کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام به همگی..ببخشید به کمکتون احتیاج داشتم
نامزدم لاتاری برنده شده و تازه رفته .میخواستم بدونم ما می خوایم با هم ازدواج کنیم از چه راهی باید جلو رفت و چقدر طول می کشه کار من جور بشه
لطفا نوع ویزا هم واسم بگید.آخه بعضیا می گن k3 و بعصیا f2a ممنون میشم تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 10:36)miad b نوشته:  سلام به همگی..ببخشید به کمکتون احتیاج داشتم
نامزدم لاتاری برنده شده و تازه رفته .میخواستم بدونم ما می خوایم با هم ازدواج کنیم از چه راهی باید جلو رفت و چقدر طول می کشه کار من جور بشه
100% f2a شک نکنید
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: miad b
سلام دوستان من خانمم سیتی زن امریکاست ولی الان جفتمون ایران هستیم و میخوام واسه خودم اقدام کنم ایا از ایران هم میشه این کارو کرد ؟
به چه صورت ؟
برا چه ویزایی باید اقدام کنم ؟
مراحل کارم تا حدودی بلدم از بزرگواران میخوام که جواب سوالای منو بدهند
ممنون میشم...؟؟؟؟
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 20:13)mani_badb0y نوشته:  سلام دوستان من خانمم سیتی زن آمریکاست ولی الان جفتمون ایران هستیم و میخوام واسه خودم اقدام کنم ایا از ایران هم میشه این کارو کرد ؟
به چه صورت ؟
برا چه ویزایی باید اقدام کنم ؟
مراحل کارم تا حدودی بلدم از بزرگواران میخوام که جواب سوالای منو بدهند
ممنون میشم...؟؟؟؟

سلام دوست عزیز.
من هم همسرم سیتی زن آمریکا است و حدود 7 سال پیش به ایران آمده و 5 سال پیش با هم ازدواج کردیم. و از ایران اقدام کردیم. ایشان در ایران هستند و با هم زندگی می کنیم.
ویزای ما ازدواجی است.(IR1)
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 22:44)haanvari@yahoo.com نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 23:36)kamalir36 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 17:06)haanvari@yahoo.com نوشته:  منم دیشب رسید 230 دلار ایمیلش اومد/حالا البته هنوز تو سایتش نزده پرداخت شد...مدارک اسپاسرم که واسشون فرستادیم فکر می کنین مرحله بعدش چیه؟

به سلامتی
مدارک اسپانسرو فرستادید یا هنوز منتظر هستید که فرمش را براتون بفرستند؟

مدارک اسپتنسر رو فرستادیم..حالا باید الان منتظر چی با شیم؟

دوست عزیز سلام،
می خواستم بدونم که مدارک اسپانسر را NVC از شما خواست که براشون بفرستید یا خودتون فرستادید. به جز اون آیا چیز دیگه ای هم فرستادید؟ (مثلاً فرم DS-230 ) ممکنه بگید الان تو چه مرحله هستید؟آخه شما یک مرحله از من جلوترید و این خیلی خوبه.چون از کمکتون بهره مند می شم.
ممنون
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: haanvari@yahoo.com
(2013-06-09 ساعت 14:19)alitg نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 10:36)miad b نوشته:  سلام به همگی..ببخشید به کمکتون احتیاج داشتم
100% f2a شک نکنید

همونطور که دوستمون گفت شما باید f2a اقدام کنید و پروسه ی ازدواج با کسی که گرین کارت داره 2 الی 2/5 سال زمان میبره تا رفتن.

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 21:56)kamalir36 نوشته:  
(2013-06-01 ساعت 22:44)haanvari@yahoo.com نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 23:36)kamalir36 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 17:06)haanvari@yahoo.com نوشته:  منم دیشب رسید 230 دلار ایمیلش اومد/حالا البته هنوز تو سایتش نزده پرداخت شد...مدارک اسپاسرم که واسشون فرستادیم فکر می کنین مرحله بعدش چیه؟
به سلامتی
مدارک اسپانسرو فرستادید یا هنوز منتظر هستید که فرمش را براتون بفرستند؟
مدارک اسپتنسر رو فرستادیم..حالا باید الان منتظر چی با شیم؟
دوست عزیز سلام،
می خواستم بدونم که مدارک اسپانسر را NVC از شما خواست که براشون بفرستید یا خودتون فرستادید. به جز اون آیا چیز دیگه ای هم فرستادید؟ (مثلاً فرم DS-230 ) ممکنه بگید الان تو چه مرحله هستید؟ه شما یک مرحله از من جلوترید و این خیلی خوبه.چون از کمکتون بهره مند می شم.
ممنون
مد
سسلام والا ما مدارك رو خودمون زود تر فرستاديم قبل اينكه بخوان...كه تقريبا ده روز بعد ايميل اومد كه رسيده..نه جيز ديكه نخواستن هنوز. ...اين فرم زو اصلا نمي دونم كدومه...حتما هنوز موقع اون نشده...نمي دونم ديكه كلافم....
اولین اقدام:اول دی
اپرو: اول فروردین
کیس نامبر:9اردیبهشت
نوع ویزا:ir1 ( ازدواجی با سیتی زن)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی،

می خواستم اگه میشه از اطلاعات شما استفاده کنم یکسری سوال داشتم.

من قصد دارم با یک خانم ایرانی که سیتیزن آمریکاست ازدواج کنم. چند تا سوال داشتم.

1. ما جفتمون ایرانی و مسلمان هستیم ولی میخواییم این ازدواج در کشور دیگری مثل ترکیه انجام بشه، اگه انجام بشه توی شناسنامه ایرانی ثبت میشه؟
2. ما اگه این ازدواج رو خارج از ایران انجام بدیم باید از سفارت ایران گواهی تجرد بگیرم ولی همسرم که سیتیزن آمریکات چطور ؟ اون کاری با سفارت ایران داره ؟
3. برای آزمایش قبل ازدواج که در خارج از ایران صورت میگیره واکسن های خاصی باید زده بشه یا شرایط خاصی داره ؟ که اگه هست قبل از سفر این کارا انجام بشه

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 01:24)parsav نوشته:  سلام به همگی،

1. ما جفتمون ایرانی و مسلمان هستیم ولی میخواییم این ازدواج در کشور دیگری مثل ترکیه انجام بشه، اگه انجام بشه توی شناسنامه ایرانی ثبت میشه؟
2. ما اگه این ازدواج رو خارج از ایران انجام بدیم باید از سفارت ایران گواهی تجرد بگیرم ولی همسرم که سیتیزن آمریکات چطور ؟ اون کاری با سفارت ایران داره ؟
3. برای آزمایش قبل ازدواج که در خارج از ایران صورت میگیره واکسن های خاصی باید زده بشه یا شرایط خاصی داره ؟ که اگه هست قبل از سفر این کارا انجام بشه

مرسی

سلام به شما
1.اگر شما تو یه کشور دیگه ازدواج کنید تو شناسنمتون ثبت نخواهد شد .چون شما برای انجام این پروسه احتیاج به ترجمه این عقدنامه که تو یک کشور دیگه انجام شده دارید و در نتیجه ازدواج شما بین المللی میشه و همه جای دنیا ازدواج شمارو قبول دارن به جز ایران چون تو شناسنامتون ثبت نمیشه.

2.شما برای ازدواج در خارج از ایران به هیچ مدرکی از طرف ایران احتیاج ندارید و فقط پاسپورت و دو نفر شاهد نیاز دارید .ولی اگر همسر شما قبلا ازدواج کرده باشه روزی که دارید عقد میکنید متصدی از شما اطلاعاتی رو میگیره و تایپ میکنه که یکی از این ها این است که قبلا ازدواج کردید یا نه؟و زمان اقدام همسر شما از امریکا اطلاعات مربوط به ازدواج گذشته خودش رو برای USCIS پر میکنه و میفرسته.

3.شما و همسرتون اصلا احتیاجی به واکسن یا آزمایش برای ازدواج ندارید .میتونید خودتون اقدام کنید که اینم یه چیز شخصیه و فقط زمانیکه زمان مصاحبه نزدیک بود (تقریبا 1-2 ماه قبلش) میرید انستیتوپاستور و اونارو تزریق میکنید.
CR1
تاریخ مصاحبه : JUN 20thCool

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام والا ما مدارك رو خودمون زود تر فرستاديم قبل اينكه بخوان...كه تقريبا ده روز بعد ايميل اومد كه رسيده..نه جيز ديكه نخواستن هنوز. ...اين فرم زو اصلا نمي دونم كدومه...حتما هنوز موقع اون نشده...نمي دونم ديكه كلافم....
[/quote]

مرسی عزیزم از راهنمائیتون
نگران نباش. همه چیز درست می شه. به چیزهای خوب فکر کن. به روزهای خوب بعد از این. حتماً اینو شنیدی که به هر چیزی که فکر کنی همون می شه. این از نظر علمی ثابت شده. چون انرژی آن چیز به سمتت می یاد. پس لطفاً خوب فکر کن و اجازه بده که انرژی خوب به سمتت بیاد. این مراحل برای همه هست. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. فقط خدا را شکر کن و از خدا کمک بگیر.
"همه چیز به زودی همونی می شه که ما می خواهیم."
لطفاً منو از مراحل کارهاتون مطلع کنید. آخه شما یک مرحله جلوترید.Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: MONA FB ، haanvari@yahoo.com
(2013-06-10 ساعت 03:38)k1_cid نوشته:  

مرسی

سلام به شما
1.اگر شما تو یه کشور دیگه ازدواج کنید تو شناسنمتون ثبت نخواهد شد .چون شما برای انجام این پروسه احتیاج به ترجمه این عقدنامه که تو یک کشور دیگه انجام شده دارید و در نتیجه ازدواج شما بین المللی میشه و همه جای دنیا ازدواج شمارو قبول دارن به جز ایران چون تو شناسنامتون ثبت نمیشه.

2.شما برای ازدواج در خارج از ایران به هیچ مدرکی از طرف ایران احتیاج ندارید و فقط پاسپورت و دو نفر شاهد نیاز دارید .ولی اگر همسر شما قبلا ازدواج کرده باشه روزی که دارید عقد میکنید متصدی از شما اطلاعاتی رو میگیره و تایپ میکنه که یکی از این ها این است که قبلا ازدواج کردید یا نه؟و زمان اقدام همسر شما از آمریکا اطلاعات مربوط به ازدواج گذشته خودش رو برای USCIS پر میکنه و میفرسته.

3.شما و همسرتون اصلا احتیاجی به واکسن یا آزمایش برای ازدواج ندارید .میتونید خودتون اقدام کنید که اینم یه چیز شخصیه و فقط زمانیکه زمان مصاحبه نزدیک بود (تقریبا 1-2 ماه قبلش) میرید انستیتوپاستور و اونارو تزریق میکنید.

مرسی از پاسخ شما دوست عزیز

راجع به سوال دومم که گفتید هیچ مدرکی نیاز نیست از طرف ایران من شنیدم که تو ترکیه از من گواهی تجرد میخوان که باید از سفارت ایران در ترکیه اونو دریافت کنم... درست نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 18:12)parsav نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 03:38)k1_cid نوشته:  

مرسی

سلام به شما

2.شما برای ازدواج در خارج از ایران به هیچ مدرکی از طرف ایران احتیاج ندارید و فقط پاسپورت و دو نفر شاهد نیاز دارید .ولی اگر همسر شما قبلا ازدواج کرده باشه روزی که دارید عقد میکنید متصدی از شما اطلاعاتی رو میگیره و تایپ میکنه که یکی از این ها این است که قبلا ازدواج کردید یا نه؟و زمان اقدام همسر شما از آمریکا اطلاعات مربوط به ازدواج گذشته خودش رو برای USCIS پر میکنه و میفرسته.

مرسی از پاسخ شما دوست عزیز

راجع به سوال دومم که گفتید هیچ مدرکی نیاز نیست از طرف ایران من شنیدم که تو ترکیه از من گواهی تجرد میخوان که باید از سفارت ایران در ترکیه اونو دریافت کنم... درست نیست؟

والا تا اونجایی که من میدونم هیچ کشوری جز ایران هیچگونه گواهی از شما برای ازدواج نمیخواد .چون هیچ کشوری مثل ایران دنگ و فنگ نداره واسه ازدواج
و فقط پاسپورت میخوان و شاهد و مبلغی که خودشون بابت ترجمه میگیرن.من خودم تو گرجستان عقد کردم کلی استرس داشتم که نکنه این مدارکو که شما میگید ازمون بخوان که گفت نمیخوان و حتی برای ازدواج احتیاجی به پرداخت مبلغی هم نیست یعنی فری هست. من فقط بابت ترجمه مبلغی رو پرداخت کردم.
امیدوارم موفق باشید.
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: naarestan ، سانازی
فرم ds230 درخواستش اومد.به اضافه اینکه از مدارکمون ایراد هم گرفتن..اونم چه ایرادی!!!از مدارک اسپانسر ایراد گرفتن..Sad(((
اولین اقدام:اول دی
اپرو: اول فروردین
کیس نامبر:9اردیبهشت
نوع ویزا:ir1 ( ازدواجی با سیتی زن)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-15 ساعت 02:15)haanvari@yahoo.com نوشته:  فرم ds230 درخواستش اومد.به اضافه اینکه از مدارکمون ایراد هم گرفتن..اونم چه ایرادی!!!از مدارک اسپانسر ایراد گرفتن..Sad(((

سلام دوست عزیز میشه بپرسم چه ایرادایی گرفتن و الان تو این مرحله چه اقدامی میکنید؟

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-15 ساعت 02:23)parsav نوشته:  
(2013-06-15 ساعت 02:15)haanvari@yahoo.com نوشته:  فرم ds230 درخواستش اومد.به اضافه اینکه از مدارکمون ایراد هم گرفتن..اونم چه ایرادی!!!از مدارک اسپانسر ایراد گرفتن..Sad(((

سلام دوست عزیز میشه بپرسم چه ایرادایی گرفتن و الان تو این مرحله چه اقدامی میکنید؟

مرسی

آخ آخ سریعا اقدام کنید که خطریه. احتمالا سر درآمد همسرتونه که به حد مورد نظر نیست.
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان