کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
من فکر کردم برای ان وی سی میخوایید پست کنید....سوالاتونو در مورد ان وی سی جواب دادم....
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: simi
بچه ها بجز w2 و عكس و پرينت تلفن و آزمايشها و شناسنامه و عقدنامه چه فرمي بايد با خودم ببرم ؟
I864 رو از كجا بيارم ببرم؟ از كي بگيرم؟
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، shabnam.84
(2013-05-03 ساعت 22:05)simi نوشته:  بچه ها بجز w2 و عكس و پرينت تلفن و آزمايشها و شناسنامه و عقدنامه چه فرمي بايد با خودم ببرم ؟

اصل یا کپی‌ این مدارک رو همراه داشته باشی‌ کافیه .

1 - IMMIGRANT VISA APPLICATION PART 1
2 - IMMIGRANT VISA APPLICATION PART 2
3 - PASSPORT
4 - BIRTH CERTIFICATE
5 - MARRIAGE CERTIFICATE
6 - FINANCIAL EVIDENCE
7 - PHOTOGRAPH
پاسخ
تشکر کنندگان:
محمد با این اوصاف که شما کارنت شدی حرکت VB این ماه میشه حداقل( 31 روز + n روز) که n= روزی که pd شماست تو ماه APR /درسته ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-04 ساعت 01:37)sikilizobu نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 22:05)simi نوشته:  بچه ها بجز w2 و عكس و پرينت تلفن و آزمايشها و شناسنامه و عقدنامه چه فرمي بايد با خودم ببرم ؟

3 - PASSPORT
4 - BIRTH CERTIFICATE
5 - MARRIAGE CERTIFICATE
6 - FINANCIAL EVIDENCE
7 - PHOTOGRAPH
من متوجه شدم چی نوشتید ولی اگه لطف کنید از این به بعد کامنتاتونو به فارسی بذارید ممنون می شم برای اینکه همه به راحتی و بدون هیچ شک و ابهامی بتونن از اطلاعاتتون استفاده کنن ...
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، yalda91
(2013-05-04 ساعت 11:20)ارکیده نوشته:  

3 - PASSPORT
4 - BIRTH CERTIFICATE
5 - MARRIAGE CERTIFICATE
6 - FINANCIAL EVIDENCE
7 - PHOTOGRAPH
من متوجه شدم چی نوشتید ولی اگه لطف کنید از این به بعد کامنتاتونو به فارسی بذارید ممنون می شم برای اینکه همه به راحتی و بدون هیچ شک و ابهامی بتونن از اطلاعاتتون استفاده کنن ...

۱ - کپی‌ فورم DS-230 پارت ۱ و پارت ۲

۲ - اصل و کپی‌ پاسپورت

۳ - اصل و کپی‌ شناسنامه و کارت ملی‌

۴ - اصل و یا کپی‌ سند ازدواج

۵ - کپی‌ فورم ساپورت مالی که به NVC فرستادید

۶ - عکس ۵ * ۵ ( ۲ قطعه )

فکر کردم که اگه اسم فرمها رو به انگلیسی‌ بنویسم دقیقتر می‌شه Big Grin

البته شاید ۱ یا چنتا از این مدارک رو نخوان اما برا احتیاط همراه داشته باشید که هر چی‌ خواستن سریع ارائه بدید تا ویزا دلی نشه

اگه تو بانک پول دارید یه تمکن مالی هم همراه خود ببرید بد نمی‌شه
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، ارکیده
بچه ها کسی که گرین کارت داره چند وقت دیگه میتونه برای همسرش دعوت نامه بفرسته کسی میدونه؟

بچه ها این مطلب رو صفحه 160 خوندم ایا درسته؟ دیگه 3 تا 5 ساال نیست کم شده؟ به 792 روز رسیده؟

بچه ها الان ویزا بالتن جدید آپدیت شده F2A یعنی ازدواج با گرین کارتی 792 روز تا کارنت شدن زمان می بره که می شه 2 سال و 2 ماه .با پیشرفت خوبی که بالتن این ماه داشت (76 روز) اگه باز هم عنایت بفرمایند مسئولین و دل ما رو باز هم خرسند کنند شاید تا 2 سال هم کاهش پیدا کند انشاللهههههههههههههههههههه . دعا بفرمایید. البته من هنوز اپرو حتی نشدم )
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، saba.m ، naarestan
(2013-05-04 ساعت 09:20)omnia نوشته:  محمد با این اوصاف که شما کارنت شدی حرکت VB این ماه میشه حداقل( 31 روز + n روز) که n= روزی که pd شماست تو ماه APR /درسته ؟

اینطور که از کیس های دیگه دیدم حداقل 67 روز پیشرفت خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
Rahbari جان من اين رى نوشتم ،بله شما بري تو سايت زير متوجه ميشين .
Www.immigrationroad.com

محمد يهني كيسي بوده كه 7 may بوده ،؟ ميشه بيشتر توضيح بدي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-04 ساعت 14:21)sikilizobu نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 11:20)ارکیده نوشته:  

3 - PASSPORT
4 - BIRTH CERTIFICATE
5 - MARRIAGE CERTIFICATE
6 - FINANCIAL EVIDENCE
7 - PHOTOGRAPH

۱ - کپی‌ فورم DS-230 پارت ۱ و پارت ۲

۲ - اصل و کپی‌ پاسپورت

۳ - اصل و کپی‌ شناسنامه و کارت ملی‌

۴ - اصل و یا کپی‌ سند ازدواج

۵ - کپی‌ فورم ساپورت مالی که به NVC فرستادید

۶ - عکس ۵ * ۵ ( ۲ قطعه )

فکر کردم که اگه اسم فرمها رو به انگلیسی‌ بنویسم دقیقتر می‌شه Big Grin

البته شاید ۱ یا چنتا از این مدارک رو نخوان اما برا احتیاط همراه داشته باشید که هر چی‌ خواستن سریع ارائه بدید تا ویزا دلی نشه

اگه تو بانک پول دارید یه تمکن مالی هم همراه خود ببرید بد نمی‌شه

ببخشید آیا مالیا ت(cosponser(tax return سال 2012رو هم باید ببریم برای مصاحبه اصلشو یا کپی‌شو

پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، ارکیده
سلام دوستان چنتا سوال داشتم من پرواندم IR-1هست

و برای آخر JUN وقت مصاحبه داریم

۱_ آیا باید تو این سایت usvisa-info.com ثبت نام کنم یا لازم نیست

۲- ما cosponser گرفتیم و مالیات ۳ ساله ۲۰۰۹ ۲۰۱۰ ۲۰۱۱ قبلان فرستادیم nvc آیا باید taxreturn ۲۰۱۲ همون فرم ۱۰۴۰ کسپنسرو باخودم ببرم
اصلش یا کپی شو?

3-آیا عکس یا مدرکی‌ برای اثبات ازدواجمون ببرم یا لازم نیست ماکه ۳ سالو نیمه ازدواج کردیم
خیلی‌ ممنونم اگه راهنماییم کنین

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم:
1- برای مصاحبه ویزاهای ازدواج ثبت نام توی هیچ سایتی لازم نیست ثبت نام رو ویزاهای نامزدی انجام میدن اونم برای اینکه وقت مصاحبه رو خودشون باید بگیرن و از طریق ثبت نام وقت مصاحبه می گیرن..ولی برای کیس های ازدواج وقت مصاحبه رو خود ان وی سی می گیره...شما هم که وقت مصاحبه رو گرفتید...

2- بله 1040 سال 2012 رو باید همراه داشته باشید...1040 اصل یا کپی نداره همونم که بهش می گن اصل کپی هست که دست شماست اصلش رو حسابداها پیش خودشون نگه می دارن...ولی در هر صورت همون که بهش میگن اصل رو ببرید...

3- عکس رو برای شما نمی دونم ولی ترجمه شناسنامه و عقد نامتون باید تاریخ جدید باشه چون اگه تو این مدت خدایی نکرده طلاقی صورت گرفته باشه ترجمه قدیمی نمی تونه اون جدایی رو نشون بده کلا ترجمه ها باید تاریخ دار باشه...ولی برای محم کاری عکسهای سفر ها و مراسمهای تا 6ماه قبل از تاریخ مصاحبتون رو همراه خودتون ببرید....

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mhy_1985 ، shabnam.84 ، behnam7 ، yalda91
عکسها لازم نیست حتما واسه ۶ ماه قبل باشه.. کلا عکسهای خانواد‌گی و سفر و جشناتونو ببرید.. من عکسهای ۲ سال قبلو بردم چون ۲ سال ندیده بودیم همدیگرو.. اونا فقط میخوان مطمئن بشن که رابطه واقعی‌ باشه.. ولی‌ عکسی که برای ویزا و گرین کارت باید تحویل بدید باید بیشتر از ۶ ماه ازش نگذشته باشه.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: ارکیده ، shabnam.84 ، behnam7 ، yalda91
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم :
بعد از پرداخت 230$ نوبت اسپانسر هست غیر از I864, W2 چه فرم هایی باید تکمیل یا ارسال بشه ؟
DS 230 هم با دو تا عکس و ترجمه شناسنامه و عقد نامه و کارت ملی هست ؟ اینا رو هم میشه با فرم های اسپانسر فرستاد یا خودشون بعدش بهمون میگن ؟
فرم 1040 رو باید برد سفارت( کپی یا اصل )؟
فرم W2 رو هم باید برد سفارت ؟
ممنون
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، ارکیده ، girl ، yalda91
یعنی ویزاهای ازدواج هم باید ثبت نام کنن؟قبل از مصاحبه؟برای چی؟من اصلا نمی دونستم...

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، yalda91

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان