کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

(2016-02-24 ساعت 10:49)itex نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 09:05)tomi نوشته:  سلام دوست عزیزitex یعنی ما که کتگوری F4 هستیم از قبل FBI CHECK شدیم؟ هرچند که هرسوالی که از من وخانواده ام در روز مصاحبه شد قبلا مدارکش رو ترجمه کرده وفرستاده بودیم درضمن اگر اف بی ای چک شدیم پس این زمان طولانی برای چیه؟

سلام عزیز،
این بحث طولانیه و کسی نمی تونه مدرک دقیقی ارائه بده که دقیقا چه اتفاقاتی میفته در فرآیند کلیر شدن. ولی ما بر اساس گزارشات رسمی میدونیم که کنترل FBI دو هفته کاری بیشتر طول نمیکشه و به احتمال زیاد قبل از مصاحبه انجام میشه. چرا؟
چون برعکس متقاضیان ویزاهای دانشجویی و لاتاری که درصد قابل توجهی ویزا نمیگیرن، پرونده های خانوادگی/ازدواجی بعد از مصاحبه 99.99درصد ویزا میگیرن مگر نقص مدرک داشته باشن یا ادعای اشتباهی کرده باشن که سفارت بفهمه که من توی این چند سال ندیدم. حالا اگر قرار بود بعد از مصاحبه انجام بشه حتما تعداد بیشتری رد صلاحیت میشدن.
حالا سئوال پیش میاد کار ما چرا انقدر طول میکشه؟ در حالی که کل فرآیند بچه های لاتاری کمتر از یکسال هستش؟ نظر شخصی من تعداد زیاد پرونده و کمبود نیروی کاریه.

دقت کنین هزارتا سئوال بی جواب میشه مطرح کرد ولی مهم اینه که به چیزایی فکر کنیم که تحمل این مدت انتظار رو برای ما راحت کنه نه اینکه باهاش کشتی بگیریم.
با آرزوی کلیر شده همه، به زودی.
(هر چیزی که من می نویسم نظر شخصی منه و ممکن درست نباشه یا خواننده نظر دیگه ای داشته باشه  Wink  )
کاملا موافقم ایتکس با این قسمت که گفتی ( نظر شخصی من تعداد زیاد پرونده و کمبود نیروی کاریه )
حالا من حتی فکر میکنم به غیر از موردی که شما فرمودی طی یک فرآیند پیچیده به خاطر اینکه شماره ویزا ها مصرف نشه افراد زیادی را وارد کلیرنس میکنن و بعد از ان هر وقت که شماره ویزا موجود بود و دوست داشتن کلیرت میکنن هیچ حرفی هم نمیتونی بزنی راجع به زمان بپرسی چون فکرت را به سمت چک امنیتی منحرف کردن
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، tomi ، armehraboon ، hosseinslm ، roteil ، itex
(2016-02-24 ساعت 03:40)milad_magnet نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 03:04)alireza55 نوشته:  اگه توی مصاحبه ردت هم کرده بودن نمیتونستی اعتراض کنی ،حالا که داری کلیرنسو میگذرونی، تازه یه دونه اپ داشتی همچین بدم نیست ،منکه 6 ماهه تکون نمیخوره این سیسم .

من یکی بعد از حدود 70 روز بریدم یک ماه و نیم هم هست آپدیتی نداشتم
از امروز عصر خیلی اعصابم خورده میبینم هیچ خبری نیست دستی دستی علاف کردیم خودمونو
واقعا بدترین قسمت مهاجرت آمریکا همین بلاتکلیفیه بین مصاحبه تا کلیر شذنه. Sad
شرایط سخته .یکی از همسرش دوره یکی از نامزدش .یکی از خانوادش.
من کارم تو بازاره آخر سال حسابارو میبندیم واقعا نمیدونم سال بعد کی قراره کلیر بشم
به خاطر همین عملا سال دیگه کارم رو نمیتونم ادامه بدم چون شرایط طوریه بخوام کار کنم باید تا آخر سال بمونم حسابارو جمع و جور کنم.
بایذ بشینم ببینم کی تو سیس or و تو سایت سفارت کلیر میشم و کاری که میتونم بکنم اینه که وقت بیشتری بزارم زبانم رو قوی کنم.
من واقعا خوشحال شدم تو فوریه چند نفر کلیر شدم همینا قوت قلبه ولی ناراحتم بچه های قدیمی اینجا چرا کلیر نشدن Sad
ولی همیشه برای همشون از صمیم قلب دعا میکنم مخصوصا برای اونایی که بالای 4 ماه منتظرن. Smile
میدونم این اتفاق خیلی زود زود میفته و زندگی این عزیزان وارئ مرحله جدیدی میشه. Wink
صبور باشید و قوی Smile
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tomi ، R-9 ، پویا و آوا ، roteil ، milad_magnet
دوستان
امروز استتوس تو سیستم برای من به issued تغيير کرد ولی هنوز زنگ نزدن که برم پاسمو بگیرم
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
17 فوریه : کلیر شدن و اعلام شماره تو سایت سفارت
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، R-9 ، roteil ، tomi ، Nazanin_kh
(2016-02-24 ساعت 12:34)hosseinslm نوشته:  واقعا بدترین قسمت مهاجرت آمریکا همین بلاتکلیفیه بین مصاحبه تا کلیر شذنه. Sad
من کارم تو بازاره آخر سال حسابارو میبندیم واقعا نمیدونم سال بعد کی قراره کلیر بشم
به خاطر همین عملا سال دیگه کارم رو نمیتونم ادامه بدم چون شرایط طوریه بخوام کار کنم باید تا آخر سال بمونم حسابارو جمع و جور کنم.
بایذ بشینم ببینم کی تو سیس or  و تو سایت سفارت کلیر میشم و کاری که میتونم بکنم اینه که وقت بیشتری بزارم زبانم رو قوی کنم.
من واقعا خوشحال شدم تو فوریه چند نفر کلیر شدم همینا قوت قلبه ولی ناراحتم بچه های قدیمی اینجا چرا کلیر نشدن Sad
ولی همیشه برای همشون از صمیم قلب دعا  میکنم مخصوصا برای اونایی که بالای 4 ماه منتظرن.  Smile
میدونم این اتفاق خیلی زود زود میفته و زندگی این عزیزان وارئ مرحله جدیدی میشه. Wink
صبور باشید و قوی Smile

سلام حسین جان :

دقیقا من هم مشکل شما رو دارم ! و حتی بدتر !!! منم کارم بازاره !! از پارسال تا حالا نتونستم کار کنم !! از ترس اینکه مجبور می شیم بمونیم ،
کی می خواد حساب کتابارو ببنده و جمع کنه !!!! امیدوارم زود تر کلیر شن همه دوستان
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، milad_magnet
(2016-02-24 ساعت 13:23)sarahnokhod نوشته:  دوستان
امروز استتوس تو سیستم برای من به issued تغيير کرد ولی هنوز زنگ نزدن که برم پاسمو بگیرم

سارا خانم تبريك عرض مي كنم .زماني كه پاستون تحويل سفارت دادين آيا گفتن كه پست ميكنن يا اينكه خودتون بايد بياين تحويل بگيرين؟ چون تا جايي كه من ميدونم قوانين تحويل پاسپورت همانطور كه در سايت اعلام كردن تغير كرده.
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod
(2016-02-24 ساعت 10:49)itex نوشته:  سلام عزیز،
این بحث طولانیه و کسی نمی تونه مدرک دقیقی ارائه بده که دقیقا چه اتفاقاتی میفته در فرآیند کلیر شدن. ولی ما بر اساس گزارشات رسمی میدونیم که کنترل FBI دو هفته کاری بیشتر طول نمیکشه و به احتمال زیاد قبل از مصاحبه انجام میشه. چرا؟
چون برعکس متقاضیان ویزاهای دانشجویی و لاتاری که درصد قابل توجهی ویزا نمیگیرن، پرونده های خانوادگی/ازدواجی بعد از مصاحبه 99.99درصد ویزا میگیرن مگر نقص مدرک داشته باشن یا ادعای اشتباهی کرده باشن که سفارت بفهمه که من توی این چند سال ندیدم. حالا اگر قرار بود بعد از مصاحبه انجام بشه حتما تعداد بیشتری رد صلاحیت میشدن.
حالا سئوال پیش میاد کار ما چرا انقدر طول میکشه؟ در حالی که کل فرآیند بچه های لاتاری کمتر از یکسال هستش؟ نظر شخصی من تعداد زیاد پرونده و کمبود نیروی کاریه.

دقت کنین هزارتا سئوال بی جواب میشه مطرح کرد ولی مهم اینه که به چیزایی فکر کنیم که تحمل این مدت انتظار رو برای ما راحت کنه نه اینکه باهاش کشتی بگیریم.
با آرزوی کلیر شده همه، به زودی.
(هر چیزی که من می نویسم نظر شخصی منه و ممکن درست نباشه یا خواننده نظر دیگه ای داشته باشه  Wink  )

itex عزیز خیلی این جملتون درسته : دقت کنین هزارتا سئوال بی جواب میشه مطرح کرد ولی مهم اینه که به چیزایی فکر کنیم که تحمل این مدت انتظار رو برای ما راحت کنه نه اینکه باهاش کشتی بگیریم. ، دقیقا درسته ، باید کاری کرد که بشه این زمانو راحتترش کرد
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، itex

به به تبریک می گم سارا خانوم Big Grin مبارکه خوشحالمون کردین
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod
سلام دوستان ما برای ویزای توریستی شش ماه پیش اقدام کرده بودیم پریروز یه آپ دیت شوهرم داشت و دیروز هم توی سایت آنکارا کامپلیت شده. ما در ترکیه زندگی میکنیم یعنی رزیدنتیم. گفتند پاسپورتهارو بفرستید. دقیقن ۶ ماه شد. معاف از سربازی و کارگردان
پاسخ
تشکر کنندگان: R-9 ، hosseinslm ، Nazanin_kh
(2016-02-24 ساعت 14:09)R-9 نوشته:  

سارا خانم تبريك عرض مي كنم .زماني كه پاستون تحويل سفارت دادين آيا گفتن كه پست ميكنن يا اينكه خودتون بايد بياين تحويل بگيرين؟ چون تا جايي كه من ميدونم قوانين تحويل پاسپورت همانطور كه در سايت اعلام كردن تغير كرده.

عزیزم ارمنستان زنگ میزنه میریم از خود سفارت تحویل میگیریم
حرف خاصی نزدن، گفتن تماس میگیریم
از من یه شماره موبایل گرفتن
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: R-9
(2016-02-24 ساعت 14:13)roteil نوشته:  

به به تبریک می گم سارا خانوم Big Grin مبارکه خوشحالمون کردین

مرسی عزیزم
ایشالا به زودی برای شما
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، Dokhmali
(2016-02-24 ساعت 14:09)roteil نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 12:34)hosseinslm نوشته:  واقعا بدترین قسمت مهاجرت آمریکا همین بلاتکلیفیه بین مصاحبه تا کلیر شذنه. Sad
بایذ بشینم ببینم کی تو سیس or  و تو سایت سفارت کلیر میشم و کاری که میتونم بکنم اینه که وقت بیشتری بزارم زبانم رو قوی کنم.
ولی همیشه برای همشون از صمیم قلب دعا  میکنم مخصوصا برای اونایی که بالای 4 ماه منتظرن.  Smile
صبور باشید و قوی Smile

سلام حسین جان :

دقیقا من هم مشکل شما رو دارم ! و حتی بدتر !!! منم کارم بازاره !! از پارسال تا حالا نتونستم کار کنم !! از ترس اینکه مجبور می شیم بمونیم ،
کی می خواد حساب کتابارو ببنده و جمع کنه !!!! امیدوارم زود تر کلیر شن همه دوستان
سلام عزیز
آره شرایطمون مثل همه .همه جوره .نوع ویزا همه چی.مصاحبه منم دو روز بعد شما بود 12 ژانویه.
ایشالا درست میشه کاری نمیشه کرد.منم مجبورم از سال دیگه کارو بیخیال بشم و فقط صبر کنم.
صبر صبر صبر.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mana94 ، قرباني ، roteil
(2016-02-24 ساعت 14:17)هورمغز نوشته:  سلام دوستان ما برای ویزای توریستی شش ماه پیش اقدام کرده بودیم پریروز یه آپ دیت شوهرم داشت و دیروز هم توی سایت آنکارا کامپلیت شده. ما در ترکیه زندگی میکنیم یعنی رزیدنتیم. گفتند پاسپورتهارو بفرستید. دقیقن ۶ ماه شد. معاف از سربازی و کارگردان

مبارک باشه .باعث خوشحالیه. امیدوارم تو ادامه کار هم موفق باشین.
لطفا تجربیات همسرتون رو از رفتن دوباره به سفارت و دریافت ویزا در اختیار بقیه بچه ها قرار بدین.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: هورمغز
(2016-02-24 ساعت 15:19)hosseinslm نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 14:17)هورمغز نوشته:  سلام دوستان ما برای ویزای توریستی شش ماه پیش اقدام کرده بودیم پریروز یه آپ دیت شوهرم داشت و دیروز هم توی سایت آنکارا کامپلیت شده. ما در ترکیه زندگی میکنیم یعنی رزیدنتیم. گفتند پاسپورتهارو بفرستید. دقیقن ۶ ماه شد. معاف از سربازی و کارگردان

لطفا تجربیات همسرتون رو از رفتن دوباره به سفارت و دریافت ویزا در اختیار بقیه بچه ها قرار بدین.

ممنون ما چون رزیدنت ترکیه هستیم پاسپورت هارو از استانبول پست میکنیم. امیدوارم خبر خوب برای همه بیاد ما که گربه ای داریم دیروز بچه دار شد قدمش خوب بود. دو تا بچه ی خیلی خوشگل خاکستری رنگ به دنیا آورد.
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod ، پویا و آوا ، hosseinslm
(2016-02-24 ساعت 15:40)هورمغز نوشته:  
(2016-02-24 ساعت 15:19)hosseinslm نوشته:  

ممنون ما چون رزیدنت ترکیه هستیم پاسپورت هارو از استانبول پست میکنیم. امیدوارم خبر خوب برای همه بیاد ما که گربه ای داریم دیروز بچه دار شد قدمش خوب بود. دو تا بچه ی خیلی خوشگل خاکستری رنگ به دنیا آورد.

سايت سفارت انكارا از ديروز همش ارور مي دهد شما چطوري در سايت سفارت وارد شديد؟!

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
پاسخ
تشکر کنندگان:
الان پاسمو گرفتم با ویزا
ایشالا که همه دوستان بزودی به این مرحله برسن
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap