کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام
من گرین کارد دارم و میخواهم برای همسرم درخواست ویزای مهاجرتی ازدواج بدهم . آیا در مدارک ارسالی به غیر از سند ازدواج مدرک دیگری برای اثبات قطعی ازدواج نیاز است؟
آیا غیر از سند ازدواج ، سند ملکی مشترک یا استشهاد جهت نشان دادن ازدواج همسرم ومن جهت درخواست ویزا مهاجرتی لازم است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
شما بايد ترجمه شناسنامه خودتون +همسرتون+عكس 5*5 كه مشخصات عكس مثل لاتاري باشد+ترجمه سند ازدواج
اميدوارم موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
سوالی داشتم که ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره جواب بده.
کیس من ازدواجی است تمام مدارک را به NVC فرستادیم از جمله ترجمه رسمی شناسنامه و عقد نامه و حالا اصل شناسنامه یا کپی معتبر a certified copy of the original bearing the original seal or stamp from the issuing authority را خواستند.ایا منظورشان همان کپی برابر اصل شناسنامه را که در حال حاضر از محضر های رسمی صادر میشه هست؟چون نمی خواهم اصل شناسنامه را بفرستم.
با تشکر
سارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
شما ترجمه رسمی شناسنامه را که فرستادید ، مهر های امور خارجه و دادگستری را داشت یا نه؟

(2012-01-07 ساعت 20:40)sara66 نوشته:  سلام به همه دوستان
سوالی داشتم که ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره جواب بده.
کیس من ازدواجی است تمام مدارک را به NVC فرستادیم از جمله ترجمه رسمی شناسنامه و عقد نامه و حالا اصل شناسنامه یا کپی معتبر a certified copy of the original bearing the original seal or stamp from the issuing authority را خواستند.ایا منظورشان همان کپی برابر اصل شناسنامه را که در حال حاضر از محضر های رسمی صادر میشه هست؟چون نمی خواهم اصل شناسنامه را بفرستم.
با تشکر
سارا

پاسخ
تشکر کنندگان:
بله مهر دادگستری داشت ولی نمی دانم چرا حالا اصل شناسنامه را خواستند تنها چیزی که به فکرم رسید همین کپی برابر اصله که امیدوارم کافی باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام سارا جان
وكيل من گفت فقط فقط اصل شناسنامه را بايد بفرستي كه من هم فرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان:
نکیسا جان من که میترسم ریسک کنم چون من دانشجو هستم و شناسنامه ام را بزودی لازم دارم ممنون از اینکه جواب دادی.امیدوارم دیگه اصل را نخواند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من از طریق ویزای نامزدی اقدام کردم،از 22Dec مدارکون در uscis وارد مرحله ی Initial review شده
کسی می دونه از این مرحله تا مرحله ی decision چقدر طول می کشه؟
و مرحله ی مصاحبه کی هست ؟
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsanaliani
سلام دوست عزيز براي من اين مرحله ٣ ماه طول كشيد و بعد آن ١ ماه تا وقت مصاحبه
پاسخ
(2012-01-08 ساعت 13:48)Blue paper نوشته:  سلام دوست عزيز براي من اين مرحله ٣ ماه طول كشيد و بعد آن ١ ماه تا وقت مصاحبه
من از september 14th منتظرم و هنوز هیچ خبری نیست و هنوز بعد از تقریبا ۴ماه همجنان درخواست در مرحله initial review هست و فقط امیدوارم زودتر این انتظار به پایان برسه
شما فکر کنم خیلی خوش شانس بودین Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
مرحله initial review نهايتا 5 ماه طول مي كشد ولي بعد از اين مرحله سريع به مرحله آخر مي رسد ومجدد بايد منتظر باشيد تا 1 ماه آينده كه e-mail يا نامه فرستاده شود كه به مراحل بعدي ميرويد
به اميد موفقيت براي همگي
پاسخ
(2012-01-09 ساعت 20:14)Nakisa نوشته:  سلام
مرحله initial review نهايتا 5 ماه طول مي كشد ولي بعد از اين مرحله سريع به مرحله آخر مي رسد ومجدد بايد منتظر باشيد تا 1 ماه آينده كه e-mail يا نامه فرستاده شود كه به مراحل بعدي ميرويد
به اميد موفقيت براي همگي

امروز بعد از چند روز به مهاجرسرا سر زدم. کلی خوشحالم الآن از چیزایی که خوندم:

۱- شما دوست عزیزی (بلو پپر) که ۱ ماهه وقت مصاحبه بهتون دادند می تونم بپرسم از چه کشوری اقدام کردید؟ چون تا اونجایی که من خوندم و شنیدم همیشه حدود ۳-۴ ماه طول کشیده تا وقت مصاحبه بدند. بهرحال تبریک می گم.
۲-نکسیا جان چیزی که نوشتی (حداکثر مدت مرحله اول ۵ ماهه) کلی منو شاد کردش چون فکر می کردم که هیچ زمان خاصی نداره. واقعا این طوریه؟ مال خودت چقدر طول کشید؟ آیا بعد از این مرحله بلافاصله وقت مصاحبه می دن؟ مرسی از اینکه اطلاعات خوب و انرژی زا می نویسی.
۳- آوا جان به جمع منتظرین خوش اومدی. منم مثل تو اول راهم امیدوارم که این مراحل خیلی زود طی بشند و حتما در جریان کارام قرارت خواهم داد. موفق باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، می‌خواستم بدونم بعد از فرم اسپانسر دیگه چه فرمایی میمونه که باید بفرستیم؟ کلا بعد از فرم اسپانسر چقدر تا نوبت مصاحبه باید صبر کنیم؟ اگه کسی‌ میدونه لطفا جواب بده، مرسی‌.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
negi جان براي من 4 ماه زمان برد ولي پروسه uscis كلا 6 ماه زمان مي برد كه وقتي تمام مراحل تمام شود كيس شما approve ميشود وبايد منتظر بمانيد چون وارد مرحله بعدي كه nvc هست ميشي واز زمان approv شدن تا اينكه به nvc وارد بشي بايد 1تا 1/5 ماه صبر كني وبعد كه مدارك در nvc كامل شد اون موقع ارسال ميشود براي سفارت وبه شما وقت سفارت مي دهند
اميدوارم كه كار شما هم سريعتر انجام شود 
پاسخ
تشکر کنندگان:
من آنكارا بودم و اينكه آره توي اون مرحله خوش شانس بودم اما الان ٢ ماه كه منتظر كليرنس هستم ،به نظر من تازه انتظار از بعد از مصاحبه و ورود به كليرنس شروع ميشه. موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان