کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
کسانی که الان توی مرحله Ap هستند، آیا با این قانون جدید ترامپ، پروسه بررسی توسط FBI ادامه داره؟ یا که نه کلا بررسی پرونده توی FBI هم متوقف شده؟
کسی اطلاعات یا تجربه جدیدتری داره لطفا بگید. مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32
(2017-01-30 ساعت 17:49)کوه صبور نوشته:  کسانی که الان توی مرحله Ap هستند، آیا با این قانون جدید ترامپ، پروسه بررسی توسط FBI ادامه داره؟ یا که نه کلا بررسی پرونده توی FBI هم متوقف شده؟

من. ایمیل زدم سفارت انکارا که من که تو پروسه کلیرنس بودم جریانم چجوری میشه ؟؟!؟ جواب ایمیلمو این دادن :

We regret to inform you that per the Executive Order on Protecting the Nation from Terrorist Attacks by Foreign Nationals signed on January 27, 2017, visa issuance to nationals of the countries of Iraq, Iran, Libya, Somalia, Sudan, Syria and Yemen has been suspended effective immediately until further notification. If you are a citizen of one of these countries, please do not schedule a visa appointment or pay any visa fees at this time. If you already have an appointment scheduled, please DO NOT ATTEND. You will not be permitted entry to the Embassy/Consulate. We will announce any other changes affecting travelers to the United States as soon as that information is available.

Please do not take any action until further notification. We are sorry for the inconvenience.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361
(2017-01-30 ساعت 19:16)tabangigs نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 17:49)کوه صبور نوشته:  کسانی که الان توی مرحله Ap هستند، آیا با این قانون جدید ترامپ، پروسه بررسی توسط FBI ادامه داره؟ یا که نه کلا بررسی پرونده توی FBI هم متوقف شده؟

من. ایمیل زدم سفارت انکارا که من که تو پروسه کلیرنس بودم جریانم چجوری میشه ؟؟!؟ جواب ایمیلمو این دادن :

We regret to inform you that per the Executive Order on Protecting the Nation from Terrorist Attacks by Foreign Nationals signed on January 27, 2017, visa issuance to nationals of the countries of Iraq, Iran, Libya, Somalia, Sudan, Syria and Yemen has been suspended effective immediately until further notification. If you are a citizen of one of these countries, please do not schedule a visa appointment or pay any visa fees at this time. If you already have an appointment scheduled, please DO NOT ATTEND. You will not be permitted entry to the Embassy/Consulate. We will announce any other changes affecting travelers to the United States as soon as that information is available.

Please do not take any action until further notification. We are sorry for the inconvenience.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

سلام دوست عزيز
ممنون از اطلاع رساني ولي اين ايميل رو براي تمامي سوالات مربوط به ويزا به صورن default ميزنن كه ويزا صادر نميشه چيزي راجع به پروسه clearance نگفته.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، tabangigs ، Nooshin1361
(2017-01-30 ساعت 19:21)atessa نوشته:  

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

سلام دوست عزيز
ممنون از اطلاع رساني ولي اين ايميل رو براي تمامي سوالات مربوط به ويزا به صورن default ميزنن كه ويزا صادر نميشه چيزي راجع به پروسه clearance نگفته.

به نظر منم چیزی راجع به کلیر شدن نگفته. حتی من اینجا به چندتا وکیل زنگ زدم اونها هم نظر متفاوتی دارن. حالا دوباره nvcزنگ می زنم و مستقیم راجع به کلیری سوال می کنم. البته خود ترامپ گفته تو این ۹۰ رز می خواد بررسی کنه خوب پروسه ap هم تو عی بررسی هست دیگه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، tabangigs ، mulan1979 ، کوه صبور
(2017-01-30 ساعت 19:29)samira aslroosta نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 19:21)atessa نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 19:16)tabangigs نوشته:  من. ایمیل زدم سفارت انکارا که من که تو پروسه کلیرنس بودم جریانم چجوری میشه ؟؟!؟ جواب ایمیلمو این دادن :

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

سلام دوست عزيز

به نظر منم چیزی راجع به کلیر شدن نگفته. حتی من اینجا به چندتا وکیل زنگ زدم  اونها هم نظر متفاوتی دارن. حالا دوباره nvcزنگ می زنم و مستقیم راجع به کلیری سوال می کنم. البته خود ترامپ گفته تو این ۹۰ رز می خواد بررسی کنه خوب پروسه ap هم تو عی بررسی هست دیگه.

اره فکر کنم برای همه همینو میزنن من مشخصا پرسیدم و ضعیت کلیرنس من چی میشه؟ ایا اون پروسه متوقف میشه با ربطی به اون نداره؟ انتظار داشتم در جواب اون پاسخ بدن که همین جواب پیش فرضو برای منم فوروارد کردن ! البته تو سایت چک کردم دیدم سریعا اپدیت شدم اپدیت قبلیم ۱۲ دسامبر بود
حالا باید صبر کنیم ببینیم چی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361
(2017-01-30 ساعت 19:56)tabangigs نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 19:29)samira aslroosta نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 19:21)atessa نوشته:  سلام دوست عزيز

به نظر منم چیزی راجع به کلیر شدن نگفته. حتی من اینجا به چندتا وکیل زنگ زدم  اونها هم نظر متفاوتی دارن. حالا دوباره nvcزنگ می زنم و مستقیم راجع به کلیری سوال می کنم. البته خود ترامپ گفته تو این ۹۰ رز می خواد بررسی کنه خوب پروسه ap هم تو عی بررسی هست دیگه.

اره فکر کنم برای همه همینو  میزنن من مشخصا پرسیدم و ضعیت کلیرنس من  چی میشه؟ ایا اون پروسه متوقف میشه با ربطی به اون نداره؟ انتظار داشتم در جواب اون پاسخ بدن که همین جواب پیش فرضو برای منم فوروارد کردن ! البته تو سایت چک کردم دیدم سریعا اپدیت شدم اپدیت قبلیم ۱۲ دسامبر بود

کدوم سایت آنکارا یا سیس ؟
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
م
(2017-01-30 ساعت 20:42)zamini1975 نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 19:56)tabangigs نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 19:29)samira aslroosta نوشته:  به نظر منم چیزی راجع به کلیر شدن نگفته. حتی من اینجا به چندتا وکیل زنگ زدم  اونها هم نظر متفاوتی دارن. حالا دوباره nvcزنگ می زنم و مستقیم راجع به کلیری سوال می کنم. البته خود ترامپ گفته تو این ۹۰ رز می خواد بررسی کنه خوب پروسه ap هم تو عی بررسی هست دیگه.

اره فکر کنم برای همه همینو  میزنن من مشخصا پرسیدم و ضعیت کلیرنس من  چی میشه؟ ایا اون پروسه متوقف میشه با ربطی به اون نداره؟ انتظار داشتم در جواب اون پاسخ بدن که همین جواب پیش فرضو برای منم فوروارد کردن ! البته تو سایت چک کردم دیدم سریعا اپدیت شدم اپدیت قبلیم ۱۲ دسامبر بود

کدوم سایت آنکارا یا سیس ؟

من فقط سایت سیس رو چک میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، Nooshin1361 ، mulan1979
دیگه ما کیسهامونو تو سایت آنکارا هم نمی تونیم چک کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، zamini1975
(2017-01-30 ساعت 22:48)samira aslroosta نوشته:  دیگه ما کیسهامونو تو سایت آنکارا هم نمی تونیم چک کنیم.

آره از امروز کار نمیکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
(2017-01-30 ساعت 17:38)maryam1983 نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 12:54)پري57 نوشته:  
(2017-01-30 ساعت 12:30)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان به نظرتون FBI  كاراي مارو انجام ميده تو آمريكا ؟ يا بررسي پروندمونو متوقف ميكنن ؟ نظرتون چيه دوستان ؟

سلام
دوستم كه در پروسه AP از سفارت ابوظبي هست سوال كرده بود و جوابش رو براي من فرستاد نوشته بودن كه فعلا متوقفه متاسفانه و عذرخواهي هم كرده بودن !!

گل بود ، به سبزه نيز آراسته شد !

من متني كه دوستم برام ارسال كرد رو از روي تصويرش تايپ ميكنم و متاسفم و اميدوارم زودتر اين روال تغيير كنه:
I RECENTLY HAD MY DIVERSITY VISA interview at a US Embassy or Consulate overseas but my case is still being considered. What will happen now?

If ypur visa application was refused under Section 221 (g) pending updated supporting documents or administrative processing, your case is now on hold. Once it is appropiate, the U.S. Embassy or consulate where you were interviewd will contact you with more information.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، zamini1975 ، Nooshin1361 ، maryam1983

من دوباره ایمیل زدم ی جواب کاملتر بهم بدین نکنه بعد از ۹۰ روز دوباره بگین از اول باید مراحل رو طی کنی من این جوابو بهم داد:At this
moment we do not have the information how we are going to handle the cancelled visas. Please follow our website frequently to get the most updated information.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

Sincerely,
Immigrant Visa Unit
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، Elnaz_d ، JAVID2015 ، Nooshin1361 ، maryam1983
منم فکر کنم به کیسهای ما تا ۹۰ روز سفارتها کاری ندارن ولی احتمالا اف بی ای کار خودشو انجام بده
پاسخ
تشکر کنندگان: کوه صبور
به گزارش مشرق، «جان کلی» وزیر امنیت داخلی آمریکا روز سه‌شنبه بار دیگر گفت فرمان اجرایی «دونالد ترامپ» در مورد قوانین سخت‌گیرانه مهاجرت، «ممنوعیت ورود مسلمانان» نیست.

وی گفت: «این یک ممنوعیت سفر نیست... این کشور مکث موقت است که به ما اجازه می‌دهد ساز و کار پذیرش پناهجو و غربالگری روادید را مورد بررسی مجدد قرار دهیم.»

به نوشته خبرگزاری رویترز، وی که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد، گفت دولت همچنان به دستورات و تصمیمات محاکم قضایی پایبند می‌ماند، اما در عین حال تلاش می‌کند تا فرمان ترامپ را هم اجرا کند.

رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه فرمانی را امضا کرد که بر اساس آن ورود اتباع هفت کشور از جمله ایران به آمریکا به مدت 90 روز متوقف شده است. همچنین برنامه پذیرش پناهجو به آمریکا 120 روز تعلیق شده است.

با این حال، شماری از قضات فدرال با غیرقانونی خواندن این فرمان، آن را در ایالات یا شهرهای تحت نظر خود به حالت تعلیق درآورده‌اند. ترامپ امروز سرپرست دادستانی را به دلیل مخالفت با این فرمان، از کار خود برکنار کرد.

در حالی که در روزهای نخست اجرای فرمان گفته شد مسافران دارنده تابعیت دوگانه از یکی از هفت کشور هم از ورود به آمریکا منع می‌شوند، کلی امروز گفت این افراد می‌توانند گذرنامه دوم خود را نشان داده و وارد آمریکا شوند.

در عین حال، با وجود آنکه ترامپ دیروز با صدور بیانیه‌ای وعده داد صدور روادید برای اتباع «همه کشورها» پس از 90 روز از سر گرفته شود، کلی امروز گفت احتمالا ورود اتباع چند کشور «به این زودی‌ها» برداشته نشود.

او گفت در روند بررسی صلاحیت افراد برای ورود به آمریکا از سابقه ورود آن‌ها به وبسایت‌ها و مطالب درج‌شده توسط آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌شود.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، عدلی ، bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361
جالبه که تو این گیر ودار وبسايت سفارت آنكارا به تاريخ ۳۱ ژانويه بروز رساني کرده.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، Nooshin1361
(2017-01-30 ساعت 10:56)bhb32 نوشته:  سفارت ارمنستان شماره كيس كليه كلير شده ها رو از رو سايتش برداشت
https://armenia.usembassy.gov/casenumber.html
ولي نگران نيستيم
درست ميشه

دوستان يادتون هست قبلا گفته بودم كليه كيس نامبر هايي كه در اين وب سايت كلير مي شن مربوط به ما ايراني ها هست ؟؟
باتوجه به پست بالا اين ادعاي من كاملا اثبات شد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، Nooshin1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان