کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
اره متاسفانه. منم گذاشتم رو حساب خوش شانسیش! امیدوارم زودتر کار همه درست شه...
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela
(2012-04-09 ساعت 20:36)girl نوشته:  اره متاسفانه. منم گذاشتم رو حساب خوش شانسیش! امیدوارم زودتر کار همه درست شه...

انشالاه عزیزم..امیدوارم همین روزا همه بیان بنویسن که اقلا وقت مصاحبه را گرفتن...از جمله من......تا تابستون انشالا همه برن مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها امروز با uscis کالیفرنیا تماس گرفتیم گفتش تازه پرونده های 10 سپتامبر داره بررسی میشه Sad
من 3 ژانویه رسید مدارکم اومد، تا الان حدود 3.5 ماه شده. uscis گفت حدود 4 ماه دیگه به ژانویه میرسن یعنی approve من 7.5 ماه طول میکشه. اه اه اه Sad
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز
من متولد آمریکا هستم. در سن دو سالگی وارد ایران شده و دیگر از ایران خارج نشده ام اما بوسیله سفارت سوئیس در تهران پاسپورت آمریکایی و Social Security را دریافت کرده ام. در حال حاضر تصمیم گرفته ام به همراه همسر خود به آمریکا مهاجرت کنم. در ضمن حدود سه سال و نیم از ازدواج ما میگذرد. می خواستم بدونم در این مورد کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه؟ و یا کسی شبیه به مورد من رو میشناسه؟
با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
Sad 
با سلام به همه ی دوستان.
من متولد آمریکا هستم. برای همسرم درخواست دادم.الان نزدیک به 18 ماه که از درخواستم میگذره.میخواستم بدونم آیا کسی مثل کیس من در این سایت هست؟کارش چه مدت طول کشیده؟
من مدارکم الن ترکیه هستش متاسفانه هر چی ایمیل میزنم به من جواب نمیدن نمیدونم باید چه کار کنم؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-17 ساعت 15:25)Espresso نوشته:  با سلام به همه ی دوستان.
من متولد آمریکا هستم. برای همسرم درخواست دادم.الان نزدیک به 18 ماه که از درخواستم میگذره.میخواستم بدونم آیا کسی مثل کیس من در این سایت هست؟کارش چه مدت طول کشیده؟
من مدارکم الن ترکیه هستش متاسفانه هر چی ایمیل میزنم به من جواب نمیدن نمیدونم باید چه کار کنم؟Sad
بهتره تلفن به NVCکنی تا ایمیل. ایمیل ها را خیلی دیر جواب میدهند

sara
پاسخ
تشکر کنندگان: Dking
(2012-04-17 ساعت 19:09)sara66 نوشته:  

وااای چرا انقدر زیاد؟
چقدر طول کشید تا approve بشید؟ کی از nvc به سفارت رفته مدارکتون؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-17 ساعت 19:33)elahenadafy2 نوشته:  

وااای چرا انقدر زیاد؟
چقدر طول کشید تا approve بشید؟ کی از nvc به سفارت رفته مدارکتون؟

دوست عزیز من زمانی که اقدام کردم برای همسرم 17 دسمبر 2010 بود یه سری کارها را تا انجام دادم 6 ماه طول کشید .بعد از 6 ماه چند مدت بعد ساپورت مالی خواستن 11/09/2011و تا کار ها انجام شد . دیگه خبری نشد تا 25/01/2011 که آخرین سری مدارک سند ازدواج و سو پیشینه و ........ را خواستن.میدونم مدارک رفته ترکیه . ولی دیگه هیچ خبری ندارم. الان هم که 18/04/2011 شرمنده دوست عزیز 14 ماه که منتظرم اشتباه حساب کرده بودم. Sad

ممنون sara66 عزیز.Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Dking
با سلام خدمت همه دوستان
کسی اطلاع داره از اینکه اگر از زمان ازدواج 2 سال گذشته باشه میشه ویزای CR1 را در همان بدو ورود در فرودگاه از افیسری که مدارکمون را تحویل میگیره تقاضای پاس IR1 کرد.؟یا بایدفرم های مجدد پر کرد؟
ممنون میشم اگر جواب بدهید.
sara
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان
خواهش میکنم از همه بچه ها کمکم کنید که واقعا به کمکتون احتیاج دارم
من دو روز پیش در تاریخ ۲۹ فروردین هزینه IV را پرداخت کردم و الان NVC اصل مدارک شامل شناسنامه ، پایان خدمت , سوپیشینه و چندین مدرک دیگه رو میخوان
مشکل اینکه دستورالعمل سفارت آمریکا به وضوح اشاره به این موضوع کرده که نیاز نیست اصل مدراک ارسال بشه و گفته شده که مدارک ترجمه شده باید ارسال بشه و اصل مدارک باید همراه مصاحبه شونده باشه و حتی گفته شده ایرانیان نیاز به ارایه سوپیشینه ندارند !
من همسرم حتی به NVC زنگ زده و بازهم به همسرم گفته شده که باید اصل مدارک گفته شده به دفتر NVC در امریکا ارسال بشه
از همه دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید و لطف کنید بگین اگه همچین مشکلی داشتین چطور حلش کردین
پیشاپیش از همتون ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-19 ساعت 20:11)ehsanaliani نوشته:  با سلام به همه دوستان
من دو روز پیش در تاریخ ۲۹ فروردین هزینه IV را پرداخت کردم و الان NVC اصل مدارک شامل شناسنامه ، پایان خدمت , سوپیشینه و چندین مدرک دیگه رو میخوان
مشکل اینکه دستورالعمل سفارت آمریکا به وضوح اشاره به این موضوع کرده که نیاز نیست اصل مدراک ارسال بشه و گفته شده که مدارک ترجمه شده باید ارسال بشه و اصل مدارک باید همراه مصاحبه شونده باشه و حتی گفته شده ایرانیان نیاز به ارایه سوپیشینه ندارند !
من همسرم حتی به NVC زنگ زده و بازهم به همسرم گفته شده که باید اصل مدارک گفته شده به دفتر NVC در امریکا ارسال بشه
از همه دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید و لطف کنید بگین اگه همچین مشکلی داشتین چطور حلش کردین
پیشاپیش از همتون ممنونم
سلام
از من هم اصل شناسنامه را خواستند مثل اینکه جدیدا ن از همه اول اصل مدارک را میخواهند باید هر چیزی را که خواستند بفرستی و گرنه نوبتت تا نفرستی عقب می افته نگران گم شدنشان هم نباش روز مصاحبه همه را بهت پس میدهند

(2012-04-20 ساعت 09:11)sara66 نوشته:  
(2012-04-19 ساعت 20:11)ehsanaliani نوشته:  با سلام به همه دوستان
پیشاپیش از همتون ممنونم
سلام
از من هم اصل شناسنامه و عقدنامه را خواستند که فرستادم مثل اینکه جدیدا ن از همه اول اصل مدارک را میخواهند باید هر چیزی را که خواستند بفرستی و گرنه نوبتت تا نفرستی عقب می افته نگران گم شدنشان هم نباش روز مصاحبه همه را بهت پس میدهند
ولی سوپیشینه برای ایرانیان لازم نیست میتونی سایت را چک کنی

sara
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsanaliani
بچه ها 10 روز پیش همسرم زنگ زد به USCIS که بگه پرونده مادرش بعداز 5 ماه و 10 روز هنوز اپروو نشده. مادرش اوایل نوامبر 2011 اقدام کرده بود. اونا گفتن الان پرونده های اول سپتامبر داره بررسی میشه و کیس شما 60 روز دیگه اپروو میشه! ولی بعد از 10 روز اپروو ایشون اومد.
یعنی الان پرونده های نوامبر داره بررسی میشه.
دوستانی که کردن منتظر خبر خوش باشن!
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها یه چیزی.....میدونین توی این NVC خراب شده خیلی چیزا گم میشه....بعد از اینهمهههههه وقت دیروز ان وی سی بهمون گفت الان ترجمه سند ازدواج و شناسنامه همسرم و پاسپورت دست ما نیست و دوباره باید بفرستید...الان دارم حرصصصصص میخورم..باز روز از نو روزی از نو و دوباره پیش به سوی دارالترجمه......خدایا منو از این پرونده خلاص کن..
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام ممنون از راهنمایی هاتون
من قراره تا دو ماه دیگه با فردی که گرین کارت داره ازدواج کنم. خیلی از دوستام میگن ممکنه تا ویزای تو بیاد 11 سال طول بکشهSad
خیلی نگرانم
البته همسرم میگه من میام ایران زندگی میکنم تا ویزای تو بیاد و سالی یک بار برای اینکه گرین کارتم دباطل نشه میرمو میام. ولی من میخ.استم برای ادامه تحصیلم برم. خیلی گیج شدم. لطفا کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-22 ساعت 15:45)میناا نوشته:  با سلام ممنون از راهنمایی هاتون
من قراره تا دو ماه دیگه با فردی که گرین کارت داره ازدواج کنم. خیلی از دوستام میگن ممکنه تا ویزای تو بیاد 11 سال طول بکشهSad
خیلی نگرانم
البته همسرم میگه من میام ایران زندگی میکنم تا ویزای تو بیاد و سالی یک بار برای اینکه گرین کارتم دباطل نشه میرمو میام. ولی من میخ.استم برای ادامه تحصیلم برم. خیلی گیج شدم. لطفا کمکم کنید

سلام
با رویه فعلی در حال حاضر حدود 3 سال طول میکشه و اگه همسرتون در این بازه سیتیزن بشن پروسه کمی کوتاهتر میشه فعلا اینه 11 سال نیست !!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان