کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-08-30 ساعت 14:46)kamela نوشته:  [quote='elahenadafy2' pid='208502' dateline='1346290844']
کاملا جان من 2،3 روزی نیستم ولی وقتی برگشتم هر سوالی بود در خدمتم Smile

الاهه جان ازت واقعا ممنونم
من دیشب به وکیل زنگ زدم و گفت که ان وی سی از عکس همسرم ایراد گرفته و گفته کادرش نباید اینجوری باشه...یعنی باز باید 2تا عکس بفرستیم..دوم اینکه از خود من هم 2تا عکس خاستن....الاهه جان تو هم از خودت 2تا عکس بی حجاب دادی؟؟عکسات 1اینچ در 1اینچ بود یا 2اینچ در 2 اینچ؟؟اول وکیل به ما گفت 1 اینچ بدیم که دادیم ولی الان جایی خوندم که 2 اینچ باید باشه.و سوال دیگه اینکه ایا از شوهرت هم که برات اقدام کرده عکس خاستن؟؟الان به من که برای شوهرم اقدام کردم هم گفتن که باید 2تا عکس بدم......و خلاصه وکیل گفت که ان وی سی گفته که فرم i864 رو که من امضا کردم و اسکن کردم برای وکیل فرستادم رو باید اصل امضا من باشه..یعنی من باید دوباره امضا کنم و با پست بفرستم که اصل امضام باشه...حالا الاهه جون فقط من موندم که اینارو کجا نوشته بود که نه من دیدم نه شما و فقط وکیل دیده....ادم به این وکیلا هو شک میکنه به خدا.......بازم ممنون عزیزم....وقتی برگشتی صحبت میکنیم
[/quote
سلام کامیلا جان.فکر کنم الهه الان نیست.
عکسی که من فرستادم 5سانت در 5 بود.همون 2اینچ.در ابتدای کار از هر دوتامون خواستن.ودر مرحله بعدی که 6 ماه از فرستادن عکس اول می گذشت دوباره ازم عکس جدید خواستن.همزمان با همین فرم.منم اصل فرم رو پر کردم و با عکس جدید برای همسرم فرستادم.ما وکیل نداشتیم و همسرم روال کار رو از سایت اداره مهاجرت خونده بود البته بهشون هم زنگ می زد و همش سوال میکرد.
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق
از من عکس نخواستن چرا؟!!! من همون اول 6 تا عکس 6 در 4 فرستادم که با حجاب هستن بعد همسرم گفت بعدا دوباره میگن عکس بفرستید ولی تا الان هیچی نگفتن!! یعنی حالا باید منتظر این باشم که عکس بخوان؟!! ای خداااااا
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-08-30 ساعت 17:09)girl نوشته:  از من عکس نخواستن چرا؟!!! من همون اول 6 تا عکس 6 در 4 فرستادم که با حجاب هستن بعد همسرم گفت بعدا دوباره میگن عکس بفرستید ولی تا الان هیچی نگفتن!! یعنی حالا باید منتظر این باشم که عکس بخوان؟!! ای خداااااا
نمی دونم !! از همون موقع که خواستیم مدارک اولیه اقدام رو بفرستیم عکس دادیم.من بی حجاب فرستادم.2ا*2 اینچ
گرل جان چقدر خودت مستقیمن از پروندت اطلاع داری؟
راستش من گاهی شک می کردم که نکنه شوهرم درست و حسابی دنبال کار ها نیست واسه همین همه مراحل رو ازش می پرسیدم و پی گیری می کردم.بعد هم متوجه شدم بیچاره همه کارها رو به موقع انجام میده.ولی به نظرم خودت هم مستقیمن دنبال کارت باش.تو چیزی بیشتر از حقت که نمی خوای .می خوای تکلیفت رو بدونی.انقدر توی ایران زدن تو سر ما ها ، برای دونستن حق طبیعی مون هم دست و پامون می لرزه !Sad
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، girl ، الهه سابق
بچه ها من یه مشکلی دارم این که نامزدم نمیتونه آمریکا رو در حال حاضر به خاطر مادر پیرش و مسئولیتی که داره ترک کنه. و ما در این صورت نمی تونیم
همدیگر و قبل رفتن من به اونجا از نزدیک ببینیم. قضیه عکس رو چیکار کنم؟ وگرنه چت و ایمیل هست پرینتش. اگه حلقه بخره و بفرسته
رسیدش ممکنه کمک کنه؟ راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد؟ نامه براشون بنویسه یا هرچیزی.
اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه. نمیدونم چیکار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
کاملا جان طی مرحله اول 2 تا عکس از پتیشنر و 2 تا از اپلیکنت میخوان. باید هم 5 در 5 باشه و اگر هم با حجاب باشه ایرادی نداره. به شرطی که گردن و گوشها پیدا باشه و روسری روی صورت سایه نندازه. در مورد اسکن و ایمیل کردن هم من خودم زنگ زدم پرسیدم و بهم گفتن باید حتما پست کنید. احتمالا واسه وکیلتون نامه پست کردن و اون ایمیل فقط یه چیز خلاصه بوده.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، kamela
(2012-08-31 ساعت 22:28)shabnam.84 نوشته:  بچه ها من یه مشکلی دارم این که نامزدم نمیتونه آمریکا رو در حال حاضر به خاطر مادر پیرش و مسئولیتی که داره ترک کنه. و ما در این صورت نمی تونیم
همدیگر و قبل رفتن من به اونجا از نزدیک ببینیم. قضیه عکس رو چیکار کنم؟ وگرنه چت و ایمیل هست پرینتش. اگه حلقه بخره و بفرسته
رسیدش ممکنه کمک کنه؟ راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد؟ نامه براشون بنویسه یا هرچیزی.
اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه. نمیدونم چیکار کنم

شما حتما بايد طى دو سال گذشته هم ديگه رو ديده باشين حضورى.در بعضى موارد استثنا (ديكته كلمه شايد غلط باشه ) قائل ميشن،كه اون مواقعى كه طرف امريكايى خودش زمينگير باشه و به خاطر مشكلات فيزيكى نتونه سفر كنه
پاسخ
عزیزم شماره : 0016033340700 هستش
امروز نیستن ولی از 2شنبه تا جمعه از 7.5 صبح تا 12 شب (به ساعت خودشون) هستن. یعنی از 4 بعد از ظهر ما هستن تا 8.5 صبح ما
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: فردا ، girl ، kamela
(2012-09-01 ساعت 03:22)elahenadafy2 نوشته:  کاملا جان طی مرحله اول 2 تا عکس از پتیشنر و 2 تا از اپلیکنت میخوان. باید هم 5 در 5 باشه و اگر هم با حجاب باشه ایرادی نداره. به شرطی که گردن و گوشها پیدا باشه و روسری روی صورت سایه نندازه. در مورد اسکن و ایمیل کردن هم من خودم زنگ زدم پرسیدم و بهم گفتن باید حتما پست کنید. احتمالا واسه وکیلتون نامه پست کردن و اون ایمیل فقط یه چیز خلاصه بوده.

ممنون ازت عزیزم
من دیروز که با وکیلم صحبت کردم راهنماییم کرد ودیدم قسمتی که نخوندم و فکر میکردم مربوط به من نیست دقیقا همونجا از ما عکس خاستن و گفتن عکسهامون اشتباه بوده....وکیل روانی ما گفت عکس 1 اینچ در 1 بدین..ما پست کردیم و حالا ان وی سی گفته باید 2 در 2 باشه.....و همچنین نوشته بود اسپانسر ما باید برای وکیل کپی پاسپورتشو بفرسته....همین ها رو خاسته ان وی سی فقط و من چون اصلا سر در نمیارم نفهمیده بودم اون زیر ایمیل مربوط به ماست....حالا خدارو شکر ایراد اساسی گرفته نشده و گفتن عکس ایراد داره.......این وکیل ما نمیدونم رو چه حسابی گفت 1 در 1 عکس بدین!!!!!بازهم ممنونم ازت الاهه جون بابت راهنماییهات
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق
خواهش میکنم کاملا جان Smile
girl عزیزم راستی فردا آمریکا تعطیل رسمیه. 3شنبه زنگ بزن. به اون کسی که گفتی زنگ بزنه، بگو اولش میپرسن شما؟ و اون اسم خودشو بگه و بگه که دوست شماست و چون شما نمیتونی انگلیسی صحبت کنی دادی ایشون زنگ بزنه.
آخه اینا همه مکالماتو ضبط میکنن و اگه ایشون الکی بگه من girl هستم ممکنه بعدا با تطبیق دادن صدا بفهمن دروغ گفتید و واستون بد بشه.
البته اینی که گفتم نهایت احتیاطه ها!!! ولی احتیاط شرط عقله دیگه Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، پ.ر
الهه جام اونکه میخواد زنگ بزنه اقا هستن. نامزد دوستمه و از انگلیس فراره تماس بگیرن. ممکنه واسم بد شه؟!!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
نه عزیزم. بگه من دوستشونم و چون خودشون نمیتونستن صحبت کنن به من گفتن که صحبت کنم. اگه توی فرم ds230 که پر کردی ایمیل معرفی کردی، ایمیلتو به دوستتون بگو و همچنین ایمیل و شماره تلفن همسرت. آخه یه دفعه ممکنه بپرسن
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
نه عزیزم. کی بهش خبر بده؟ NVC؟ اصلا. اونا این حقو واسه متقاضی قائلن که خودش پیگیر کارش باشه و مکالمات هم محرمانه میمونه مطمئن باش.
ببین من هر وقت زنگ میزنم بعد از اینکه مشخصاتو میگم اونا میپرسن ایمیلت فلان چیزه میگم آره. میگن ایمیل همسرت فلان چیزه؟ میگم آره. میگن شماره تلفن همسرت فلان چیزه؟ میگم آره.
اصلا به دوستت بگو همه رو بگه آره. لازم نیست بهش بدی ایمیلو شماره رو
پاسخ
نه عزیزم. اصلا بگه من دوست girl هستم و شماره و ایمیل شوهرشو نمیدونم. این بهتره
پاسخ
ای بابا. پس اگه اینطوریه گرل جان بهشون ایمیل بزن. عجب بدبختی شده ها. اه Sad
راستی بچه ها، یکی از دوستای خوب مهاجرسراییمون بنام blaze که کیسشون ازدواجی با گرین کارته بدجوری مشکل اسپانسر داره.
ایشون نتونست اسپانسر پیدا کنه و ترجمه سند ملکی و گواهی دارایی شخصی برد.
چند وقت پیش هم مصاحبش بود ولی نامردا قبول نکردنو گفتن تا اسپانسر نیاری خبری از ویزا نیست.
مسخره نیست؟ بچه های لاتاری همه با حساب بانکی و سند ملکی ویزا میگیرن، اونوقت همسر شخص گرین کارتی یا سیتیزن، باااااید فقط اسپانسر داشته باشه. اه، اه از این قانون
بچه ها به نظرتون چجوری کمکش کنیم؟ من که دستم بدجوری بسته است و حالا حالاها باید زیر منت خانواده شوهرم واسه اینکه لطف کردن به دوستشون گفتن اسپانسر من بشه، دارم خورد میشم. کاش میشد کاری واسش کرد. بنده خدا Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze
(2012-09-03 ساعت 17:49)elahenadafy2 نوشته:  ای بابا. پس اگه اینطوریه گرل جان بهشون ایمیل بزن. عجب بدبختی شده ها. اه Sad
راستی بچه ها، یکی از دوستای خوب مهاجرسراییمون بنام blaze که کیسشون ازدواجی با گرین کارته بدجوری مشکل اسپانسر داره.
ایشون نتونست اسپانسر پیدا کنه و ترجمه سند ملکی و گواهی دارایی شخصی برد.
چند وقت پیش هم مصاحبش بود ولی نامردا قبول نکردنو گفتن تا اسپانسر نیاری خبری از ویزا نیست.
مسخره نیست؟ بچه های لاتاری همه با حساب بانکی و سند ملکی ویزا میگیرن، اونوقت همسر شخص گرین کارتی یا سیتیزن، باااااید فقط اسپانسر داشته باشه. اه، اه از این قانون
بچه ها به نظرتون چجوری کمکش کنیم؟ من که دستم بدجوری بسته است و حالا حالاها باید زیر منت خانواده شوهرم واسه اینکه لطف کردن به دوستشون گفتن اسپانسر من بشه، دارم خورد میشم. کاش میشد کاری واسش کرد. بنده خدا Sad

واقعا مسخرست الاهه جون...باور کن توی این 3سال که ما هی درگیره مشکلات مسخره پروندمون بودیم و هرکدام چند ماه طول کشید تا درست بشه اطراف ما چند تا از دوستان و فامیل به راحتییی از طریق لاتاری و بدون هیچ مشکل و بدون کاغذ بازی های ما رفتن امریکا الانم خوبه خوب انگلیسی حرف میزنن..من که حرصم میگیره که ما 4 ساله ازدواج کردیم یک بچه 3 ساله هم داریم و هیچ مشکل سیاسی یا اساسی هم نداریم اینجور باید طول بکشه...از همه مزخرف تر همین قانون اسپانسر که ما 1سال و چند ماه درگیرش بودیم و دیگران هم مثل ما....ای کاش این قانون رو بردارن که اگر نبود الان اونجا بودیم همه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، الهه سابق ، پ.ر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان