کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-01 ساعت 22:45)bihkyal نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 22:32)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 20:24)bihkyal نوشته:  سلام دوستان: با توجه به اتفاقاتی  که از روز 27 ژانویه افتاد  و همه انهایی که منتظر کلیر بودن  و مراحل اداری انها معلق شد . ایا کسی در سایت ceac اپدیت داشته یا نه؟ 21 ماه از مصاحبه من گذشته و در مدت پنج ماه گذشته 10 مورد اپدیت  بدون امیل داشته ام که دهمین ان 26 ژانویه بود ولی امشب ساعت 7 اپدیت یکم فوریه داشتم که یازدهمین ان  بود .لطفا اگر کسی اپدیت داشته خبر بدهد ممنون از همه

دوست عزیز می شه شرایطتون محل سربازی و شغلتون رو کمی بیشتر برای ما معرفی کنید. اخه ۲۱ ماه خیلی زیاده?????

مثل من توی این تایپیک خیلی زیاد است و هم بودن و خوشبختانه کلیر شدن و اما سربازی ژاندارمری سابق شغل بسیار ازاد همسر و پسرم ودخترم   4 سال است آمریکا زندگی میکنند و من هنوز اندر خم کوچه پس کوچه های AP هستم

ای وای راست می گید؟؟؟ چرا پس ! منم دیروز به یه وکیل اینجا زنگ زدم گفت بیشترین زمانی که داشتیم ۲ سال بوده. من و پسرمم سیتیزنیم و مدارک سکونتی فقط گواهی نامه و کارت بانک دارم. می خوام برگردم تابستون امریکا که بمونم تا دامیسل جور کنم همه می گن اگه کار شوهرت حالا حالاها درست نشد چند سال اون تنها بمونه ولی مثل اینکه شما هم شرایطتون مثل ماست. خدا می دونه از سر درگمی دارم دیوونه می شم
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، ....مهرشاد....
(2017-02-01 ساعت 22:32)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 20:24)bihkyal نوشته:  سلام دوستان: با توجه به اتفاقاتی  که از روز 27 ژانویه افتاد  و همه انهایی که منتظر کلیر بودن  و مراحل اداری انها معلق شد . ایا کسی در سایت ceac اپدیت داشته یا نه؟ 21 ماه از مصاحبه من گذشته و در مدت پنج ماه گذشته 10 مورد اپدیت  بدون امیل داشته ام که دهمین ان 26 ژانویه بود ولی امشب ساعت 7 اپدیت یکم فوریه داشتم که یازدهمین ان  بود .لطفا اگر کسی اپدیت داشته خبر بدهد ممنون از همه

دوست عزیز می شه شرایطتون محل سربازی و شغلتون رو کمی بیشتر برای ما معرفی کنید. اخه ۲۱ ماه خیلی زیاده?????

مثل من توی این تایپیک خیلی زیاد است و هم بودن و خوشبختانه کلیر شدن و اما سربازی ژاندارمری سابق شغل بسیار ازاد همسر و پسرم ودخترم   4 سال است آمریکا زندگی میکنند و من هنوز اندر خم کوچه پس کوچه های AP هستم

خيلي ناراحت شدم
انشاالله زود كلير بشين
ببخشيد نوع ويزاي درخواستي شما چي بوده؟؟؟
بي زحمت سفارت و تاريخ تشكيل پرونده هم رو بگيد
ممنون ميشم
تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2017-02-01 ساعت 22:50)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 22:32)samira aslroosta نوشته:  دوست عزیز می شه شرایطتون محل سربازی و شغلتون رو کمی بیشتر برای ما معرفی کنید. اخه ۲۱ ماه خیلی زیاده?????

ای وای راست می گید؟؟؟ چرا پس ! منم دیروز به یه وکیل اینجا زنگ زدم گفت بیشترین زمانی که داشتیم ۲ سال بوده. من و پسرمم سیتیزنیم و مدارک سکونتی فقط گواهی نامه و کارت بانک دارم. می خوام برگردم تابستون آمریکا که بمونم تا دامیسل جور کنم همه می گن اگه کار شوهرت حالا حالاها درست نشد چند سال اون تنها بمونه ولی مثل اینکه شما هم شرایطتون مثل ماست. خدا می دونه از سر درگمی دارم دیوونه می شم

زمان در این پروسه بدون انتساب زمان تقاضا از مرکز مهاجرت امریکا وبعد از ان مرکز ملی ویزا NVC و بعد از ارسال به سفارت انتخاب شده وتعین وقت مصاحبه بعداز مصاحبه از یک روز تا بیش از 2 سال طول میکشید !!!!!!!! الان که تعلیق است . اسیب این زمان طولانی از لحاظ روحی و عاطفی بسیار مواظبت میخواهد من سر بسته گفتم متاسفانه واقعیت است
کیس نامبر ANK2014 تایید پرونده در ان وی سی 29 می 2014مصاحبه انکارا تاریخ مصاحبه 23  جون 2015 کلیر19 اپریل2017
پاسخ
(2017-02-01 ساعت 23:09)bihkyal نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 22:45)bihkyal نوشته:  مثل من توی این تایپیک خیلی زیاد است و هم بودن و خوشبختانه کلیر شدن و اما سربازی ژاندارمری سابق شغل بسیار ازاد همسر و پسرم ودخترم   4 سال است آمریکا زندگی میکنند و من هنوز اندر خم کوچه پس کوچه های AP هستم

ای وای راست می گید؟؟؟ چرا پس ! منم دیروز به یه وکیل اینجا زنگ زدم گفت بیشترین زمانی که داشتیم ۲ سال بوده. من و پسرمم سیتیزنیم و مدارک سکونتی فقط گواهی نامه و کارت بانک دارم. می خوام برگردم تابستون آمریکا که بمونم تا دامیسل جور کنم همه می گن اگه کار شوهرت حالا حالاها درست نشد چند سال اون تنها بمونه ولی مثل اینکه شما هم شرایطتون مثل ماست. خدا می دونه از سر درگمی دارم دیوونه می شم

زمان در این پروسه بدون انتساب زمان تقاضا از مرکز مهاجرت آمریکا وبعد از ان مرکز ملی ویزا NVC و بعد از ارسال به سفارت انتخاب شده وتعین وقت مصاحبه  بعداز مصاحبه از یک روز تا بیش از 2 سال طول میکشید !!!!!!!!    الان که تعلیق است . اسیب این زمان طولانی از لحاظ روحی و عاطفی بسیار  مواظبت میخواهد من سر بسته گفتم متاسفانه واقعیت است

بدون در نظر گرفتن این سه ماه تعلیق کسی رو می شناسید بیشتر از ۲ سال طول کشیده باشه کارشون؟؟؟
پاسخ
البته منظورم زمان متظری برای کلیری هست
پاسخ
(2017-02-01 ساعت 22:45)bihkyal نوشته:  مثل من توی این تایپیک خیلی زیاد است و هم بودن و خوشبختانه کلیر شدن و اما سربازی ژاندارمری سابق شغل بسیار ازاد همسر و پسرم ودخترم   4 سال است آمریکا زندگی میکنند و من هنوز اندر خم کوچه پس کوچه های AP هستم

زمان در این پروسه بدون انتساب زمان تقاضا از مرکز مهاجرت آمریکا وبعد از ان مرکز ملی ویزا NVC و بعد از ارسال به سفارت انتخاب شده وتعین وقت مصاحبه  بعداز مصاحبه از یک روز تا بیش از 2 سال طول میکشید !!!!!!!!    الان که تعلیق است . اسیب این زمان طولانی از لحاظ روحی و عاطفی بسیار  مواظبت میخواهد من سر بسته گفتم متاسفانه واقعیت است

مناثر شدم
ببخشيد ولي لطف ميكنيد نوع ويزاتون رو هم بگين؟؟؟؟؟
تو چه category قرار دارين؟؟؟؟
پاسخ
(2017-02-01 ساعت 23:15)samira aslroosta نوشته:  البته منظورم زمان متظری برای کلیری هست

جدولی هست به اسم منتظران در ان جدول نوشته شده چه کسانی از زمان مصاحبه تا کلیر چه مدت منتظر شدن.
کیس نامبر ANK2014 تایید پرونده در ان وی سی 29 می 2014مصاحبه انکارا تاریخ مصاحبه 23  جون 2015 کلیر19 اپریل2017
پاسخ
(2017-02-01 ساعت 23:24)bihkyal نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:15)samira aslroosta نوشته:  البته منظورم زمان متظری برای کلیری هست

جدولی هست به اسم منتظران  در ان جدول نوشته شده چه کسانی از زمان مصاحبه تا کلیر چه مدت منتظر شدن.

می دونم زیادی اذیتتون کردم ولی اینجا آدم احساس می کنه که درکش می کنن. اگر زحمتی نیست می تونید راهنماییم کنید چطور این جدول رو ببینم ؟؟
پاسخ
(2017-02-01 ساعت 23:26)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:24)bihkyal نوشته:  

جدولی هست به اسم منتظران  در ان جدول نوشته شده چه کسانی از زمان مصاحبه تا کلیر چه مدت منتظر شدن.

می دونم زیادی اذیتتون کردم ولی اینجا آدم احساس می کنه که درکش می کنن. اگر زحمتی نیست می تونید راهنماییم کنید چطور این جدول رو ببینم ؟؟

اگر توجه کرده باشید دو تا قسمت کلیرینس در مهاجر سرا داریم بروید قسمت کلیرینس خانوادگی از روی شماره های صفحه ها صفحه 200 را انتخاب کن نوشته برو کلیک کن روی ان در صفحه 200 کاربری به اسم itex را پیدا روی این اسم کلیک کن قسمت امضا نوشته جدول منتظران روی ان کلیک کن
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975
(2017-02-01 ساعت 23:21)NariNB نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 22:50)samira aslroosta نوشته:  ای وای راست می گید؟؟؟ چرا پس ! منم دیروز به یه وکیل اینجا زنگ زدم گفت بیشترین زمانی که داشتیم ۲ سال بوده. من و پسرمم سیتیزنیم و مدارک سکونتی فقط گواهی نامه و کارت بانک دارم. می خوام برگردم تابستون آمریکا که بمونم تا دامیسل جور کنم همه می گن اگه کار شوهرت حالا حالاها درست نشد چند سال اون تنها بمونه ولی مثل اینکه شما هم شرایطتون مثل ماست. خدا می دونه از سر درگمی دارم دیوونه می شم

مناثر شدم
تو چه  category قرار دارين؟؟؟؟
الحاقی قبول شده لاتاری 5سال پیش هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-01 ساعت 23:48)bihkyal نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:26)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:24)bihkyal نوشته:  جدولی هست به اسم منتظران  در ان جدول نوشته شده چه کسانی از زمان مصاحبه تا کلیر چه مدت منتظر شدن.

اگر توجه کرده باشید دو تا قسمت کلیرینس در مهاجر سرا داریم بروید قسمت کلیرینس خانوادگی از روی شماره های صفحه ها صفحه 200 را انتخاب  کن نوشته برو  کلیک کن روی ان در صفحه 200 کاربری به اسم itex  را پیدا روی این اسم کلیک کن قسمت امضا نوشته جدول منتظران روی ان کلیک کن

از راهنماییتون بسیار ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: bihkyal
(2017-02-02 ساعت 00:00)bihkyal نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:21)NariNB نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:09)bihkyal نوشته:  زمان در این پروسه بدون انتساب زمان تقاضا از مرکز مهاجرت آمریکا وبعد از ان مرکز ملی ویزا NVC و بعد از ارسال به سفارت انتخاب شده وتعین وقت مصاحبه  بعداز مصاحبه از یک روز تا بیش از 2 سال طول میکشید !!!!!!!!    الان که تعلیق است . اسیب این زمان طولانی از لحاظ روحی و عاطفی بسیار  مواظبت میخواهد من سر بسته گفتم متاسفانه واقعیت است

مناثر شدم
تو چه  category قرار دارين؟؟؟؟
الحاقی قبول شده لاتاری  5سال پیش هستم

ممنون از پاسختون
اميدوارم هر چه زودتر كلير بشين
انشاالله
پاسخ
تشکر کنندگان: bihkyal ، bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-02 ساعت 00:17)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:48)bihkyal نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:26)samira aslroosta نوشته:  می دونم زیادی اذیتتون کردم ولی اینجا آدم احساس می کنه که درکش می کنن. اگر زحمتی نیست می تونید راهنماییم کنید چطور این جدول رو ببینم ؟؟

اگر توجه کرده باشید دو تا قسمت کلیرینس در مهاجر سرا داریم بروید قسمت کلیرینس خانوادگی از روی شماره های صفحه ها صفحه 200 را انتخاب  کن نوشته برو  کلیک کن روی ان در صفحه 200 کاربری به اسم itex  را پیدا روی این اسم کلیک کن قسمت امضا نوشته جدول منتظران روی ان کلیک کن

از راهنماییتون بسیار ممنونم

با ارز پوزش نتونستم پیدا کنم. اگر بزرگواری کردید و لینکشو برام فرستادید سپاسگذارتون می شم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-01 ساعت 23:14)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 22:50)samira aslroosta نوشته:  ای وای راست می گید؟؟؟ چرا پس ! منم دیروز به یه وکیل اینجا زنگ زدم گفت بیشترین زمانی که داشتیم ۲ سال بوده. من و پسرمم سیتیزنیم و مدارک سکونتی فقط گواهی نامه و کارت بانک دارم. می خوام برگردم تابستون آمریکا که بمونم تا دامیسل جور کنم همه می گن اگه کار شوهرت حالا حالاها درست نشد چند سال اون تنها بمونه ولی مثل اینکه شما هم شرایطتون مثل ماست. خدا می دونه از سر درگمی دارم دیوونه می شم

بدون در نظر گرفتن این سه ماه تعلیق کسی رو می شناسید بیشتر از ۲ سال طول کشیده باشه کارشون؟؟؟

بادرود و احترام هموطن نازنین تا اونجا که تجربه ی من میگه خیر پروسه ی اداری از2هفته تا2سال بستگی به شرایط افراد(جنسیت،سن،شغل،خدمت سربازی و ارگان آن و...) بطول میانجامد و من کسی رو نمیشنانم بیشتر از حدودا 22ماه طول کشیده باشه ضمنا برای مشاهده ی جدول منتظران که توسط دوست خوبمون ‌itex تهیه شده روی لینک زیر که نوشته شده ``مدت زمان`` کلیک کنید

مدت زمان
CATEGORY : F2B
PRIORITY  : 24 july 2006
CURRENT : 24 DECEMBER 2013
 INTERVIEW : 26 MAY 2015   ANKARA 
 STATUS: ADMINISTRATIVE  PROCESSING 753 DAYS
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2017-02-01 ساعت 22:42)samira aslroosta نوشته:  اینجوری باز بهتر می شه بدونیم کلیر شدیم ولی برای ویزا صبر می کنیم

هموطن گرامی بادرودی دگربار، کلیرنس پروسه اداری دارای تاریخ انقضائی حدودا 2ماهه است که درسایت سفارت به شما اعلام خواهد گردید یعنی اگر کلیر شدید و قبل از تاریخ انقضاء کلیرنس به سفارت مربوطه مراجعه نکنید کلیرنس پروسه اداریتان باطل و دگربار مشمولِ پروسه اداری خواهید شد پس دراین برهه از زمان(90روز تعلیق کنونی)چه بسا باید دست به دامانِ پروردگار و هران کس که به او ایمان و اعتقاد و باور داریدشوید تا کلیر نشوید Sad
CATEGORY : F2B
PRIORITY  : 24 july 2006
CURRENT : 24 DECEMBER 2013
 INTERVIEW : 26 MAY 2015   ANKARA 
 STATUS: ADMINISTRATIVE  PROCESSING 753 DAYS
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان