کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-18 ساعت 01:30)lupyien نوشته:  [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]همسر من ۱۰ فبریه مصاحبه داشت،آنکارا case cr1، پروندهم ساله ۲۰۱۴ ژانویه ما اقدام کردیمو بالاخره ژانویه ۲۰۱۶ واسه فبریه ۲۰۱۶ وقت دادن بهمون، [/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]بچها کسی‌ می‌دونه آنکارا کلیرنسش چقد طول میکش؟من همسرم ۱۰ فبریه مصاحبه داشت آاپ خورد، نامه دکتر من که من از نظر روحی‌ مریضم و برای بچه که حامله هستم و خودم خیلی‌ لازمه همسرم اینجا باشه هم داد بهشون، ولی‌ خوب اون مامور کار خودشو کرد، کلا هرکی‌ رفت زیر دستش AP خورد، من ۲ ماه دیگه زایمان دارم، امکانش هست AP سریع باشه مثلا ۱ ماه تا قبل عید؟؟؟؟؟؟اصلا حالم خوب نیست بد از ۲ سال منتظر مصاحبه بودن حالا هم این مامور گفت حالا من میفرستم این نامه دکترو واشنگتن که اگه بشه پروندتونو زودتر رسیدگی کنن، دیگه اینقد همسم گفت بهشون، بد پرسید چقد طول میکش گفت ۱۰ روز، ۳ ماه، اینا، بدم یه ورقه صورتی‌ داد بهشو، تو ون ورقه صورتیم علامت AP رو زده و اینکه بیاره فتکپیی پاسپورت ضامن دومو فرم‌ ۸۶۴ Iهروقت که AP تموم شد. بد از [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][b]مصاحبه[/font] هم من website ceac رو چک کردم روز ۱۱ فبریه آپدیت شد که AP. امروزم chek کردم ۱۷ فبریه آپدیت شده ولی‌ هنوزAP، امیدی هست قابل عید کلیر بشه با وضع من؟من کاری می‌تونم بکنم، این updata معنی خاصی‌ داره؟؟؟؟دارم دق می‌کنم دیگه.[/b][/font]

ببینید توی سیس علامت / به or تبدیل شده یا نه؟ بعدم سایت سفارت رو چک کنید ببینید کیس نامبرتون اعلام شده یا نه؟ سیس زمانی که شما پاسپوزتتون رو میبرید و مهر ویزا توش میخوره از حالت Ap در میاد و تبدیل به issued میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، milad_magnet
(2016-02-18 ساعت 01:30)lupyien نوشته:  [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]همسر من ۱۰ فبریه مصاحبه داشت،آنکارا case cr1، پروندهم ساله ۲۰۱۴ ژانویه ما اقدام کردیمو بالاخره ژانویه ۲۰۱۶ واسه فبریه ۲۰۱۶ وقت دادن بهمون، [/font][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]بچها کسی‌ می‌دونه آنکارا کلیرنسش چقد طول میکش؟من همسرم ۱۰ فبریه مصاحبه داشت آاپ خورد، نامه دکتر من که من از نظر روحی‌ مریضم و برای بچه که حامله هستم و خودم خیلی‌ لازمه همسرم اینجا باشه هم داد بهشون، ولی‌ خوب اون مامور کار خودشو کرد، کلا هرکی‌ رفت زیر دستش AP خورد، من ۲ ماه دیگه زایمان دارم، امکانش هست AP سریع باشه مثلا ۱ ماه تا قبل عید؟؟؟؟؟؟اصلا حالم خوب نیست بد از ۲ سال منتظر مصاحبه بودن حالا هم این مامور گفت حالا من میفرستم این نامه دکترو واشنگتن که اگه بشه پروندتونو زودتر رسیدگی کنن، دیگه اینقد همسم گفت بهشون، بد پرسید چقد طول میکش گفت ۱۰ روز، ۳ ماه، اینا، بدم یه ورقه صورتی‌ داد بهشو، تو ون ورقه صورتیم علامت AP رو زده و اینکه بیاره فتکپیی پاسپورت ضامن دومو فرم‌ ۸۶۴ Iهروقت که AP تموم شد. بد از [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][b]مصاحبه[/font] هم من website ceac رو چک کردم روز ۱۱ فبریه آپدیت شد که AP. امروزم chek کردم ۱۷ فبریه آپدیت شده ولی‌ هنوزAP، امیدی هست قابل عید کلیر بشه با وضع من؟من کاری می‌تونم بکنم، این updata معنی خاصی‌ داره؟؟؟؟دارم دق می‌کنم دیگه.[/b][/font]

سلام دوست عزیز ،همه ما شما رو درک می کنیم، متاسفانه هیچ پیشیی بینی نداره این AP! هستن کسانی که 14 روزه کلیر شدن ،
خواهشا امیدتون رو از دست ندین ، این جوری باعث می شه که صبر تون رو از دست بدین ، من به شخصه امیدوارم زودتر همسرتون رو
کنار خودتون داسته باشید ، امید بهترین چیزیه که می شه داشت . آپدیت ها هم نشونه خوبیه ، امیدوارم زود تر همسرتون کلیر شن
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، milad_magnet
(2016-02-18 ساعت 00:46)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-02-18 ساعت 00:20)Sam-90 نوشته:  
(2016-02-18 ساعت 00:14)مريم مريم نوشته:  [quote pid='694391' dateline='1455736965']

متاسفانه يك بار براي من اتفاق افتاد.
من رفتم گفتن ويزا براتون نداريم تا دوباره اسمتون و بزنن.
بنظر من زنگ بزنيد يا ايميل بفرسيتيد.
اميدوارم بزودي كلير بشيد.
ممنونم از راهنماييتون، ميشه بگيد چقدر بعدش شما كلير شديد ؟ شما كدوم سفارت بوديد؟ مرسي كه تجروبتون رو به ما هم گفتيد، چون ما داشتيم به سفارت رفتن نامزدم فكر ميكرديم.
دوست عزيز شرايط ما با هم فرق داره و كليرنس متفاوت هم داريم من ان موقع انكارا بودم و كليرنسم حدود يكسال و اندي بعد از اينكه از دوباره اسمم را برداشتن طول كشيد.
ولي اين دليل نيست كه شما هم مثل من باشيد. اميدوارم بزوديه زود خبر كليرنس تون و بشنويم و اميدوارم ديگه تا سر چهار ماه همسرم كلير بشه
همسرتون هم سفارت انكارا ؟؟؟
[/quote]
نه ايشون ابوظبي هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh
به همه ي دوستاني كه كلير شدن تبريك ميگم، اميدوارم تو همه ي مراحل زندگيتون موفق باشين ?
خيلي غصه خوردم كه كيس من فقط آپديت شد فكر ميكردم منم كلير ميشم ?
ويزاي نامزدي، ابوظبي
ارسال مدارك : ٣٠ june
تائيد uscis : ٢٨ september
تائيد nvc : ٢٣ october
دريافت توسط سفارت : ٢ november
تاريخ مصاحبه : ١٦ december
نتيجه : AP
آپديت : 23dec, 25jan, 16feb, 21feb
كليرنس 21feb ?
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، sarahnokhod ، armehraboon
یک سوالی داشتم از دوستان عزیزی که بعد از کلیری سفارت ارمنستان رفتن. آیا سفارت ارمنستان پیک آپ ویزا رو قبول میکنه یا خیر؟
من خانم هستم و به خاطر شرایط جسمی که دارم سخته که بخوام دوباره به سفارت برم. اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم من رو در جریان بگذارید.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 13:22)Haghighat نوشته:  یک سوالی داشتم از دوستان عزیزی که بعد از کلیری سفارت ارمنستان رفتن. آیا سفارت ارمنستان پیک آپ ویزا رو قبول میکنه یا خیر؟
من خانم هستم و به خاطر شرایط جسمی که دارم سخته که بخوام دوباره به سفارت برم. اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم من رو در جریان بگذارید.

خير ارمنستان پيك اپ نداره

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 13:22)Haghighat نوشته:  یک سوالی داشتم از دوستان عزیزی که بعد از کلیری سفارت ارمنستان رفتن. آیا سفارت ارمنستان پیک آپ ویزا رو قبول میکنه یا خیر؟
سلام. این سوال منم بود. لطفا دوستانی که تجربه در این زمینه دارن. مارو مطلع کنند. پیشاپیش ممنون

Category: F2A
Priority Date: Oct 2014
NVC Welcome Letter: Jul 2015
DS 261: Jul 2015
Pay 120: Jul 2015
Pay 325: Aug 2015
NVC Required Document Sending(Both Affidavit and Domicile): Nov 2015
DS 260: Nov 2015
NVC Complete Letter: Dec 2015
NVC Interview Letter: Feb 2016
Interview Appointment: April 2016_ Yerevan, Armenia
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 13:25)usmamal نوشته:  

خير ارمنستان پيك اپ نداره

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
وااااااای چه بد...

Category: F2A
Priority Date: Oct 2014
NVC Welcome Letter: Jul 2015
DS 261: Jul 2015
Pay 120: Jul 2015
Pay 325: Aug 2015
NVC Required Document Sending(Both Affidavit and Domicile): Nov 2015
DS 260: Nov 2015
NVC Complete Letter: Dec 2015
NVC Interview Letter: Feb 2016
Interview Appointment: April 2016_ Yerevan, Armenia
پاسخ
تشکر کنندگان:
خب راستش فکر میکنم تا حالا کسی این کار رو انجام نداده یا اگر هم انجام داده بقیه رو در جریان قرار نداده که بدونیم میشه یا نمیشه. من فقط دنبال یک مورد هستم از بچه ها که قبلا این کارو انجام داده باشه و یا برعکس پیک آپ کرده و دست خالی برگشته!
اگر سوال میکنم به خاطر این هست که یکی از دوستان همسرم که ساکن ارمنستان هست اظهار میکنه که خودس بارها برای افراد مختلف ویزا پیک آپ کرده ولی باز من میخواستم مطمئن بشم.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 13:41)Haghighat نوشته:  خب راستش فکر میکنم تا حالا کسی این کار رو انجام نداده یا اگر هم انجام داده بقیه رو در جریان قرار نداده که بدونیم میشه یا نمیشه. من فقط دنبال یک مورد هستم از بچه ها که قبلا این کارو انجام داده باشه و یا برعکس  پیک آپ کرده و دست خالی برگشته!
اگر سوال میکنم به خاطر این هست که یکی از دوستان همسرم که ساکن ارمنستان هست اظهار میکنه که خودس بارها برای افراد مختلف ویزا پیک آپ کرده ولی باز من میخواستم مطمئن بشم.

سلام یکی از بستگان ما ویزای توریستی از ارمنستان رو 2 ماه پیش با چهل دلار از طریق آژانس هواپیمایی پیکاپ کرد

پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat
(2016-02-18 ساعت 14:43)tomi نوشته:  
(2016-02-18 ساعت 13:41)Haghighat نوشته:  خب راستش فکر میکنم تا حالا کسی این کار رو انجام نداده یا اگر هم انجام داده بقیه رو در جریان قرار نداده که بدونیم میشه یا نمیشه. من فقط دنبال یک مورد هستم از بچه ها که قبلا این کارو انجام داده باشه و یا برعکس  پیک آپ کرده و دست خالی برگشته!

سلام یکی از بستگان ما ویزای توریستی از ارمنستان رو 2 ماه پیش با چهل دلار از طریق آژانس هواپیمایی پیکاپ کرد

ممنون که پاسخ دادید. من هم یه سرچ کردم تو انترنت و به یکی دوتا آژانس هم زنگ زدم ظاهرا میشه این کارو کرد. و قیمتش هم همینی هست که میگید.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سلام دوستان. خبر خوب دارم. منم or شدم Smile ما همه اینجا غم و غصه هامونو با هم share کردیم. جا داره شادی هامونم با همدیگه تقسیم کنیم. امیدوارم با کلیر شدن لبخند به لب تک تک دوستان منتظر بیاد.
در مورد پیک آپ ویزای ارمنستان من روز مصاحبه از آفیسر پرسیدم گفت در مورد ویزاهای مهاجرتی و نامزدی حتما خود شخص باید بیاد.ام اتوریستی ها ظاهرا میشه.بازم بهترین منبع خود سفارته. ایمیل بزنید در جا جواب میدن.
کسی از مهرشاد و samiraaa خبر نداره؟ ازشون خبری نیست. به هممون روحیه میدادن. امیدوارم با خبرای خوب بیان...
پاسخ
من هم چند نفر را مي شناسم كه ويزاي توريستس و تحصيلي را از طريق پيكاپ از سفارت ايروان گرفتن ولي براي ويزاي مهاجرتي مطمئن نيستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 15:34)Dokhmali نوشته:  سلام دوستان. خبر خوب دارم. منم or شدم Smile ما همه اینجا غم و غصه هامونو با هم share کردیم. جا داره شادی هامونم با همدیگه تقسیم کنیم. امیدوارم با کلیر شدن لبخند به لب تک تک دوستان منتظر بیاد.
در مورد پیک آپ ویزای ارمنستان من روز مصاحبه از آفیسر پرسیدم گفت در مورد ویزاهای مهاجرتی و نامزدی حتما خود شخص باید بیاد.ام اتوریستی ها ظاهرا میشه.بازم بهترین منبع خود سفارته. ایمیل بزنید در جا جواب میدن.
کسی از مهرشاد و samiraaa خبر نداره؟ ازشون خبری نیست. به هممون روحیه میدادن. امیدوارم با خبرای خوب بیان...
تبریک میگم مباااااارکه
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
17 فوریه : کلیر شدن و اعلام شماره تو سایت سفارت
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: Dokhmali ، armehraboon
دوستان 
من یک شنبه میرم ارمنستان که دوشنبه صبح پاسپورت و تحویل بدم، درمورد مدیکال هم اگر سریعا قصد رفتن به آمریکا رو داشته باشیم نیازی به تمدید نداره 
مدیکال من 2 ماه وقت داره
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
17 فوریه : کلیر شدن و اعلام شماره تو سایت سفارت
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، roteil ، پویا و آوا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان