کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-18 ساعت 15:34)Dokhmali نوشته:  سلام دوستان. خبر خوب دارم. منم or شدم Smile ما همه اینجا غم و غصه هامونو با هم share کردیم. جا داره شادی هامونم با همدیگه تقسیم کنیم. امیدوارم با کلیر شدن لبخند به لب تک تک دوستان منتظر بیاد.
در مورد پیک آپ ویزای ارمنستان من روز مصاحبه از آفیسر پرسیدم گفت در مورد ویزاهای مهاجرتی و نامزدی حتما خود شخص باید بیاد.ام اتوریستی ها ظاهرا میشه.بازم بهترین منبع خود سفارته. ایمیل بزنید در جا جواب میدن.
کسی از مهرشاد و samiraaa خبر نداره؟ ازشون خبری نیست. به هممون روحیه میدادن. امیدوارم با خبرای خوب بیان...

این چند روز چقدر خوب بود ، تبریک می گم ، مبارک باشه Big Grin
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
سفارت انكارا سه روز پشت هم وبسايت آپديت شد ، يعني داره كلير ميكنه و هيچكدوم از ما توش نيستيم ؟ يا داره موتورشو گرم ميكنه كه شروع كنه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، roteil ، mani_badb0y
(2016-02-18 ساعت 19:27)roteil نوشته:  
(2016-02-18 ساعت 15:34)Dokhmali نوشته:  سلام دوستان. خبر خوب دارم. منم or شدم Smile ما همه اینجا غم و غصه هامونو با هم share کردیم. جا داره شادی هامونم با همدیگه تقسیم کنیم. امیدوارم با کلیر شدن لبخند به لب تک تک دوستان منتظر بیاد.
در مورد پیک آپ ویزای ارمنستان من روز مصاحبه از آفیسر پرسیدم گفت در مورد ویزاهای مهاجرتی و نامزدی حتما خود شخص باید بیاد.ام اتوریستی ها ظاهرا میشه.بازم بهترین منبع خود سفارته. ایمیل بزنید در جا جواب میدن.
کسی از مهرشاد و samiraaa خبر نداره؟ ازشون خبری نیست. به هممون روحیه میدادن. امیدوارم با خبرای خوب بیان...

این چند روز چقدر خوب بود ، تبریک می گم ، مبارک باشه Big Grin
مرسی دوستای خوبم.منم هر روز اینجا سر میزنم که خبرای خوب بشنوم و به شماها تبریک بگم
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، ....مهرشاد.... ، hosseinslm ، عدلی
(2016-02-18 ساعت 20:34)Nazanin_kh نوشته:  سفارت انكارا سه روز پشت هم وبسايت آپديت شد ، يعني داره كلير ميكنه و هيچكدوم از ما توش نيستيم ؟ يا داره موتورشو گرم ميكنه كه شروع كنه ؟

سفارت انكار تقريبا هر هفته سه تا چهار بار اپ مي شه و اپ ها دليل هيچ چيزي نيست

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
[font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]سلام. پرونده منم هنوز رو AP هست. فک نمیکنم Update ceac زیاد امیدوار کنند باشه، به آنکارا ایمیل زدم دوشنبه امروز جواب دادن که هنوزAPهستو هروقت AP تموم شه با ایمیل خبر میدان، نوشته ممکن این پروسه ۶ ماه یا بیشتر طول بکشه. خودتونو برای هرچی‌ آماده کنین. بدم چک کردم website ceac دیدم همون روزی که جواب ایمیل دادن که امروز باشه وبسیت  ceac هم آپدیت شده. تازه اینهمه باز تو ایمیل گفتم شرایطمو به خاطره زمان زایمانو افسردگی‌م...[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-19 ساعت 00:01)lupyien نوشته:  [font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]سلام. پرونده منم هنوز رو AP هست. فک نمیکنم Update ceac زیاد امیدوار کنند باشه، به آنکارا ایمیل زدم دوشنبه امروز جواب دادن که هنوزAPهستو هروقت AP تموم شه با ایمیل خبر میدان، نوشته ممکن این پروسه ۶ ماه یا بیشتر طول بکشه. خودتونو برای هرچی‌ آماده کنین. بدم چک کردم website ceac دیدم همون روزی که جواب ایمیل دادن که امروز باشه وبسیت  ceac هم آپدیت شده. تازه اینهمه باز تو ایمیل گفتم شرایطمو به خاطره زمان زایمانو افسردگی‌م...[/font]

ما خيلي خوب شمارو درك مي كنيم ، دوري خيلي سخته !!!
اين درد همه ماست !!! هركسي به يك نحوي دوره ، يكي از خانواده ، يكي از پدر ، مادر ،يكي همسر !! ولي كاري جز صبور بودن نمي شه كرد ، صبور باشيد و اميدوار ، همه ما با اميد زندگي مي كنيم ، اميدوارم زودتر همسرتون رو كنارتون داشته باشيد

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod

سلام به همگی دُخملی جانِ عزیز شادباشِ از صمیم قلبم ،بااحترامِ خاص تقدیم به شما نازنین بانوی پارسی .دُخملی جان من که بودمُ هستمُ باشادی بچه ها خوشحال میشم وخدای ناکرده درغمهاشون شریکم.ب امید کلیرشدن همگی عزیزانِ بلاتکلیف ازجمله خودم واول ازهمه سندباد جان دوم ماناخانم نازنین همشهریم سوم شوهرِنازنین خانم بی تاب علیرضا55 جانِ پنچر ssprotest بازم همشهریم تامی جان باپیشینه ی تقریبا8ماه، ارمهربون جانِ خیلی خیلی عزیزودوستداشتنی غزاله خانم،sam جان خانِ 90،میلادجانِ مگنت، رُتیل خان ،حمیدو جانِ دستُ دل باز و خیلی های دیگه که درذهنم بیادنیاوردمشون ولی در قلب و نیایشهایم با معبود وجود دارند.لاو یو آل و بامید خوشحالیِ همگیتون ازجمله خودم.من که چندید بار پوست انداختم و باوجود سختیهایِ بسیاروبلاتکلیفی فرسایشی ولی خوشحالمُ خوشبینُ امیدوار چون محکومم ب مهاجرت وچه جائی بهتر از سرای مادرم پس با قدرتِ هرچه تمام مبارزه میکنم و سرحال میمونم تا ب اهدافم برسم  Cool Smile Big Grin Tongueسُ ساری خیلی پرحرفی کردم Shy
CATEGORY : F2B
PRIORITY  : 24 july 2006
CURRENT : 24 DECEMBER 2013
 INTERVIEW : 26 MAY 2015   ANKARA 
 STATUS: ADMINISTRATIVE  PROCESSING 753 DAYS
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، mana94 ، Sam-90 ، roteil ، Dokhmali ، tomi ، armehraboon ، milad_magnet ، sanbad ، mani_badb0y ، عدلی
دوستاني كه انكارا رفتن، اميدوارم همه سالم باشند و بلا از سر همه از جمله هم ميهنانم بدور باشه.
پاسخ
(2016-02-19 ساعت 02:17)....مهرشاد.... نوشته:  

سلام به همگی دُخملی جانِ عزیز شادباشِ از صمیم قلبم ،بااحترامِ خاص تقدیم به شما نازنین بانوی پارسی .دُخملی جان من که بودمُ هستمُ باشادی بچه ها خوشحال میشم وخدای ناکرده درغمهاشون شریکم.ب امید کلیرشدن همگی عزیزانِ بلاتکلیف ازجمله خودم واول ازهمه سندباد جان دوم ماناخانم نازنین همشهریم سوم شوهرِنازنین خانم بی تاب علیرضا55 جانِ پنچر ssprotest بازم همشهریم تامی جان باپیشینه ی تقریبا8ماه، ارمهربون جانِ خیلی خیلی عزیزودوستداشتنی غزاله خانم،sam جان خانِ 90،میلادجانِ مگنت، رُتیل خان ،حمیدو جانِ دستُ دل باز و خیلی های دیگه که درذهنم بیادنیاوردمشون ولی در قلب و نیایشهایم با معبود وجود دارند.لاو یو آل و بامید خوشحالیِ همگیتون ازجمله خودم.من که چندید بار پوست انداختم و باوجود سختیهایِ بسیاروبلاتکلیفی فرسایشی ولی خوشحالمُ خوشبینُ امیدوار چون محکومم ب مهاجرت وچه جائی بهتر از سرای مادرم پس با قدرتِ هرچه تمام مبارزه میکنم و سرحال میمونم تا ب اهدافم برسم  Cool Smile Big Grin Tongueسُ ساری خیلی پرحرفی کردم Shy
منم از صمیم قلب دعا میکنم دوستانی که گفتین کلیر بشن. کار دیگه که از دستمون بر نمیاد ؛)
پاسخ
تشکر کنندگان: mana94 ، sanbad ، ....مهرشاد.... ، mani_badb0y ، roteil

خیلی مبارک باشه. برای همگی آرزوی موفقیت دارم.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Dokhmali ، ....مهرشاد.... ، roteil
سلام به همگی. من فک کنم فردا بالاخره پاسمو بگیرم.
پرواز امروزمو از دست دادم. پرواز مستقیم بعدی هم که ارزون باشه سه شنبست و حوصله ندارم تا اون موقع تو ترکیه بمونم.
پرواز بریتیش رو چک کردم، اونم قیمتش خوبه، ولی یه توقف تو لندن داره.
این توقف و تعویض پرواز مشکلی برای خودم و چمدونام ایجاد نمی کنه؟
ارسال مدارک 10-01-2015
اپروو 10-07-2015
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، qazaleh ، Haghighat ، Dokhmali ، ....مهرشاد.... ، shadoow ، roteil ، عدلی
(2016-02-19 ساعت 23:21)behnamshokri نوشته:  سلام به همگی. من فک کنم فردا بالاخره پاسمو بگیرم.
پرواز امروزمو از دست دادم. پرواز مستقیم بعدی هم که ارزون باشه سه شنبست و حوصله ندارم تا اون موقع تو ترکیه بمونم.

والا فكر نكنم با پرواز بريتيش بريد. اول بايد چك كنيد كه براي ايراني ها بريتيش ويزاي ترانزيت مي خواد يا نه؟! بعضي از كشورها حتي براي عوض كردن پرواز هم ويزا مي خواهند. با اين حال بقيه دوستان هم راهنمايي كنند

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamshokri ، قرباني ، عدلی
(2016-02-19 ساعت 23:21)behnamshokri نوشته:  سلام به همگی. من فک کنم فردا بالاخره پاسمو بگیرم.

سلام بهنام جان ، آقا مبارك باشه ، تبريك ،
نه هيچ مشكلي واسه چمدون هاتون ايجاد نمي شه ، دمه كانتر تحويل مي دين ، وقتي رسيدي لندن مي ري سالن ترانزيت و هيچ چمدونيو تحويل نمي دن به شما ، وقتي رسيدي امريكا اونجا تحويل مي گيري ، با آرزويه موفقيت واسه شما

پاسخ
تشکر کنندگان: behnamshokri ، قرباني ، armehraboon ، ....مهرشاد.... ، عدلی
ممنون. باز اگه دوستان نظری دارن خوشحال می شم بشنوم.
ارسال مدارک 10-01-2015
اپروو 10-07-2015
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، ....مهرشاد.... ، roteil ، عدلی
(2016-02-19 ساعت 23:30)usmamal نوشته:  

والا فكر نكنم با پرواز بريتيش بريد. اول بايد چك كنيد كه براي ايراني ها بريتيش ويزاي ترانزيت مي خواد يا نه؟! بعضي از كشورها حتي براي عوض كردن پرواز هم ويزا مي خواهند. با اين حال بقيه دوستان هم راهنمايي كنند

راستش پروازي كه جهت ترانزيت به كشوري مي ري ، به هيچ عنوان ويزا نمي خواد !! به عنوان مثال اگه شخصي با پاسپورت ايران با پرواز بيريتيش بره ، مي ره سالن ترانزيت و بعدش منتظر مي مونه تا پرواز بعدي به قصد امريكا يا هرجايه ديگه !! حالا گاها پرواز دوم زمان ترانزيت زياد ميشه ( كه حتما موقع خريد پرواز بايد بهش دقت كرد) مثلا مي شه ١٢ ساعت تا پرواز دوم ! اگر شخصي بخواد وارد شهر لندن بشه ويزا مي خواد !! ( مثلا سيتيزن هاي آمريكا بدون ويزا مي تونن وارد شهر شن، ايرانيا ويزا مي خوان چون ما براي ورود به انگلستان ويزا مي خوايم ) اگر ترانزيت ٣-٤ ساعت باشه اصلا وقتي واسه بيرون رفتن نيست

پاسخ
تشکر کنندگان: behnamshokri ، قرباني ، armehraboon ، ....مهرشاد.... ، عدلی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان