate of the beneficiary
g. Original/Certified marriage certificate of the beneficiary and the petitioner
h. Original police certificate(s) of the beneficiary
i. Original/Certified divorce decree of the beneficiary's prior marriage(s), if applicable
j. Original military certificate of the beneficiary, if applicable
k. 1 set Photocopy of all the above civil documents
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، ارکیده
سلام
بچه ها بالاخره منم تاریخ مصاحبم رو گرفتممممممممممممممممم
خیلی خوشحالم و یه عالمه استرس دارم
الان باید چی کار کنم؟ چطوری باید وقت دکتر بگیرم (آنکارا). چند روز قبل از مصاحبه باید وقت دکتر بگیرم. راستی یه اداره پستی بود که میگفتین روزهای شنبه یکشنبه هم کار میکنه میشه بگید کدوم بود آخه مصاحبه من افتاده پنج شنبه
ممنون راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: simi ، mhy_1985 ، girl ، yalda91 ، Saeedv13
سلام
بچه ها بالاخره منم تاریخ مصاحبم (june 25th 8:30am) رو گرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، simi ، mhy_1985 ، girl ، yalda91
(2013-05-02 ساعت 02:18)sikilizobu نوشته:  سلام

دوست عزيز بهت تبريك ميگم، انشالا كه ويزاتو يه ضرب بگيري ، شما وقت مصاحبه ات كجا هست؟

(2013-05-02 ساعت 01:16)mohamadtj نوشته:  سلام
الان باید چی کار کنم؟ چطوری باید وقت دکتر بگیرم (آنکارا). چند روز قبل از مصاحبه باید وقت دکتر بگیرم. راستی یه اداره پستی بود که میگفتین روزهای شنبه یکشنبه هم کار میکنه میشه بگید کدوم بود آخه مصاحبه من افتاده پنج شنبه
ممنون راهنمایی کنید
مباركت باشه محمد جان ، بهت پيشنهاد ميدم به عباس سيويل بگو بياد فرودگاه دنبالت و كاراتو انجام بده در تركيه ، شماره شو از جودي يا كاملا بگير
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، girl ، mohamadtj ، yalda91
من مصاحبم اواخر ژوئن آنکاراست
پاسخ
(2013-05-02 ساعت 05:02)mhy_1985 نوشته:  خب همونطور که حدس میزدیم و تو امضام از قبل نوشتم، نامه مصاحبه ما May اومد اونم تو اولین روزش ، اما امروز دیدم تو ایمیلم. مصاحبه من افتاده june.

من خیال میکردم نامه مصاحبه اگه may بیاد مصاحبه ام هم میفته May اما اینطور نشد. میخواستم یکهفته زودتر برم بمونم آب و هوایی تازه کنم اما خدارو شکر فهمیدم حالا خیلی زوده.

mohamadtj بهت پیشنهاد میدم برای دوشنبه وقت مدیکال بگیری از سایت.
یکشنبه با پرواز بری.
دوشنبه بری کارای مدیکالت رو انجام بدی.
سه شنبه جوابت رو بگیری
چهارشنبه رو هم برات گذاشتم روز احتیاط که اگه مدیکالت جوابش یه روز دیر آماده شد مشکل پیدا نکنی.
پنج شنبه هم بری مصاحبه.

(خوش بحالت پنج شنبه افتادی)!
موفق باشی.

(2013-05-02 ساعت 01:16)mohamadtj نوشته:  سلام
ممنون راهنمایی کنید

محمد منم محمد هستم Smile

منم آنکارا هستم اگه افتادی june میتونیم با هم بریم. برام پیام خصوصی بذار.
موفق باشی.

(2013-05-02 ساعت 02:18)sikilizobu نوشته:  سلام
[/font]

سلام مبارکه
آنکارا ؟ یا ابوظبی؟

من انکارا ام منم june ام

سلام

به نظرتون کارای من چه جوری پیش خواهد رفت...اپرو 129 130 اومده...الان مدارک ان وی سی هست..کی کارمون با این تموم میشه؟ مرحله جدیدش چیه..کلٌا تا مصاحبه چقدر مونده؟ دیگه طاقت ندارم....با توجه به این که ما k3 بودیم اپرو129 زودتر از130 اومد حالا الان چییییییییییییی مشه...اینم بگم که اپرو 130 هم چند روز بعدش اومد حالا هم که nvc هستن...راستی 3 شب پیش هم کیس نامبر گرفتیم
اولین اقدام:اول دی
اپرو: اول فروردین
کیس نامبر:9اردیبهشت
نوع ویزا:ir1 ( ازدواجی با سیتی زن)
پاسخ
سلام
خوشحالم که چند تا از بچه ها با هم نامه مصاحبه گرفتن، راستش ما برای خانمم شانسی از چند ماه قبل بلیط ایران گرفته بودیم و اول جون میاد ایران و اکه خدا بخواد با هم میریم ترکیه Smile
راستی مگه 5 شنبه چه حسنی داره که میگی خوش به حالت؟ من فکر کنم بدیش اینه که به تعطیلی شنبه یکشنبه پست میخوره

بچه ها نگفتین کدوم پست رو انتخاب کنم تا تعطیل نباشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، yalda91 ، mhy_1985
اطلاعات جدید

از ۱۹ دسامبر ۲۰۱۲ سفارت آمریکا در آنکارا تغییرات متعددی برای تمام متقاضیان ویزای مهاجرتی و ویزای نامزدی انجام خواهد داد.

ثبت محل دریافت گذرنامه: تمام متقاضیان ویزای مهاجرتی قبل از تاریخ مصاحبه برای ثبت محل دریافت گذرنامه باید از usvisa-info.com دیدن نمایند. متقاضیان / درخواست کنندگان میتوانند با خدمات معلومات ویزا با شمارهٔ ۰۸۵۰۲۵۲۶۳۵۵ در ترکیه و یا با شمارهٔ ۷۰۳۴۳۹۲۳۴۸ در ایالت متحده برای ثبت محل دریافت تماس بگیرند. لطفا در نظر داشته باشید که این ثبت برای هر متقاضی (متقاضی اصلی‌ و تمام اعضای خانواده شامل فرزندان) اجباری است. بعد از ثبت موفق، متقاضیان باید رسید ثبت را چاپ کنند و با خود در روز مصاحبه بیاورند. یادآوری می‌کنیم که عدم ثبت محل دریافت گذرنامه ممکن است در فرایند ویزا تاخیر بوجود آورد.

http://turkey.usembassy.gov/iranian_whats_new.html
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، yalda91 ، mhy_1985
(2013-05-01 ساعت 10:11)omnia نوشته:  بهشون زنگ بزنین nvc یا dos

مرسی از راهنمایی ارزشمندتون
تماس گرفتیم و گفتند که باید ایمیل بزنید ما هم ایمیل زدیم و منتظر جواب هستیم. یک شماره تلفنی هست که مربوط به NVC است و نوشته که 24 ساعته پاسخگوست. و بمی توان کیس نامبر را با دادن رسید نامبر گرفت. می خواستم بدونم از دوستان کسی این کار را کرده و چطوری باید تماس گرفت و آیا همون موقع جواب می دهند یا خیر؟
به نظر شما بآیا فرمهایی مثل d230 و غیره که از NVC ارسال می شود را باید با پست ارسال کنیم یا با ایمیل هم قبول می کنند؟
از دوستان کسی هست که USCIS برایش نامه به ایران بفرستد یا نامه های آنها به همسرانشان در آمریکا ارسال می شود؟
با تشکر
ریتا
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
عزیزم فرمها رو باید با پست بفرسی هیچ فرمی رو با ایمیل قبول نمی کنن
چند وقت پیش از ان وی سی یه نامه که متنش همون ایمیلهایی بود که برامون می فرستادن برای من فرستادن.....بدون هیچ دلیلی و منم چون چند وقت قبلش از طریق ایمیل همون نامه رو دریافت کرده بودم و همون موقع جواب داده بودم دیگه جوابی به نامه ای که برام فرستاده بودن ندادم...و خیلی عجیب بود که هیچ کدوم از بچه ها این نامه رو دریافت نکرده بودن .....
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، mhy_1985
(2013-05-03 ساعت 16:42)kamalir36 نوشته:  
(2013-05-01 ساعت 10:11)omnia نوشته:  بهشون زنگ بزنین nvc یا dos

مرسی از راهنمایی ارزشمندتون
تماس گرفتیم و گفتند که باید ایمیل بزنید ما هم ایمیل زدیم و منتظر جواب هستیم. یک شماره تلفنی هست که مربوط به NVC است و نوشته که 24 ساعته پاسخگوست. و بمی توان کیس نامبر را با دادن رسید نامبر گرفت. می خواستم بدونم از دوستان کسی این کار را کرده و چطوری باید تماس گرفت و آیا همون موقع جواب می دهند یا خیر؟
به نظر شما بآیا فرمهایی مثل d230 و غیره که از NVC ارسال می شود را باید با پست ارسال کنیم یا با ایمیل هم قبول می کنند؟
از دوستان کسی هست که USCIS برایش نامه به ایران بفرستد یا نامه های آنها به همسرانشان در آمریکا ارسال می شود؟
با تشکر
ریتا

من با آنکارا صحبت کردم.
کیس ازدواجی نیاز به پست کردن مدارک نداره
مدارک رو NVC پست می‌کنه به آنکارا.
اما بهتره که کپی‌ تمام مدارکی که به NVC فرستادید رو همراه خودتون به آنکارا ببرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان