کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام
امصای منو ببین حدودا دستت میاد

(2011-05-28 ساعت 07:32)hamid.0711 نوشته:  سلام بر همه بچه های خوب مهاجرسرا
کسی میدونه بعد از ارسال فرم های ds -230 , i- 864 چقدر طول میکشه بگن بریم مصاحبه ممنون اگه کسی راهنمائی کنه

پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، emankh101
من 4 دسامبر 2010 اقدام کردم بعد از 5 ماه از دست uscis خلاص شدم و نامه approve اومد یک هفته بعد هم کیس نامبر اومد 2 روز بعدش 88 دلار و 400 دلار واریز کردم حالا هم این 2تا فرم ds-230 , i 864 فرستادم فکر نکنم چیزی دیگه بخواد حالا اگه دوستان با تجربه نظر بدن ممنون میشم با حساب حرفای دوستان پس من باید 5و6 ماه دیگه منتظر مصاحبه باشم دوستان با تجربه نظر بدن لطفا
نوع ویزا : CR1 ازدواجی
اولین اقدام :4 دسامبر 2010
رفتن کیس به nvc : می 2011
تاریخ مصاحبه: اکتبر 2011
کلرینس: 7 ماه
کلییر:جون 2012
دریافت ویزا: 13 جون 2012
تاریخ رفت به بلاد کفر: 22 جون 2012Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-05-29 ساعت 16:02)hamid.0711 نوشته:  من 4 دسامبر 2010 اقدام کردم بعد از 5 ماه از دست uscis خلاص شدم و نامه approve اومد یک هفته بعد هم کیس نامبر اومد 2 روز بعدش 88 دلار و 400 دلار واریز کردم حالا هم این 2تا فرم ds-230 , i 864 فرستادم فکر نکنم چیزی دیگه بخواد حالا اگه دوستان با تجربه نظر بدن ممنون میشم با حساب حرفای دوستان پس من باید 5و6 ماه دیگه منتظر مصاحبه باشم دوستان با تجربه نظر بدن لطفا

سلام دوست عزیز
شما اگه فرم ds230 را فرستادی و ان وی سی اعلام کرده که کیس شما کامل شده به شما میگه که باید در طی 6 هفته بعد نامه مصاحبه خودتون را دریافت کنید که احتمالا برای 1 ماه الی 40 روز بعد برای شما وقت مصاحبه را میگذارند دیگه چیزی نمونده Wink
کتگوری ارتقا داده شد به CR1
تاریخ تکمیل پرونده : 8 اکتبر2010
زمان مصاحبه :2 مارچ 2011 آنکارا
گرفتن ویزا در همان روزBig Grin
پرواز : 10 آگوست 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid.0711 ، emankh101
ممنون از پاسخ شما

راستی از من عدم سوئپیشینه خواستن من اصلا نه خارج از کشور رفتم نه زندگی کردم اگه واسشون نفرستم مشکلی داره و بزارم روز مصاحبه ببرم با خودم ؟ باز هم از راهنمائی ممنون

دوست عزیز، لطفا برای تشکر فقط از دگمه «تشکر» زیر هر پست استفاده کنید.
متشکرم
Frozen Mind

پاسخ
تشکر کنندگان: love story
(2011-05-28 ساعت 07:32)hamid.0711 نوشته:  سلام بر همه بچه های خوب مهاجرسرا
کسی میدونه بعد از ارسال فرم های ds -230 , i- 864 چقدر طول میکشه بگن بریم مصاحبه ممنون اگه کسی راهنمائی کنه

از روی امضای من میتونید متوجه بشید
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
تارخ تشکیل پرونده: june 2010
محل مصاحبه:ابوظبی
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /April/04
تاریخ مصاحبه: jun 13 2011
دریافت ویزا : 2011 13 jun Big Grin
ایمان داشته باش که کوچک ترین محبت ها از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمی شود." ویکتور هوگو "Big Grin[/size]
پاسخ
تشکر کنندگان:
از من عدم سوئپیشینه خواستن من اصلا نه خارج از کشور رفتم نه زندگی کردم اگه واسشون نفرستم مشکلی داره و بزارم روز مصاحبه ببرم با خودم ؟ باز هم از راهنمائی ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-06-01 ساعت 11:48)hamid.0711 نوشته:  از من عدم سوئپیشینه خواستن من اصلا نه خارج از کشور رفتم نه زندگی کردم اگه واسشون نفرستم مشکلی داره و بزارم روز مصاحبه ببرم با خودم ؟ باز هم از راهنمائی ممنون

اصلا احتیاجی به سو پیشینه نیست .
تارخ تشکیل پرونده: june 2010
محل مصاحبه:ابوظبی
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /April/04
تاریخ مصاحبه: jun 13 2011
دریافت ویزا : 2011 13 jun Big Grin
ایمان داشته باش که کوچک ترین محبت ها از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمی شود." ویکتور هوگو "Big Grin[/size]
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid.0711 ، frozen mind ، emankh101
سلام، من یه سوال داشتم، ممنون میشم اگه کمکم کنید، همسر من گرین کارت داره ما مدارکمونو فرستادیم و نامهٔ دریافت مدارک اومده، کسایی‌ که از طریقه گرین کارت رفتن لطفا بگن که چند وقت بد از این نامه پروندشون به مرحله post decision activityرسید؟!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
زیاد به اون توجه نکن
من یک ژون مصاحبه داشتم و هنوز هم که هنوزه اسمم تو سایت نیست.

(2011-06-04 ساعت 15:42)viking نوشته:  لطفا راهنمایی کنید . من تنها فردی هستم که در یک روز مصاحبه دارد ( در آن روز نه از لاتاری ها کسی مصاحبه دارد نه از سایر ویزاها نه ترک نه ایرانی نه افغانی نه ..... هیچکس مصاحبه ندارد). این یعنی اینکه سفارت در آن روز خلوت خواهد بود ؟

پاسخ
تشکر کنندگان: viking ، frozen mind ، emankh101
سلام به همه دوستان من تازه عضو این سایت خوب شدم و متقاضی ویزای ازدواجی هستم.همسرم سیتیزن است .مدارک اولیه را حدود 2 ماه پیش فرستادند .نمی دانم برای مرحله بعد خودم باید سایتی را چک کنم یا انها خودشان خبر میدهند حداکثر تا کی باید منتظر مصاحبه بمانم؟.ضمنا عقد من در استانبول ترکیه حدود 14 ماه پیش انجام شد ولی بخاطر اینکه همسرم ایرانی نیستند اسمشون در شناسنامه من قید نشده است ایا مشکلی برای ویزای من پیش مییاید؟خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم بکنید چون واقعا نمیدونم باید چکار کنم..
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-06-05 ساعت 09:32)sara66 نوشته:  سلام به همه دوستان من تازه عضو این سایت خوب شدم و متقاضی ویزای ازدواجی هستم.همسرم سیتیزن است .مدارک اولیه را حدود 2 ماه پیش فرستادند .نمی دانم برای مرحله بعد خودم باید سایتی را چک کنم یا انها خودشان خبر میدهند حداکثر تا کی باید منتظر مصاحبه بمانم؟.ضمنا عقد من در استانبول ترکیه حدود 14 ماه پیش انجام شد ولی بخاطر اینکه همسرم ایرانی نیستند اسمشون در شناسنامه من قید نشده است ایا مشکلی برای ویزای من پیش مییاید؟خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم بکنید چون واقعا نمیدونم باید چکار کنم..
موفق باشید

راستش مشکل اصلی‌ این هست که همسر شما باید بطور رسمی‌ اسمش وارد شناسنامه شما بشه.
شما میتونید از طریق سفارت ایران در ترکیه این کار را انجام بدید.
چون یکی‌ از مدارک اصلی‌ شما برای گرفتن ویزای ازدواج، سند رسمی‌ ازدواج ایرانی‌ و ترجمه اون هست، به علاوه ترجمه شناسنامه شما که باید اسم همسر شما در اون قید شده باشه.
هر چه زودتر پیگیر این موضوع بشید تا خدای نکرده کارتون به مشکل بر نخوره.
موفق باشید.... Smile
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، frozen mind ، rozollina
سلام
کجای مدارک درباره اینکه حتما اسم همسر در شناسنامه باشه صحبتی شده؟ تنها از مدرک ازدواج یا طلاق صحبت شده.
غیر از ایران کشور دیگه ای میشناسین که اسم همسر داخل ID کارت بیاد؟
قوانین ایران بعضی ازدواجها را به رسمیت نمیشناسه. در نتیجه اسم را وارد شناسنامه نمیکنند. معنیش اینه که ازدواج رسمی نیست؟

(2011-06-05 ساعت 21:03)emankh101 نوشته:  
(2011-06-05 ساعت 09:32)sara66 نوشته:  سلام به همه دوستان من تازه عضو این سایت خوب شدم و متقاضی ویزای ازدواجی هستم.همسرم سیتیزن است .مدارک اولیه را حدود 2 ماه پیش فرستادند .نمی دانم برای مرحله بعد خودم باید سایتی را چک کنم یا انها خودشان خبر میدهند حداکثر تا کی باید منتظر مصاحبه بمانم؟.ضمنا عقد من در استانبول ترکیه حدود 14 ماه پیش انجام شد ولی بخاطر اینکه همسرم ایرانی نیستند اسمشون در شناسنامه من قید نشده است ایا مشکلی برای ویزای من پیش مییاید؟خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم بکنید چون واقعا نمیدونم باید چکار کنم..
موفق باشید

راستش مشکل اصلی‌ این هست که همسر شما باید بطور رسمی‌ اسمش وارد شناسنامه شما بشه.
چون یکی‌ از مدارک اصلی‌ شما برای گرفتن ویزای ازدواج، سند رسمی‌ ازدواج ایرانی‌ و ترجمه اون هست، به علاوه ترجمه شناسنامه شما که باید اسم همسر شما در اون قید شده باشه.
موفق باشید.... Smile

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-06-05 ساعت 21:34)stealth نوشته:  سلام
کجای مدارک درباره اینکه حتما اسم همسر در شناسنامه باشه صحبتی شده؟ تنها از مدرک ازدواج یا طلاق صحبت شده.
قوانین ایران بعضی ازدواجها را به رسمیت نمیشناسه. در نتیجه اسم را وارد شناسنامه نمیکنند. معنیش اینه که ازدواج رسمی نیست؟

موفق باشید

موفق باشید.... Smile

پس چه دلیلی‌ داره که از شما مدرک ازدواج و ترجمه رسمی اون را به عنوان مدارک اصلی‌ میخوان.

اگر همسر ایشون اسمش وارد شناسنامه نشه که از نظر قانون ایران برای ایشون مدرکی‌ دال بر ازدواج صادر نمی‌شه که بخوان ترجمه کنن، مگر اینکه سند ازدواج امریکأ داشته باشن.

لطفا اگر امکان داره دوست عزیز مثالی بزنید از کسی‌ که اسم همسر در شناسنامه نبوده و هیچ سند ازدواجی ارائه نداده و تونستی ویزا بگیره تا اطلاعات من بالا بره و این دوست عزیز هم از دلواپسی در بیان.

ممنون میشم اگه زحمت بکشی.....
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما که الان امرکا هستین احتمالا دیدید که اونجا چیزی به اسم شناسنامه وجود نداره. یه گواهی تولد هست . جایی هم برای همسران و فرزندان نداره!
تو خیلی از کشورها همچین چیزی هست.موقع ازدواج تنها به زن و شوهر گواهی ازدواج میدن یه چیزی مثل همین قباله ازدواج خودمون. اما کسی چیزی وارد شناسنامه نمیکنه.
ضمنا روزی که مصاحبه داشتم یه خانم ایرانی بود که همسرش امریکایی بود.
ازدواجشون تو یک کشور اروپای شرقی که یادم نیست کجا بود انجام شده بود و همین استرس را داشت که اسم شوهرش تو شناسنامه نبود. اما سند ازدواج داشتن! اتفاقا جلوتر از من هم مصاحبه داشت!

ضمنا اینم مدارک کجاش نوشته اسم همسر باید تو شناسنامه باشه؟
Birth Certificates
Court and Prison Records
Deportation Documentation
Marriage Certificates
Marriage Termination Documentation
Military Records
Petitioner Documents
Photocopy of Valid Passport Biographic Data Page
Photographs
Police Certificates
Adoption Documentation

(2011-06-06 ساعت 08:22)emankh101 نوشته:  
(2011-06-05 ساعت 21:34)stealth نوشته:  سلام

موفق باشید

موفق باشید.... Smile

پس چه دلیلی‌ داره که از شما مدرک ازدواج و ترجمه رسمی اون را به عنوان مدارک اصلی‌ میخوان.

اگر همسر ایشون اسمش وارد شناسنامه نشه که از نظر قانون ایران برای ایشون مدرکی‌ دال بر ازدواج صادر نمی‌شه که بخوان ترجمه کنن، مگر اینکه سند ازدواج امریکأ داشته باشن.

لطفا اگر امکان داره دوست عزیز مثالی بزنید از کسی‌ که اسم همسر در شناسنامه نبوده و هیچ سند ازدواجی ارائه نداده و تونستی ویزا بگیره تا اطلاعات من بالا بره و این دوست عزیز هم از دلواپسی در بیان.

ممنون میشم اگه زحمت بکشی.....

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، من یه سوال داشتم، کیس من ازدواج هست و همسرم گرین کارت داره، طبقه اطلاعاتی‌ که من دارم باید کار من خیلی‌ باید بیشتر از یه ستیزن طول بکشه، چند روز پیش مدارکم به nvc فرستاده شده، یکی‌ از دوستی‌ من که همسرش ستیزن ۵-۶ ماه پیش اقدام کرده و هنوز مدارکش به nvc فرستاده نشده! در صورتی‌ که ما فکر میکردیم کار اون زودتر انجام شه، کسی‌ دلیلشو میدونه؟!!! برام خیلی‌ عجیب آخه هر ۲ از یه جا اقدام کردیم!!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان