کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-01 ساعت 04:22)zamini1975 نوشته:  جالبه که تو این گیر ودار وبسايت سفارت آنكارا به تاريخ ۳۱ ژانويه بروز رساني کرده.

آخه غير از ما ايراني ها، تركها و بعضي مليت هاي ديگه كارشون طبق روال گذشته در حال انجامه. ديروز و پريروز دو تا كيس نامبر نزديك به من ويزاشون صادر شده.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، zamini1975 ، Nooshin1361
کاش یهو می گفتن اصلا نمی دیم تکلیفمون معلوم می شد یا حد اقل می فهمیدیم پروسه اف بی ای چک تموم شده منتظر ویزاییم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-01 ساعت 12:17)samira aslroosta نوشته:  کاش یهو می گفتن اصلا نمی دیم تکلیفمون معلوم می شد یا حد اقل می فهمیدیم پروسه اف بی ای چک تموم شده منتظر ویزاییم

خصوصا در مورد ویزا های خانوادگی و ازدواجی نمیتونن بگن ویزا نمیدیم قانون عطف به ماسبق نمیشه فقط ممکنه باعث تاخیر نهایتا چندماهه بشه اینو بچه ها طی ملاقات با یکی از سناتورها از قول ایشان گفتن
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، mulan1979 ، zamini1975 ، Nooshin1361
(2017-02-01 ساعت 13:09)tabangigs نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 12:17)samira aslroosta نوشته:  کاش یهو می گفتن اصلا نمی دیم تکلیفمون معلوم می شد یا حد اقل می فهمیدیم پروسه اف بی ای چک تموم شده منتظر ویزاییم

خصوصا  در مورد ویزا های خانوادگی و ازدواجی  نمیتونن  بگن ویزا نمیدیم قانون عطف به ماسبق نمیشه فقط ممکنه باعث تاخیر نهایتا چندماهه بشه  اینو بچه ها طی ملاقات با یکی از سناتورها از قول ایشان گفتن

خدا از دهنتون بشنوه. من الان آمریکام چون معلوم نیست کار شوهرم کی درست بشه مجبورم برگردم. مصاحبه اش هم ۱ جولای بوده
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2017-02-01 ساعت 13:24)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 13:09)tabangigs نوشته:  

خصوصا  در مورد ویزا های خانوادگی و ازدواجی  نمیتونن  بگن ویزا نمیدیم قانون عطف به ماسبق نمیشه فقط ممکنه باعث تاخیر نهایتا چندماهه بشه  اینو بچه ها طی ملاقات با یکی از سناتورها از قول ایشان گفتن

خدا از دهنتون بشنوه. من الان آمریکام چون معلوم نیست کار شوهرم کی درست بشه مجبورم برگردم. مصاحبه اش هم ۱ جولای بوده

فکر کنم تا قبل از ماه می ویزاشون اماده باشه نگران نباشین
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، zamini1975 ، Nooshin1361
من 10 روز دبی بودم و تازه دیشب برگشتم.نقص مدرک داشتم و تو سایت بهم اعلام کرده بودن که با مدیکال جدید براشون ببرم و اینطور استنباط کردم که AP تموم شده.یکشنبه پیش مدارک رو بردم ابوظبی و گفتن 5شنبه از پست چک کنین و 5شنبه رفتم پست و دیدم نیومده و رفتیم ابوظبی و در کمال تعجی گفتن آفیسر مربوطه نیست و 3شنبه بعد چک کنین.جالبه اون روز یه کیس لاتاری ویزای یکضرب گرفت و 5شنبه ویزای اونو دادن و مال بقیه که خانوادگی بود هم ISSUED بود ولی ندادن و گفتن صبر کنین هنوز پست نکردیم ولی مال من در حالت READY بود.تا اینکه قانون جدید تصویب شد و دیروز دیگه رفتم ابوظبی کلا پاسپورتمو گرفتم و اصلا نمیدونم که مدارکمو بررسی کردن یا نه و مال بقیه که مهر ویزا خورده بود هم مهر کنسل زدنو و پاسپورتو برگردوندن.جالب اینکه امروز شنیدم قراره ویزای نامزدی رو چون تو صحت و سقم ش مشکل دارن به احتمال زیاد کنسل کنن.یعنی در انتهای بدشانسی.همونجا تو هتل بودیم که دقیقا 2ساعت بعد از دستور 27 ژانویه یه خانم با ویزای لاتاری یکضرب با بدختی خودشو به اولین پرواز رسوند که حین TAKE OFF پیج ش کردن و آوردن بیرون.الان که دارم میبینم دیروز یه خانم نامزدی و یه ازدواجی هم بودن که مهر ویزا نخورده بود و پاس شون رو پس گرفتن.شماها هم در مورد ویزای نامزدی یا ازدواجی چیزی شنیدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361
(2017-02-01 ساعت 14:06)tabangigs نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 13:24)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 13:09)tabangigs نوشته:  خصوصا  در مورد ویزا های خانوادگی و ازدواجی  نمیتونن  بگن ویزا نمیدیم قانون عطف به ماسبق نمیشه فقط ممکنه باعث تاخیر نهایتا چندماهه بشه  اینو بچه ها طی ملاقات با یکی از سناتورها از قول ایشان گفتن

فکر کنم تا قبل از ماه می ویزاشون اماده باشه نگران نباشین

ایشالله . مردیم از بلاتکلیفی به خدا.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، tabangigs
سلام دوستان: با توجه به اتفاقاتی که از روز 27 ژانویه افتاد و همه انهایی که منتظر کلیر بودن و مراحل اداری انها معلق شد . ایا کسی در سایت ceac اپدیت داشته یا نه؟ 21 ماه از مصاحبه من گذشته و در مدت پنج ماه گذشته 10 مورد اپدیت بدون امیل داشته ام که دهمین ان 26 ژانویه بود ولی امشب ساعت 7 اپدیت یکم فوریه داشتم که یازدهمین ان بود .لطفا اگر کسی اپدیت داشته خبر بدهد ممنون از همه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-01 ساعت 20:24)bihkyal نوشته:  سلام دوستان: با توجه به اتفاقاتی  که از روز 27 ژانویه افتاد  و همه انهایی که منتظر کلیر بودن  و مراحل اداری انها معلق شد . ایا کسی در سایت ceac اپدیت داشته یا نه؟ 21 ماه از مصاحبه من گذشته و در مدت پنج ماه گذشته 10 مورد اپدیت  بدون امیل داشته ام که دهمین ان 26 ژانویه بود ولی امشب ساعت 7 اپدیت یکم فوریه داشتم که یازدهمین ان  بود .لطفا اگر کسی اپدیت داشته خبر بدهد ممنون از همه

من اخرین اپدیت ۱۲ دسامبر داشتم ولی دیروز ی ایمیل زدم پرسیدم چجوری میشه گفتن خودمونم نمی‌دونیم بهتون خبر میدم بعدش اپدیت داشتم تو سایت گه فکر کنم بخاطر ایمیلم بود
پاسخ
تشکر کنندگان: bihkyal ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-01 ساعت 21:43)tabangigs نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 20:24)bihkyal نوشته:  سلام دوستان: با توجه به اتفاقاتی  که از روز 27 ژانویه افتاد  و همه انهایی که منتظر کلیر بودن  و مراحل اداری انها معلق شد . ایا کسی در سایت ceac اپدیت داشته یا نه؟ 21 ماه از مصاحبه من گذشته و در مدت پنج ماه گذشته 10 مورد اپدیت  بدون امیل داشته ام که دهمین ان 26 ژانویه بود ولی امشب ساعت 7 اپدیت یکم فوریه داشتم که یازدهمین ان  بود .لطفا اگر کسی اپدیت داشته خبر بدهد ممنون از همه

من اخرین اپدیت ۱۲ دسامبر داشتم ولی دیروز ی ایمیل زدم پرسیدم چجوری میشه گفتن خودمونم نمی‌دونیم بهتون خبر میدم بعدش اپدیت داشتم تو سایت گه فکر کنم بخاطر ایمیلم بود
با تشکر از شما :اپدیت یکم فوریه با توجه به معلق شدن همه درخواست های ویزا جای تعجب دارد.
کیس نامبر ANK2014 تایید پرونده در ان وی سی 29 می 2014مصاحبه انکارا تاریخ مصاحبه 23  جون 2015 کلیر19 اپریل2017
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs ، bhb32 ، Nooshin1361

خوش به حال شما دوست عزيز حداقل ميدوني كه پرونده ات در جريانه. من از ١٢ دسامبر به اين طرف آپديتي نداشتم.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، bihkyal ، Nooshin1361

دوست عزیز می شه شرایطتون محل سربازی و شغلتون رو کمی بیشتر برای ما معرفی کنید. اخه ۲۱ ماه خیلی زیاده?????
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-01 ساعت 22:14)maryam1983 نوشته:  [quote='bihkyal' pid='740981' dateline='1485964455']
سلام دوستان: با توجه به اتفاقاتی  که از روز 27 ژانویه افتاد  و همه انهایی که منتظر کلیر بودن  و مراحل اداری انها معلق شد . ایا کسی در سایت ceac اپدیت داشته یا نه؟ 21 ماه از مصاحبه من گذشته و در مدت پنج ماه گذشته 10 مورد اپدیت  بدون امیل داشته ام که دهمین ان 26 ژانویه بود ولی امشب ساعت 7 اپدیت یکم فوریه داشتم که یازدهمین ان  بود .لطفا اگر کسی اپدیت داشته خبر بدهد ممنون از همه

خوش به حال شما دوست عزيز حداقل ميدوني كه پرونده ات در جريانه. من از ١٢ دسامبر به اين طرف آپديتي نداشتم.
امیدوارم برای شما کلیر وتایید بیاد وشاد بشوید . به این شکل نخواهد ماند .زندگی شامل بحران های کوچک وبزرگ باید با هاش برخورد کرد
کیس نامبر ANK2014 تایید پرونده در ان وی سی 29 می 2014مصاحبه انکارا تاریخ مصاحبه 23  جون 2015 کلیر19 اپریل2017
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، Nooshin1361 ، mulan1979
اینجوری باز بهتر می شه بدونیم کلیر شدیم ولی برای ویزا صبر می کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، Nooshin1361 ، mulan1979
(2017-02-01 ساعت 22:32)samira aslroosta نوشته:  

دوست عزیز می شه شرایطتون محل سربازی و شغلتون رو کمی بیشتر برای ما معرفی کنید. اخه ۲۱ ماه خیلی زیاده?????

مثل من توی این تایپیک خیلی زیاد است و هم بودن و خوشبختانه کلیر شدن و اما سربازی ژاندارمری سابق شغل بسیار ازاد همسر و پسرم ودخترم 4 سال است امریکا زندگی میکنند و من هنوز اندر خم کوچه پس کوچه های AP هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، ....مهرشاد....

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان