کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-17 ساعت 14:11)نیکو نوربخش نوشته:  من هم or شدم ، تا چند روز دیگه یعنی کلیر میشیم ؟
سارا جوون من و شما همه چیموون تا الان یکی بود ... Smile

کلی تبریک ، مبارکتون باشه
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-17 ساعت 19:20)Haghighat نوشته:  سلام دوستان
من هم امروز از سفارت ارمنستان بعد از 128 روز کلیر شدم.
برای همه منتظران از صمیم قلب آرزو میکنم که در همین ماه فوریه کلیر بشن و زودتر کنار همسراشون باشن.

به به کلی خبرایه خوب Big Grin
تبریک می گم ، مبارکتون باشه کلی
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod
[quote pid='694391' dateline='1455736965']

متاسفانه يك بار براي من اتفاق افتاد.
من رفتم گفتن ويزا براتون نداريم تا دوباره اسمتون و بزنن.
بنظر من زنگ بزنيد يا ايميل بفرسيتيد.
اميدوارم بزودي كلير بشيد.
[/quote]
ممنونم از راهنماييتون، ميشه بگيد چقدر بعدش شما كلير شديد ؟ شما كدوم سفارت بوديد؟ مرسي كه تجروبتون رو به ما هم گفتيد، چون ما داشتيم به سفارت رفتن نامزدم فكر ميكرديم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-17 ساعت 23:52)Sam-90 نوشته:  متاسفانه يك بار براي من اتفاق افتاد.

ممنونم از راهنماييتون، ميشه بگيد چقدر بعدش شما كلير شديد ؟ شما كدوم سفارت بوديد؟ مرسي كه تجروبتون رو به ما هم گفتيد، چون ما داشتيم به سفارت رفتن نامزدم فكر ميكرديم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-02-18 ساعت 00:00)Sam-90 نوشته:  امروز كه پر از خبراي خوب بود به اميد خبرهاي بهتر و بيشتر. من حدس ميزم كليرنس بعدي سندباد، smpf, naznin-kh و samiraaa است.
نظر شما چيه؟ ؛)

مرررررررسي از اين انرژي مثبت ، Big Grin اره كاش نوبتي در كار بود
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، armehraboon ، sarahnokhod
تبريك فراوان به همه دوستاني كه كلير شدن، اميدوارم بدون هيچ دردسري ويزاهاتون بگيرين، سلام ما را هم به سفارت ايروان برسونين ( مشتاق ديداريم به خدا) Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
تبریک به شما دوستان عزیز بهترینهارو براتون در ادامه راه ارزو دارم موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod
(2016-02-18 ساعت 00:14)مريم مريم نوشته:  [quote pid='694391' dateline='1455736965']

[/quote]
دوست عزيز شرايط ما با هم فرق داره و كليرنس متفاوت هم داريم من ان موقع انكارا بودم و كليرنسم حدود يكسال و اندي بعد از اينكه از دوباره اسمم را برداشتن طول كشيد.
ولي اين دليل نيست كه شما هم مثل من باشيد. اميدوارم بزوديه زود خبر كليرنس تون و بشنويم و اميدوارم ديگه تا سر چهار ماه همسرم كلير بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-02-18 ساعت 00:18)پویا و آوا نوشته:  تبریک به شما دوستان عزیز بهترینهارو براتون در ادامه راه ارزو دارم موفق باشید

من و شما هم خيلي نزديك همديگه ايم، اميدوارم هر دومون تا چند روز ديگه داخل يكروز كلير بشيم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sarahnokhod ، پویا و آوا
(2016-02-18 ساعت 00:20)Sam-90 نوشته:  دوست عزيز شرايط ما با هم فرق داره و كليرنس متفاوت هم داريم من ان موقع انكارا بودم و كليرنسم حدود يكسال و اندي بعد از اينكه از دوباره اسمم را برداشتن طول كشيد.
ولي اين دليل نيست كه شما هم مثل من باشيد. اميدوارم بزوديه زود خبر كليرنس تون و بشنويم و اميدوارم ديگه تا سر چهار ماه همسرم كلير بشه
انشالله همسرتون زودتر كلير شه، اميدوارم اين انتظار براي همه تموم شه. ممنووون
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
(2016-02-17 ساعت 22:54)milad_magnet نوشته:  
(2016-02-17 ساعت 22:51)qazaleh نوشته:  تبریک می گم. امیدوارم آنکارا هم یه کم فعالیت کنه! کلن تو تعطیلاتن انگار

تبريك به همه عزيزان كه كلير شدن ، اميدوارم منم فردا هم همينطور باشه خوشحال بشيم

ميلاد و غزاله عزيز اميدوارم بزودي كلير بشيد
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: qazaleh ، milad_magnet
(2016-02-18 ساعت 00:20)Sam-90 نوشته:  
(2016-02-18 ساعت 00:14)مريم مريم نوشته:  [quote pid='694391' dateline='1455736965']

دوست عزيز شرايط ما با هم فرق داره و كليرنس متفاوت هم داريم من ان موقع انكارا بودم و كليرنسم حدود يكسال و اندي بعد از اينكه از دوباره اسمم را برداشتن طول كشيد.
[/quote]
همسرتون هم سفارت انكارا ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: qazaleh ، Sam-90 ، sarahnokhod
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]همسر من ۱۰ فبریه مصاحبه داشت،آنکارا case cr1، پروندهم ساله ۲۰۱۴ ژانویه ما اقدام کردیمو بالاخره ژانویه ۲۰۱۶ واسه فبریه ۲۰۱۶ وقت دادن بهمون، [/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]بچها کسی‌ می‌دونه آنکارا کلیرنسش چقد طول میکش؟من همسرم ۱۰ فبریه مصاحبه داشت آاپ خورد، نامه دکتر من که من از نظر روحی‌ مریضم و برای بچه که حامله هستم و خودم خیلی‌ لازمه همسرم اینجا باشه هم داد بهشون، ولی‌ خوب اون مامور کار خودشو کرد، کلا هرکی‌ رفت زیر دستش AP خورد، من ۲ ماه دیگه زایمان دارم، امکانش هست AP سریع باشه مثلا ۱ ماه تا قبل عید؟؟؟؟؟؟اصلا حالم خوب نیست بد از ۲ سال منتظر مصاحبه بودن حالا هم این مامور گفت حالا من میفرستم این نامه دکترو واشنگتن که اگه بشه پروندتونو زودتر رسیدگی کنن، دیگه اینقد همسم گفت بهشون، بد پرسید چقد طول میکش گفت ۱۰ روز، ۳ ماه، اینا، بدم یه ورقه صورتی‌ داد بهشو، تو ون ورقه صورتیم علامت AP رو زده و اینکه بیاره فتکپیی پاسپورت ضامن دومو فرم‌ ۸۶۴ Iهروقت که AP تموم شد. بد از [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][b]مصاحبه[/font] هم من website ceac رو چک کردم روز ۱۱ فبریه آپدیت شد که AP. امروزم chek کردم ۱۷ فبریه آپدیت شده ولی‌ هنوزAP، امیدی هست قابل عید کلیر بشه با وضع من؟من کاری می‌تونم بکنم، این updata معنی خاصی‌ داره؟؟؟؟دارم دق می‌کنم دیگه.[/b][/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 01:30)lupyien نوشته:  [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]همسر من ۱۰ فبریه مصاحبه داشت،آنکارا case cr1، پروندهم ساله ۲۰۱۴ ژانویه ما اقدام کردیمو بالاخره ژانویه ۲۰۱۶ واسه فبریه ۲۰۱۶ وقت دادن بهمون، [/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]بچها کسی‌ می‌دونه آنکارا کلیرنسش چقد طول میکش؟من همسرم ۱۰ فبریه مصاحبه داشت آاپ خورد، نامه دکتر من که من از نظر روحی‌ مریضم و برای بچه که حامله هستم و خودم خیلی‌ لازمه همسرم اینجا باشه هم داد بهشون، ولی‌ خوب اون مامور کار خودشو کرد، کلا هرکی‌ رفت زیر دستش AP خورد، من ۲ ماه دیگه زایمان دارم، امکانش هست AP سریع باشه مثلا ۱ ماه تا قبل عید؟؟؟؟؟؟اصلا حالم خوب نیست بد از ۲ سال منتظر مصاحبه بودن حالا هم این مامور گفت حالا من میفرستم این نامه دکترو واشنگتن که اگه بشه پروندتونو زودتر رسیدگی کنن، دیگه اینقد همسم گفت بهشون، بد پرسید چقد طول میکش گفت ۱۰ روز، ۳ ماه، اینا، بدم یه ورقه صورتی‌ داد بهشو، تو ون ورقه صورتیم علامت AP رو زده و اینکه بیاره فتکپیی پاسپورت ضامن دومو فرم‌ ۸۶۴ Iهروقت که AP تموم شد. بد از [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][b]مصاحبه[/font] هم من website ceac رو چک کردم روز ۱۱ فبریه آپدیت شد که AP. امروزم chek کردم ۱۷ فبریه آپدیت شده ولی‌ هنوزAP، امیدی هست قابل عید کلیر بشه با وضع من؟من کاری می‌تونم بکنم، این updata معنی خاصی‌ داره؟؟؟؟دارم دق می‌کنم دیگه.[/b][/font]

سلام و همه ي بچه هايي كه اينجا هستن شرايط شمارو درك ميكنن ، چون هممون يه مدت دور از همسرامون هستيم ، خود من دو سال و يك ماهه كه پيش همسرم نيستم ،آپديت كه نشونه ي خوبيه و يعني تغييري روپرونده انجام شده ، و هيچكس هم نميتونه حدس بزنه كه قراره جقدر طول بكشه ، ولي   ميشه اميدوار بود حداقل ، همه با همين اميدواري داريم دووم مياريم  و براي شما هم اميدوارم قبل از به دنيا اومدن بجتون همسرتون بيشتون باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، behnamshokri ، milad_magnet

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان