کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-21 ساعت 21:40)Babak.T نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 21:39)Alireza_D نوشته:  با سلام دوستان
من ٢٥ روز قبل در ابوظبي محاسبه داشتم ، كه برگ سفيد دريافت نمودم كه شماره كيس نامبر در روي ان زده شده ، افيسر بهم گفتن يكسري مراحل اداري بايد انجام بشه شما ميتوانيد با مراجعه به سايت از وضعيت پرونده باخبر شويد ، ولي متاسفانه سايت سفارت ابوظبي شماره كيس نامبر را نميشناسه و پيغام زير را ميگذارد ،
‎‎No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.‎‎

از دوستان كسي اين مورد را داشتن تاكنون ، اگه لطف كنين راهنمايي بفرمايين ممنون ميشم .

سلام
منم مشكل شمارو داشتم ، به سفارت ايميل زدم ٢٤ ساعته مشكل بر طرف شد

ممنونم دوست عزيز
شما چه مدت سايت شمارتون رو نميشناخت وپيام بالا رو براي شماميداد ؟
ميشه ادرس سايت ابوظبي كه شما ايميل زدين رو لطف كنين بگين ؟
سپاسگزارم از لطفتون
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-02-22 ساعت 13:54)sarahnokhod نوشته:  
(2016-02-22 ساعت 12:06)Haghighat نوشته:  
(2016-02-22 ساعت 11:57)sarahnokhod نوشته:  دوستان
من امروز مدارک و پاسپورتم و تحویل سفارت ارمنستان دادم
گفتن نهایتاً 5 روز کاری طول میکشه تا ویزا صادر بشه

تبریک میگم. ما رو در جریان روند کار قرار بدید. ممنون

مرسی، حتما

سلام سارا خانم بهتون تبریک میگم . Smile
یه سوال داشتم ازتون شما موقعی که مصاحبه داشتین نقص مدرک نداشتین؟
بعد وقتی نقص مدرک نداشته باشی فقط تو سفارت پاسو میگیرن؟و باید بری پست بگیری ذیگه تو سفارت حرفی حدیثی چیزی نیستش؟
میشه یکم توضیح بدید.ممنون میشم.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: R-9
من ٢٥ روز قبل در ابوظبي محاسبه داشتم ، كه برگ سفيد دريافت نمودم كه شماره كيس نامبر در روي ان زده شده ، افيسر بهم گفتن يكسري مراحل اداري بايد انجام بشه شما ميتوانيد با مراجعه به سايت از وضعيت پرونده باخبر شويد ، ولي متاسفانه سايت سفارت ابوظبي شماره كيس نامبر را نميشناسه و پيغام زير را ميگذارد ،
‎‎No information has been found about the application number you entered. Please check carefully the number you entered. Your case number is clearly listed on your 221(g) refusal sheet and on all official correspondence from the Embassy regarding your immigration case. Please note the standard format for case numbers.‎‎

از دوستان كسي اين مورد را داشتن تاكنون ، اگه لطف كنين راهنمايي بفرمايين ممنون ميشم .

با سلام دوست عزیز ما هم مشکل شما را داریم .امکان داره محبت کنید ایمیل سفارت را به من بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من حدود سه ماه پیش مصاحبه داشتم.به من یک فرم سفید رنگ دادن که CASE NUMBER داشت .وارد سایت که . میشوم شماره پرونده را نمیشناسه دوستان اگر مشکل مشابه داشتن راهنمایی کنند ولطفا ایمیل سفارت ابوذبی را بفرستید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-22 ساعت 16:18)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-22 ساعت 13:54)sarahnokhod نوشته:  
(2016-02-22 ساعت 12:06)Haghighat نوشته:  تبریک میگم. ما رو در جریان روند کار قرار بدید. ممنون

مرسی، حتما

بعد وقتی نقص مدرک نداشته باشی فقط تو سفارت پاسو میگیرن؟و باید بری پست بگیری ذیگه تو سفارت حرفی حدیثی چیزی نیستش؟

سلام عزیزم
من نقص پرونده داشتم
که براشون پست کردم ولی بازم امروز همه رو دوباره براشون بردم
سفارت تو ارمنستان، چه نقص داشته باشی چه نداشته باشی باید پاس و مدارک رو ببری سفارت بندازی تو یه صندوق
بعد هم ظاهرا زنگ میزنن که بریم تحویل بگیریم
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
17 فوریه : کلیر شدن و اعلام شماره تو سایت سفارت
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، armehraboon
Photo 
الان استتوس سیستم برای من به این تغییر کرد

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
17 فوریه : کلیر شدن و اعلام شماره تو سایت سفارت
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، R-9 ، ....مهرشاد....
(2016-02-22 ساعت 16:49)BAGHAPOUR نوشته:  با سلام من حدود سه ماه پیش مصاحبه داشتم.به من یک فرم سفید رنگ دادن که CASE NUMBER داشت .وارد سایت که . میشوم شماره پرونده را نمیشناسه دوستان اگر مشکل مشابه داشتن  راهنمایی کنند ولطفا ایمیل سفارت ابوذبی را بفرستید

سلام دوست عزيز
شما هم سفارت ابوظبي بود مصاحبتون ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-22 ساعت 15:51)Alireza_D نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 21:40)Babak.T نوشته:  

سلام
منم مشكل شمارو داشتم ، به سفارت ايميل زدم ٢٤ ساعته مشكل بر طرف شد

ممنونم دوست عزيز
شما چه مدت سايت شمارتون رو نميشناخت وپيام بالا رو براي شماميداد ؟
ميشه ادرس سايت ابوظبي كه شما ايميل زدين رو لطف كنين بگين ؟
سپاسگزارم از لطفتون

با سلام دوست گرامي
من درست ٢٥ روز هست كه مصاحبه انجام دادم ، سايت سفارت شماره رو نميشناسه ، سايت سيس هم كه ٢ دفعه توي اين ٢٥ روز اپديت شده كه اخرين بار ديروز بوده ، براي شماره ي من ميزنه پرونده ي شما اماده براي مصاحبه است و ارسال شده براي سفارت .
متاسفانه وكيلم ايميل زدن به سفارت و ادرس سايتي كه بايد ايميل بزنم ندارم .ايشون ميگن درخواست اپديت كردن كه فكر ميكنم اين درخواست اشتباهه براي اين مشكل .
ممنونم از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-22 ساعت 19:00)Alireza_D نوشته:  با سلام دوست گرامي
من درست ٢٥ روز هست كه مصاحبه انجام دادم ، سايت سفارت شماره رو نميشناسه ، سايت سيس هم كه ٢ دفعه توي اين ٢٥ روز اپديت شده كه اخرين بار ديروز بوده ، براي شماره ي من ميزنه پرونده ي شما اماده براي مصاحبه است و ارسال شده براي سفارت .
متاسفانه وكيلم ايميل زدن به سفارت و ادرس سايتي كه بايد ايميل بزنم ندارم .ايشون ميگن درخواست اپديت كردن كه فكر ميكنم اين درخواست اشتباهه براي اين مشكل .
ممنونم از راهنماييتون

سلام دوست عزیز :

1.برید به این آدرس : http://abudhabiivo.net
2. اون بالا یه جا نوسته Contact us
3. گزینه I had already an interview  رو انتخاب کنید
4. در صفحه بعد زمان مصاحبه ، شماره کیس ، نوع درخواست ویزا ، و کلا اطلاعاتی که نیاز هست رو وارد کنید
5. در قسمت My inquiry  درخواستی که دارید رو توضیخ بدین که مثلا مصاحبه داشتین و اطلاعاتتون در سایت نمی یاد
و راه دیگه :
با ایمیل AbuDhabilV@state.gov ایمیل برنید ، که من راه اولی رو پیشنهاد می دم چون که تو ایمیل باید همه مشخصات جدا وارد کنید
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، hosseinslm ، armehraboon
(2016-02-22 ساعت 18:17)sarahnokhod نوشته:  
(2016-02-22 ساعت 16:18)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-22 ساعت 13:54)sarahnokhod نوشته:  مرسی، حتما

سلام عزیزم
من نقص پرونده داشتم
که براشون پست کردم ولی بازم امروز همه رو دوباره براشون بردم
سفارت تو ارمنستان، چه نقص داشته باشی چه نداشته باشی باید پاس و مدارک رو ببری سفارت بندازی تو یه صندوق
بعد هم ظاهرا زنگ میزنن که بریم تحویل بگیریم
چقدر خوب Smile
امیدوارم کمتر از 5 روز پاس برسه دستتون. Smile
هرموقع پاستونو گرفتید بگید بهمون.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod
(2016-02-21 ساعت 16:11)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 15:08)tomi نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 14:54)hosseinslm نوشته:  من یه سوال داشتم که یه خورده نگرانم کرده یه تاپیکی داریم که چون آپ نشده رفته صفحه های بعد. به اسم رد شدن در مرحله Fbi check که یکی نوشته رفیوز شده تو کلیرنس چون خدمتش تو سپاه بوده . Sad
منم خدمتم متاسفانه تو سپاه بود  . کارای اداری انجام میدادم.ولی به خدا گناهی ندارم ناخواسته بوده . دست من نبوده که Sad
یهو تو دلم بد جور خالی شد.چون آفیسر از من راجب سربازیم پرسید ولی با اینکه تو کارت پایان خدمت نمیخوره خدمت کجا بوده باید راستشو میگفتم.و گفتم سپاه!!!
تجربه دوستان قدیمی که کلیر شدن و یا چیزایی که شنیدین . تجربه دارین درمورد اونایی که سریازیشون تو سپاه بوده چیه؟ Sad

سلام دوست عزیز نگران نباش اگر قرار بود رد بشی همون زمان مصاحبه اعلام میشد موارد بسیار زیادی هستند که با شرایطی که گفتید کلیر شدن اونا خودشون هم میدونن فقط ممکنه زمان کلیرنس کمی طولانی تر بشه  Wink
سلام عزیز  ممنون
کلیرنس طولانی یعنی مثل سند باد و علیرضا 55 و ایتکس و چندتا از عزیزان دیگه که زمان بیشتریه منتظرن.
این عزیزان  میدونی سریازیشون تو سپاه بوده یا نه؟
اگه دوستان دیگه نظری دارن بگن ممنون میشم.

hosseinslm من سربازی معاف بودم و کلیرنسم 8ماه طول کشید. توی این چندسال نه دیدم نه شنیدم کسی کلیر نشه اصلا، چه سربازی سپاه چه سردار سپاه. بعضیا که یک سال بیشتر کلیرشون طول میکشه به حالت refused آپدیت میشن که موقتیه. دلیل اصلی این حرف هم اینه که برای پرونده های ما FBI Check قبل از مصاحبه انجام شده.
اگر اطلاعات غلط داده باشین و اونا بفهمن ممکنه مشکل جدی پیش بیاد ولی غیر از اون اگر مصاحبه شدین حتمن کلیر میشین. یک زمان 1ساله در نظر بگیرین.
موفق باشین Smile
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، hosseinslm ، tomi ، roteil
(2016-02-22 ساعت 21:23)itex نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 15:08)tomi نوشته:  سلام دوست عزیز نگران نباش اگر قرار بود رد بشی همون زمان مصاحبه اعلام میشد موارد بسیار زیادی هستند که با شرایطی که گفتید کلیر شدن اونا خودشون هم میدونن فقط ممکنه زمان کلیرنس کمی طولانی تر بشه  Wink
سلام عزیز  ممنون
کلیرنس طولانی یعنی مثل سند باد و علیرضا 55 و ایتکس و چندتا از عزیزان دیگه که زمان بیشتریه منتظرن.

hosseinslm من سربازی معاف بودم و کلیرنسم 8ماه طول کشید. توی این چندسال نه دیدم نه شنیدم کسی کلیر نشه اصلا، چه سربازی سپاه چه سردار سپاه. بعضیا که یک سال بیشتر کلیرشون طول میکشه به حالت refused آپدیت میشن که موقتیه. دلیل اصلی این حرف هم اینه که برای پرونده های ما FBI Check قبل از مصاحبه انجام شده.
اگر اطلاعات غلط داده باشین و اونا بفهمن ممکنه مشکل جدی پیش بیاد ولی غیر از اون اگر مصاحبه شدین حتمن کلیر میشین. یک زمان 1ساله در نظر بگیرین.
موفق باشین  Smile
itex جان  ممنونم بابت جواب کاملی  که دادی. خیالم یکم راحت شد. Shy
امیدوارم خودتم زود زود کلیر بشی Wink میدونم این اتفاق کمتر از یک ماه دیگه واست میفته. Smile
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، armehraboon
itex عزيز من در تاريخ ٢١ feb كلير شدم ولى نميتونم تو جدول تاريخ وارد كنم لطفا تاريخ وارد كنيد ممنون
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، ....مهرشاد.... ، itex
(2016-02-22 ساعت 21:23)itex نوشته:  
(2016-02-21 ساعت 15:08)tomi نوشته:  سلام دوست عزیز نگران نباش اگر قرار بود رد بشی همون زمان مصاحبه اعلام میشد موارد بسیار زیادی هستند که با شرایطی که گفتید کلیر شدن اونا خودشون هم میدونن فقط ممکنه زمان کلیرنس کمی طولانی تر بشه  Wink
سلام عزیز  ممنون

موفق باشین  Smile
سلام دوست عزیزitex یعنی ما که کتگوری F4 هستیم از قبل FBI CHECK شدیم؟ هرچند که هرسوالی که از من وخانواده ام در روز مصاحبه شد قبلا مدارکش رو ترجمه کرده وفرستاده بودیم درضمن اگر اف بی ای چک شدیم پس این زمان طولانی برای چیه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
الان يه ايميل زدم به سفارت انكارا كه افيسر گفته بود يه ماه ولي الان شش ماه شده و خبري نيست ، ميدونم جوابشون چيه ولي زدم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، R-9 ، hosseinslm ، قرباني ، Sam-90 ، ....مهرشاد.... ، behnamshokri

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان