کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-04-22 ساعت 15:45)میناا نوشته:  با سلام ممنون از راهنمایی هاتون
من قراره تا دو ماه دیگه با فردی که گرین کارت داره ازدواج کنم. خیلی از دوستام میگن ممکنه تا ویزای تو بیاد 11 سال طول بکشه:(
خیلی نگرانم
البته همسرم میگه من میام ایران زندگی میکنم تا ویزای تو بیاد و سالی یک بار برای اینکه گرین کارتم دباطل نشه میرمو میام. ولی من میخ.استم برای ادامه تحصیلم برم. خیلی گیج شدم. لطفا کمکم کنید

سلام مينا جان
با كرين كارت ٢سال و ٦/ ٧ ماه طول ميكشه در اين مدت به هيج عنوان نميتونيد ويزاي توريستي بكيريد و شوهرتون هم بايد هر ٦ ماه يكبار برن امريكا تا كرين كارتشون باطل نشه بس بهتره قبل از ازدواج اكه بتونيد ويزاي تحصيلي بكيريد و بريد.  
کتگوری : F2A
تاریخ درخواست : OCT 2009
شماره پرونده : ABD2010XXXXXX
تاریخ تکمیل : OCT 2010
دریافت نامه مصاحبه: April 10 th 2012
مصاحبه: May 21 2012
محل مصاحبه: ابوظبی
دریافت ویزا: May 23 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan
(2012-04-21 ساعت 17:55)kamela نوشته:  بچه ها یه چیزی.....میدونین توی این NVC خراب شده خیلی چیزا گم میشه....بعد از اینهمهههههه وقت دیروز ان وی سی بهمون گفت الان ترجمه سند ازدواج و شناسنامه همسرم و پاسپورت دست ما نیست و دوباره باید بفرستید...الان دارم حرصصصصص میخورم..باز روز از نو روزی از نو و دوباره پیش به سوی دارالترجمه......خدایا منو از این پرونده خلاص کن..

دوست عزیز
میشه خلاصه ای از پروندتونو توی امضاتون بذارید؟
اگه همه این کارو بکنن اینطوری آمار خوبی از روند کار دستمون میاد.
مرسی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-04 ساعت 22:48)elahenadafy2 نوشته:  نه بابا کی گفته؟!!!
معمولا یک ماه بعد از فرستادن مدارک وقتو اعلام میکنن که وقتی که میدن بسته به شانس بین 1 تا حداکثر حداکثر 6 ماه بعده. معمولا شما از تکمیل مدارک تا روز مصاحبه 4 ماه تا 5 ماه درنظر بگیر

baraye man bad az frestadane madark be nvc 3 hafte badesh vaghte sefarat dadan , faghat mitonam begam hame mesle ham nistan ya shansiye nemidonam omidvaram be heme zod vaghat bedan ta in sabr kardana zoddtar tamom she
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2008-03-25 ساعت 15:37)good نوشته:  سلام
حالتون خوبه
از شما دوستان میخواهم که راهنمائی کنید
من میخواهم از طریق ویزای ازدواج و یا نامزدی به امریکا محاجرت کنم
البته من نمیدانم کدام یک از این ویزا ها بهتر است اما بعضیها میگن ویزای ازدواج بهتر است حالا اگر شما راهنمائی کنید بهتر است
خوب با یک دختر امریکائی هم آشنا شدم
اما مراحل کار را نمیدانم
آیا باید وقتی به ایران آمد باید در همین ایران ازدواج کنم ؟
و آیا باید بعد از اینکه ازدواج کردیم به سفارت امریکا برویم و یا باید این ازدواج در سقارت امریکا باشد ؟
و یا باید اون دختر به امریکا برود و بعد چند ماه بعدش به سفارت امریکا برویم

خواهش میکنم بگید باید چه کاری بکنم
خیلی ممنون
خداحافظ

سلام دوست عزیز. از طریق ازدواج باشه خوب مسلمه که بهتر است چونکه سیتیزنیتون را زودتر میگیرید.من با سفارت که صحبت کردم به من گفت که باید از آمریکا اقدام کنم.باید ساپورت مالی خوبی داشته باشید.ازدواج فرقی نمکنه که کجا کرده باشید چون آنها ترجمه سند ازدواج و شناسنامه هاتون را میخوان که باید مورد تایید وزارت خارجه و دادگستری قرار بگیره.حدود 1 تا 1 سال و نیم ممکنه طول بکشه ولی دیگه 100% کارتون درست میشه.ممکنه دیر یا زود بشه ولی رفتنتون 100% دوست عزیز.
پاسخ
تشکر کنندگان: Dking
(2012-04-19 ساعت 20:11)ehsanaliani نوشته:  با سلام به همه دوستان
خواهش میکنم از همه بچه ها کمکم کنید که واقعا به کمکتون احتیاج دارم
من دو روز پیش در تاریخ ۲۹ فروردین هزینه IV را پرداخت کردم و الان NVC اصل مدارک شامل شناسنامه ، پایان خدمت , سوپیشینه و چندین مدرک دیگه رو میخوان
مشکل اینکه دستورالعمل سفارت آمریکا به وضوح اشاره به این موضوع کرده که نیاز نیست اصل مدراک ارسال بشه و گفته شده که مدارک ترجمه شده باید ارسال بشه و اصل مدارک باید همراه مصاحبه شونده باشه و حتی گفته شده ایرانیان نیاز به ارایه سوپیشینه ندارند !
من همسرم حتی به NVC زنگ زده و بازهم به همسرم گفته شده که باید اصل مدارک گفته شده به دفتر NVC در امریکا ارسال بشه
از همه دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید و لطف کنید بگین اگه همچین مشکلی داشتین چطور حلش کردین
پیشاپیش از همتون ممنونم
asle madarek ro bayad baraye nvc post koni , age in karo anjam nadi karet tool mikeshe va anjam nemidan kari barat , vaghti ke baraye mosahebe miri asle madareko barmigardone be shoma va tarjomehero baraye khodesh nigar midare , movafagh bashi
دوست عزیز لطفا با حروف فارسی بنویسید. برای فارسی نوشتن از این راهنما کمک بگیرید . اگر همچنان بر فینگلیش نوشتن اصرار داشته باشید، پستهای شما حذف خواهد شد.
Frozen Mind
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsanaliani
(2012-04-23 ساعت 20:28)omid.4455 نوشته:  
(2012-04-19 ساعت 20:11)ehsanaliani نوشته:  با سلام به همه دوستان
خواهش میکنم از همه بچه ها کمکم کنید که واقعا به کمکتون احتیاج دارم
من دو روز پیش در تاریخ ۲۹ فروردین هزینه IV را پرداخت کردم و الان NVC اصل مدارک شامل شناسنامه ، پایان خدمت , سوپیشینه و چندین مدرک دیگه رو میخوان
مشکل اینکه دستورالعمل سفارت آمریکا به وضوح اشاره به این موضوع کرده که نیاز نیست اصل مدراک ارسال بشه و گفته شده که مدارک ترجمه شده باید ارسال بشه و اصل مدارک باید همراه مصاحبه شونده باشه و حتی گفته شده ایرانیان نیاز به ارایه سوپیشینه ندارند !
من همسرم حتی به NVC زنگ زده و بازهم به همسرم گفته شده که باید اصل مدارک گفته شده به دفتر NVC در امریکا ارسال بشه
از همه دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید و لطف کنید بگین اگه همچین مشکلی داشتین چطور حلش کردین
پیشاپیش از همتون ممنونم
asle madarek ro bayad baraye nvc post koni , age in karo anjam nadi karet tool mikeshe va anjam nemidan kari barat , vaghti ke baraye mosahebe miri asle madareko barmigardone be shoma va tarjomehero baraye khodesh nigar midare , movafagh bashi
دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی مشکل اینکه هیچ شرکتی پستی اصل مدارک رو برای ارسال قبول نمیکنه و منم نمیدونم چیکار کنم

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
هیچ پستی قبول نمی کنه که اصل مدارک به آمریکا فرستاده شود من اصل شناسنامه وعقدنامه را به مسافر دادم برد یا اینکه اگر در اروپا آشنا دارید ارسال کنید به اروپا از اروپا ارسال شود به آمریکا
موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsanaliani ، girl
من هم از tnt فرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62
(2012-04-23 ساعت 14:42)omid.4455 نوشته:  
(2012-04-04 ساعت 22:48)elahenadafy2 نوشته:  نه بابا کی گفته؟!!!
معمولا یک ماه بعد از فرستادن مدارک وقتو اعلام میکنن که وقتی که میدن بسته به شانس بین 1 تا حداکثر حداکثر 6 ماه بعده. معمولا شما از تکمیل مدارک تا روز مصاحبه 4 ماه تا 5 ماه درنظر بگیر

baraye man bad az frestadane madark be nvc 3 hafte badesh vaghte sefarat dadan , faghat mitonam begam hame mesle ham nistan ya shansiye nemidonam omidvaram be heme zod vaghat bedan ta in sabr kardana zoddtar tamom she

vaaay khosh be haleeet ,alan iran hastin???fekr kon 3 mah bad yani akhare shaaaaaans
پاسخ
تشکر کنندگان:
چشم امضا ماگذارم.ولی تا جایی که بدونم چون من امریکا که بودم یک وکیل چینی گرفتم و اون خودش با NVC در ارتباط بود و اصلاااا دقیق نمیدونم که حتی کی به nvc فرستاده شده....راستی چطور باید بفهمم چون هیچ نامه ای دست من نیست و وکیل اول من که چینی هم بود رو نمیتونم باهاش صحبت کنم چون زبانم خوب نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
در ماه NOV 2009 وکیل گرفتم....
2 ماه بعدش نامه امد که مدارک در ان وی سی است
بعد از 2 یا 3 ماه سو پیشینه همسر خواستند و 10000 چیز دیگه
در این بین حدود 5 یا 6 ماه از وکیل بی خبر بودیم و جوابی نمیداد
گفتن اسپانسر که پیدا کردیم و تا اسپانسر مدارکش رو بده 2ماهی طول کشید
بعد از 1 سال وکیل بی وجدان گفت اسپانسر درامدش کافی نیست
وکیل را عوض کردیم و یک وکیل ایرانی گرفتیم
3ماهی طول کشید تا از طریق دبی برای وکیل جدید پول بفرستیم و او پرونده را در دست گیرد و ادامه دهد
اکنون در حال پیدا کردن اسپانسر جدید هستیم و پیدا نمیکنیم و نمیدانیم چه خاکی بر سرمان بریزیم
و همچنین چون برگه های تکس مرا خواسته اند و من تاحالا در بلاد کفر کار نکرده ام این برگه ها را ندارم و داریم یک حسابدار پیدا میکنیم تا این برگه ها را برامون جور کند
خیلی بدبختیم نه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-04-24 ساعت 17:17)kamela نوشته:  چشم امضا ماگذارم.ولی تا جایی که بدونم چون من امریکا که بودم یک وکیل چینی گرفتم و اون خودش با NVC در ارتباط بود و اصلاااا دقیق نمیدونم که حتی کی به nvc فرستاده شده....راستی چطور باید بفهمم چون هیچ نامه ای دست من نیست و وکیل اول من که چینی هم بود رو نمیتونم باهاش صحبت کنم چون زبانم خوب نیست

تاریخ اولین اقدامتون یادتون هستش؟ از اولین اقدام تا امروز چقدر طول کشیده؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر همه دوستان
من سیتیزن آمریکا هستم اما سالهاست در ایران زندگی میکنم و در حال حاضر قصد مهاجرت به همراه همسرم به آمریکا را داریم. دو سوال اساسی داشتم:
1) آیا میتوانم در ایران باشم و بوسیله وکیل برای همسرم تقاضای ویزا کنم؟
2) به طور متوسط این پروسه چقدر طول میکشه؟
لازم به ذکره که یکی از اقوام من کاملا ما را ساپورت مالی میکنه.
با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام بر همه دوستان
من سیتیزن آمریکا هستم اما سالهاست در ایران زندگی میکنم و در حال حاضر قصد مهاجرت به همراه همسرم به آمریکا را داریم. دو سوال اساسی داشتم:
1) آیا میتوانم در ایران باشم و بوسیله وکیل برای همسرم تقاضای ویزا کنم؟
2) به طور متوسط این پروسه چقدر طول میکشه؟
لازم به ذکره که یکی از اقوام من کاملا ما را ساپورت مالی میکنه.
با تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیزم
کلی سوال دارم و حسابی گیج شدم
نامزد من تو لاتاری برنده شده و به آمریکا رفته
اولین سوالم اینه که چقدر طول می کشه اقامت بگیره و اگه با گرین کارت بیاد ایران به عنوان مسافرت ، گرفتن اقامتش طولانی تر می شه ؟
از شما عزیزان ممنون می شم اگه منو راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان