کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2011-12-14 ساعت 13:50)Nakisa نوشته:  سلام
مرسي عزيزم از راهنمايي كه كردي به شما ويزا را همون موقع دادن ؟وشما عكس پرينت ايميل وتلفن بردين ؟
شما هم ازدواج اقدام كردين؟
با تشكر

با سلام ,بله من ویزام و یک ضرب گرفتم ولی‌ ویزا نامزدی بین ۳ تا ۵ روز کاری طول میکشه .که مال من ۵ روز کاری طول کشید. ولی‌ ازدوا جیها اصولا وقتی‌ که سفارت پا سپورتشون را میگیره نهایتان ۳روز کاری پاس و ویزا شون دستشونه .فقط هواست باشه که روز مصاحبه فقط به مدارکی که فرستادی اکتفا نکنی و دوباره پرینت تلفنهتون تا نزدیک روز مصاحبه و اگر عکسهای جدید دارید )اگر نداشته باشید عکس های جدید هم نداشتید مهم نیست ولی‌ پرینت تلفن را حتما ببرید(از ایمیلها ی نزدیک تاریخ روز مصاحبه پرینت بگرید ,و حتما ترجمه شناسنامه و کارت ملی‌ را هم با خودتون ببرید .میگن که آنکارا نمیخوا د ولی‌ همشو از من خواست پس حواست بشه، مطمئن هستم که یک ضرب ویزا تو میگیری .ایام بکا م
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، کسی‌ می‌دونه چقدر طول می‌کشه تا مدارک مالیاتو بدن؟! الان ۱ هفته گذشته اسپانسر و همسرم درخواست دادن هنوز ندادن بهشون!!!! خیلی‌ لفتش میدان تو همه چی‌!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-12-20 ساعت 02:51)girl نوشته:  سلام، کسی‌ می‌دونه چقدر طول می‌کشه تا مدارک مالیاتو بدن؟! الان ۱ هفته گذشته اسپانسر و همسرم درخواست دادن هنوز ندادن بهشون!!!! خیلی‌ لفتش میدان تو همه چی‌!

سلام عزیزم...تو وکیل داری؟؟من هم باید این مدارک رو پر کنم ولی نمیدونم مدارک مالیات رو از کجا باید درخاست کنم...لطف میکنی بگی از کجا درخواست مدارک مالیاتی رو کردین؟؟؟؟وکیل دارم خیر سرم ولی حتی یک راهنمایی کوچک هم نمیکنه..ممنون ازت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من از ایران فرش ابریشم اوردم میخواستم بدونم اینجا میشه فروخت؟چون با این وضع دلار پول فرستادن سخت شده پولو پله هم ته کشیده.هرکی میتونه منو راهنمایی کنه.ما نزدیک بوستونیم.ممنون میشم.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-12-20 ساعت 13:54)kamela نوشته:  
(2011-12-20 ساعت 02:51)girl نوشته:  

سلام عزیزم...تو وکیل داری؟؟من هم باید این مدارک رو پر کنم ولی نمیدونم مدارک مالیات رو از کجا باید درخاست کنم...لطف میکنی بگی از کجا درخواست مدارک مالیاتی رو کردین؟؟؟؟وکیل دارم خیر سرم ولی حتی یک راهنمایی کوچک هم نمیکنه..ممنون ازت

سلام عزیزم، ما وکیل نداریم همهٔ کارا رو همسرم خودش انجام داد، ازش می‌پرسم کجا درخواست داده حتما جوابشو بهت میدم که زود درخواست کنی‌، خیلی‌ طولش میدان تا یه کاری کنن Sad
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
ازت ممنونم عزیزم...اصلا ناراحت طول کشیدنش نباش..مطمین هستم مال کسی به اندازه من طول نکشیده..الان 2 سال و 2 ماه هست که خبری از کار ما نیست..میخوام وکیلم رو عوض کنم....انشالا زودی کارات پیش بره و بری پیش همسرت.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
سلام،وای، من که دیگه کاسهٔ صبرم لبریز شده، واقعا خدا بهت صبر بده، تو از من واجبتری ایشالا کارت زودتر از من درست شه عزیزم، فقط کسی‌ که طعم این انتظارو چشیده میتون مارو درک کنه! ببخشید که دیر شد، اسمش سازمان IRSهستش، باید اونجا درخواست بدید بعد از یه مدت میدن بهتون مدارک ما لیاتتون رو ، به ما که هنوز ندادن! موفق باشی‌ عزیزم.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزیزم...اینقدر غصه نخور..هروقت غصه اومد سراغت یاد من بیفت که رکورد زدم..من دعا میکنم کار تو زودتر از من درست بشه چون میدونم که تو واجب تری ..چون من اقلا اگر ایران هستم پیش شوهرم هستم ولی تو ازشون دوری..من خودم 6 ماه امریکا بودم و فهمیدم هیچی بدتر از این نیست که ادم از همسرش دور باشه..به خدا من اصلا امریکا رو دوست ندارم ولی برای اینده دخترم باید بریم..اصلا امریکا تهفه نیست..من از نزدیک دیدم....اقلا کاش ادم با خانوادش اونجا باشه..امیدوارم همه ما کارمون زود درست بشه..عزیزم غصه نخور....ممنون از راهنمایی هایی که میکنی..اره یک وکیل بهم گفت که از IRS میتونم برگه های مالیات رو(با اینکه کار نکردم )بخوام.....اما چون حتی با اینکه الان میدونم از کجا باید بخوام ولی باز نمیتونم و بلد نیستم که چطور از IRS بخوام به همین دلایل باید وکیلم رو عوض کنم..فکر کن وکیل قبلی حتی نمیگه چطور درخواست کنم از IRS....باز هم از لطفت ممنونم عزیزم..راستی کار تو الان چند وقته طول کشیده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، alireza62 ، girl
سلام عزیزم، منم مشکلم اینه که خیلی‌ تمایلی به آمریکا رفتن ندارم ولی‌ شوهرم تمام امرش اونجا بوده، هر کاری کرد نتونست ایران بمونه، اونی‌ که دوست داره بره آمریکا فکر می‌کنم خیلی‌ راحت تر با همه چیز کنار میاد، ما الان دقیقا ۱ ساله که اقدام کردیم، البته شوهرم اول گرین کارتی بود ،الان ۵ ماهه که ستیزن شده، فکر می‌کردم وقتی‌ ستیزن شه خیلی‌ زود درست می‌شه کارمون ولی‌ الان تازه مدارک مالیاتشو خواستن، نمیدونم چقدر دیگه باید صبر کنم!!!

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من فکر میکردم همسرتون سیتیزن هست . اما با شرایطی که گفتین دقیقا شرایط شما مثل خانواده ماست . چون همسر من هم در امریکا کار و زندگی نکرده بود. اما به غیر از اون فرم اسپانسر که امضا کرد چیز دیگه ای از ما نخواستن. شما اگه اسپانسرتون درامدش در اون حد باشه مشکل حل میشه.
به نظرم قبل از اینکه باز هزینه اضافی بابت وکیل بدید خودتون پیگیری کنید.
موفق باشید

(2011-12-24 ساعت 17:51)kamela نوشته:  سلام عزیزم...اینقدر غصه نخور..هروقت غصه اومد سراغت یاد من بیفت که رکورد زدم..من دعا میکنم کار تو زودتر از من درست بشه چون میدونم که تو واجب تری ..چون من اقلا اگر ایران هستم پیش شوهرم هستم ولی تو ازشون دوری..من خودم 6 ماه امریکا بودم و فهمیدم هیچی بدتر از این نیست که ادم از همسرش دور باشه..به خدا من اصلا امریکا رو دوست ندارم ولی برای اینده دخترم باید بریم..اصلا امریکا تهفه نیست..من از نزدیک دیدم....اقلا کاش ادم با خانوادش اونجا باشه..امیدوارم همه ما کارمون زود درست بشه..عزیزم غصه نخور....ممنون از راهنمایی هایی که میکنی..اره یک وکیل بهم گفت که از IRS میتونم برگه های مالیات رو(با اینکه کار نکردم )بخوام.....اما چون حتی با اینکه الان میدونم از کجا باید بخوام ولی باز نمیتونم و بلد نیستم که چطور از IRS بخوام به همین دلایل باید وکیلم رو عوض کنم..فکر کن وکیل قبلی حتی نمیگه چطور درخواست کنم از IRS....باز هم از لطفت ممنونم عزیزم..راستی کار تو الان چند وقته طول کشیده؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-12-25 ساعت 10:19)stealth نوشته:  سلام
من فکر میکردم همسرتون سیتیزن هست . اما با شرایطی که گفتین دقیقا شرایط شما مثل خانواده ماست . چون همسر من هم در امریکا کار و زندگی نکرده بود. اما به غیر از اون فرم اسپانسر که امضا کرد چیز دیگه ای از ما نخواستن. شما اگه اسپانسرتون درامدش در اون حد باشه مشکل حل میشه.
موفق باشید

(2011-12-24 ساعت 17:51)kamela نوشته:  سلام عزیزم...اینقدر غصه نخور..هروقت غصه اومد سراغت یاد من بیفت که رکورد زدم..من دعا میکنم کار تو زودتر از من درست بشه چون میدونم که تو واجب تری ..چون من اقلا اگر ایران هستم پیش شوهرم هستم ولی تو ازشون دوری..من خودم 6 ماه امریکا بودم و فهمیدم هیچی بدتر از این نیست که ادم از همسرش دور باشه..به خدا من اصلا امریکا رو دوست ندارم ولی برای اینده دخترم باید بریم..اصلا امریکا تهفه نیست..من از نزدیک دیدم....اقلا کاش ادم با خانوادش اونجا باشه..امیدوارم همه ما کارمون زود درست بشه..عزیزم غصه نخور....ممنون از راهنمایی هایی که میکنی..اره یک وکیل بهم گفت که از IRS میتونم برگه های مالیات رو(با اینکه کار نکردم )بخوام.....اما چون حتی با اینکه الان میدونم از کجا باید بخوام ولی باز نمیتونم و بلد نیستم که چطور از IRS بخوام به همین دلایل باید وکیلم رو عوض کنم..فکر کن وکیل قبلی حتی نمیگه چطور درخواست کنم از IRS....باز هم از لطفت ممنونم عزیزم..راستی کار تو الان چند وقته طول کشیده؟

سلام..ببخش که دیر جواب دادم.راستش من از خدمه که پولم توی جیبم بمونه و برای وقتی نگاه دارم که به آمریکا میایم.والی هیچ چاره یی ندارم جز اینکه وکیلم رو آواز کنم..من کسی رو میخام که کلی کمکم کنه..هم من رو راهنمایی کنه که این فرم هایی که NVC خسته رو از کجا بگیرم هم اینکه چطور پرشون کنم...من هیچی نمیدونم و اگر وکیل نگیرم تا ۳ سال دیگه هم کارمون روی هواست.در برمون هم کسی نیست که وارد باشه و کمکمون کنه..تازه وکیلی قبلی ۴۰۰۰$ گرفت و میدونم که این یکی هم کمتر نمره..خودم خیلی ناراحتم که باید باز ی پول الکی بدم.آیا چاره ای جز این دارم؟تازه به ۴ تا وکیل که در ماهواره هم میام صحبت میکنن زنگ زدم و همشون کلاس گذاشتن.الان ۲ هفتست که منتظرم هر ۴ تاشون خبر بدان که آیا کار من رو قبول میکنند یا نا..میگن پروندی رو که قبلان دسته کاسه دیگه بوده اگر بخایم روش کار کنیم برامون مسولیت داره..به خدا ۲ هفتس که باز دستم زیر چونمه که ببینم چی میشه..همینجوری داره کارمون عقاب میوفته..کار ما که ۱ ساله باید درست میشود الان ۲ ساله ازش خبری نیست..اسبم کلی بهم ریخته و حتا ته زندگیم هم تاثیر گذشته..حامی برنامه همون بهم ریخته....فقط و فقط من اشتباهم این بود که وکیلی هم زبون نگرفتم و ی چینی گرفتم که خیلی احمقه ..فکر میکنید چرایی دارم جز وکیل نگرفتن؟؟تورو خدا اگر کسی میتونه من رو کمک کنه..من چیکار میتونم بکنم؟وکیلی سراغ دارید که پرونده منو قبول کنه؟منو کمک کنید بخدا گناه دارم.ممنونم
(2011-12-29 ساعت 03:36)kamela نوشته:  
(2011-12-25 ساعت 10:19)stealth نوشته:  سلام
موفق باشید

سلام..ببخش که دیر جواب دادم.راستش من از خدمه که پولم توی جیبم بمونه و برای وقتی نگاه دارم که به آمریکا میایم.والی هیچ چاره یی ندارم جز اینکه وکیلم رو آواز کنم..من کسی رو میخام که کلی کمکم کنه..هم من رو راهنمایی کنه که این فرم هایی که NVC خسته رو از کجا بگیرم هم اینکه چطور پرشون کنم...من هیچی نمیدونم و اگر وکیل نگیرم تا ۳ سال دیگه هم کارمون روی هواست.در برمون هم کسی نیست که وارد باشه و کمکمون کنه..تازه وکیلی قبلی ۴۰۰۰$ گرفت و میدونم که این یکی هم کمتر نمره..خودم خیلی ناراحتم که باید باز ی پول الکی بدم.آیا چاره ای جز این دارم؟تازه به ۴ تا وکیل که در ماهواره هم میام صحبت میکنن زنگ زدم و همشون کلاس گذاشتن.الان ۲ هفتست که منتظرم هر ۴ تاشون خبر بدان که آیا کار من رو قبول میکنند یا نا..میگن پروندی رو که قبلان دسته کاسه دیگه بوده اگر بخایم روش کار کنیم برامون مسولیت داره..به خدا ۲ هفتس که باز دستم زیر چونمه که ببینم چی میشه..همینجوری داره کارمون عقاب میوفته..کار ما که ۱ ساله باید درست میشود الان ۲ ساله ازش خبری نیست..اسبم کلی بهم ریخته و حتا ته زندگیم هم تاثیر گذشته..حامی برنامه همون بهم ریخته....فقط و فقط من اشتباهم این بود که وکیلی هم زبون نگرفتم و ی چینی گرفتم که خیلی احمقه ..فکر میکنید چرایی دارم جز وکیل نگرفتن؟؟تورو خدا اگر کسی میتونه من رو کمک کنه..من چیکار میتونم بکنم؟وکیلی سراغ دارید که پرونده منو قبول کنه؟منو کمک کنید بخدا گناه دارم.ممنونم
mano bebakhsh ke farsi ru ke typ kardam kheyli eshtebah dasht..nemidonam chera vaghti mikham farsi benevisam ye panjere az google baz mishe ke har kalame farsi ke minevisam ru baram jore dige minevise va majboram onjori benevisam..
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
حقیقتش من هم وکیل نمیشناسم یکی را میشناختم که برای سیتیزن شدن خانمم ازش کمک گرفتیم که پیرمون کرد
اما اگه بتونم کمکی در نامه نگاری و .... بهتون بکنم میتونید رو من حساب کنید
براتون پیام خصوصی گذاشتم

نقل قول:سلام..ببخش که دیر جواب دادم.راستش من از خدمه که پولم توی جیبم بمونه و برای وقتی نگاه دارم که به آمریکا میایم.والی هیچ چاره یی ندارم جز اینکه وکیلم رو آواز کنم..من کسی رو میخام که کلی کمکم کنه..هم من رو راهنمایی کنه که این فرم هایی که NVC خسته رو از کجا بگیرم هم اینکه چطور پرشون کنم...من هیچی نمیدونم و اگر وکیل نگیرم تا ۳ سال دیگه هم کارمون روی هواست.در برمون هم کسی نیست که وارد باشه و کمکمون کنه..تازه وکیلی قبلی ۴۰۰۰$ گرفت و میدونم که این یکی هم کمتر نمره..خودم خیلی ناراحتم که باید باز ی پول الکی بدم.آیا چاره ای جز این دارم؟تازه به ۴ تا وکیل که در ماهواره هم میام صحبت میکنن زنگ زدم و همشون کلاس گذاشتن.الان ۲ هفتست که منتظرم هر ۴ تاشون خبر بدان که آیا کار من رو قبول میکنند یا نا..میگن پروندی رو که قبلان دسته کاسه دیگه بوده اگر بخایم روش کار کنیم برامون مسولیت داره..به خدا ۲ هفتس که باز دستم زیر چونمه که ببینم چی میشه..همینجوری داره کارمون عقاب میوفته..کار ما که ۱ ساله باید درست میشود الان ۲ ساله ازش خبری نیست..اسبم کلی بهم ریخته و حتا ته زندگیم هم تاثیر گذشته..حامی برنامه همون بهم ریخته....فقط و فقط من اشتباهم این بود که وکیلی هم زبون نگرفتم و ی چینی گرفتم که خیلی احمقه ..فکر میکنید چرایی دارم جز وکیل نگرفتن؟؟تورو خدا اگر کسی میتونه من رو کمک کنه..من چیکار میتونم بکنم؟وکیلی سراغ دارید که پرونده منو قبول کنه؟منو کمک کنید بخدا گناه دارم.ممنونم

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من وكيل گرفتم و وكيلم خيلي خوبه وپروسه من تو مرحله اي كه مداركو بفرسته برايnvc نمي دونم كه شما در چه مرحله هستي
آرزوي موفقيت دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-12-29 ساعت 15:22)Nakisa نوشته:  سلام
من وكيل گرفتم و وكيلم خيلي خوبه وپروسه من تو مرحله اي كه مداركو بفرسته برايnvc نمي دونم كه شما در چه مرحله هستي
آرزوي موفقيت دارم

سلام.من پروندم ۲ ساله که در nvc هست.تقریبا آخرای کار والی وکیلمون خیلی کنده.اگر میشه اسم وکیلت رو برم بنویس و اینکه چقدر ازتون گرفت؟اگر هنوز پرواندات نرفته nvc از کجا میدونی وکیلت خوبه؟تازه مشکلات از وقتی شورو میشه که پرونده به nvc میره....
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
شوهرم خيلي وقته كه با اين وكيل كار مي كنه و2500$ گرفته ومن اسمشو مي پرسم مگم ودر سان فرانسيسكو هست
اميدوارم موفق باشي عزيزم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان