کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-07-19 ساعت 12:24)فردا نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 11:29)nimaamiri نوشته:  سلام به همه دوستان. میخواستم بپرسم که ویزای CR1 حدودا چقدر زمان میبرد و آیا درست است که مدت زمان انتظار برای گرفتن آن کمتر شده است؟ با تشکر

سلام دوست عزیز.
در مورد پروسه خودم می تونم بگم آخر جون 2011 (10 تیر حدودا) اقدام کردیم و مصاحبه 18 جون 2012( 29 خرداد) بود.الان هم منتظر کلیرنس هستم.البته به دلیلی یکی دوماه طولانی تر شد.می تونه تا 8-9 ماه هم تموم شه.
Rolleyes

سلام مرسی از راهنماییتون . همسر من واسم 2 هفته پیش اقدام کرده بنا براین میتونم امیدوار باشم آخر امسال و یا فروردین ویزامو میگیرم؟؟؟؟ با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
ان شاءاله همینطور میشه. فقط اگه مشکل اسپانسر نداشته باشید و سر موقع همه مدارکو بفرستید، خوب کاراتون زود انجام میشه. راستی میشه مدارکو به NVC ایمیل کرد بنابراین اون چند روزی که معطل پست میشید اینجوری save میشه.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-07-19 ساعت 14:28)nimaamiri نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 12:24)فردا نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 11:29)nimaamiri نوشته:  سلام به همه دوستان. میخواستم بپرسم که ویزای CR1 حدودا چقدر زمان میبرد و آیا درست است که مدت زمان انتظار برای گرفتن آن کمتر شده است؟ با تشکر

سلام دوست عزیز.
در مورد پروسه خودم می تونم بگم آخر جون 2011 (10 تیر حدودا) اقدام کردیم و مصاحبه 18 جون 2012( 29 خرداد) بود.الان هم منتظر کلیرنس هستم.البته به دلیلی یکی دوماه طولانی تر شد.می تونه تا 8-9 ماه هم تموم شه.
Rolleyes

سلام مرسی از راهنماییتون . همسر من واسم 2 هفته پیش اقدام کرده بنا براین میتونم امیدوار باشم آخر امسال و یا فروردین ویزامو میگیرم؟؟؟؟ با تشکر
به امید خدا که هر چی زودتر کارتون انجام بشه.اما اگر تا 11-12 ماه هم طول کشید نگران نشید.این زمان هم عادیه.

ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-07-19 ساعت 13:42)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 12:58)فردا نوشته:  من هم با elahenadafy2 موافقم.نه تنها به خاطر رسمی بودن سایت بلکه اگر درصدی دلیل ازدواجتون رفتن به آمریکا باشه و حتی این رو فقط توی دل خودتون نگه دارید و باکسی هم درمیون نذارید ولی حس تون به نامزد یا همسرتون در حد دوستی باقی بمونه ورفتارتون شبیه مردهای متاهل نباشه ،شک نکنید که متوجه می شن و حتی اگه ردتون نکنن کارتون گره می خوره.روز مصاحبه من آقایی بود که با وجود کامل بودن مدارک واسپانسر قوی کیسش به مشکل بر خورد و کارش گیر کرد.فکر میکنم به دلیل تابلو بودن نداشتن هیچ احساس تعهد و وفاداری به همسرش بود.چیزی رو که من وبقیه تو ی یک نگاه متوجه میشیم ،حتما آفیسر بهتر از ما می فهمه !!
چه جالب منم دقیقا میخواستم همینو بگم ولی ترسیدم دوستمون دلخور بشه Smile
بالاخره اون چیزی رو که به نظرمون میاد باید بگیم.امیدوارم که دوستمون ناراحت نشده باشه.Wink اگر هم اینطوری باشه الان ناراحت شدن بهتر از وقتی که امیدوار به ویزا گرفتن شده. Sad
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
آقایون خانوما من مخلص همه هستم از جمله همسر عزیزم، الان مشکل حل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(2012-07-19 ساعت 22:59)کورش محسنی نوشته:  آقایون خانوما من مخلص همه هستم از جمله همسر عزیزم، الان مشکل حل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برادر ما که مشکلی نداشتیم.این ها رو هم عرض کردیم واسه اینکه مشکلی پیش نیاد.وگرنه ما کی باشیم که مشکل داشته باشیمWink

پاسخ
سلام...همسر من 1 سال و نیم هست که در آمریکا زندگی میکنه...و گرین کارتیه...شهریور سال 90 ازدواج کردیم...و آبان ماه کیس نامبر من اومد...میخام از دوستان بپرسم که حدودا چند وقت طول میکشه تا به من ویزا بدن؟
و آیا راه دیگه ای هست که بشه به عنوان میهمان رفت اونجا؟ چون واقعا از دوریش دارم دق میکنم...Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
(2012-07-20 ساعت 18:59)پ.ر نوشته:  سلام...همسر من 1 سال و نیم هست که در آمریکا زندگی میکنه...و گرین کارتیه...شهریور سال 90 ازدواج کردیم...و آبان ماه کیس نامبر من اومد...میخام از دوستان بپرسم که حدودا چند وقت طول میکشه تا به من ویزا بدن؟
و آیا راه دیگه ای هست که بشه به عنوان میهمان رفت اونجا؟ چون واقعا از دوریش دارم دق میکنم...Sad
دوست عزیز
به مهاجرسرا خوش اومدی
همسر شخص گرین کارتی حدود 3 سال کارش طول میکشه و متاسفانه هیچ راه دیگه ای هم نیستش که شما بتونید برید آمریکا.
وضعیت خیلی سختیه و همه ما داریم این دورانو میگذرونیم Sad
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، girl ، پ.ر
با گرین کارت اقدام کردن صبر ایوب می خواد واقعا!!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، پ.ر ، Toranj
(2012-07-20 ساعت 18:59)پ.ر نوشته:  سلام...همسر من 1 سال و نیم هست که در آمریکا زندگی میکنه...و گرین کارتیه...شهریور سال 90 ازدواج کردیم...و آبان ماه کیس نامبر من اومد...میخام از دوستان بپرسم که حدودا چند وقت طول میکشه تا به من ویزا بدن؟

سلام دوست عزیز شرایط شما تقریبا مثل منه ولی من خیلی قبل از اقداممون با همسرم زندگی می کردم این دوری خیلی خیلی سخته ولی چاره چیه ...... در حال حاضر در ویزا بولتن پرونده های مارچ 2010 رو بررسی می کنن یعنی اگه با همین روال بره جلو و مشکلی نباشه حدود 1.5 سال دیگه نوبت به پرونده های تشکیل شده تو شهریور 90 میرسه با پرس و جویی که من کردم و تجربه خیلی از دوستان امکان گرفتن ویزا توریستی برای پرونده هایی از نوع ما نیست شما می تونید برای ویزا تحصیلی اقدام کنید که شرایط خاص خودشو داره ولی توجه داشته باشید گذاشتن پرونده روی پرونده باعث میشه پرونده قبلی از بین بره
راستی چه خوب چه زود شماره کیس نامبرتونو گرفتین
آدرس ویزا بولتن :
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، پ.ر
دوستان عزیزم ممنون از راهنمایی هاتون...به امید روزی که این صبر کردن ها تموم شه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، فردا
سلام. همسرم زنگ زده nvc بهش گفتن کپی پاسپورتمو می خوان میخوام بدونم اگه اسکن کنم و ایمیل کنم ایرادی نداره؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه مشکلی نیست.
راستی چه خبر؟ اون مساله تون حل شد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، پ.ر
بله عزیزم.. وقتی اقدام کردیم من پاسپورت نداشتم الان که همسرم زنگ زد بهش گفتن چطور ممکنه کیستون بدون پاسپورت رد نشه؟!!! p:
واسه خودشونم عجیب بود که تا الان از من کپی پاسپورت نخواستن. اینقدر بی در و پیکره! بهش گفتن اینو که بفرستی پرونده میره سفارت هر چند من چشم اب نمی خوره ولی ایکاش اینجوری باشه Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، alireza62 ، فردا ، پ.ر
خدا کنه عزیزم. خیلی خوشحال شدم. دیگه چیزی نمونده بوده که ازتون نخوان. فقط مونده بود سایز کفشتو بخوان!
ان شاءاله که بزودی مصاحبه میشی.
تازه خوبیش اینه که کلیرنس نداری دیگه. فکر کنم 1 ماه طول بکشه بفرستن سفارت بعد هم 1 ماه بعدش سفارت وقتو اعلام کنه و وقت هم خداکنه واسه 1 ماه بعدش بدن. یعنی جمعا بشه 3 ماه.
دعا میکنم زودتر بری سر خونه زندگیت عزیزم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، پ.ر ، girl

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان